» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
2 / 38
»»

kitl76 ::

Tr0n je izjavil:

Saj mamo PS4, ampak bi veliko raje igral na PCju, kjer imam i7-6700k in GTX 1070. :)


Identičnega imaš kot jaz PC mislim :))

Berserker ::

Tr0n je izjavil:

Saj mamo PS4, ampak bi veliko raje igral na PCju, kjer imam i7-6700k in GTX 1070. :)


[D]emon je izjavil:

Berserker je izjavil:

PARTyZAN je izjavil:

Če ni za PC pol je itak vseen, ker ne obstaja :>


Ker je ful težko nabavit PS4 za 300€. Eni ste res smešni s to ozkoglednostjo in samoomejitvijo.


Ker je ful tezko razumet da nas nekaterih gaming na konzolah ne zanima. Eni ste res smesni s to ozkoglednostjo in samoomejitvijo.



ahac je izjavil:

Ker je ful težko nabavit PS4 za 300EUR.

Ni problem denar. Če si lahko privoščimo gaming PC, si tudi konzolo...

Ampak:
1) nimam nobene želje igrat pri 30fps (leta 2017 to ni sprejemljivo)
2) imam delujoče roke, zakaj bi se hendikepiral s kontrolerjem?
3) ne želim podpirat anti-gamer hostageware politik PCju sovražnih developerjev.
4) ne da se mi brisat praha s konzole, ki bi jo kupil samo za 2 igri...
... no, v bistvu tudi s tistimi 300EUR lahko kupim dost boljše stvari kot nek zastarel hardware...


Ne pravim da se morate strinjat s stanjem, ampak takšna je realnost in na koncu ko premerite pros in conse, lahko ugotovite, da na koncu pač izgubite, ker špil bo prišel kljub vsemu na konzolo, vi pa ne boste igrali.

Zmajc ::

Osebno sem bil vse življenje zaprisežen PC gamer,konzole so mi šle na jetra. Zaradi pritiska otrok sem lani končno popustil in za božička smo kupili PS4.

Naenkrat sem bil nad izkušnjo prav prijetno presenečen. Vsi minusi ki sem jih kot nekateri tukaj vse življenje ponavljal se naenkrat niso zdeli tako hudi in čeprav je moja primarna mašina še vedno PC se tu pa tam vsedem ter z veseljem preigram naslove ki so ekskluzivni na PS4.

Ogromno AAA iger se da dobiti poceni v raznih razprodajah. Kontroler pa spet ni tako omejen za veliko večino iger kot nekateri mislite.

Tako da ja, nekdo ki se omejuje striktno na 1 gaming platformo po moje zamuja kar nekaj.

Da je ps4 dosti bolj family gaming friendly kot PC pa sploh ne bom govoril.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

PARTyZAN ::

Izgubili ne bomo nicesar, kvecjemu prihranili, ker nasega denarja nocejo.

PS3 je bila moja zadnja konzola, drugih ne bom vec kupoval. Razloga sta vsaj dva, kot je ze ahac omenil, imam sposoben hardware, ki preseze katerokoli konzolo, nisem omejen s frameratom, in zame osebno najvecji deal breaker: kontroler. Shooterjev se enostavno ne igra na kontrolerju.

Zmajc ::

Shooterji so malo počasnejši in ciljaš malo težje, so pa igre čisto normalo igrabilne. Razumem pa, če nekdo noče igrat shooterjev na konzolah.

Osebno sem sem zelo bal kako bo igranje shooterja ko sem začel Destiny ampak je bili lažje kot sem si mislil. Tudi aim assist ponavadi pomaga

Bom pa Destiny 2 v vsakem primeru raje igral na PCju. ;)

ahac ::

na koncu pač izgubite

Jaz se ne počutim kot da bi izgubil.
Če zdaj gledam nazaj moram rečt, da mi ni niti najmanj žal, da nisem kupil konzole in igral RDR, ko je izšel (ali katerekoli druge igre, ki je bila samo na konzolah).

