» »

Google Pixel

Google Pixel

««
15 / 69
»»

OK.d ::

Še dobro da imamo Google:))
LPOK.d

Jerry000 ::

Še dobro da ima slo-tech iskalnik...

Jerry000 ::

A je kdo imel XL pa je šel nazaj na malega? Sam imam Pixel 2XL in razmišljam o menjavi za Pixel 3.

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:

A je kdo imel XL pa je šel nazaj na malega? Sam imam Pixel 2XL in razmišljam o menjavi za Pixel 3.


Prehod iz 6" telefona na Pixel 3. Telefon se mi še zdaj včasih zdi premajhen.

Jerry000 ::

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

A je kdo imel XL pa je šel nazaj na malega? Sam imam Pixel 2XL in razmišljam o menjavi za Pixel 3.


Prehod iz 6" telefona na Pixel 3. Telefon se mi še zdaj včasih zdi premajhen.

Pa si prej vedno kupoval večje mobitele? Ker jaz sem vedno na takih velikostih bil kot je Pixel 3 in vsak dan bolj razmišljam o menjavi na manjšega.

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

A je kdo imel XL pa je šel nazaj na malega? Sam imam Pixel 2XL in razmišljam o menjavi za Pixel 3.


Prehod iz 6" telefona na Pixel 3. Telefon se mi še zdaj včasih zdi premajhen.

Pa si prej vedno kupoval večje mobitele? Ker jaz sem vedno na takih velikostih bil kot je Pixel 3 in vsak dan bolj razmišljam o menjavi na manjšega.


Aja to pa mogoče. Jaz sem počasi z vsakim novim telefonom šla na večjega in mi je recimo OnePlus 5T precej ustrezal po velikosti, tako da je bil potem prehod na Pixel 3 rahlo šokanten.

PrimozR ::

Jaz sem šel z Nexus 5X na Pixel 3. Prej sem imel Nexus 4. Pixel 3 je super. Bi vzel kakega Mi A2 ali kaj podobnega, ampak mi je bilo vse kar je bilo alternativ preveliko (ali pa preslabo - Mi A2 Lite). Težko si predstavljam imeti večji telefon, če sem pošten... Pa imam res velike roke.

Mavrik ::

Jerry000 je izjavil:

A je kdo imel XL pa je šel nazaj na malega? Sam imam Pixel 2XL in razmišljam o menjavi za Pixel 3.


Jaz sem preklopil s Pixla XL na S9 in zdaj malo uporabljam Pixla 3... in po tečni lopatastosti XL-a se mi velikost 3jke super dopade. Glih prav sede v roko, le baterija traja manj časa.
The truth is rarely pure and never simple.

Jerry000 ::

Mavrik je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

A je kdo imel XL pa je šel nazaj na malega? Sam imam Pixel 2XL in razmišljam o menjavi za Pixel 3.


Jaz sem preklopil s Pixla XL na S9 in zdaj malo uporabljam Pixla 3... in po tečni lopatastosti XL-a se mi velikost 3jke super dopade. Glih prav sede v roko, le baterija traja manj časa.

XL mi drži čez cel dan...pa veliko uporabljam IG, Chrome, pa kaj poigram na hitro če se mi da itd...pa mi še vedno ostane baterija. Kako je pa pri Pixel 3? Se ful pozna?

PrimozR ::

Mene je Pixel 3 močno impresioniral, sploh v primerjavi s 5X. Prejšnji teden sem v službi visel 12 ur in večino tega časa streamal glasbo (prek Plexa in WiFi-ja), zraven pa še sem in tja tapkal po njem (internet, FB messenger, SMSi, takšne fore), pa sem domov prišel s skoraj 40 % baterije. Ne znam pa povedati Screen On Time. Ampak na splošno, Nexus je domov prišel na normalen delavnik z dobrih 50 % mogoče, Pixel pride s 75 do 80 %.

Mavrik ::

Jerry000 je izjavil:


XL mi drži čez cel dan...pa veliko uporabljam IG, Chrome, pa kaj poigram na hitro če se mi da itd...pa mi še vedno ostane baterija. Kako je pa pri Pixel 3? Se ful pozna?


