» »

Kaj je "pedrtošl"?

Kaj je "pedrtošl"?

Temo vidijo: vsi
1 2 3
4
»

Unknown_001 ::

@hammock
Lepa...

Ka maš to zaene naboje ?
9x19 (dolga) JHP ?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

perci ::

Skratka, ne se zajebavat z ljudmi, ki nosimo pederuše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

thramos ::

Ales je izjavil:

Ne gre se za to, da bi koga zmerjal ali se želel iti segregacijo. Vsaj jaz ne, ne vem za ata Eastwoda, čeprav dvomim. Njegov politično nekorekten izpad je IMHO upor proti osladnem kvalificiranju česarkoli z največjo možno previdnostjo, da koga ne bi slučajno užalili. Resničnost kvalifikacije je postala manj pomembna od politične korektnosti, kar je IMHO debilizem.

Pa ne pomeni to, da so nosilci torbic homoseksualci. Pomeni, da lahko mirno rečeš, da se je tem torbicam reklo pedertošel, ne da bi se moral počutiti čudno, če to izjaviš.


Jah če rečeš, da takšne torbice po tvojih opažanjih v veliki meri nosijo pripadniki določene subkulture, si nestrpen in žaljiv.

Še ena: metalci velikokrat nosijo usnjene jakne. Čakam na izbris in naziv.

Yohan del Sud ::

Ampak ta tema je res ena izmed onih, ko z eno roko glodaš miško in in z druge roke rolaš kokice. Ali obratno.
www.strancar.com

[D]emon ::

thramos> metalci velikokrat nosijo usnjene jakne



Me je spomnilo na tole. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Unknown_001 ::

perci je izjavil:

Skratka, ne se zajebavat z ljudmi, ki nosimo pederuše.


No v bistvu sam z njim se ne bi.

Če si bl handyman ... ja s temi se šele ni za zajebavat.



Tu ne bo dvoma al je real stuff ali ne. Pod nosom kr dobr useka.

Gloknšpil po zobah pa to.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Ales ::

thramos je izjavil:

Ales je izjavil:

Ne gre se za to, da bi koga zmerjal ali se želel iti segregacijo. Vsaj jaz ne, ne vem za ata Eastwoda, čeprav dvomim. Njegov politično nekorekten izpad je IMHO upor proti osladnem kvalificiranju česarkoli z največjo možno previdnostjo, da koga ne bi slučajno užalili. Resničnost kvalifikacije je postala manj pomembna od politične korektnosti, kar je IMHO debilizem.

Pa ne pomeni to, da so nosilci torbic homoseksualci. Pomeni, da lahko mirno rečeš, da se je tem torbicam reklo pedertošel, ne da bi se moral počutiti čudno, če to izjaviš.


Jah če rečeš, da takšne torbice po tvojih opažanjih v veliki meri nosijo pripadniki določene subkulture, si nestrpen in žaljiv.

V primeru teh torbic res. Če rečeš. Šlo bi za rasizem in seksizem. ČE rečeš.

Mimogrede, IMHO bi šlo tudi za dokaj skrajen primer maloumnosti, če bi res kdo tako mislil.

In, ali so se te torbice dokaj razširjeno imenovale pederuše / pedrtošli / itd. ali ne?

thramos ::

A pri usnjenih jaknah na metalcih tudi?

Okapi ::

In, ali so se te torbice dokaj razširjeno imenovale pederuše / pedrtošli / itd. ali ne?
Ja, vsi smo jim tako rekli (vključno z uporabniki).;) Uporabniki so se na to bolj ali manj požvižgali, ker jim je praktičnost rabe pomenila več. So jih pa večinoma uporabljali kadilci, ker se cigareti v ozkih žepih kavbojk mečkajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Yossarian ::

Yohan del Sud je izjavil:

Ampak ta tema je res ena izmed onih, ko z eno roko glodaš miško in in z druge roke rolaš kokice. Ali obratno.

Drži v celoti. Poleti tudi sam nosim takovo torbico preko rame, ker je praktično.

Gloknšpil po zobah pa to.

Gloknšpil - že dolgo se nisem tako nasmejal.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

m0LN4r ::

Zame 1. in 2.
Samo, da se prnas tut rece Pedrtaška al na faksu Fagybagy.

Osebno 1. nisem nikoli v zivljenju nosil in verjetno tudi ne bom.
Pa se mi zdi vcasih, da bi bilo prakticno.

Problem je blo, da je to spet ena stvar vec za nosit, pozabit in nimam rad, ce mi nekaj samo z ene strani visi ;)
Recimo kak sportn rukzak, tak za tect ali kovcek za prenosnik je pa cisto druga stvar pr men.

2. S tem so nas posiljevale mame v vrtcu, ko je trebalo it na izlete, po tem cisto noben vec ni nosil tega v OŠ in SŠ.

Opazka,
skor vsak moj kolega ki nosi pedertošl je kadilec. Notr je pa vse potrebno za zmotat eno al drugo.

Jaz sem zaenkrat z štirimi ali vec zepi na hlacah se vedno prezivel.
Ko kupujem hlace je prvi chekpoint, da preverim ali so zepi uporabnih velikosti in na vredu mestih.
- Kaj to pomeni? Da imam lahko telefon v sprednjem zepu in se kljub temu normalno vsedem v avto.

PS:
Pozimi pa itak ni problema, je zepov v jakni vec kot dovolj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

fosil je izjavil:

Praktično je relativna, meni je bolj praktično bit brez torbe kot z njo.
Če ne gre drugače pa ruzak.

Sem povsem istega mnenja, brez mi je bolj prakticno.
-V denarnici mam vse, 3-4 bankovce, 6-8 kartic, nekaj kovancev in to je cirka 10x10 denarnica. Gre lepo v zadnj zep, debelina se uravnava z kovanci, ce teh ni veliko ne preseze 2cm debeline.
-Telefon je desno spredaj.
-Vse kljuce imam na kljucu za avto, brez neki fensi obeskov. Nepotrebnih kljucev ne nosim s sabo. Levo spredaj.
- Zadnji desni zep je pa za rezervo.
Robckov pa takih oslarij pa se nikoli nisem rabil ali nosil z sabo, ker ga imajo vedno zenske. Pa plastenke tudi ne. Se nikoli nisem bil tako zejen, da bi to moral s sabo vlacit vsepovsod. Ce pa ze pa si grem nekaj kupim, spijem in vrzem v smeti takoj na licu mesta.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

hammock ::

Unknown_001 je izjavil:

@hammock
Lepa...

Ka maš to zaene naboje ?
9x19 (dolga) JHP ?

Tako je, 9x19mm 115gr Magtech hollow point.

Ontopic: Se pa strinjam da so pederuse bolj kot ne poletna oprema - pozimi se nosi bunda ali plasc in je zepov v izobilju, spomladi in jeseni pa tudi kaksna lederca oziroma windstoper, kamor lahko vtaknes vse potrebno.

Zepi na hlacah? Saj gre dokler stojim/hodim, ko sedim v avtu ali pisarni pa obvezno moram zloziti vse ven, ker me drugace moti. Je lazje vreci pederuso na sovoznikov sedez, pa je :)

Tralala999 ::

It is a manpurse:D
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Veliki mobilniki - uporaba in nošenje

Oddelek: Pomoč in nasveti
232164 (1389) shadeX
»

Idealna velikost telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
444985 (3929) Map
»

Pedrtošl (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8913660 (7388) Lion29
»

Samsung predstavil nov pametni telefon Galaxy Note (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6719122 (13433) bdoxx

Več podobnih tem