» »

Kaj je "pedrtošl"?

Kaj je "pedrtošl"?

Temo vidijo: vsi
1
2
3 4

Jerry000 ::

v2dot0 je izjavil:

Jst jo nosim že zelo dolgo, vedno ko nimam jakne ali ohlapnih hlač z več žepi.

Moti me denarnica na riti, večji telefon v žepu, kepa ključev v žepu, sončna očala v žepu. Vsakič ko se usedeš je sitnost sploh če rabiš utišat telefon, ko si v avtu.

http://www.mavrisleather.com/roncato-ge...

Kupiš slim denarnico, jaz imam skor tok velko kokr je kreditna kartica, not je pa 7 kartic in bankovec za 20€. Pri ključih je lahko problem, se strinjam, jaz načeloma nimam nič obeskov in imam 1 ključ od doma, to ne moti v žepu. Telefon je pa 5" in je v žepu, sem vajen, in nimam pretirano oprijetih hlač...očala če imam, jih pa tko na glavi nosim...je pa res da nerad nosim očala in jih v večini nimam :)

zmaugy ::

že samo s hišnimi ključi je takoj ena kepa. Ključi od avta, denarnica z dokumenti (osebna, prometna, bančne kartice, nekaj bankovcev, drobiž) je še vsaj ena kepa zraven. Dodaj robčke (razen če si nos brišeš v rokav), telefon in imaš žepe smešno puklaste.
Nepraktično, da ne govorimo o čem drugem.

cleanac ::

Jaz pa nosim telefon v levem žepu, v desnem robček, "pedertošl" pa imam za denarnico (bankovci in kakšna kartica), drobižnico, ter etui za ostale kartice. Not so tudi ključi od avta in hiše, etui za dokumente, žvečilne...in še kaj se najde.

Da bi okoli hodil z nabitimi žepi? Kje pa. Kdo me bo pa resno jemal.

Yohan del Sud ::

Še eden, ki bi se rad pofočkal, ker mi je videz manj pomemben od praktičnosti. To je tipično poletna moda. Sam ga ponavadi uporabljam (drugo verzijo, Samsonite, priznam, sliši se res gay :D) za denarnico, telefon in 1/2l plastenko vode.
www.strancar.com

fosil ::

Praktično je relativna, meni je bolj praktično bit brez torbe kot z njo.
Če ne gre drugače pa ruzak.
Tako je!

matobeli ::

Sploh pa ni praktično telefona imet v torbi. Sploh če imaš večino časa samo na vibri, pa poseben žepek rabiš da ti ga ključi ne podrsajo...

Ajd, bi rekel da bi koristila torbica za:
-robčke (kadar smrkam ni dovolj 1 paket za par ur, kadar ne smrkam jih nimam, oziroma so lahko slim)
-dežnik
-voda (pivo)
-knjiga

Ampak imam na sumu da v večino pedertašn ne gredo vse te stvari. Je treba vzet vsaj satchel :))

djabi ::

          je izjavil:

matobeli je izjavil:

Kako bi moralo biti: levi žep ključi, desni telefon, zadnji denarnica. Srajca za cigarete.


Kondom pa v tamali žep od kavbojk.


Naj ženska žre tablete, če je potreba. Jaz imam rad na naravni način, brez superjunaške gumijaste obleke.

Splone bolezni me tudi ne ganerjo preveč, čeprav sem triper fasal že dvakrat, a vseeno preživel ... ampak to je tko kot možnost za pljučni rak ali kaj podobnega v primeru cigaret.

