» »

Kaj je "pedrtošl"?

Kaj je "pedrtošl"?

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4

Unknown_001 ::

Invictus je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Še roza oprijeto majčko bi moral po njihovem nasvetu nosit sam za tisto sem pa že takoj vedel da bo katastrofalno izgledalo. Ne vem kaj je babam tok všeč če je tip oblečen ko pupika.

Fantje, vi sploh ne veste kako "pedri" zgledajo. Poleg tega se jim reče gayi ;). Večina jih zgleda povsem v redu, normalno oblečeni.

Sicer mene ne motijo. Več njih, manj konkurence pri babah ;). In ko zveš od punc, koliko jih je, ti nič več ni jasno...

Kaj te moti, če si ženski všeč v oprijetih kavbojkah in roza majčki? A seksaš oblečen?


A sem kje rekel, da me motijo? Dok me pustijo pr gmah in se normalno znajo ment me ne briga njihova spolna usmerjenost niti za pikico. In se čist strinjam z pointom glede konkurence, me pa mal stisne, ko vidim da mi konkurenca pri iskanju partnerice postajajo ženske same.

Pa še...
Mene ne moti da sm ženskam všeč všeč v skinny kavbojkah pa v oprijeti majčki, ampak zgolj ne morem se načudit kako nepraktično oz. neudobno je to za nosit. Hočem samo poudariti, da za take stvari ni najbolj pametno poslušati drugih, kako je to oh in sploh. A kupuješ zarad sebe al zarad drugih. Če bi mi tiste kavbojke bile res všeč bi si jih že prej kupil, sam kaj ko sta radovednost in vzpodbuda babnic naredili svoje. Pač če rabiš oz. ti je praktično všeč, si kupi.

Ampak da boš kupil zato ker ti drugi sugerirajo kao ti paše...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

crniangeo ::

mogoče pa ženskam zgledaš gej, pa bi te rade poparčkale? Just my thoughts :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Unknown_001 ::

crniangeo je izjavil:

mogoče pa ženskam zgledaš gej, pa bi te rade poparčkale? Just my thoughts :)


Ti pokvarjenec, ti... prihrani svoje fantazije zase.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

janezvalva ::

pedrtošl.
z malo sreče bo to naslednja beseda v sskj
jože toporišič se obrača v grobu

kohoutek111 ::

Bodimo pošteni, oboje je pedrtošl in oboje nosijo v glavnem istospolno usmerjeni in pa "čefurji", pa nočem nikogar žaliti, vendar tako je. Pojdite npr. v Jarše pred picerijo Napoli in boste tam dopoldne videli kup tipov v natikačih in s takimi torbicami, srebajo kavo in govorijo o rabljenih golfih II, ob 14.00 pa morajo domov, ker jih mama kliče na kosilo. službe nimajo...

To je to.

mgermo ::

Ker hetero usmerjeni ne-čefurji nimajo nobenih težav z osebnimi stvarmi in njihovo shrambo.

buttplugs ::

mgermo je izjavil:

Ker hetero usmerjeni ne-čefurji nimajo nobenih težav z osebnimi stvarmi in njihovo shrambo.

A taki obstajajo?
Stereotipi pravijo, da ne.

hammock ::

Sam nosim zadevo ze dobro leto, ne vem kako sem lahko zivel brez...imam pa Samsonite, velikosti recimo lista A5, debeline ene 10 cm, z gurtno preko rame. V brezcasno crni barvi, kakopak.

Noter gre ogromen sop kljucev, denarnica, telefon v svoj prekat, tri cigare, vzigalnik, ce je sila pa se pol litra vode, sprej proti komarjem in Glock 19. Ni da ni.

kohoutek111 ::

hammock je izjavil:

Sam nosim zadevo ze dobro leto, ne vem kako sem lahko zivel brez...imam pa Samsonite, velikosti recimo lista A5, debeline ene 10 cm, z gurtno preko rame. V brezcasno crni barvi, kakopak.

Noter gre ogromen sop kljucev, denarnica, telefon v svoj prekat, tri cigare, vzigalnik, ce je sila pa se pol litra vode, sprej proti komarjem in Glock 19. Ni da ni.




