» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
29 / 38
»»

D3m ::

Imposible. :P

FineWine.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Buggy ::

kitl76 je izjavil:

Novi Nvidia driverji prišli danes. Pri meni naredili čudež pridobil sem 20 frame-ov tako, da mi je na trenutnih nastavitvah laufalo na 57 frame-ov seveda sem takoj priklopil na full 4k resolucijo in zdaj jih imam tam toiliko kot prej na malo več kot full HD. Še nekaj me zanima a PC verzija ne podpira HDR oziroma, če ga kje se vklopi?


hehe 50% si pridobil z driverjem...ni Nvidia AMD fineWine :D
Dej raje preveri settinge (ne samo resolucije)...se bolje pa ce probas z istim konfig file-om, ki je mozno da se ti je od prejsnic (spet update mogoce) prepisal.

kitl76 ::

Sem moral itak vse na novo postavit se je resetiralo vse.

meho7 ::

yayo ::

mi je pa smešno, ko smo debatirali o PS4 verziji se je govorilo samo o zgodbi in gameplayu, sedaj pa samo o hroščih in performancu... :))

springfield ::

Ker je PC Master Race najbolj pomembno, da ima vec FPS-jev kot sosed :P

ahac ::

Pri konzolah se ve, da je performance slab, zato konzolaši o tem raje ne govorijo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Mato989 ::

Pri konzolah tudi ne morš nekaj tweakat igre in nastavitev tako da kaj bi se sploh o tem pogovarjal =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

Konj ima pri meni lise kvadrataste pa vsa vrata so taka kot bi igral minecraft.

Pa ko spreminjam nastavitve se mi zdi, da se sploh nič ne spremeni. Pa potrdim spremembe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

111111111111 ::

Pojdi v nastavitve in odkljukaj stran RDR2 Minecraft mode. Verjetno si po nesreči obkljukal.

Machete ::

Epic unikaten gamerski problem in rešitev.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kitl76 ::

Ps4 verzija te igre proti PC res nima za kruh zdaj lahko to potrdim ob hkratnem zagonu obeh sistemov. PC je svetlobna leta pred konzolo je pa tudi nesramno drag:)) Kar se pa zgodbe tiče se mi pa ne da že v tretje pogovarjati kako sem koga rešil in kje sem našel zaklad :P Tako, da res škoda, da nekateri ps4 eksluziv nikoli ne bo za PC, ker užitek bi bil še večji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

T-h-o-r ::

Ne moreš met ekskluziv, če peasanti množično dajejo 350 € za bedno škatlo za igranje na 30 fps
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

Sem se znebil lis na konju in vrat problem je bil, da nisem igre resetiral, ko sem spremenil nastavitve. Zdaj moram pa samo še nastavit, da bo najbolje delalo na mojem Pc-ju. Bom kopiral koga z you tube, ki ima enako Gtx 970.

Edino zanima me v nastavitvah Vulkan ali Dx12 ?

kitl76 ::

Jaz imam dx12.

Furbo ::

20-25% je znižan na Steam.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Furbo ::

Verjetno bom nabavil tole za darilo nečaku, se z malce dela dobi goodije iz posebnih verzij (konji, orožja), tudi če kupiš samo standardno verzijo? Oziroma katero verzijo priporočate.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Na ultra mi je delalo na 12 fps
Na high nastavitvah pa dela od 40-50 fps

GPU pa 99-100% temparatura pa 71c
CPU pa na okoli 60%
RAM med 10 in 11 gb



Furbo je izjavil:

Verjetno bom nabavil tole za darilo nečaku, se z malce dela dobi goodije iz posebnih verzij (konji, orožja), tudi če kupiš samo standardno verzijo? Oziroma katero verzijo priporočate.


Jaz sem vzel standardno verzijo, ker bom igral samo singleplayer.

dronyx ::

Kdo ve če dela backup pri Steam verziji RDR2 (ponavadi naredim backup prek Steama na zunanji disk in original pobrišem, da mi ne zaseda po nepotrebnem prostora, sploh pri tako veliki igri)? Sicer ne verjamem, ker Rockstar kakor vem uporablja svoj DRM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

kitl76 ::

Ja svoj DRM in to tako dober, da ga še do danes niso crackal.

PARTyZAN ::

Sicer nisem preizkusil, ampak zakaj bi imel DRM karkoli s tem? Komot backupaš igro na disk in jo kasneje uvoziš nazaj v library, da ti igre ni potrebno še enkrat prenašat.

dronyx ::

PARTyZAN je izjavil:

Sicer nisem preizkusil, ampak zakaj bi imel DRM karkoli s tem?

Nekje sem bral za GTA V da zaradi DRM ne dela backup v Steam. Ampak lahko da to ne drži. Ponavadi kupim igre na Steamu ravno zaradi te opcije, ker ostali "launcherji" imajo to slabo rešeno, ali pa te možnosti sploh ni.

oo7 ::

Igral tri ure zaenkrat mi je všeč.

Izi ::

Današnji Update je velik kar 8 GB:
RDR2 Title Update 1.15 Notes (PS4 / Xbox One / PC / Stadia)
Spet je 1000 novih stvari. Dvomim, da bom sploh kdaj prišel do konca :D

oo7 ::

Koliko ur pa že imaš preigranih Izi ?

oo7 ::

Katere stvari je najbolje delati za kamp in katere ni treba ?

