» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
12 / 38
»»

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zmajc ::

Haha, epic!

oo7 ::

South park je zakon :)

oo7 ::

Game Awards Nominees 2018

Največ nominacij imata igri God of War in Red dead redemption vsaka po 8.
Marvel's Spider-Man 7 nominacij

Bo kar huda borba za GOTY 2018 sploh med GOW in RDR2 :)

RDR2
Metacritic 97
User score PS4 7,1 / Xbox one 7,7

Open critic 97

God of War
Metacritic 94
User Score 9,2

Open critic 95



Spider-man
Metacritic 87
User score 8,7

Open critic 88


Assassin's Creed Odyssey
Metacritic 82
User score PS4 5,5 / PC 4,8 / xbox 4m8

Open critic 85




Game of the Year

Assassin's Creed Odyssey
Celeste
God of War
Marvel's Spider-Man
Monster Hunter: World
Red Dead Redemption 2




Best Action Game

Call of Duty: Black Ops 4
Dead Cells
Destiny 2: Forsaken
Far Cry 5
Mega Man 11



Best Action/Adventure Game

Assassin's Creed: Odyssey
God of War
Marvel's Spider-Man
Red Dead Redemption 2
Shadow of the Tomb Raider



Best Role Playing Game

Dragon Quest XI
Monster Hunter: World
Ni no Kuni II
Octopath Traveler
Pillars of Eternity II: Deadfire



Best Game Direction

A Way Out
Detroit: Become Human
God of War
Marvel's Spider-Man
Red Dead Redemption 2



Best Narrative

Detroit: Become Human
God of War
Life is Strange 2: Episode 1
Marvel's Spider-Man
Red Dead Redemption 2



Best Ongoing Game

Destiny 2: Forsaken
Fortnite
No Man's Sky
Overwatch
Tom Clancy's Rainbow Six Siege



Best Art Direction

Assassin's Creed Odyssey
God of War
Octopath Traveler
Red Dead Redemption 2
Return of the Obra Dinn



Best Score/Music

Celeste
God of War
Marvel's Spider-Man
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Octopath Traveler
Red Dead Redemption 2



Best Audio Design

Call of Duty: Black Ops 4
Forza Horizon 4
God of War
Marvel's Spider-Man
Red Dead Redemption 2



Best Independent Game

Celeste
Dead Cells
Intro the Breach
Return of the Obra Dinn
The Messenger



Best Performance

Bryan Dechart as Connor, Detroit: Become Human
Christopher Judge as Kratos, God of War
Melissanthi Mahut as Kassandra, Assassin's Creed Odyssey
Roger Clark as Arthur Morgan, Red Dead Redemption II
Yuri Lowenthal as Peter Parker, Marvel's Spider-Man



Games for Impact

11-11 Memories Retold
Celeste
Florence
Life is Strange 2
The Missing: JJ Macfield and the Island of Memories



Best Mobile Game

Donut County
Florence
Fortnite
PUBG MOBILE
Reigns: Game of Thrones



Best VR/AR Game

ASTRO BOT Rescue Mission
Beat Saber
Firewall Zero Hour
Moss
Tetris Effect



Best Fighting Game

BlazBlue: Cross Tag Battle
Dragon Ball FighterZ
Soul Caliber VI
Street Fighter V Arcade



Best Family Game

Mario Tennis Aces
Nintendo Labo
Overcooked 2
Starlink: Battle for Atlas
Super Mario Party



Best Sports/Racing Game

FIFA 19
Forza Horizon 4
Mario Tennis Aces
NBA 2K19
Pro Evolution Soccer 2019



Best Multiplayer Game

Call of Duty: Black Ops IIII
Destiny 2: Forsaken
Fortnite
Monster Hunter: World
Sea of Thieves



Best Student Game

Combat 2018
Dash Quasar
JERA
LIFF
RE: Charge



Best Debut Indie Game

Donut County
Florence
Moss
The Messenger
Yoku's Island Express



Best eSports Game

CSGO
DOTA2
Fortnite
League of Legends
Overwatch



Best eSports Player

Dominique "SonicFox" McLean
Hajime "Tokido" Taniguchi
Jian "Uzi" Zi-Hao
Oleksandr "s1mple" Kostyliev
Sung-hygeon "JJoNak" Bang