OttoParts ::

V starih časih (ko so bili mobiteli samo v hollywoodskih filmih ala Wall Street), je bila (vsaj pri nas) pedertaška, tista za v roke, z eno samo ozko zanko (za okoli zapestja). Običajno so bile manjše, izdelane iz boljših materialov (dobro, mehko, ampak trpežno usnje). Za fine ljudi pač - mogoče od tod namigovanja.
Hkrati so takrat na trg prišle torbice za okoli pasu - "fanny pack" - prvič sem jih videl nekje na dopustu v Dalmaciji, ko so jih prodajali na štantu (torej tip 2), med nami otroci so bile najbolj popularne take fluorescentnih barv, bolj kot je bila barva "divja" boljše je bilo. In seveda imet je morala velik napis Hugo Boss. Odrasli turisti pa so, če me spomin ne vara imeli podobne ampak črne ("poslovne" smo se šalili takrat). Vse pa so bile izdelane iz istega (na otip) PVC materiala, kot tudi danes.
Drugače pa danes tudi sam uporabljam taško tipa 1, za čez ramo, predvsem zato, ker so sodobni mobiteli vedno večji (mogoče bojo počasi spet ujeli one iz filma Wall Street :)) ), v taško pa poleg njih še udobno spravim denarnico, ključe, odpirače za garažna vrata, robce, stare račune, drobiž v rinfuzi, robčke, mentolove bonbončke.... (enkrat se bom moral spravit počistit to zadevo :| ).
Gre za vprašanje praktičnosti, ker po hlačnih žepih ni dovolj prostora (ne samo, da "kmečko" zgleda), ker so na meni vse hlače "slim fit", ne glede na kroj....

Arctander ::

Sam uporabljam malo foto torbico od Loweproja:
 Torbica

Torbica



Ima trak za čez ramo in zadaj še zaponko za na pas, tako da uporabim eno ali drugo, odvisno od tega, kako sem oblečen.

Če rabim več prostora, vzamem ruzak, za skočiti v trgovino ipd., pa pospravim stvari v žepe (poleti večinoma nosim bermuda hlače s stranskimi žepi).

Razne Lacoste, Samsonite in podobne "pederuše" mi delujejo preveč metro oz. v našem okolju preveč čapac™ style.

razerznak ::

Priftošl? Mogoce sam to je sam denarnica
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

janezvalva ::

jaz sem pa mislil da izhaja iz pferdetasche

Zmajc ::

v2dot0 je izjavil:

Jst jo nosim že zelo dolgo, vedno ko nimam jakne ali ohlapnih hlač z več žepi.

Moti me denarnica na riti, večji telefon v žepu, kepa ključev v žepu, sončna očala v žepu. Vsakič ko se usedeš je sitnost sploh če rabiš utišat telefon, ko si v avtu.

http://www.mavrisleather.com/roncato-ge...


To. Osebno jo uporabljam že par let ker sem sit polnih žepov ter zgubljneih denarnic. Pa 6" telefon tudi ni udoben v žepu za nosit. Trenutno sploh denarnice nimam saj imam vse v tašni.

crniangeo ::

Jerry000 je izjavil:

crniangeo je izjavil:

Mislim.. kaksne imate nekateri.. sam nosim 1. Varianto in verjamem, da s to "taško" zgledam 2x bolj deca kot nekateri ki si v hlace tlacite vse zivo. Nahrbtniki? Serious?

Kaj pa imaš not v tej "taški"? Ne predstavljam si, zato sprašujem. Jaz potrebujem samo 3 stvari ko grem po mestu.


Šop Ključev, denarnico s karticami in osebnimi dokumenti , telefon, kakšen mrežni kabel, kartice za vstop v poslovne prostore(različne lokacije), dlančnik, denarnico za kovance, pepermint, žvečilke..
Občasno se najde še kakšna steklenica 0.5 l vode če grem z otrokom po mestu :)

Pa še priročno je, če grem v štacuno po kakšne malenkosti.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

LovelyTruth ::

The bike-messenger style bag the goes over one shoulder and holds either a laptop or the collected works of Belle & Sebastian. Has been the preferred luggage of the common urban douchebag, and can be often seen paired with rectangular thick-rimmed nerd glasses. Wearing a fag bag is tantamount to wearing pink triangle i.e. a confession that one is a certified pussy.