A mogoče tudi voziš VW Golf II, imaš svoje "jarane" in rad igraš nogomet?

Se hecam, nič slabega ne mislim, vendar- moški s torbico = metroseksualec?

Unknown_001 ::

hammock je izjavil:

Sam nosim zadevo ze dobro leto, ne vem kako sem lahko zivel brez...imam pa Samsonite, velikosti recimo lista A5, debeline ene 10 cm, z gurtno preko rame. V brezcasno crni barvi, kakopak.

Noter gre ogromen sop kljucev, denarnica, telefon v svoj prekat, tri cigare, vzigalnik, ce je sila pa se pol litra vode, sprej proti komarjem in Glock 19. Ni da ni.


Ne seri :)):)):))
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

PARTyZAN ::

Eni nimate stvari pošlihtanih. Torba čez ramo te naredi gaya, inštrumenti te naredijo gaya, kaj vse sem še pozabil? A ste insecure o svoji spolni usmerjenosti pa je treba kompenzirat?

PS: Ne nosim torbice čez ramo, tudi na kovinski ksilofon ne znam igrat. Ampak se mi zdite pa vsi, ki judgate gay. :>

Jst ::

Jaz nekaterih ne razumem glede namišljenih halucinacij gayev (in lezbijk). Eni se obnašajo, kot da "there's an app for that", drugi "jih videvajo vsepovsod in pred spanjem pogledajo pod posteljo, če se tam kakšen ne skriva" in zadnji pacienti mislijo, "da jim piše gay/lezbijka na čelu."

Vse so metafore (mogoče malo neposrečene, ker sem na hitro moral nekaj napisati), da bo jasno. Če vam gre kakšna v nos... je potreben pregled pri psihiatru.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zmajc ::

Je prav zabavno brat komentarje "alpha" samcev tu. :))

Mi delujejo kot kaki prikriti "zahrbtni delavci".

Zmajc ::

Mater v JNA so sami homiči bli.

Zmajc ::

Oeh noez

Furbo ::

Tiste torbe v vojski so za municijo in niso prav nič praktične, ko te tolčejo po riti, ko tekaš naokoli, jaz sem mojo fuknil v grmovje na prvem terenu in imel potem mir pred tem sranjem do konca vojaškega roka.

O primerjava RL s fantazijskim filmom, to ti pa je argument. Morda je v torbici še kaka zaščita pred zlobnimi duhovi?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

matobeli ::

Zmajc je izjavil:

Oeh noez


It's a satchel!

Vanich ::

Že kakšnih deset let nisem videl bolj odvratnega modnega dodatka, kot je to, danes obvezni, moški pedrtošel. Ime tega modnega dodatka je pa popolnoma zasluženo in pa spot-on.
Parira mu lahko edino trenutni trend telih extra-mega velikih ženskih torbic, ki jih ženska mularija danes vlači s sabo v rokah.
Včasih je prav tragikomično gledati, kako kakšna suha mula od 12-15 let, in 30kg žive vage, vlači s sabo torbo večjo (in skoraj težjo) od nje - ker je to pač sedaj moderno.

Okapi ::

#000000 je izjavil:

reče se pederuša :)

in ja nobeno kar vi pravte ni pederruša al pedrtošl, pristna pederuša izpred 30+ let je tista torbica z zanko za okoli roke, mislm da so jo k nam prinesli predvsem italijanski turisti, mam občutek da so našim šli lahi s polnimi torbicami keša al pa tud ne, precej na živce in so najdl izrek pereduša oz. pedrtošl.

Tako je. Tako je videti ta prav pedertošl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

hammock ::

kohoutek111 je izjavil:

hammock je izjavil:

Sam nosim zadevo ze dobro leto, ne vem kako sem lahko zivel brez...imam pa Samsonite, velikosti recimo lista A5, debeline ene 10 cm, z gurtno preko rame. V brezcasno crni barvi, kakopak.

