» »

utorrent težava

utorrent težava

Žiga127 ::

ko si želim nekaj prenesti mi smo napiše "povezovanje s soležniki" in mi enostavno nekih torentov noči prenest!!
ali je lahko težava da je torent 32bit win pa 64?
  • spremenil: Žiga127 ()

smacker ::

pomoje samo ni sejalcev ;)

[D]emon ::

Tvoj najvecji problem je, da uporabljas uTorrent.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

BorutK-73 ::

uTorrent je ok do 3.1 verzije. Novejše so pa res crap.

bambam20 ::

[D]emon je izjavil:

Tvoj najvecji problem je, da uporabljas uTorrent.


uTorrent je že ok. Samo je potrebno met pravo verzijo. Če ne bi bil ok ga bi že zdavnaj skenslu.

popster ::

Žiga127 ::

kero vezijo pa naj uporabljam???

Saul Goodman ::

uporabljaj qbittorrent in nehaj že srat z utorrentom. obstajajo boljši klienti brez reklam po defaultu.

Žiga127 ::

bittirent ni po 15 min nč bolši

LovelyTruth ::

Žiga127 je izjavil:

ko si želim nekaj prenesti mi smo napiše "povezovanje s soležniki" in mi enostavno nekih torentov noči prenest!!
ali je lahko težava da je torent 32bit win pa 64?


šw vedno najbolj stabilen!
http://www.oldversion.com/windows/utorr...

Aphanisis ::

qbittorrent reši vse težave - vsi clienti z reklamami so po defaultu šrot.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Žiga127 je izjavil:

bittirent ni po 15 min nč bolši
Pa si preveril, če ima torrent sploh sejalce? Za test prenesi Ubuntu ali kaj podobnega.

bambam20 ::

Žiga127 je izjavil:

kero vezijo pa naj uporabljam???


LovelyTruth je izjavil:


šw vedno najbolj stabilen!
http://www.oldversion.com/windows/utorr...


Točno to verzijo uporabljam od leta 2011 in je odlična.

bluefish ::

Build 25302 je drugače zadnji za verzijo 2.2.1.

Netrunner ::

Jaz sem utorrent opustil ker je bil z vsako verzijo slabši. Sedaj uporabljam qbittorent in ne pogrešam nič.

Saul Goodman ::

model verjetno sploh nima težav s torrent klientom. če pa že sprašujete, pa utorrent že nekaj let ni več odgovor. ne bit navajeni kot na winzip in winamp, utorrent je skomercializiran bloatware poln reklam. Stare verzije rešijo težave z reklamami, vendar ostajaš s programom, ki je zadnjo posodobitev doživel leta 2011. srsly?

qbittorrent je opensource klient, lahek, čist, ne preveč fancy. but gets shit done. ko ga odpreš ne rabiš naredit 20 korakov, da najprej omejiš oglase, ampak ga začneš uporabljat. boljša rešitev kot utorrent, any time of the day.

negot ::

Moja rešitev, ki jo priporočam je https://www.tixati.com, lp:)

scipascapa ::

pred nekaj minutami sem nekaj zajebal, pa mi sedaj vsak torrent, ko kliknem na spletnih straneh, želi nekam shraniti in šele nato downloadati v željeni direktorij.....kako urediti, da ko kliknem na torrent, da tega vmesnega dela ni in da gre direktno v save to ipd? me razumete?