Glavna težava itak ni pomanjkanje dobrih iger, ampak pomanjkanje časa vse to preigrat. Saj RDR ni edini dober špil... :))
Pač ga nisem igral, sem pa lahko v tistem času igral druge odlične igre (ki jih pa ti verjetno nisi!) in to na PCju (z miško in pri dost več kot 30fps)... just the way I like it.

Če tukaj zraven prištejem še denar, ki bi ga vrgel za PS in tistih par zanimivih iger...
V bistvu se mi zdi, da sem zmagal. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Zmajc ::

Osvisno kaj imaš za zmago, osebno imam za zmago to, da imam možnost odločitve na katerem sistemu bom igre igral in igram na obeh. Ne razumem zakaj bi se moral omejevati samo na kozolo ali samo na PC. Pač vsakemu svoje.

Berserker ::

ahac je izjavil:

na koncu pač izgubite

Jaz se ne počutim kot da bi izgubil.
Če zdaj gledam nazaj moram rečt, da mi ni niti najmanj žal, da nisem kupil konzole in igral RDR, ko je izšel (ali katerekoli druge igre, ki je bila samo na konzolah).

Glavna težava itak ni pomanjkanje dobrih iger, ampak pomanjkanje časa vse to preigrat. Saj RDR ni edini dober špil... :))
Pač ga nisem igral, sem pa lahko v tistem času igral druge odlične igre (ki jih pa ti verjetno nisi!) in to na PCju (z miško in pri dost več kot 30fps)... just the way I like it.

Če tukaj zraven prištejem še denar, ki bi ga vrgel za PS in tistih par zanimivih iger...
V bistvu se mi zdi, da sem zmagal. ;)


Čudno, jaz sploh ne vem kaj nas počnem s PC-jem te dni. Danes izdajajo samo še pre-alpha koncepte, kickstarter olož, battle royal, day-z, moba, overwatch klone, slabe porte. Eksluzive so se izrodile, edina svetla točka so paradox strategije. Skratka pc se mi je spremenil v platformo za delo, gledanje serij in yt.

Kot si omenil je danes časa vedno manj, zato sem bil tudi primoran opustit high skill in klanske igre, kot je Squad, Arma in Wot, ker enostavno nimam časa za trening in ostat competitive.

Konzola pa je ravno priročna za trenuten način življenja ob delu, ker me spominja na stare čase pc gaminga. Januarja sem si kupil ps4 in od takrat sem preigral res dejansko odlične igre Uncharted 4, Last of Us, Last Guardian in Horizon Zero Dawn. Trenutno igram Batman Arkham Knight Čakajo pa me še za kasneje v letu Prey, ME:A, Yakuza 0, tazadnji Final Fantasy, Nioh in Blodborne. V glavnem ne spomnim se več, kdaj smo imeli takšne dobre čase v pc gamingu, po mojem res več kot 10 let nazaj.

YesMan ::

Framerate mi ne pomeni prav veliko, sploh če s tem spustim veliko iger, katere mene osebno zanimajo. Mislim, večina od tistih iger, ki RES profitirajo od 60Hz, itak laufajo pri 60 tudi na konzoli (Nier, Doom, Rainbow Six npr., oz. vse fast-paced in/ali competitive igre, predvsem seveda streljačine). V glavnem: kurc, za tistih 270EUR, ki sem jih predlani dal za ta mali, eleganten kos plastike, sem zadovoljen :P Največji minus mi je seveda to, da ni backwards-compatible. PS Plus pa se mi drugače ne zdi slab, saj mi je odličen vir indie in drugih iger, katerih najverjetneje nebi nikoli kupil in sprobal, na koncu pa mi pol ni žal, da jih sem. Za naročnino nisem nikoli plačal več kot 40EUR, sem pa letno dobil cca. 30 iger za PS4 IN PS Vito (od katerih mi jih je ponavadi vsaj kakih 10 na koncu res všeč).

