» »

Novo mesto, Seidlova c. 16 - omejitev?

Novo mesto, Seidlova c. 16 - omejitev?

He-Man ::

Pozdravljeni,

je tu kdo iz Novega mesta, ki ve kakšna je omejitev hitrosti na Seidlovi cesti?

Ustavil so me na Seidlovi 16. Mislil sem, da je omejitev 70, rekli so, da je 50 - dobil 250€ + 3t.

Ni problema, bom plačal, ampak rad bi videl kakšen znak, kjer piše 50, sedaj sem gledal po Google maps in ne najdem nič...

Predvidevam, da je odsek na Seidlovi 16 pač v območju mesta Novo mesto in čez celo mesto torej velja omejitev 50? Ne vem od kod sem dobil idejo, da je omejitev 70, ampak nikjer nisem videl nobenega dodatnega znaka za omejitev 50, pa je precej dolga cesta...

Če lahko kdo, ki je od tam ali pozna cesto, prosim sporoči, bi bil hvaležen.

Aston_11 ::

Po mojem bi moral istati tablo za 70, ne za 50. Ko si enkrat vstopil v mesto, tabla Novo Mesto, in dokler nisi videl prečrtane table Novo Mesto, si pač bil v Novem Mestu.

kanon ::

Omejitev je 50, ker si v Novem mestu.

Unknown_001 ::

Čak mal Siedlova gre direkt v središče Novega mesta niti table za 70 nimaš nikjer v krogu Nm razen od rondoja "tabletka" do Bršljina pa še tam imaš pred poseljenim območjem prekinitev omejitve. Ne vem od kod ti je na pamet padlo da je omejitev 70. Gre za naselje. Drugič bod zbran za volanom ne pa sanjat. Potemtakem pazi na cono 30 ko odvijaš iz siedlove v stari del. Tam je tud fajn če se nonšalantno 50 zaletiš ko kak "ausländer" ki ne pozna Nm in itak ne gleda tabel.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

MadMax ::

Takole čez palec bi rekel, da si bil vsaj 1.5km "globoko" v NM.
Da bi torej tam moral biti znak 50 res ni smiselno... Za 70 ga pa na tisti cesti ni.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Unknown_001 ::

MadMax je izjavil:

Takole čez palec bi rekel, da si bil vsaj 1.5km "globoko" v NM.
Da bi torej tam moral biti znak 50 res ni smiselno... Za 70 ga pa na tisti cesti ni.


Sej tam mim "plave lagune" (tiste velki modri bloki) je tud cesta tako zjahana da ne vem kdo ga gre tam 70 tiščat razen kaki junci ki jim adrenalin nabija, edin tam naprej ko je mal šitši odsek verjetn...

Op a so te pr Motoroil-u ustavl? (tam ko majo enga rumenga hrošča na streh parkiranga)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Riff ::

novo Mesto je naselje in tle mamo 50 omejitev, sem iz okolice NM tako da sm ziher

GrimReaper ::

Po večjih mestih se precej manjka tabel 70. Nekje imaš odseke kjer ni enega pešca na leto, ker je pešpot speljana drugje, pa se folk vseeno vozi 50, ker pač rabijo tablo da vidijo da lahko potegnejo več. Še izven naselij imaš več pešcev, pa se lahko voziš 90 oz. ker noben ne kontrolira, kolikor hočeš.
Recimo v Kranju tukaj, to je meni izredno bolano, da se vozi 50. Če je cesta prazna, sam potegnem do 100, bi pa šlo BP 120:
http://goo.gl/dxCUON
Res pa da rad potegnem v vse klance, recimo čez Jesenice mi ni problem peljat 50.

OP-jev primer pa ne, že če gledaš koliko blokov je ob cesti in s tem ljudi.
Pač sam gledam tako, veliko folka, 50, kjer vidim enega na leto ali pa še to ne, pa 70.
Res pa da sem ravno tam nabral do sedaj največ pik, 2x po 3, ampak glede na to da je bila v preteklosti omejitev 70, vem da imam sam še vedno prav, ampak se je samo enemu kekcu zdelo, da bi morali tam vsi vozit max 50. Potemtakem bi moralo bit sredi gostega naselja 30.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

čuhalev ::

Unknown_001 je izjavil:

Op a so te pr Motoroil-u ustavl? (tam ko majo enga rumenga hrošča na streh parkiranga)

Glede na hišno številko so ga ustavili v nasprotni smeri.

Omejitev tam je res 50, čeprav je zelo težko peljati toliko. Ni table za 70.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrhunska signalizacija slovenskih cest (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6713497 (8067) jype
»

Peljem po avtocesti, zunaj piha nenormalno, dobim kazen ker ne peljem ravno v črti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11527940 (22731) Engineer_
»

Omejitev na hitri cesti

Oddelek: Na cesti
3210359 (6693) Opkow
»

Ne morem plačati kazni :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637103 (5613) ferdo
»

Prekoračitev hitrosti v naselju (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8012119 (10563) Dr_M

Več podobnih tem