Best eSports Team

Astralis
Cloud9
Fnatic
London Spitfire
OG



Best eSports Coach

Bok "Reapered" Han-gyu
Christian "ppasarel" Banaseanu
Danny "zonic" Sorensen
Dylan Falco
Jakob "YamatoCannon" Mebdi
Janko "YNk" Paunovic



Best eSports Event

ELAGUE Major: Boston 2018
EVO 2018
League of Legends World Championship
Overwatch League Grand Finals
The International 2018



Best eSports Host

Alex "Goldenboy" Mendez
Alex "Machine" Richardson
Anders Blume
Eefje "Sjokz" Depoortere
Paul "RedEye" Chaloner



Best eSports Moment

C9 comeback win in triple OT vs FAZE
G2 beating RNG
KT vs IG Base Race
OG's massive upset of LGD
SonicFox side switch against Go1 in DBZ



Content Creator of the Year

Dr. Lupo
Myth
Ninja
Pokimane
Willyrex



Favorite Moment of 2017

Carol Shaw (Industry Icon)
The Game Awards Orchestra (Performance)
Hideo Kojima and Guillermo del Toro (Moment)
Josef Fares (A Way Out)
Zelda: Breath of the Wild (Game of the Year)

Tr0n ::

kitl76 ::

Rockstar je spet presdtavil višji nivo iger. Nikoli si nisem mislil, da bom še kdaj kupil konzolo pa sem jo pa mi ni niti malo žal se je splačalo. Pa še kontrolerja po letih uporabe sem se toliko navadil, da zdaj lahko celo na X1 igram PUBRG :)) Predvsem mi je pa pri konzulah všeč ta varianta naročnin kot je game pass full dobrih iger je notri vključeno za 9 EUR mesečno, kar predstavlja zelo majhen strošek proti samemu nakupu igre. Tega je za PC premalo upam, da tudi na PC-ju dobimo kaj takšnega ne samo EA acsses.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

yayo ::

meni je trenutno malce dolgcajt...

Mato989 ::

Torej Fortnite je premagal RDR2 za game of the year?

TROLOLOL =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kitl76 ::

Samo ne vem v čem?

Tr0n ::

yayo je izjavil:

meni je trenutno malce dolgcajt...

Od nekje chapter 5 naprej se vse skupaj zacne malce vlect ja. Se pa splaca dokoncat. :)

yayo ::

mnja, ne vem glih, če igraš kot igra nakazuje zgubljaš ogromno časa z lovom, jahanjem, upgradanjem opreme zase in za bando za kar rabiš kup keša... Par urc je zabavno, potem pa zzzzzzz...

Gregex ::

Po 2 tednih pavze sem na začetku 3 poglavja in zaenkrat nisem še nič upgradal. Občasno se ustavim pri kakem gunsmithu, če sem že v mestu, da spucam orožja, drugače delam izključno misije, za stranski balast nimam časa.

Tr0n ::

Vecina upgrejdov ni nujnih, je pa fajn odklenit camp fast travel.

kitl76 ::

Zaključil 4 poglavje niti ene živali še nisem ujel nikoli doniral kampu pa tudi upgrada nikoli delal. To so vse nepotrebne stvari.

Vazelin ::

A pri seksu se tut sam vagine dotikaš ostalo pustiš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Tr0n ()

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

A pri seksu se tut sam vagine dotikaš ostalo pustiš?


:))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Tr0n ()

yayo ::

vprašanje: se naključna srečanja z neznanci kaj ponavljajo, če ne počekiraš kaj se da narediti?
Včeraj sem srečal enega pijanca, ki je karamboliral voz z alkoholnimi pijačami. Tip me prosi, če popazim na tovor dokler on ne obvesti šefa in pripelje nov voz po tovor. Jaz, dobra duša, sem rekel ok in potem petnajst minut čakal, da se kaj zgodi. Pa se ni nič, nakar sem lootal tistih par mizernih drobnarij okoli voza in odpeketal.
Potem sem, medtem, ko me je lovila policija zaradi story naloge, srečal nekega starca, ki je ob cesti gledal neko mapo in skrivnostno komentiral nevemkaj. Pristopim pa se začne delat francoza, kao, nič, nič pomembnega, in odide. Nisem vedel, če ga fentat (kar ne počnem) pa mu vzet mapo, ali mu slediti (kar nisem, ker je šel po cesti, jaz sem pa se raje držal hoste zaradi šerifov). Sedaj pa me firbec matra kakšna zgodba stoji zadaj. Z Googlom nisem imel sreče.