Kar pa se kontrolerjev tiče (ker vidim, da je bla tudi o tem debata), so mi pa definitivno superiorni v primerjavi z miško & tipkovnico. Glede števila gumbov: DS4 ima 17 fizičnih gumbov, dve analogni palčki, ter touchpad. Število 'gumbov' se pa tudi lahko večkratno poveča s kombinacijami tipk (na primer: trikotnik je ena komanda, L2 + trikotnik je druga komanda, R2 + trikotnik je tretja komanda, itd.), kot to prakticirajo MMO igre na konzolah. Ne pomnim PC igre, ki bi zahtevala več gumbov, kot jih kontroler lahko nudi. Tako da v tem aspektu ni nič prikrajšan, ravno obratno, boljši je, saj imaš vse v svojih dlaneh, brez nerodnega stegavanja prstov, obenem pa tudi nisi priklenjen na mizo in pisarniški stol.

Tipkovnica tudi, z razliko od kontrolerja, z WASD tipkami omogoča gibanje le v 8 smeri, medtem ko analogna palčka omogoča gibanje v celotnem krogu, zato se športne igre (kot so FIFA, NBA,...) skoraj da ne dajo igrat na njej tako, kot je namenjeno. Pravtako manjka accelerometer na gumbih, kar jo naredi katastrofalno za dirkaške igre, saj maš na izbiro samo full-stop ali pa full-gas, nič vmes.
Res je seveda, da sta M&K boljša za strateške igre in streljačine, saj je zaradi miškine hitrosti in natančnosti v strateških veliko lažji micromanagement enot in navigiranje skozi menije, v strelskih pa lažje ciljanje. Kontrolerju v teh žanrih malo manjka hitrost in natančnost, ne manjkajo pa še mu vseeno nobene funkcije, ki so lahko del gameplay-a, kot npr. tipkovnici. Tako da, kontroler po moje definitivno ni najboljša izbira za čista vse žanre iger, je pa najboljša 'all-round' opcija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

scipascapa ::

ahac: jaz pa ne morem dajati 40€ za digitalno igro, ki nimam z njo kaj početi, ko jo preigram.

Tr0n ::

No ja, pravi gamerji imamo gaming PC, PS4 in Switch/Zelda console (fuck Xbox). :)

Ampak, ce imam izbiro, bom vedno vzel cenejso in performancno boljso PC verzijo. Tukaj sploh ni kaj za razmisljat. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

tt2 ::

To že vidim, da bo igra bomba za RP serverje. :D

oo7 ::

Rumor: Rockstar Games pursuing cross-play for Red Dead Redemption 2 on Xbox One and PS4
http://www.gamezone.com/news/rumor-rock...

oo7 ::

Take-Two Won't Say If Red Dead Redemption 2 Is Coming To PC

https://www.gamespot.com/articles/take-...

oo7 ::

28 septembra bo nekej >:D



Nov trailer ali nov gameplay ali bodo najavili PC verzijo ali čisto kaj drugega :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Red Dead Redemption 2: Official Trailer #2

Tr0n ::

Mnja, pomlad 2018, PS4 in Xbox One.

No PC. :'(

Berserker ::

Taki špili obstajajo samo zaradi konzol.

Po mojem bodo enkrat pol dali za pc, ko bodo našli način za molženje denarja kot v GTA5.

YesMan ::

Red Dead Redemption 2, Monster Hunter World, God of War, Spider-Man, ter Divinity OS2 in sem preskrbljen za 2018 :D

oo7 ::

Ja lahko, da bo 1 leto kasneje za Pc samo bi lahko povedali ali bo ali ne. Ne pa, da ljudje potem delajo razne peticije in fehtajo rockstar za Pc verzijo...