Očitno imajo izraz tudi v angleščini !

oemdzi ::

iso2000 je izjavil:

Jaz prisegam na nahrbtnike. Za vsak dan imam tole:
 Deuter Speedlite 15

Deuter Speedlite 15



Drugače originalen pedertošl je bil po moje tista torbica na trakcu za okrog zapestja. Sedaj pa bi pod to uvrstil številko 1. Ko grem popivat pa v en žep telefon, v drug žep pa kepo gotovine in ključe. :D

Imam identicnega :) sem ga sicer za bicikel kupil(je kolesarski), ampak potem ugotovil, da se tudi z 2 litra vode v bidonih da odpeljat skoraj vse moje ture, tako, da ga tudi uporabljam za vsakodnevne opravke in ne vec na kolesu.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

jacal ::

Zanimivo je videti, kako različne reči tehnološki mladci nosite s seboj (če odmislim telefonček, ki ga, kot kaže, skorajda le jaz rad pustim doma). In kako živahna utegne postati tovrstna razprava.

Z zrelimi leti se sončnim pridružijo očala za branje (če ne želiš, da ti blagajničarka iz nemočne tresoče dlani nabira drobiž).

 Don't Try

Don't Try



"Vtis" gor ali dol, ker imam rad pri sebi fotoaparat, je nahrbtnik prava stvar. Ko bom imel osebno asistentko in butlerja, se bosta pa onadva ukvarjala z mojo kramo.

xardas ::

jacal je izjavil:

Morda so se zato uveljavile te polkratke turistične hlače, s precej žepi, ki segajo nekaj čez kolena, v katerih še tak mišičnjak nikakor ni videti dedec.


Vsakomur svoje. :) Meni so cargo hlače zakon. Imaš dva žepa v višini pasu in dva žepa malo nižje, ki prideta prav za kakšno drobnarijo.

tonebalone ::

href="http://global.rakuten.com/en/store/digi...>

Tole je moja, ni bila poceni,notri gre anorak,sončna očala,telefon.....

Zgodovina sprememb…

buttplugs ::

jacal je izjavil:

Zanimivo je videti, kako različne reči tehnološki mladci nosite s seboj (če odmislim telefonček, ki ga, kot kaže, skorajda le jaz rad pustim doma). In kako živahna utegne postati tovrstna razprava.

Z zrelimi leti se sončnim pridružijo očala za branje (če ne želiš, da ti blagajničarka iz nemočne tresoče dlani nabira drobiž).

 Don't Try

Don't Try



"Vtis" gor ali dol, ker imam rad pri sebi fotoaparat, je nahrbtnik prava stvar. Ko bom imel osebno asistentko in butlerja, se bosta pa onadva ukvarjala z mojo kramo.

Jst rabim tehnologijo s sabo, da lahko debate dodatno popestrim.

Unknown_001 ::



Bit fotograf je privilegij. ;)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

#000000 ::

reče se pederuša :)

in ja nobeno kar vi pravte ni pederruša al pedrtošl, pristna pederuša izpred 30+ let je tista torbica z zanko za okoli roke, mislm da so jo k nam prinesli predvsem italijanski turisti, mam občutek da so našim šli lahi s polnimi torbicami keša al pa tud ne, precej na živce in so najdl izrek pereduša oz. pedrtošl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Furbo ::

Po mojem so pa te reči k nam prinesli bivši pastirji iz juga, ki jim je bila to pač oprema med pašo.

Kljub temu, da danes namesto oslov jahajo razne audije, jih imam na sumu, da imajo v torbicah poleg ostalega tudi kako čebulo in kos sira.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Unknown_001 ::

Furbo je izjavil:

Po mojem so pa te reči k nam prinesli bivši pastirji iz juga, ki jim je bila to pač oprema med pašo.

Kljub temu, da danes namesto oslov jahajo razne audije, jih imam na sumu, da imajo v torbicah poleg ostalega tudi kako čebulo in kos sira.


Kaj je s tem narobe?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Furbo ::

Biološko orožje.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Jst ::

Zanimivo.

Torej "pedertošl" je torbica z zanko za okoli dlani. To se večina strinja.

Za 1. in 2. pa ni nekega prevladujočega mnenja.


---

Jaz uporabljam 1. kadar vem, da bom dlje od avta, če gremo na kakšen kratek pohod v naravo ali če grem kam s kolesom (ne na furo).