Zmajc ::

Bi šel za njim in ga maznil po tintari ko ni prič okoli. :))

kitl76 ::

Tisti voz s pijačo samo po lootaš drugega ri ne preostane.

Zmajc ::

kitl76 je izjavil:

Tisti voz s pijačo samo po lootaš drugega ri ne preostane.


Ja, jaz sem tudi tam stal ko idiot 5 min pol pa lootal in odšel :P

YesMan ::

Verjetno istega starca sem tudi jaz srečal. Sem prečekiral, da ni nobene priče, ga zvezal, mu ukradel mapo, potem pa ga odvezal in spizdil.

yayo ::

one revolveraše, od katerih želiš dobiti pričevanja o naj-nadrevolverašu vseh časov, sem v dvobojih praktično vse ubil in jih mrtve fotografiral. Mehanike dvobojev nekako nisem skapiral, čeprav so mi v RDR1 kar lepo šli. Jih je moćno razorožit ne da jih ubiješ? Domnevam, da mi ni šlo, ker sem se nalog lotil prezgodaj, s prešvoh dead eyem. Torej stisneš R2, da začneš dvoboj, stisneš še enkrat za bullet time, označiš tarčo in spustiš R2?

shadeX ::

Zmajc je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Tisti voz s pijačo samo po lootaš drugega ri ne preostane.


Ja, jaz sem tudi tam stal ko idiot 5 min pol pa lootal in odšel :P


Dobro vas trola Rockstar. Me prav zanima kaj bi se zgodilo če bi tam stal uro, dve :))

yayo ::

Crashed Wagon
Listen to a drunk who has crashed his wagon and either watch over his vehicle as he heads to town for help or decline to do so. If you choose to help, you'll receive +2 in Honor but should you steal during this watch, -5 in Honor is incurred.

You can choose not to help and get only -2 Honor Points if you decide to steal the valerian root from a box in the wagon.

kitl76 ::

Bolana igra prilezel na 54% na zadnji misiji new world mi ni pustila 2 uri, da shranim, Igral sem jo do 1h zjutraj jaoooo. Rockstar bi za tole zgodbo mogel dobiti oskarja:)

oo7 ::

Red Dead Online Beta: Launch Dates and New Details Announced

kitl76 ::

Mal dolgo jim traja :| Drugače pa SP je zakon MP me ne zanima.

Tr0n ::

MP bo vec SPja, samo da bos lahko mel svoj online gang. Zna bit cool zadevica. :)

YesMan ::

Jaz sem komaj v epilogu part 1 trenutno, pa še imam tolko za raziskat pa naret... Meni bi blo prav, da bi še Online malo bol izpilili, pa ga izdali komaj drugi mesec takega časa :P Zna pa biti seveda dobro, samo upam, da ga mikrotransakcije ne bodo spravle tako dol, kot so GTA Online.

kitl76 ::

Ja špil je res neverjetno dolg in zanimiv. Za raziskovat imaš 1000 in eno stvar. No tudi MP bom seveda poskusil samo po navadi mi ne gre dobro od rok.

Zmajc ::

Danes se za lastnike Ultimate Edition verzije začne early access beta za Red Dead Online. :D

Tr0n ::

kitl76 je izjavil:

Ja špil je res neverjetno dolg in zanimiv. Za raziskovat imaš 1000 in eno stvar. No tudi MP bom seveda poskusil samo po navadi mi ne gre dobro od rok.

No ja, tak dolg pa tudi ni. Komot predelas vse misije, vidis vse evente in koncas zgodbo v ene 50-60 urah.

kitl76 ::

Ja na turbo način, če si pa vzameš čas narediš vse strasnke misije poslušaš vse dialoge v celoti potem ni variante narediti špil v 60h urah. Jaz imam narejene igre 71% pa imam preigranih 72 ur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

yayo ::

meni teče počasssssssiiiii. Ker večino časa preživim na konju, potem oba postaneva lačna in potrebujeva spanec, pa vmes ulovim legendary ribico, pa mi hočejo konja ukrasti...

shotalick ::

Madona, tole berm, pa študiram, kupi ne kupi? :) Ampak j*** se vam, k mate cajta za igrat.

Gogyto ::

Tista scena z vozom in pijanim kočijažem je sick. Naletel na modela, ki te prosi, da popaziš na robo. Čakal kakih 10 minut, vmes opazoval životinjsko carstvo in malce dopolnil compendum glede flore in favne potem pa sem se naveličan odpravil po svojih opravkih nakar za skalo, kake 50m stran od voza, naletim na tega pijančka, kako spi pod drevesom. Crknil od smeha.:))

Seveda je sledila kazen - pobral kar je bilo vredna okoli kočije in odšel. Če se model ni sekiral, se tudi meni ni bilo treba.

