» »

Nujno, pri pdf mi vstavlja prazne strani

Nujno, pri pdf mi vstavlja prazne strani

Eilinel ::

Ojla, hočem shranit diplomsko za pošiljanje v vezavo v pdf formatu, v wordu vse ok, ko pa shranim v pdf, mi med napisane strani flika prazne strani. To pa pri diplomski nikakor ne sme biti.

Kaj hudiča hoče to od mene oz. kaj delam narobe?
Opazila sem, da mi tudi word številčenje strani zazna tako, da preskakuje, kot da so vmes prazne strani, ki pa niso vidne


Hvala!
  • spremenila: Eilinel ()

ssokec ::

Problem je lahko pri prelomih strani oziroma pri nastavitvah za obojestransko oziroma enostransko printanje.
Najhitreje rešiš z nekim pdf printerjem, kjer navedeš strani za printanje (npr. 1,3,5,6-55) ter tako preskočiš prazne strani.

harvey ::

Word "postavlja" strani glede na printer, zato je npr. pri prenosu dokumenta na drug računalnik izgled dokumenta po straneh lahko nekoliko različen.

flika prazne strani. 

Koliko pa je teh praznih strani? Preveri, če je spodaj kakšen prelom strani, ki potem pade na drugo stran in tako naredi prazno stran.

ajhitreje rešiš z nekim pdf printerjem, kjer navedeš strani za printanje (npr. 1,3,5,6-55) ter tako preskočiš prazne strani.

Enako imaš v Wordu Save As pdf to možnost, pod options omejiš strani, ki jih želiš imeti v pdf. Tako da ni potrebe po inštalacija dodatnega pdf printerja :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diploma - robovi

Oddelek: Pomoč in nasveti
185284 (4024) hmm23
»

MS Word & co versus diplomska naloga (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6112385 (9508) marflor
»

Zrcalni robovi

Oddelek: Programska oprema
114541 (2420) hodor
»

Word oblikovanje

Oddelek: Programska oprema
303952 (2975) finpol1
»

Nepravilna pretvorba DOCX v PDF

Oddelek: Pomoč in nasveti
123762 (3591) Hayabusa

Več podobnih tem