Kje lahko vidiš katere so stranke in glavne misije? Ali to vidiš samo na mini mapi kjer so rumene ikone ?

kitl76 ::

Rumene ikone so glavne misije, bele so stranske. Za kamp jaz nikoli nič ne delam. Sem se pa v tretje odločil, da skrbim za Arthurja, hrana spanje in čistoča me zanima, če bo konec kaj drugačen.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Rumene ikone so glavne misije, bele so stranske. Za kamp jaz nikoli nič ne delam. Sem se pa v tretje odločil, da skrbim za Arthurja, hrana spanje in čistoča me zanima, če bo konec kaj drugačen.


Kaj pa lov na živali ?

Machete ::

A je kaka varianta da model, ki ga trga volk preživi? V prvo sem bil prepozen ga je volj pojedel, v deugo sem mu dal zdravila pa se je stegnil. Sem mu hotel dati v tretje viski, pa ga ni bilo več na mapi :O
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kitl76 ::

Živali jaz lovim samo za zabavo pa na začetku, da denar dobiš. Potem imaš itak denarja na pretek prav tako nisem kupil niti enega orožja ali metka. Hranim se redno v saloon-ih spim v hotelih prav tako se kopam vedno tudi tam seveda s pomočjo ženske.

Mato989 ::

Kaj je s tem špilom haha... vsakič ko hočem it igrat mam patch download, pol pa zaprem in grem čez 7 dni in spet patch lol...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kitl76 ::

Očitno si edini s tem problemom.

Mato989 ::

Očitno premalokrat igram in skoz zmes patchajo, danes sem mel 7gb patch...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Rumene ikone so glavne misije, bele so stranske. Za kamp jaz nikoli nič ne delam. Sem se pa v tretje odločil, da skrbim za Arthurja, hrana spanje in čistoča me zanima, če bo konec kaj drugačen.


A je več možnih koncev ?

kitl76 ::

Ne vem. Jaz sem dvakrat končal in obakrat je bilo enako. Se je pa govorilo, da je več možnih koncev zato sem tokrat začel skrbeti za Arthurja.

Izi ::

Da ne bomo preveč spoilali se mi zdi, da je to vse kar je potrebno vedeti:
So štirje različni konci. Vsi pa so odvisni od naših odločitev proti koncu zgodbe.
Igra ima 6 poglavij + 2 zaključna epilog poglavja. Bistvene za različne konce pa so menda šele odločitve v 6. poglavju, poleg tega pa je pomembno ali je naš Arthur dobričina ali zlobnež.

kitl76 ::

Boste videli ko boste prišli do tja.

oo7 ::

V 7 preigranih urah sem imel, do zdaj 1 crash.

Izi ::

105 ur, na 46% zgodbe, nobenega crasha do sedaj :D

c3fizl ::

oo7 je izjavil:

Katere stvari je najbolje delati za kamp in katere ni treba


Jaz sem za kamp pokupil vse upgrejde, pa nisem vložil noter niti $ svojega keša. Doniral sem izključno samo nalootane stvari. Se pa najbolj splača kupit zemljevid (neke 350$), ker maš pol možnost fast travela iz kampa na lokacije ki si jih že obiskal.

oo7 ::

Kje pa prodajajo zemljevide ?

c3fizl ::

Med kamp upgrejdi v ledgerju maš to. Na zadnji strani. Sam najprej moraš nardit prvo misijo pri Herr Straussu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3fizl ()

oo7 ::

Kako je najbolje služiti denar ?

Sem imel okoli 240 $ pa me je zdaj 1 bounty stal 80 $.

kitl76 ::

Z misijam. Drugače pa vlak oropaš. Jaz sem nountya plačal že preko 300. V bistvu ne rabiš dodatno služit. Počakaj da bost e banko ropal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kako je najbolje služiti denar ?

Če odmislimo vse nelegalne dejavnosti, potem je lov najhitrejše služenje denarja. Kupi eno dobro puško in nanjo namontiraj daljnogled. Živali streljaj v glavo, da ne poškoduješ kožuha in pobiraj samo kožuhe. Odrta trupla ne pobiraj, ker lahko na konja naložiš eno samo, pa še pokvarijo se hitro. Ko nabereš kup kožuhov jih odpelji do mesarja.

V vsakem mestu pojdi občasno v šerifovo pisarno in poglej, če je na voljo kakšen Bounty. Moraš pa zločinca pripeljati živega, da pokasiraš nagrado.

Konje se tudi splača udomačiti in prodati ampak samo če najdeš tiste iz dirkalnega razreda. Moraš uporabljati daljnogled, pa že prej se moraš poučiti katere pasme so kaj vredne in katere nič.

Drugače pa questi tako glavni kot stranski prinašajo kar veliko denarja in se da iti skozi igro tudi brez da bi sploh kaj postransko služil.

oo7 ::

Dobro hvala za nasvete. Grem zaslužit nekaj $ :)

Izi ::

Ribolov se pa tukaj ne izplača.
Ujel sem tako veliko ribo, da sem dobil Accomplishment v Rockstarjevem Social Clubu, in jo moral naložiti zadaj na konja, da sem jo odpeljal do mesarja, pa sem dobil zanjo samo 4 dolarje :D

Furbo ::

A se še komu zdi igra malce leseno narejena, ne vem če res rabi vsaka akcija svojo tipko.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

A se še komu zdi igra malce leseno narejena, ne vem če res rabi vsaka akcija svojo tipko.


Malo pa ja. Jaz drugače igram z gamepadom edino, ko pride, do streljanja pa takoj grem na miš in tipkovnico.

oo7 ::

Že v poglavju dva sem v kampu kupil mapo za hitro potovanje. Pa mi ni uspelo ugotovit kako. Zdaj sem prišel v tretje poglavje tam kjer rešiti tistega očeta od Nemške družine.
««
29 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188362 (1766) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423879 (874) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820749 (2143) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211835 (9881) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387466 (5622) Bye

Več podobnih tem