» »

Vulkanizerji: brezlačna montaža ob nakupu

Vulkanizerji: brezlačna montaža ob nakupu

eko_2k4 ::

Živjo,
že nekaj let nisem kupoval novih gum, pa me zanima, ali je ob nakupu novih pri vulkanizerju še brezplačna premontaža in kje? Oz. ali se bolj splača kupit po netu in plačat montažo posebej?

Kje v Lj priporočate ugoden nakup in premontažo?

Ales ::

Traktorske so poceni pri Janezu Njivokopniku, za tricikel pa pri Micki Zazihseneprevrne.

Oz. z drugimi besedami, daj nam zaupaj željenega proizvajalca, model in dimenzije, no... Ne prodajajo vsi vsega in eni so ugodnejši za gume nekega proizvajalca, drugi za drugega.

eko_2k4 ::

Ales je izjavil:

Traktorske so poceni pri Janezu Njivokopniku, za tricikel pa pri Micki Zazihseneprevrne.

Oz. z drugimi besedami, daj nam zaupaj željenega proizvajalca, model in dimenzije, no... Ne prodajajo vsi vsega in eni so ugodnejši za gume nekega proizvajalca, drugi za drugega.


iščem 205/55 R 16, recimo Michelin, Goodyear, Continental.... zdaj imam gor Falken, pa sem tudi izredno zadovoljen.

...:TOMI:... ::

Cene za dobre letne gume tvojih dimenzij so od 50-120 €. Montaza pa tudi od 20 € dalje. Vse skupaj torej od 220 eur dalje.
Tomi

Dr_M ::

Stacuna, ki ti bo gumo prodala po 120e kos, ti bo mogoce tudi zmontirala brezplacno, tista spletna stacuna, ki ti bo gumo prodala po 70-80e, pa nekako ne bo.

GrimReaper ::

V fizični štacuni ni šans da se splača kupovat.
Kupim komplet 4 gum 215/45/17 pri Gumax, cena 366€, 91,5€ na komad. Prej sem klical v fizično štacuno in je 125€ na komad. Se pravi preko neta dobiš eno gumo + dve montaži zastonj.
Za montažo sem dal 21€, tako da če dajo samo eno montažo zastonj, ni nič.
Zaloge za tako dimenzijo pa pri nas itak nimajo, tako da moraš v vsakem primeru čakat 1 teden, da pridejo iz Nemčije.

Tudi z reklamacijo ni bil noben problem, kupiš še eno gumo, pokličeš, izpolniš reklamacijski zapisnik, naslednji dan pride DPD in prevzame zanič gumo.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

...:TOMI:... ::

Odvisno od vulkanizerja. Meni da moj vulkanizer ceno, kot je na internetu najceneje. On se vedno zasluzi cca. 20-40 % od te cene, je povedal
Tomi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup in montaža letnih pnevmatik

Oddelek: Na cesti
252801 (2103) jero_no1
»

Celoletne gume 165 65 15

Oddelek: Na cesti
416116 (4912) KAVINSKY
»

Nakup nove gume... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10220802 (14842) krneki0001
»

nakup zimskih gum preko neta

Oddelek: Na cesti
224238 (3710) theBill
»

Kje dobiti solidne letne gume in seveda katere vzeti ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11020894 (12810) Brane2

Več podobnih tem