[D]emon ::

Rockstar so ze z RDR1 pokazal da se jim za PC playerje sladko jebe.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

jizzer ::

Posodi (ali pa proda res poceni) morda kdo RDR1 za XO? 30$ na Storu mi je definitivno preveč, glede na to da je že konkretno stara...

yoco ::

oo7 je izjavil:

Red Dead Redemption 2: Official Trailer #2


Se še komu zdi, da trailer zgleda kot da je iz 2010? Grafično me ni navdušil, prvo igro pa nikoli nisem igral, tako da ne vem kaj lahko pričakujem!

scipascapa ::

jizzer je izjavil:

Posodi (ali pa proda res poceni) morda kdo RDR1 za XO? 30$ na Storu mi je definitivno preveč, glede na to da je že konkretno stara...


http://www.game.co.uk/en/red-dead-redem...

jizzer ::

scipascapa je izjavil:

jizzer je izjavil:

Posodi (ali pa proda res poceni) morda kdo RDR1 za XO? 30$ na Storu mi je definitivno preveč, glede na to da je že konkretno stara...


http://www.game.co.uk/en/red-dead-redem...


Hvala.

ahac ::



Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Zmajc ::

[D]emon je izjavil:

Rockstar so ze z RDR1 pokazal da se jim za PC playerje sladko jebe.


RDR1 je razvijal Rockstar San Diego in med samim razvojem so kolikor sem slišal imeli ogromno težav. Tudi koda naj bi bila "a mess" tako da jim je bil edini cilj, da igro sploh izdajo, za portanje na PC verjetno niti v sanjah več niso imeli ne želje, ne motivacije.

Dvojko verjetno razvija glavni studio, tako da je pričakovati da PC verzija vsekako, čeprav verjetno 1+ leto po izidu konzolastičnih verzih.

[D]emon ::

Zivi bili in videli.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

MaliJanez ::

Že vso življenje imam konzole od N64, PS1,2,3,4, xbox itd samo zadnjih par let sem pa postal graphics whore in ne pogledam igre če ima slabo grafiko>:D Tako da sem se 100% spustil v PC master race, vendar bo treba spet kupit ps4, mogoče pro verzijo samo za ekskluzive, ostale igre ni šans da jih povoham na konzoli, če lahko igram na računalniku na 144hz ali pa 4K, odvisno kak mi je8-) Je pa res da tolko denarja kot sem zmetal v PC, bi si lahko kupil cca 10 ps4 konzol:))

ne razumem pa, zakaj nočejo delat iger za PC. Saj zastopim da so večji stroški, vendar je tudi potem večji dobiček na koncu in glih za to se gre vsakemu razvijalcu.

Zmajc ::

Procentualno gledano konzole globalno predstavljajo večino trga mainstream AAA iger, zato PC igre praktično vedno predstavljajo manjšino prodanih izvodov.

Zato so PC porti pogosto bolj after thought kot kaj drugega.

Berserker ::

MaliJanez, zato ker z lastno razvitimi igrami napraviš konzolo bolj privlačno za nakup. Sony nebi šel v razvoj lastnih iger, če nebi imel platforme za to.

Drugače meni se zdi pc gaming trenutno precej beden. Polno enih iger, ki zahtevajo neko poglobitev ali pa znance za skupno igranje.

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Berserker je izjavil:

Drugače meni se zdi pc gaming trenutno precej beden. Polno enih iger, ki zahtevajo neko poglobitev ali pa znance za skupno igranje.


Zato pa jaz igram samo in izključno SP igre, obenem skoraj nič erpegejev. Okej, nekaj iger ima enostavnejše erpege elemente, a te so bolj za okras.
Doom 3 BFG, Metro 2033 serija, Darksiders serija (naslednje leto pride 3. del) ipd.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Govorice praijo, da naj bi igra izšla 8 junija 2018

oo7 ::

RED DEAD REDEMPTION 2 IS COMING OCTOBER 26TH 2018

https://www.rockstargames.com/newswire/...

_njc ::



https://www.rockstargames.com/newswire/...

Watch the new trailer for Red Dead Redemption 2 at 11AM Eastern on Wednesday, May 2nd at rockstargames.com and at the official Rockstar Games YouTube channel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _njc ()

scipascapa ::



_njc ::

https://www.rockstargames.com/videos/vi...