Noter gre ogromen sop kljucev, denarnica, telefon v svoj prekat, tri cigare, vzigalnik, ce je sila pa se pol litra vode, sprej proti komarjem in Glock 19. Ni da ni.




A mogoče tudi voziš VW Golf II, imaš svoje "jarane" in rad igraš nogomet?

Se hecam, nič slabega ne mislim, vendar- moški s torbico = metroseksualec?


Odgovori so ne, ne in absolutno ne :)

Metroseksualec definitivno nisem, niti ne zgledam kot en. Pac ne morem mimo prakticnega vidika. Pa reci temu torbica ali pa ne. :))

ciki57 ::

kohoutek111 je izjavil:

Bodimo pošteni, oboje je pedrtošl in oboje nosijo v glavnem istospolno usmerjeni in pa "čefurji", pa nočem nikogar žaliti, vendar tako je. Pojdite npr. v Jarše pred picerijo Napoli in boste tam dopoldne videli kup tipov v natikačih in s takimi torbicami, srebajo kavo in govorijo o rabljenih golfih II, ob 14.00 pa morajo domov, ker jih mama kliče na kosilo. službe nimajo...

To je to.


Pazi da kdaj ne obuješ natikačev, bodo ljudje vedeli da si gej. Če se boš zraven še pogovarjal o rabljenih golfih II pa sploh.

LovelyTruth ::

Invictus ::

kohoutek111 je izjavil:


Se hecam, nič slabega ne mislim, vendar- moški s torbico = metroseksualec?

Hej, a si ti malo latentna pederčina, ko imaš toliko proti njim?

Kolegice mi pravijo, da s tipi, ki imajo polne žepe krame, ne bi niti spregovorile, ker so navadni "kmetje"...

Pol se pa odloči. Bab je očitnop dovolj za vse tipe, tudi za tiste s pedertošlom...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

OK.d ::

Kaj je izjavil:



Sam že leta skor kamorkol grem, pa je to lohk faks, trgovina, obiski, al potovanje, kolo, pivo,... nosm sabo takole Samsonite "računalniško torbo". Model je pomoje še malenkost manjši in gre not glih glih A4 papir. Nejprej sem seveda to uporablu za študijske zadeve, kasnej pa res za kamorkol. In ej, je neverjetno praktično. Flaška vode, denarnica, ključi, švicar, vžigalnik, robci, kšni papirji, pozim rokavice in kapa, zložljiv dežnik, če je dež itd itd.
Sploh zadnje leto odkar sm si zadal, da mobitel zarad sevanja ne spada v žep, grem res vedno s torbo vn. In lih tok je velka, da ne zgleda neka moteča gikovska računalniška in po drugi strani ne mala pedrovska/čefurska za čez ramo. +stvar navade seveda

;)
LPOK.d

thramos ::

ciki57 je izjavil:

kohoutek111 je izjavil:

Bodimo pošteni, oboje je pedrtošl in oboje nosijo v glavnem istospolno usmerjeni in pa "čefurji", pa nočem nikogar žaliti, vendar tako je. Pojdite npr. v Jarše pred picerijo Napoli in boste tam dopoldne videli kup tipov v natikačih in s takimi torbicami, srebajo kavo in govorijo o rabljenih golfih II, ob 14.00 pa morajo domov, ker jih mama kliče na kosilo. službe nimajo...

To je to.


Pazi da kdaj ne obuješ natikačev, bodo ljudje vedeli da si gej. Če se boš zraven še pogovarjal o rabljenih golfih II pa sploh.


Saj je napisal geji IN pa ... In njegov opis je kar natančen. Saj ne da je kaj narobe s tistimi fanti, ampak z nošenjem takšne torbice prevzameš lep del njihovega imiđa. :)) Je*i ga, ampak meni se zdi, da vsaj Ljubljančani zelo povezujejo te zadeve. Zato rajši rešujejo probleme praktičnosti tako, da s sabo ne nosijo tudi ključev druge kleti bratove svakinje. :))

Aja, pa torbica tipa JNA oz. Indiana Jones pa je itak čisto druga scena ... bolj komi metelkovci style.