Dlje od avta: ponavadi v mestu, kjer so mi žeparji že enkrat iz zadnjega žepa spizdili denarnico, enkrat sem pa čutil roko, vendar ko sem se obrnil, nisem vedel čigava roka je bila. Torej denarnica, ključi od avta, razne kartice za vstop v level 9 skrivne r&d, telefon, papirnate robčke, uparjalnik (vejper) in še kaj bi se našlo.

Kadar gremo na dolg sprehod (ali zelo kratek pohod, odvisno od perspektive), še 5k mAh powerbank v obliki snikersa, s katerim sem "rešil življenje" že nešteto osebam (za fotoaparat recimo).

S kolesom pa ponavadi neka mešanica zgornjega. S kolesom na daljši furi pa imam itak majico z žepi zadaj in torbico tudi na kolesu, ter nosilec bidona.


---

Tudi meni so ženske rekle, da zgleda kmetavzarsko, če imaš polne žepe, skoraj neodvisno od vrste oblačil. Tudi če imaš extra large in tako velike žepe, kjer lahko v njih še kaj izgubiš, če se vidi večja izboklina, baje da je turn-off.

Torbico od ženske je pa nevarno uporabljati, kot so omenili že pred menoj, ker se dostikrat kaj zgubi... hmm.. to je res čudno. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Alien123 ::

Kake fone, denarnice, ključe nosite da rabite pedrtaško okoli trupa oz ramen? Ja najboljše da zaj v totem času nosim še nahrbtnik ja..



Uporablam samsonite slim z money clipom.. best wallet ever..
Fon mam note3 pa mi je čist ql v žepu, ključi pa so kot ključi..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

Jst ::

Ključi, ko jih imaš 15, niso "samo" ključi.

Tudi kartice, pa ne mislim "samo" bančne in "reklamne" (Mercator Pika, Spar) - čeprav je teh največ - se ti tudi nabere okoli 15. Tudi brez denarnice zasedajo veliko prostora, kaj šele v vsakem žepku denarnice.

Potem nekateri moramo s seboj nositi "set za samopomoč" - alergije in za hude reakcije na določena zdravila.

To vse se v žepih porazgubi in potem opere v pralnem stroju.

Pač ljudje imamo drugačne potrebe, kaj treba imeti vedno s seboj in kaj ne.

2 ključa (pa da nista od avta), telefon in denarnico, verjamem, da ni panike spraviti v žepe. In noben vas ne sili, da jih dajate kamorkoli drugam.


---

Meni se pa ravno tisti "žepek"(eni so res majhni)/torbica(večje zadeve) okoli pasa zdi "pedrtošl", ker sem za ta izraz slišal v pogovoru nekaj tednov nazaj, zato tudi ta tema. In glede na odgovore tukaj, je "pedrtošl" odvisno iz katerega kraja/družbe si.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Yohan del Sud ::

Tako ja. Se nisem izjasnil v prejšnjem postu, ampak "pedertošl" je tu okrog splošen izraz za vsako "moško torbico".

Ne grem tak daleč, da bom nosil kilte, ampak s šuškavcami in pedertošli nimam problema, ne glede kako jih folk kliče..
www.strancar.com

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Ključi, ko jih imaš 15, niso "samo" ključi.



Kva ti bo 15 kljucev. Pa verjetno mas se 5 obeskov zraven:))

Jz vzamem kljuc od vhodnih vrat pa se tega vcas skrijem kje pred hiso, kr mi ga je odvec nosit v zepu.

JC Denton ::

Pedertošl nosim v poletnem času, ko je mrzlo imam jakne z milijon žepi. Ni mi pa "normalno" imeti v hlačah v žepih:
- služben telefon,
- privat telefon,
- denarnico,
- ključe od doma,
- ključe od avta,
- ključe od službe,
- power bank,
- robčke,
- slušalke,
- žvečilne,

Dobr, če nisem na poti v službo ali iz nje, potem 6/10 zgoraj naštetih stvari odpade in si ostale natlačim v žepe.

perci ::

blackbfm je izjavil:

Ključi, ko jih imaš 15, niso "samo" ključi.