America, 1899. The end of the wild west era has begun as lawmen hunt down the last remaining outlaw gangs. Those who will not surrender or succumb are killed.

After a robbery goes badly wrong in the western town of Blackwater, Arthur Morgan and the Van der Linde gang are forced to flee. With federal agents and the best bounty hunters in the nation massing on their heels, the gang must rob, steal and fight their way across the rugged heartland of America in order to survive. As deepening internal divisions threaten to tear the gang apart, Arthur must make a choice between his own ideals and loyalty to the gang who raised him.

From the creators of Grand Theft Auto V and Red Dead Redemption, Red Dead Redemption 2 is an epic tale of life in America at the dawn of the modern age. Coming October 26, 2018 to PlayStation 4 and Xbox One systems.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _njc ()

Tr0n ::

_njc ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _njc ()

_njc ::




oo7 ::

_njc je izjavil:










John Marston z prvega dela.

kitl76 ::

BV kaj mislijo, da bom spet konzolo kupoval.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

BV kaj mislijo, da bom spet konzolo kupoval.


Katero konzolo pa si imel prej?

PS4 se definitivno splača.


TLOU PS3/PS4
Horizon Zero Dawn PS4
God of War 4 PS4
Uncharted 4 PS4

Prihaja
TLOU 2 PS4
Death Strnding

_njc ::

Pa tudi:
Marvel's Spider-Man
Detroit: Become Human
Days Gone
Ghost of Tsushima

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _njc ()

PARTyZAN ::

Super, ampak s temi ekskluzivami od nekaterih ne bodo zaslužili niti centa. Meni je vseeno. Že RDR1 sem si želel preigrat, ampak konzole pa ne bom šel kupovat zato, da se na nerodnem kontrolerju mučim tistih 100 ur, da končam igro ali tri. Ko in če bo PC port, bom igro kupil, drugače pa move along.

Za PC izhaja dovolj dobrih naslovov, da jih niti nimam časa vseh preigrat, tako da se ne sekiram :)

[D]emon ::

Zakaj se potem sploh oglasas v temi o konzolni igri ?!
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Vazelin ::

PARTyZAN je izjavil:

Super, ampak s temi ekskluzivami od nekaterih ne bodo zaslužili niti centa. Meni je vseeno. Že RDR1 sem si želel preigrat, ampak konzole pa ne bom šel kupovat zato, da se na nerodnem kontrolerju mučim tistih 100 ur, da končam igro ali tri. Ko in če bo PC port, bom igro kupil, drugače pa move along.

Za PC izhaja dovolj dobrih naslovov, da jih niti nimam časa vseh preigrat, tako da se ne sekiram :)

ja haha ti se kar tolaži kako je vse na PCju:)) Nekaj najboljših SP iger na PCju ni in ne bo: Bloodborne, God of War 4, RDR2 (predvidevam da bo noro dobra roba). Zamujaš najboljše singleplayer špile zadnjih let

#PC_master_race

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kitl76 ::

oo7 je izjavil:

kitl76 je izjavil:

BV kaj mislijo, da bom spet konzolo kupoval.


Katero konzolo pa si imel prej?

PS4 se definitivno splača.


TLOU PS3/PS4
Horizon Zero Dawn PS4
God of War 4 PS4
Uncharted 4 PS4

Prihaja
TLOU 2 PS4
Death Strnding


Xbox One. Enko se pa da igrati na PC-ju več navodil imate tukaj https://gaming.si/2018/03/19/kako-igrat...

Zmajc ::

Pravi gamerji igrajo na PCju IN na konzolah.

Tako nikoli ne zamudiš nič. 8-)

scipascapa ::

partizan: bogi ko so konzole tako drage....pač manj pit in kadit pa bodo dinarci.
««
2 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47186805 (209) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423716 (711) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820590 (1984) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211621 (9667) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387371 (5527) Bye

Več podobnih tem