Men je XL držal komot dan in pol, trojka je pa tam opolnoči zvečer nekje na 20%. Ni tečno, je pa manj. Je pa vsekakor boljša od S9, ki ima res slabo baterijo.
The truth is rarely pure and never simple.

Jerry000 ::

Hm no na baterijo pa nisem pomislil. XL men tudi 2 dni drži kamot če se malo zadržim uporabe IG pa FB. Ampak če je opolnoči 20% pol mislim da ni panike.

Zmajc ::

Če koga zanima je Pixel 3 XL trenutno za omejen čas na voljo pri Telekomu.

Jerry000 ::

A kdo prodaja Pixel 3?

PrimozR ::

Opis ima pa Telekom izjemen... :D

bosslipxx ::

Če mogoče ve kdo kako kupiti pixel 3a iz recimo nemškega ali italijanskega play stora. Preko Cheaper and more recimo bi šlo?
slo-fishing.si

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

Še google home mini sedaj dobiš gratis:)
LPOK.d

bosslipxx ::

najs....

Sem pisal na C&M, bom videl kaj odgovorijo.
slo-fishing.si

PrimozR ::

N26 odpri, dobiš nemški bančni račun in kreditno, naroči si ga pa na mailboxde. Problem rešen.

OK.d kje pa gledaš, da imaš slovenščino za jezik?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Dosan ::

Google store je meni storniral naročilo, ko je šlo za naročilo preko Cheaper&More. Saturn.de + Cheaper&More pa deluje. Al se pa odfuraš v Nemčijo do prve Saturn štacune. :)

bosslipxx ::

Dosan je izjavil:

Google store je meni storniral naročilo, ko je šlo za naročilo preko Cheaper&More. Saturn.de + Cheaper&More pa deluje. Al se pa odfuraš v Nemčijo do prve Saturn štacune. :)


Saturn.de ima Pixel 3a že v prodaji. Cena enaka kot na play storu. Zanimivo....
slo-fishing.si

Dosan ::

bosslipxx je izjavil:

Dosan je izjavil:

Google store je meni storniral naročilo, ko je šlo za naročilo preko Cheaper&More. Saturn.de + Cheaper&More pa deluje. Al se pa odfuraš v Nemčijo do prve Saturn štacune. :)


Saturn.de ima Pixel 3a že v prodaji. Cena enaka kot na play storu. Zanimivo....


Saturn ima praktično vedno isto ali boljšo ceno kot Google store za trenutne Pixle.

Jerry000 ::

Koliko majo pa poštnino do nas?

Kebo ::

Preden vsi kupujete 3a poglejte še 2 in 2 xl. V Nemčiji so pod 400€.

bosslipxx ::

Jerry000 je izjavil:

Koliko majo pa poštnino do nas?


Saturn.de piše, da je poštnina zastonj (verjetno za pošiljanje po Nemčiji), C&M pa do SLO računa okoli 15 eur (ocenjeno po njihovem info kalkulatorju).
slo-fishing.si

WaterBoy ::

Dosan je izjavil:

Google store je meni storniral naročilo, ko je šlo za naročilo preko Cheaper&More. Saturn.de + Cheaper&More pa deluje. Al se pa odfuraš v Nemčijo do prve Saturn štacune. :)

Zanimivo

Ko sem jaz naročil dvojko je šlo brez problema
Sem pa uporabil angleški store

WaterBoy ::

Še eno vprašanje: ste lastniki pixlov 2 dobili update kamere, da imate time laps, super res zoom in top shot?

Jerry000 ::

WaterBoy je izjavil:

Še eno vprašanje: ste lastniki pixlov 2 dobili update kamere, da imate time laps, super res zoom in top shot?

Jaz nisem (Pixel 2XL). Kje se dobi update?

EDIT: Lažem, v nastavitvah vidim Time lapse, kje pa se kaj nastavi top shot in super res zoom?