ZacetnikIT ::

negot je izjavil:

Moja rešitev, ki jo priporočam je https://www.tixati.com, lp:)


Meni ga pa ni cez Transmission. QT varjanta za winse.
Simple, clean in dela.

bluefish ::

scipascapa je izjavil:

pred nekaj minutami sem nekaj zajebal, pa mi sedaj vsak torrent, ko kliknem na spletnih straneh, želi nekam shraniti in šele nato downloadati v željeni direktorij.....kako urediti, da ko kliknem na torrent, da tega vmesnega dela ni in da gre direktno v save to ipd? me razumete?
V nastavitvah brskalnika, kjer določaš, kaj naredi z datotekami posameznega tipa.

solatko ::

https://ninite.com/

Poklikaš, kar rabiš, daš spodaj na download, poženeš in dobiš za ves izbor popolnoma čist instal, brez enega bloatware-a. Uporabljam že nekaj let, tako za frišno, kot posodobitve, tudi Skype-a in ostalih, če prav imajo dokaj solidne strani za dolpoteg.
Delo krepa človeka

Halfdead987 ::

kakšna je sploh razlika med bittorrent in utorrent? a jih ne dela ista firma?

scipascapa ::

sem uredil preko firefoxa da....thanks

popster ::

kakšna je sploh razlika med bittorrent in utorrent? a jih ne dela ista firma?

Po domače povedano je bittorent slovenski izdelek (Slonček je naredil legalen protokol za prenašanje podatkov preko spleta), velikokrat zlorabljeno za nelegalne posle, upam da ne bo isto z bitcoinom...

Potem pa imaš še kliente, nažalost tudi take z malwerjem kot je ta ki se v vprašanju omenja, rajš uporabi Deluge bittorent klient, da bo komp živel dalje.

Halfdead987 ::

Hvala :)

konspirator ::

Če bittorrent kot klient, potem sta oba torrent odjemalca s priloženimi reklamami (vesaj free verzija).
BitTorrent (software) @ Wikipedia
%CE%9CTorrent @ Wikipedia


Medtem ko pri transmisson, deluge, qbittorrent & podobnih reklam ni.


Comparison of BitTorrent clients @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

aerie ::

popster je izjavil:

kakšna je sploh razlika med bittorrent in utorrent? a jih ne dela ista firma?

Po domače povedano je bittorent slovenski izdelek (Slonček je naredil legalen protokol za prenašanje podatkov preko spleta), velikokrat zlorabljeno za nelegalne posle, upam da ne bo isto z bitcoinom...

Potem pa imaš še kliente, nažalost tudi take z malwerjem kot je ta ki se v vprašanju omenja, rajš uporabi Deluge bittorent klient, da bo komp živel dalje.

Tole niti po domače ni res. Suprnova.org je bila le stran z iskalnikom torrentov.
Sicer bittorrent je v prvi vrsti P2P protokol, je pa avtor protokola izdelal tudi klient z istim imenom. Kaj ima Bitcoin veze s tem, pa tudi ne vem. Skratka en kup nesmislov si uspel natipkat.

popster ::

Kaj ima Bitcoin veze s tem, pa tudi ne vem.

v obeh primerih gre za p2p protokol, ki se mnozicno uporablja za nelegalne zadeve je pa v osnovi čisto nedolžen kot je nedolžno pobrat iso za prost operacijski system z torrentom. Taka nelegalna uporaba mu onemogoča da bi se tak protokol bolj razširil (recimo sourceforge, softpedia, itd,.)

BorutK-73 ::

p2p se kar uporablja, npr nekatere igre ga imajo za posodobitve.

Saul Goodman ::

če se ne motim je imel sloncek le enega izmed prvih in globalno znanih public torrent trackerjev, suprnova.org al kaj je že blo.

link: Suprnova.org @ Wikipedia

s snovanjem torrent protokola ni imel nič.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

uTorrent bloatware (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Informacijska varnost
14924832 (21285) shadeX
»

prenos utorrent podatkov na drug PC

Oddelek: Omrežja in internet
162402 (2190) BorutK-73
»

uTorrent namešča program za rudarjenje kriptovalut (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
11646481 (33439) polpo
»

uTorrent in obremenjenost diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
325468 (4877) MrStein
»

Odjemalec uTorrent vendarle ne bo dobil oglasov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6716605 (13727) BaToCarx

Več podobnih tem