Furbo ::

Invictus je izjavil:

Kolegice mi pravijo, da s tipi, ki imajo polne žepe krame, ne bi niti spregovorile, ker so navadni "kmetje"...

Morda je to res, po drugi strani pa tudi s tipom, ki jim bo prav tako kot one okoli tekal s torbico, ne bodo spregovorile.

Pa ne verjamem, da so ključi in telefon v žepu nek blazen turn off.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

shotalick ::

Invictus je izjavil:

kohoutek111 je izjavil:


Se hecam, nič slabega ne mislim, vendar- moški s torbico = metroseksualec?

Hej, a si ti malo latentna pederčina, ko imaš toliko proti njim?

Kolegice mi pravijo, da s tipi, ki imajo polne žepe krame, ne bi niti spregovorile, ker so navadni "kmetje"...

Pol se pa odloči. Bab je očitnop dovolj za vse tipe, tudi za tiste s pedertošlom...


Pa kaj se ti oblačiš in nosiš take modne dodatke, kot ti rečejo kolegice? "Pinkytinky" majčko, tiste nadkolenske zavihane hlačke, ki vsem lezejo v rit, repček na glavi, pa spodaj espadrile? To današnja dekleta želijo? I dont think so...ali pač...20 let stare šmrklje, ki itq ne vejo kaj bi, oz. vejo...deca s pederušo, ki je v njej polno €€€.

Men so cargosi super in nimam v žepu nobene krame. Kar nujno rabim, spravim v žep.

Kaj ::

Jooj ljudje s čim vse si belite glave. Nej vsak nosi tisto kar mu je všeč in kar potrebuje.
Če nekateri zgoraj pišejo, kako se moški ne bi smel ozirati na priporočila drugih/žensk, kakšne obleke (poženščene npr.) bi mu pasale, potem ne vem, zakaj bi morala imeti mnenja in teorije o teh torbicah kakšno težo. Sploh če ob tem pomisliš na tisti razširjeni psihološki vidik, da imajo do kakšnih takih stvari najbolj omejevalen pogled predvsem tisti, ki se potihem v sebi nečesa bojijo/otepajo...

Primer, na katerega sem že dostikrat pomislil, so allstarke. Nosim jih že od kar pomnim. Zakon obutev s katero se lahko poistovetim, mi je udobna, domača in ustreza mojemu stilu. Zamislite si, da začnejo čefurčki kar na enkrat na veliko nositi allstarke. Prevzamejo ta model, ki tako postane čefurski - to so na žalost naredili že večim oblekam/obuvalom/dodatkom. Kaj bo to pomenilo zame? Se jim bom odrekel, da ne bom izpadel čefurski? Ali bom rekel, ku*c jih gleda, še dalje bom fural črno majico, kavbojke, allstarke in nekaj bodobnega tem t.i. pedrtošlom (čeprav bi bila to po vaše bolj pedrtorba)?

thramos ::

Tvoja stvar. Če te ne moti, da izpadeš čefurski, jih boš nosil še naprej. Ne bo pa to spremenilo dejstva, da izpadeš čefurski.

matobeli ::

Invictus je izjavil:

Kolegice mi pravijo, da s tipi, ki imajo polne žepe krame, ne bi niti spregovorile, ker so navadni "kmetje"...


Jasno da ne. Če furaš veliko krame sabo nakazuje na težave v otroštvu. Metroti ste se (so se) vsaj znajdli in vse skupaj zapakirali v lične (bolj ali manj) torbice. Če bi vidle kolegice kaj se skriva v nekaterih pederušah bi se tudi obrnile.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Kaj ::

thramos je izjavil:

Tvoja stvar. Če te ne moti, da izpadeš čefurski, jih boš nosil še naprej. Ne bo pa to spremenilo dejstva, da izpadeš čefurski.

