» »

Eigre trgovina

Eigre trgovina

Domobrancek ::

Pozdravljeni. Zanima me, če je mogoče kdo že nakupoval v (spletni) trgovini eigre. So zaneslivi? Odločam se namreč, da bi pri njih vzel novo miš (imajo jo bolj kot ne samo tam v slo). Mogoče kdo ve, če je možno it tja in miš potestirati v trgovini?

Hvala.

Lp,

Beta2 ::

So ok, če ne drugega precej bolj fleksibilni kot kakšen mimovrste itd, kaj pa sploh gledaš? Malo dvomim da bi imeli edini je pa tudi možno :).

Domobrancek ::

Beta2 je izjavil:

So ok, če ne drugega precej bolj fleksibilni kot kakšen mimovrste itd, kaj pa sploh gledaš? Malo dvomim da bi imeli edini je pa tudi možno :).

No ja priznam, da kej velik okrog tud nisem isku :D Gledam pa zowie miške (bolj natančno: fk2). Sem jim napisal, če lahko pridem k njim potestirati miško, da vidim, če bo ql. Si kaj naročal pri njih? so bili ok ?

seksy ::

Jaz pa od nedelje čakam na tipkovnico vendar brez nobenega odziva mogoče veste kolimo casa priblizno dostavljajo paket ali bi mogoce poklical za informacije

Machete ::

NE klicat! Počakaj tu na naše mnenje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

louser ::

Pri meni so bili korektni. Pri njih želel nekaj naročiti in so me klicali nazaj, da izdelka ni na voljo ter kdaj ga lahko prejmem.
Če ravno nisem nič kupil od njih, imam dobro izkušnjo.

hotig ::

Lahko da boš dobil danes ali pa jutri. Jaz sem v nedeljo 1.12. naročil in je poštar že v sredo 4.12. dostavil (poslano v torek), zame je to dovolj hitro v primerjavi z nekatero drugo slovensko spletno trgovino. So pa prejšnji teden nekaj prenavljali spletno stran pa jim mogoče sistem obveščanja malo šteka. So mi pa na moje povpraševanje odgovorili v 2h in pojasnili zadeve, za kar si zaslužijo pohvalo. Kot sem že omenil, sem dobil zelo hitro velik paket (stol). Sem pa v zadnjem času ugotovil, da večinoma zadeve zaštekajo v lokalni pošti.

miller31 ::

Mislim, da je težava sedaj v pošti Sloveniji. Kar rabijo tudi 3 dni da dostavijo paket.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4452853570 (2077) srus
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349495 (30317) PoStrah
»

mylemon.at (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
769614 (5855) cvetyyy
»

Dostava prenosnika po pošti?

Oddelek: Kaj kupiti
434194 (3140) Loaded

Več podobnih tem