» »

Monitor

Monitor

Pretorijanec ::

Kupu bom nov monitor. Uporablu ga bom za igranje spilou in obcasn DVD. Meu bom GeForce 3 tko da to ni problem. Kerga kupm? A 17" al 19". Kolk nej bo frekvenca osvezevanja,...?

BigFoot ::

moj nasvet: raj dek več dnarja za monitor pa manj za grafično. kupovat GF3 za 17" monitor je totalen debilizem, pa le si stokrat užaljen. taka kartica si zasluži vsaj 19" monitor (še bolj bi pa sedla zraven moje 22" Iiyame) aaaahhh konc sanjarjenja. resno, kupi vsaj 19" monitor. je bolj kupit slabšo grafo (recimo GeForce2 Pro al pa Ultra) in boljši monitor.

ChiefThunder ::

Kot bi se o drobižu pogovarjal... :(

Pretorijanec ::

Definiraj...

Muflon1 ::

Če bi rad da ti monitor zavzame čimmanj prostora na mizi pa da še ubitačno zgleda pol ni druge kot Philips 109B20 ali 107B20

ABX ::

Raje kupi GF2 MX in dej 200k za monitor.

Čez dve leti monitor bo še vedno vreden 200K, GF3 pa ga lahko uporabljaš kot obesek za ključe.

Sony serija G (g400)
Mitsubishi Diamond pro (U920)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

OrlyTM ::

Tako kot so povedali predhodniki ... ne šparat pri nakupu monitorja ... nakup geforce 3 v tem trenutku je brezpredmeten ... v večih igrah, ki se igrajo danes Geforce 3 počepne tudi pod Geforce 2 Ultra ..

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Pretorijanec ::

Ne, z prostorom ni frke! Mam dost placa. Sam rad bi, da je monitor k ma flat screen pa da je dobr.

Koci ::

Kupi Sony A220 Trninitron. Je 17 palični z štirimi USB izhodi in ravnim ekranom in pride okoli 85.000

BigFoot ::

kup 19" Iiyamo Visionmaster pro (flat screen)

BoO ::

Samsung 900NF (Micubišijeva cev-flat).

ChiefThunder ::

Ej, zakva si se preimenovau? ;)

Pretorijanec ::

Koncno en k je opazu! K sm ze iz zacetka meu prejsn nick sam prehodno. Na zacetku se nism mogu spomnt kaj bi biu pa sm dau ime Invader. Ker sm glih takrat spilu Deus Ex in je biu v igri ena koda za vrata Invader. 16 pa zato, ker sm eni tko lahk meu email.si naslou. Pol sm pa u nedeljo (koncno) nasu nick s katerim sm biu zadovoljen. A kdo sploh pomeni pretorijanec?

ChiefThunder ::

Tega se spomnem iz unga filma "The Net" oz. "Mreža". To so bli eni hudi hekerji. :D

Pretorijanec ::

Pa jz si nism dau nick po njih! Pretorijanci so bli elitna osebna straza cesarja v casu rima. Rimsak vojska je bla uradno podrejena rimljanskemu ljudstvu. Njihou povelnik je biu cesar sam lastnik pa Rimljani. Pretorijanci so bli pa podrejeni SAMO cesarju. Ne glede na to, kaj je reku senat so pretorijanci ubogal samo cesarja. Bli so pa ta najhujsa elita.

ChiefThunder ::

...no, al pa to :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

cena vašega pc-ja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262081 (1357) Area_51
»

kupujem nov racunalnik!!!

Oddelek: Kaj kupiti
9995 (842) AnWar
»

8500 Vs. Ti200

Oddelek: Kaj kupiti
391730 (1040) _Xavier_
»

Novi PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
141180 (1036) R0K
»

Konkurenca nVDIA vs. 3dFX

Oddelek: Strojna oprema
331458 (1118) element

Več podobnih tem