Točno to. Lahko da bom izpadel čefurski, ne bom pa čefur.
Enako je pri teh pedrtošlih. Morda komu izgledaš pedrovsko, v glavi pa imaš še vedno vse normalno postavljeno. Toliko v razlago tistim, ki uporabnikom takšnih in drugačnih stvari za čez ramo pripisujejo določene psihološke lastnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

thramos ::

Kaj je izjavil:

Točno to. Lahko da bom izpadel čefurski, ne bom pa čefur.
Enako je pri teh pedrtošlih. Morda komu izgledaš pedrovsko, v glavi pa imaš še vedno vse normalno postavljeno. Toliko v razlago tistim, ki uporabnikom takšnih in drugačnih stvari za čez ramo pripisujejo določene psihološke lastnosti.


Ja, jasno. Torbica čez ramo ne določa spolne usmerjenosti.

Pri čefurjih pa je malo drugače - oznaka že zdavnaj ni več zgolj narodnostna (oz. sploh slabšalna), ampak označuje subkulturo. Ki seveda vključuje tudi slog oblačenja - in torbica je del tega. Tako kot je brada del hipsterstva.

Kakorkoli že imaš v glavi postavljeno (od kje sploh ideja, da geji nimajo normalno ;((), okolica te pač dojema, tako kot te. Enim je vseeno, eni uživajo v odzivih, eni se prilagodijo. Vsakemu svoje.

[D]emon ::

Sam imam ze nekaj casa manjso torbo za cez ramo, toliko da gre notri moleskine, par kulijev, stampiljka, kljuci, telefon, pol litra plastenka vode, slusalke, denarnica, in zlozljiv deznik. Tega pac clovek ne bo vlacil po zepih. In ce komu zgledam cefur/peder/hipster (omg, brado imam tudi!) tudi prav. Meni se sladko jebe.

Btw, tisti torbici za okrog pasu se po anglesko rece fanny pack. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [D]emon ()

floyd1 ::

In ce komu zgledam cefur/peder/hipster (omg, brado imam tudi!) tudi prav. Meni se sladko jebe.

Točno tako. In očitno čefurji in "pedri" vsaj nimajo problemov s samozavesjo, kar za večino udeleženih v tej temi ne bi mogel trditi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

thramos ::

A zdej je že znak nizke samozavesti, če nekomu, ki zgleda kot čefur/metalc/kolesar rečeš, da zgleda kot čefur/metalc/kolesar?:))

Invictus ::

Nestrpnost do drugačnih je znak frustracije zaradi sebe...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

thramos ::

ROFL no, kakšna nestrpnost je, če nekomu, ki zgleda kot čefur/metalc/kolesar rečeš, da zgleda kot čefur/metalc/kolesar? :))

[D]emon ::

floyd1> kar za večino udeleženih v tej temi ne bi mogel trditi

Kletni geeki, kaj hoces. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Okapi ::

thramos je izjavil:

ROFL no, kakšna nestrpnost je, če nekomu, ki zgleda kot čefur/metalc/kolesar rečeš, da zgleda kot čefur/metalc/kolesar? :))

Tudi to, da se delaš neumnega, ni ravno nek znak kulturne inteligence.;((

Invictus ::

Okapi je izjavil:

thramos je izjavil:

ROFL no, kakšna nestrpnost je, če nekomu, ki zgleda kot čefur/metalc/kolesar rečeš, da zgleda kot čefur/metalc/kolesar? :))

Tudi to, da se delaš neumnega, ni ravno nek znak kulturne inteligence.;((

Bi rekel da inteligence nasploh...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

thramos ::

Kulturna inteligenca. Svašta. :))

No, resno - verjetno je problem "čefur" in ne "kolesar"? Če koga oznaka čefur žali, se opravičujem. Meni, ki sem odraščal na divjih ulicah prestolnice v '90 :)), ter poslušal tako Magnifica kot bral Vojnovića, pomeni zgolj oznako subkulture. Kamor spada tudi torbica. Popolnoma pa verjamem, da torbica ljudem drugih generacij in okolj ne pomeni enako.

