» »

T2 ali Telekom

T2 ali Telekom

1
2
»

krepki ::

Jaz ima t-4 giga in sem zadovoljen.Ne vem niti zakaj bi preklopil na oranžni dijamant,hitrost imam ok HBO me ne zanima ker se zadeve samo ponavljajo in brezveze nekaj plačuješ ostalo pa je itak na t-4 bolje in več.

Invictus ::

Vzameš tistega, ki ima optiko.

Če si na parici, vzameš Telekom, ker bodo tvoje težave rešene precej hitreje, pa še precej dobre mobilne pakete ima.

Če bi rad vzel mobitel pri T-2, NE DELAJ TEGA:..
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

cortez ::

T-2 s 1/9/18 dviga hitrost paketov....T4 Start na optiki iz 5/5 na 10/10 itd....

bobicek ::

A ve kdo IP od T2 modema? Al pri njih še vedno ne moreš dostopat do njihovega modema? Kolegica je šla na T2, pa se z omrežnim ključem, ki so ji ga dali, ne more logirat v Wifi omrežje. Na T2 pa se ne odzivajo ko se jih kliče. :S

A ve kdo kako rešit zadevo? Geslo, ki ga je T2 napisal na pogodbo absolutno ne deluje.

SumTingWong ::

Geslo za WiFi imaš pod modemom. Ime najbrž že ve "T-2 nekineki", geslo je pa INNBOX in številke.

nsa_ag3nt ::

Preko horizonta lahko nekaj urejaš https://horizont.t-2.net/ .


cortez je izjavil:

T-2 s 1/9/18 dviga hitrost paketov....T4 Start na optiki iz 5/5 na 10/10 itd....

Kot vidim je pri t3 in t4 sedaj samo še po 1 paket, prej mega/giga/tera...t4 start ni več, nadomestil ga je oranžni start.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

Zgodovina sprememb…

Constantine ::

Ker mi je pred kratkim potekla časovna vezava na Telekomu in vse kar mi lahko ponudijo je 3EUR/mesec nižjo naročnino, bom menjal na T-2. Zanima me kako ste zadovoljni s pokritostjo mobilnega signala, LTE in roamingom? Hvala.

Invictus ::

T-2 ima zanič mobilni signal v Sloveniji (uporablja svoje 3G postaje, zato pozabi na LTE), zanič roaming (mi ni delal nikjer v Nemčiji).

Ostani pri Telekomu (sam bi šel tja, pa ni Telekomove optike v bajti).

Poleg tega ti pedri nimajo paketa NET + TV. Kar je vse kar rabim...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Constantine ::

Ja trenutno imam telekom optiko, net+tv in A1 mobilno. Pa bi rad tudi združil. A ni tako da T2 gostuje v telekom omrežju?

bzp ::

Ja, T2 gostuje. Če izbereš fiksno Telekom omrežje deluje OK.

Sem pred kratkim s Telekoma šel nazaj na T2 - kot dan in noč. Najprej mi je bilo malo čudno ker mi ni bilo treba doplačati za uporabo/odkup Boxa, pa ker sem dobil novega in se ni resetiral po par ur gledanja. Edino kar ima Telekom boljše so občasne akcije v stilu PS4 za 1 eur, tam T2 s svojim klubom ugodnosti izpade smešno.

Invictus ::

Ja, gostuje, samo zgleda slabo plačuje za roaming.

In kadar je T-2 bazna postaja blizu, priklopi nanjo.

Ko jih jebe...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

gregor_m ::

Lahko pa nastavis fixno na mobitelivo omrezje in ti ne preklaplaba t2 bazne postaje.

Gostovanje v tujini bi pa vseeno lahko bilo bolje. Sicer v sosednjih drzavah se nekaj ze trudijo z LTE signalom.

6151 ::

Ja, tujina večinoma sploh ne dela (sploh ne poveže na omrežja), tko da če si v tujini ne pogrešaš telefona, potem kar na T2. Sem se tudi po 1 uro zajebaval da sem se povezoval na omrežja, da sem končno dobil prenos podatkov. In to v Avstriji.

msjr ::

- zanič signal, večkrat sem šele po par urah dobil sms da me je nekdo klical in sem bil nedosegljiv
- LTE mi ni delal nikoli
- roaming sem moral menjati 4 sim kartice da je nekako delalo

Šel na drugega operaterja.

Dami ::

Kot že neštetokrat povedano, v Sloveniji lepo nastaviš fixno na Telekomovo omrežje in dela LTE bp. Tudi če si zraven T2 bazne. V tujini seveda ni LTEja ker nimajo pogodbe, kar naj bi se letos uredilo. Edino kar me moti je samo da bi cena lahko bila vsaj enaka kot pri konkurenci, ki poleg tega ponuja še več (predvsem gledam na HoT ter Bob).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Invictus ::

Smo nastavili tudi fiksno (T-2 support) pa ni delalo. Tudi oni tega niso znali rešiti.

Sicer sem še pa tako ali tako drugam...

In T-2 je šit pri mobilni. Postaja tudi šit drugje, sam jih ne morem vreči ven zaradi optike. Bi jih rade volje.

Očitno moram pri Telekomu naročiti, da potegne optiko po našem bloku...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vanadium ::

Mnja nebi rekel do so čisti šit, ampak ja niso pa tudi vrtnice počasi se izboljšujejo, če bi ugasnili še svoje oddajnike bi pa zmaga bila. Pač zadve delajo kolikor delajo in jaz jih trpim izključno zato ker lahko gledam njihov IPTV še na drugi lokaciji. Ko bojo enkrat multicast čisto zaklenili da se nebo dalo več gledat preko kodi/vlc jih tudi jaz odslovim in očitno bo to kmalu ker so že začeli kodirat nekatere kanale.

Constantine ::

Kako je pa z downtimemom, ko menjaš operaterja na optiki? koliko si vzamejo? Je treba težit? Koliko pa telekom komplicira če zamnjam naročnika na istem naslovu?

6151 ::

Dami je izjavil:

Edino kar me moti je samo da bi cena lahko bila vsaj enaka kot pri konkurenci, ki poleg tega ponuja še več (predvsem gledam na HoT ter Bob).


Saj to imajo, MMSe imajo vključene (brezčasni maxi). Problem je samo da silijo to svoje omrežje in svoje roaming pogodbe. Lepo vse prek telekoma, vključno z roaming pogodbami kot ima to špar, pa bi bila zadeva perfektna.

PunkDude ::

Constantine je izjavil:

Kako je pa z downtimemom, ko menjaš operaterja na optiki? koliko si vzamejo? Je treba težit? Koliko pa telekom komplicira če zamnjam naročnika na istem naslovu?

Ravno sem v procesu menjavanja operaterja. S Telekoma grem na T2. T2 uredi vse potrebno glede odjave s Telekoma, načeloma ne komplicirajo nič. Čas, ki ga potrebujejo je 2-3 tedne. Preprosto uporabljaš Telekom normalno dokler ti s T2 ne pridejo in zamenjajo vse.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1876557110 (5216) starfotr
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15649232 (11560) V-i-p
»

Kateri Trojček vzeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5110879 (7738) Daliborg
»

garantiran upload na optiki - T-2 ali telekom?

Oddelek: Omrežja in internet
254957 (4000) mojster_joni
»

Paket trojček - najcenejši ponudnik

Oddelek: Omrežja in internet
295310 (3568) alexz

Več podobnih tem