» »

Šraufanje

Šraufanje

1
2
»

Assass1n ::

To se strinjam, samo za roko zamenjat ga ne rabiš snet na volaski letvi, ampak na roki tam pa prov pride :) pa iz mosta dol.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Brane22 ::

Assass1n je izjavil:

Če imaš orodje za končnike snemat še gret ne rabiš :) tist kos orodja je res zakon!


To orodje sem si sam naredu u pol ure. Dopizdilo mi je tolčenje.

Kadakoli se zapelješ mimo štacune s profili zaprosiš tipa, da ti odfleksa 5 cm ustreznega železnega profila.

V tega odfleksaš "U" na eni strani, na drugi zvrtaš luknjo in vanjo zapikaš z notranje strani matico za velik vijak.

Ko jemlješ dol končnik, samo natakneš profil in z debelim vijakom v pol ovoja popneš ven konus.

BTW, na isto foro dokaj hitro lahko izdelaš orodje za jemanje bobnov dol.

Na Corsi, ki ima kao neke low-rolling resistance ležaje je za to treba malo manj ko apciger.

Cel boben je privit na ležaj, ki je na osi in je treba najprej snet ogromno matico iz neke mehke legure, nato pa potegnit boben dol.

Brezvezna jeba, ki je zahtevala divjaško razbijanje.


Potem pa sem odžagal kos pravokotnega profila, na razdalji zvrtal dve luknji za diagonalna vijaka feltne, v centru veliko luknjo za vijak in zapikal matico. Sedaj imam boben dobesedno smeje v 3 min dol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Assass1n ::

Al pa gumo nazaj našravšaš pa dol spajsaš u izi :) drugač pa dober nasvet za ključ
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Brane22 ::

Assass1n je izjavil:

Al pa gumo nazaj našravšaš pa dol spajsaš u izi :) drugač pa dober nasvet za ključ


Si nisem upal, ker je navoj preblizu roba osi, matica pa mehka. Pa tudi okrog je zaščitni rob bobna, ki je malo višji od osi.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Top šajtrga" za eno študentsko plačo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11711931 (8686) WizzardOfOZ
»

Hyundai i30 podvozje

Oddelek: Na cesti
377524 (5583) Isotropic
»

Izpuljeno prednje kolo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11315570 (9842) zmaugy
»

Nalet v pločnik

Oddelek: Na cesti
466986 (5136) SplitCookie
»

Zapečeni končniki na vozilu??

Oddelek: Loža
328232 (7600) guest #44

Več podobnih tem