Ne vem pa, zakaj se samozavestni moški tako obremenjujejo z mnenjem neznancev s foruma. :))

matobeli ::

Ker samozavest je relativna. Če smo vsi tukaj neinteligentni kletni črvi, potem je jasno da ne rabiš veliko da si nadpovprečen (vsaj zase, v svoji sobi). :))

[D]emon ::

Mene "cefurji" ne motijo, minili so casi ko so mladoletni mulci terorizirali klube. :)

Torbo bom pa se vedno nosil, ker ne mislim vseh stvari nositi po zepih.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Ales ::

Tale tema se je spremenila v eno od tistih, kjer vzameš kokice in gledaš kako napreduje.

Saj se še spomnite, da je bilo osnovno vprašanje katero vrsto torbic so tako imenovali..? Ne ali se vam zdi ta in ta peder / metrosekusalec / čefur zato ker nosi tak in tak kos nečesa..?

On a similar note... Ata Eastwod je v ZDA izjavil, da je tole danes generacija pičkic, ki hodi naokoli kot po jajcih in si ne upa ne reči ne narediti ničesar, kar ni "politično/družbeno korektno" (parafraziram).

Ima kar prav, ne?

mgermo ::

Vprašanje je, ali nosi pedertašno?

Okapi ::

Ata Eastwood je pač še iz tistih časov, ko so zamorci še vedeli, kje jim je mesto v avtobusu. Zanj je verjetno dosežek že to, da imajo ženske volilno pravico (da lahko kandidirajo za predsednico ZDA je pa že malo preveč).>:D

Pogum ljudi se ne meri v tem, da si upaš druge zmerjati s čefurji in pedri.

Unknown_001 ::

Invictus je izjavil:



Kolegice mi pravijo, da s tipi, ki imajo polne žepe krame, ne bi niti spregovorile, ker so navadni "kmetje"...


Sporoč naprej da kmet z zabito babo itak nima kaj počet.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

korenje3 ::

pedrtošl je samo ena stvar. to je tošl ki ga nosi peder. zdej pa ni važno kakšen tošl je, bistvo je da ga nosi peder. torej če vidiš pedra s tošlom, lahko definiramo tošl kot pedrtošl.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Ales ::

Okapi je izjavil:

Ata Eastwood je pač še iz tistih časov, ko so zamorci še vedeli, kje jim je mesto v avtobusu. Zanj je verjetno dosežek že to, da imajo ženske volilno pravico (da lahko kandidirajo za predsednico ZDA je pa že malo preveč).>:D

Pogum ljudi se ne meri v tem, da si upaš druge zmerjati s čefurji in pedri.

Ne gre se za to, da bi koga zmerjal ali se želel iti segregacijo. Vsaj jaz ne, ne vem za ata Eastwoda, čeprav dvomim. Njegov politično nekorekten izpad je IMHO upor proti osladnem kvalificiranju česarkoli z največjo možno previdnostjo, da koga ne bi slučajno užalili. Resničnost kvalifikacije je postala manj pomembna od politične korektnosti, kar je IMHO debilizem.

Pa ne pomeni to, da so nosilci torbic homoseksualci. Pomeni, da lahko mirno rečeš, da se je tem torbicam reklo pedertošel, ne da bi se moral počutiti čudno, če to izjaviš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

hammock ::

Unknown_001 je izjavil:

hammock je izjavil:

Sam nosim zadevo ze dobro leto, ne vem kako sem lahko zivel brez...imam pa Samsonite, velikosti recimo lista A5, debeline ene 10 cm, z gurtno preko rame. V brezcasno crni barvi, kakopak.

Noter gre ogromen sop kljucev, denarnica, telefon v svoj prekat, tri cigare, vzigalnik, ce je sila pa se pol litra vode, sprej proti komarjem in Glock 19. Ni da ni.


Ne seri :)):)):))


 I shit you not, 19ka pase not z lahkoto. Se 17ka bi.

I shit you not, 19ka pase not z lahkoto. Se 17ka bi.

1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Veliki mobilniki - uporaba in nošenje

Oddelek: Pomoč in nasveti
232163 (1388) shadeX
»

Idealna velikost telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
444977 (3921) Map
»

Pedrtošl (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8913658 (7386) Lion29
»

Samsung predstavil nov pametni telefon Galaxy Note (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6719113 (13424) bdoxx

Več podobnih tem