Kva ti bo 15 kljucev. Pa verjetno mas se 5 obeskov zraven:))

Jz vzamem kljuc od vhodnih vrat pa se tega vcas skrijem kje pred hiso, kr mi ga je odvec nosit v zepu.

Ključ od:
-stanovanja
-vhod v blok
-vhod v hodnik od kleti
-vhod v klet
-poštni nabiralnik
-kolesarska ključavnica
-kolesarska ključavnica (ženin kolo)
-bajta od staršev
-bratovo stanovanje
in še kaj

zrataj4201 ::

V začetku se je začelo pri številki 1.
št 2 še ni bilo, ko se je že pojavil izraz.Večinoma so takrat nosili seboj "presranci in šminkerji".Takrat je pač očitno blo enim "cool". Uporaba v praktične namene se je pojavila kasneje, vendar še vedno pred pojavom št.2.

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

Zadeva se je pojavila že davno pred pojavom torbic okoli pasu. Bile so majhne torbice z zanko, ki si jo obesil okoli zapestja. V MB smo temu tudi "pederpajtl" rekli, "zgledlo je pa nekak tak:"



Lp

Jože

matobeli ::

perci je izjavil:


Ključ od:
-stanovanja
-vhod v blok
-vhod v hodnik od kleti
-vhod v klet
-poštni nabiralnik
-kolesarska ključavnica
-kolesarska ključavnica (ženin kolo)
-bajta od staršev
-bratovo stanovanje
in še kaj


Z enim majhnim karabinčkom rešiš 90% teh stvari če motijo. Vedno rabiš sabo ključ od stanovanja in vhoda v blok. Če si biciklom rabiš en ključ in pa verjetno tistega za v klet, ali dva, če si z avto drug ključ. Pač organiziraš si jih po sklopih.

Sej se nabere nekaj, ampak tako hudo pa spet ni, pa zih si pozabil še ključe od smetnjaka (pri nas imamo celo dva različna ;(()

Obstajajo pa takele zadeve: https://www.getkeysmart.com/ oziroma cenejši derivati se tudi najdejo.

Za šoping kartice pa obstaja tole: https://play.google.com/store/apps/deta...
Mislim da je edino mercator ostal dinozaverski in ga ne moreš s tem uporabljat.

edit: meni ni še nobena nikoli rekla da zgledam kot kmet če imam ključe v žepu. Možno da imam prevelikega in se to bolj opazi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

AnotherMe ::

Če imaš žepe zabasane od stvari, ki jih nosiš s seboj (razen izjemoma), potem ni rešitev v peder taški, ampak moraš spremenit pogled na to kaj dejansko rabiš!

Skoraj kamorkoli greš, ti zadostuje: nekaj denarja, bančna kartica, osebni dokument, kjuč. Če vlačiš kaj več s seboj je pa tvoj problem!

Alien123 je izjavil:

Kake fone, denarnice, ključe nosite da rabite pedrtaško okoli trupa oz ramen? Ja najboljše da zaj v totem času nosim še nahrbtnik ja..



Uporablam samsonite slim z money clipom.. best wallet ever..
Fon mam note3 pa mi je čist ql v žepu, ključi pa so kot ključi..


Tole se mi zdi odlično - imajo kako online prodajalno?

Zgodovina sprememb…

aerie ::

Kako prepoznati hribovca? V denarnici ima za 500€ gotovine. Nabasane ima vse žepe. V zadnjem žepu hlač nosi glavnik ;)
Kako prepoznati praktičnega sodobnega moškega? Preprosto. Nosi pedertošl.

thramos ::

Pravzaprav je, vsaj v mestih, obratno. Pedertošl nosijo večinoma tisti, ki se jim na daleč vidi, da še ni dolgo, kar so se priselili iz vasice nad Banja Luko. Seveda ne vsi in če te ne moti da si v takšni družbi ... knock yourself out. :D

Za večino ga naredi, žal, ker je zelo priročen, povsem neprimernega za nošenje. ;)

No, zakaj za vraga rabiš nenenhno s sabo prenašat ključe od kleti in flašo vode (obstajajo ključavnice za kolo na cifre!), pa je velika uganka.

crniangeo ::

U, da ne pozabim kaj še nosim v pedertaški: Deodorant :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Alien123 ::

AnotherMe, imaš tukaj..
https://www.toko.si/denarnice/301-moska...

