» »

RAM CAS2 vs. CAS3

RAM CAS2 vs. CAS3

Poglavarcek ::

Zanima me, a se splaša dat 2 jurja več za CAS2 RAM al ne. Kaj pridobim? Hvala vsem za odgovor!8-O

asPeteR ::

Hitrost!
Razlika je kar očitna (vsaj v benchmarkih:))). Se pa sigurno splača.
Fora je da se ti poveča prepustnost CPU-RAM vodilu. Iz tega sledi, da zadeve deljujejo hitreje,....
Ne pozabi vklopiti te funkcije v BIOS-u.
In še to nikar ne mešaj ramov CAS3 ter CAS2.

ChiefThunder ::

Kokr je asPeter reku, je cas 2 hitreje...

whatson ::

2 jurja je zelo malo glede na pohitritev...

Hojne ::

CAS2 je po moje dobra zadeva sam ne vem kok je razlike med 2 in 3. Probaj prej v biosu spremenit na CAS2, men že to hitreje dela. V Sandri mi kaže index za 300-400 več, kar je tud nekaj.

ABX ::

Od 2% do 8%
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

yjj ::

Če boš ram gonil na višji od predpisane frekvence npr:133+xx se vsekakor splača, drugače pa ne

Sumak ::

mene pa se neki zanima, recmo men pise da mam cas3, k pa v biosu dam na cas2 se pa se vedno zbudi..kaj o pomeni, da ka kao "navijes" al sam da avtomaticno ne uposteva 2 in gre na 3?0:)
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

Binji ::

Sumak: poglej pol se enkrat v BIOSu kaj mas nastavljeno oz ce ti je spremenilo nazaj.

element ::

Po moje je 2000sit drobiž in se ga splača dat za CAS2 ram, še posebi, če si overclocker.:)

element ::

Splača se plunt tiste 2k za CAS2 ram, še posebi če si navijalc, in boš mogu navijat ram vzporedno z vodilom.

--Switch-- ::

Jst mam se eno vprasanje:kako naj vem kateri ram imam cas2 ali cas3?Kaj mogoce to pise na cipu(rama)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je to vse kar zmore moj Računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151949 (1603) novi
»

cas3 - cas2 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
21997 (726) White666
»

Micron RAM cas2?!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
644484 (3858) XtX
»

CAS2 or CAS3

Oddelek: Pomoč in nasveti
81033 (929) JLP
»

CAS3+CAS2

Oddelek: Strojna oprema
71126 (986) miranpozar

Več podobnih tem