Drugače pa - dve misiji do konca Chapter 2. Nabijam procente z vsem drugim, samo z zgodbo ne.

Zmajc ::

Gogyto je izjavil:

Drugače pa - dve misiji do konca Chapter 2. Nabijam procente z vsem drugim, samo z zgodbo ne.


Ja, jaz se zgodbe tudi izogibam bolj, kot ne in bluzim okoli, ter delam vse kaj drugega. :D

kitl76 ::

Drugače pa jaz ne jaham več toliko, si raje plačam vlak in z njim potujem na daljše razdalje.

YesMan ::

Tr0n je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Ja špil je res neverjetno dolg in zanimiv. Za raziskovat imaš 1000 in eno stvar. No tudi MP bom seveda poskusil samo po navadi mi ne gre dobro od rok.

No ja, tak dolg pa tudi ni. Komot predelas vse misije, vidis vse evente in koncas zgodbo v ene 50-60 urah.


To pa si krepko mimo pihnil :P Jaz sem pri cca. 90-ih urah (če računam, da sem od izida pred enim mesecem igral približno 3 ure na dan v povprečju). Pa še imam ogromno za raziskat. Fiksnih pa random eventov še po moje niti polovico nisem videl, kolko malo spremljam še pogovore na internetu. New Austin še imam popolnoma neraziskan, pravtako zahodni del osnovne mape.

Tudi HLTB pravi, da je samo za glavno zgodbo potrebno 41 ur, za zgodbo + malo stranske vsebine 66 ur, če pa hočeš videti in nareti bolj ali manj vse pa kar norih 136 ur: https://howlongtobeat.com/game.php?id=2...

YesMan ::

Je pa res, da te igra ne bombardira z markeri na mapi, tako da nimaš ravno občutka koliko še je vsebine (tisti procenti ki ti jih kaže ob save file-ih, pa so tak samo az glavno zgodbo, al?). Moreš dejansko iti raziskovat v območja kjer še nisi bil, ali pa v katerih že dolgo nisi bil. Ogromno je v glavnem fiksnih in random eventov za predelat, tradicionalnih na mapi označenih "stranskih misij" za obrnit, ugank in skrivnosti za rešit, zakladov iskat, craftat, pol pa še kakih bedarij delat kot jih je v Rockstarovih špilih vedno možno, pa verjamem, da si hitro pri kakih 150-ih urah :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

Gogyto ::

Mislim, da procente dviguje glede na vse skupaj. Pro mojih saveih se je zagotovo spremenila cifra, pa nisem vmes nobene misije glavne zgodbe naredil temveč zgolj raziskal del mape, našel par rožic, borovnic, kako novo žival odkril....

Zmajc ::

Dejansko imaš 2 različni številki za completion. Tista pri save game je skupni completion ... exploration/misc + zgodba. Completion same zgodbe je v drugem podmeniju ... mislim da story.

yayo ::

kitl76 ::

In kaj je v tem updatu razen priprave na MP?

oo7 ::

Red Dead Redemption 2 online will reportedly feature a battle royale-like mode, though players will only be able to wield bows and arrows.

Tr0n ::

kitl76 je izjavil:

In kaj je v tem updatu razen priprave na MP?

Bug fixi, optimizacija and stuff.

kitl76 ::

A je pri vas tudi Arthur bolan (tuberkuloza)? Pa še eno prošnjo imam padel sem v eno stransko misijo v kateri moram s tistim starcem ujeti legendarno ribo pa mi nikakor ne uspe jo privleči do čolna. Kaj moram storiti?

Tr0n ::

8-O

Woah spoiler above!

8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

yayo ::

faking spoiler ;((
Drugače pa sem ravno srečal krotilko nevarnih živali :))

Gogyto ::

Prejle probal online. Zgleda cool, neke vrste zgodba bo, vmes pa milijon stvari za nardit... Moti edino da narejeni lik nima voicea. Malce hecno izpade, ko pride do dialoga, pa tvoj lik samo mutasto gleda in pokima/odkima...
««
12 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188197 (1601) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423868 (863) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820739 (2133) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211823 (9869) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387461 (5617) Bye

Več podobnih tem