Ceprav tale še ima za kovance, moja nima.. po dveh letih je še kot nova.. nwm kak sem lahko vcasih mel one debele denarnice, ki niti sedet nisem mogel..

Zagor_tenay ::

Meni je za te moške torbice veliko bolj všeč balkanski izraz "pederica".

bambam20 ::

perci je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Ključi, ko jih imaš 15, niso "samo" ključi.



Kva ti bo 15 kljucev. Pa verjetno mas se 5 obeskov zraven:))

Jz vzamem kljuc od vhodnih vrat pa se tega vcas skrijem kje pred hiso, kr mi ga je odvec nosit v zepu.

Ključ od:
-stanovanja
-vhod v blok
-vhod v hodnik od kleti
-vhod v klet
-poštni nabiralnik
-kolesarska ključavnica
-kolesarska ključavnica (ženin kolo)
-bajta od staršev
-bratovo stanovanje
in še kaj


To še vedno ni tok ključev, da jih ne moreš vtaknit v žep.

perci ::

Potem daš zraven še mobitel in ti ključi drajsajo po ekranu.

Pa ključ od avta v drug žep, denarnico v tretjega. Postane moteče.

Sicer pa ne razumem, v čem je problem. Ljudje smo različni in enim paše eno, drugim drugo.

Jst recimo sem že izgubil denarnico, ker sem jo imel v žepu na riti. Na kolesu mi je med vožnjo padla ven. Iz pederuše mi ne bi.

Zato poleti ponavadi nosim pederušo, pozimi pa dam nekaj v žepe na hlačah, nekaj pa v jakno.

Unknown_001 ::

perci je izjavil:

Potem daš zraven še mobitel in ti ključi drajsajo po ekranu.

Pa ključ od avta v drug žep, denarnico v tretjega. Postane moteče.

Sicer pa ne razumem, v čem je problem. Ljudje smo različni in enim paše eno, drugim drugo.

Jst recimo sem že izgubil denarnico, ker sem jo imel v žepu na riti. Na kolesu mi je med vožnjo padla ven. Iz pederuše mi ne bi.

Zato poleti ponavadi nosim pederušo, pozimi pa dam nekaj v žepe na hlačah, nekaj pa v jakno.


Menjaj pantalone ;>
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

bambam20 ::

Unknown_001 je izjavil:

perci je izjavil:

Potem daš zraven še mobitel in ti ključi drajsajo po ekranu.

Pa ključ od avta v drug žep, denarnico v tretjega. Postane moteče.

Sicer pa ne razumem, v čem je problem. Ljudje smo različni in enim paše eno, drugim drugo.

Jst recimo sem že izgubil denarnico, ker sem jo imel v žepu na riti. Na kolesu mi je med vožnjo padla ven. Iz pederuše mi ne bi.

Zato poleti ponavadi nosim pederušo, pozimi pa dam nekaj v žepe na hlačah, nekaj pa v jakno.


Menjaj pantalone ;>


zakaj bi, če se s pederušo počuti moški. So mu ženske povedale, da izgleda super.

ciki57 ::

Par let nazaj ko še nisem imel pedertošla (varianta 1) sem hodil naokrog kot kreten z nabasanimi žepi + še stvari v rokah če kakšno malenkost kupiš kje. Zdaj ga ne zamenjam za nič na svetu, best invention ever.

Če ne rabim vsega s sabo pa pač dam v žep samo telefon in bančno kartico ter mogoče še ključ za avto.


Ruzak - za faks je bilo ok ampak zdaj ne nosim toliko stvari s sabo in mi je prevelik, pa še zašvicaš lahko v hrbet poleti.