Me pa še nekaj zanima. Kako narediti da ti stvar, oseba ostane v fokusu. Pixel 3 ima to funkcijo, nisem pa to zasledil za pixel 2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

WaterBoy ::

Kolikor se mi zdi super rez zoom in top shot sta vedno vključena. Glede fokusa pa pomoje ne moreš, saj je to pixel 3 feature. Sem si inštaliral PE kamero (ki je pred updejtom omogočala super res zoom) in je bil ta fokus tam, pri stock kameri pa ne.
Z updejtom sem si pa zbrisal P3 kamero dol

WaterBoy ::

Edit:
Edit:
Sem nazaj naložil P3 kameri in je super res zoom bolši na njej

Stock kamera:

P3 kamera:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: WaterBoy ()

Jerry000 ::

Torej to na Pixel 2 ni možno?

WaterBoy ::

Seveda je. Potegni si dol APK Cammera P3 in imaš super res zoom.

ko najdem kje sem dobil aplikacijo ti dam link

Jerry000 ::

WaterBoy je izjavil:

Seveda je. Potegni si dol APK Cammera P3 in imaš super res zoom.

ko najdem kje sem dobil aplikacijo ti dam link

Plis :)

WaterBoy ::

Ne najdem. Daj predlog kam ti APK uploadam ko ga imam na računalniku.
File je velik okol 100MB

Jerry000 ::

Na drive in pošlješ link?

OK.d ::

LPOK.d

OK.d ::

Zdi se mi da je ta camera celo boljša od stock varijante-hitrost, kvaliteta slik, sploh pa ponuja več možnosti.
LPOK.d

WaterBoy ::

Hvala za to. Sam imam starejšo verzijo

Super res zoom je res dober. Ni pa timelapsa, kot na originalu :)

Jerry000 ::

Hvala :). A je to kak crack ali se bo app updejtal?

WaterBoy ::

OK.d ::

Jerry000 je izjavil:

Hvala :). A je to kak crack ali se bo app updejtal?

https://forum.xda-developers.com/apps/g...
LPOK.d

Rusty77 ::

Zdravo!

Kako bi najlažje in najvarnejše prišel do Pixel 3a? Nikoli nisem še kupoval nič dragega iz tujine zato se lih ne spoznam na te stvari oz nekako ne zaupam.

OK.d ::

Pokliči na Vama-trade, če jih imajo namen uvozit v Slo.
Drugače kot so drugi napisali nakup v Saturn.de in prepošiljanje telefona preko Cheap&More k nam.
LPOK.d

PrimozR ::

Zakaj pa Vama trade?

OK.d ::

Ker je uvoznik Pixlov za Slo.
LPOK.d

PrimozR ::

Urlpls.

EDIT: vidim pri Telekomu, da je uradni servis pri Vama Trade.

Jaz se ne bi ubadal s Slovenci glede na ceno, vprašanje je pa tudi, če bi se zdajle ubadal s 3a. Navadna trojka, tamala, 64 GB, je na Amazonu 550 EUR (realnih 570 EUR, ko zaračunajo še slovenski davek in poštnino). Pri operaterjih je 680 EUR kakor sem gledal nazadnje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

dukedl ::

OK.d je izjavil:

Še google home mini sedaj dobiš gratis:)


kje to gledaš (url)?

torej naročilo 3a iz https://store.google.com/de/ bi šlo, lte frekvence so iste kot v slo, torej sam gas?

hvala
lp dukedl

OK.d ::

Pravijo da ne gre preko C&M, drugače pa lahko probaš iz UK google store in dobiš še zraven google hub.

Drugače pa gre preko saturna in C&M.
LPOK.d

OK.d ::

Btw, ali kdo uporablja program Led Flow za spreminjanje barv ledice za obvestila na pixel 2?
In če, kako se obnese?
https://play.google.com/store/apps/deta...
LPOK.d

PrimozR ::

Za nemški Play Store, N26, kjer dobiš nemški bančni račun, pošlješ ga pa na Mailboxde (če slučajno C&M v celoti blokirajo).

FYI; LightFlow meni na Nexus 5X ni deloval pretirano dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()
««
15 / 69
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32150321 (1691) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
889681 (6557) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146374 (2634) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
4410113 (7124) blackbfm

Več podobnih tem