Alien123 ::

Baje če pedertošlo uporablaš več kot leto dni, pol se ti devičnost vrne

Kaj ::



Sam že leta skor kamorkol grem, pa je to lohk faks, trgovina, obiski, al potovanje, kolo, pivo,... nosm sabo takole Samsonite "računalniško torbo". Model je pomoje še malenkost manjši in gre not glih glih A4 papir. Nejprej sem seveda to uporablu za študijske zadeve, kasnej pa res za kamorkol. In ej, je neverjetno praktično. Flaška vode, denarnica, ključi, švicar, vžigalnik, robci, kšni papirji, pozim rokavice in kapa, zložljiv dežnik, če je dež itd itd.
Sploh zadnje leto odkar sm si zadal, da mobitel zarad sevanja ne spada v žep, grem res vedno s torbo vn. In lih tok je velka, da ne zgleda neka moteča gikovska računalniška in po drugi strani ne mala pedrovska/čefurska za čez ramo. +stvar navade seveda

Unknown_001 ::

bambam20 je izjavil:



zakaj bi, če se s pederušo počuti moški. So mu ženske povedale, da izgleda super.


Mhm, tko kot so ene v trgovin rekle da super zgledam v ozkih kavbojkah takrat, ko sem kupoval pa sem probaval kako katere stojijo... Ša danes obžalujem da sem jih kupil. Jebeno zateguje in v jajca in v noge, v meča pa sploh, pa še švicam v njih ko konj, če je zunaj slučajno kaj več kot 15 stopinj. Plus to da izgleda obupno pedersko. Še roza oprijeto majčko bi moral po njihovem nasvetu nosit sam za tisto sem pa že takoj vedel da bo katastrofalno izgledalo. Ne vem kaj je babam tok všeč če je tip oblečen ko pupika.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Unknown_001 je izjavil:

Še roza oprijeto majčko bi moral po njihovem nasvetu nosit sam za tisto sem pa že takoj vedel da bo katastrofalno izgledalo. Ne vem kaj je babam tok všeč če je tip oblečen ko pupika.

Fantje, vi sploh ne veste kako "pedri" zgledajo. Poleg tega se jim reče gayi ;). Večina jih zgleda povsem v redu, normalno oblečeni.

Sicer mene ne motijo. Več njih, manj konkurence pri babah ;). In ko zveš od punc, koliko jih je, ti nič več ni jasno...

Kaj te moti, če si ženski všeč v oprijetih kavbojkah in roza majčki? A seksaš oblečen?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

iso2000 ::

Invictus je izjavil:



Kaj te moti, če si ženski všeč v oprijetih kavbojkah in roza majčki? A seksaš oblečen?

Če se sam ne počutim dobro tako oblečen, se lahko ženska na glavo postavi, pa ji nič ne pomaga. Copate pa kar veselo nase navlecice cotice, ki vam jih draga pripravi. Pa še "lepi" ste potem!

oemdzi je izjavil:

iso2000 je izjavil:

Jaz prisegam na nahrbtnike. Za vsak dan imam tole:
 Deuter Speedlite 15

Deuter Speedlite 15



Drugače originalen pedertošl je bil po moje tista torbica na trakcu za okrog zapestja. Sedaj pa bi pod to uvrstil številko 1. Ko grem popivat pa v en žep telefon, v drug žep pa kepo gotovine in ključe. :D

Imam identicnega :) sem ga sicer za bicikel kupil(je kolesarski), ampak potem ugotovil, da se tudi z 2 litra vode v bidonih da odpeljat skoraj vse moje ture, tako, da ga tudi uporabljam za vsakodnevne opravke in ne vec na kolesu.

Ta nahrbtnik je zelo prakticen tudi za potovanja, ker ga zložim praktično na nič prostora in ga zlahka zabašem v potovalko. ;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iso2000 ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Veliki mobilniki - uporaba in nošenje

Oddelek: Pomoč in nasveti
232154 (1379) shadeX
»

Idealna velikost telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
444965 (3909) Map
»

Pedrtošl (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8913649 (7377) Lion29
»

Samsung predstavil nov pametni telefon Galaxy Note (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6719093 (13404) bdoxx

Več podobnih tem