» »

Po Lidlovih marelicah imel drisko

Po Lidlovih marelicah imel drisko

jalovec09 ::

Kupil v Lidlu marelice in popoldne imel drisko, sedaj je mnogo bolje. Nikol nimam takih težav, ampak tele marelice, le kaj je blo v njih. Opral sem jih....

madog ::

Marelice so dobre voda je bila slaba.....:D
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Heisenberg ::

"super hrana" goji jagode ... takih krčev in želodčnih težav ne privoščim niti tašči! Solze in misel da bo treba klicat 112

Yacked2 ::

Kupil Mercatorjeve kornete. Popoldan mi je zateklo koleno. Fuj pa korneti :D
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

harmony ::

Mar bi vzel Hoferjeve, bi te se zaprlo.

#000000 ::

drž se ti svinjetine in žara, jest ga mam, i ne grem s klasike dol, sve dok ima parketa :)

toma168 ::

Kupil v Sparu lubenico in popoldne imel drisko. Sedaj je mnogo bolje. Nikoli nimam teh težav, ampak tale lubenica...le kaj je bilo v njej.

Tarzan ::

Kupil v Tušu vratovino in popoldne imel drisko, sedaj je mnogo bolje. Nikol nimam takih težav, ampak tale vratovina...le kaj je bilo v njej. Obral sem jih....

ProGo ::

Kupil v Petrolu kondome Durex in popoldne je prijateljica imela drisko, sedaj je mnogo bolje. Nikol nima takih težav, ampak tele kondomi, le kaj je blo v njih. Opral sem jih.... po uporabi.

Tarzan ::

PS: driska pride lahko zaradi česar koli. Lahko so marelice krive, lahko da niso, lahko si kaj takega spil ali pojedel, si privoščil kako premrzlo zadevo in te je pognalo. Shit happens sometimes. Dobesedno.

radmannsdorf ::

Kupil v Sparu gajbo pira, jo pol požrl in imel drisko. Le kaj mi je. ;)

kixs ::

Prejle sem 3dcl tople Coca-Cole spil... zdej pa se cakam, kaj bo :)

Tarzan ::

kixs je izjavil:

Prejle sem 3dcl tople Coca-Cole spil... zdej pa se cakam, kaj bo :)

Driska! Prav ti je, kaj si pa v to temo zalutal.

#000000 ::

pojej enkrat odtajane in nazaj zamrznjene morske sadeže kot sem jih jest pred 15 leti pri naj naj trgovcu, dobil salmonelo, driska je blažev žegen proti temu.

Kar poješ ali skozlaš v 3 minutah, če ne pa v petih poserješ, to pomeni mesec dana proljivke na polno, + 39 vročine večinmoa, in to ta čas kot zdej.

Pozab, ti se še pokaku nis dobr, to je samo tko mal za čiščenje črevesja.

če pa ne bo konc v dnevu dveh pa koj k zdravniku, ker je neki narobe, bog ne daj zastrupitev, kar ni čist izključeno. PA SREČNO

Drevesce ::

kixs je izjavil:

Prejle sem 3dcl tople Coca-Cole spil... zdej pa se cakam, kaj bo :)


Si še vedno na WC-ju ? Sporoči, ko končaš.

Roadkill ::

Redko se na s-t konkretno nasmejim. Ampak ko se, je vedno jalovec kriv al pa mtosev. :O
Ü

mat xxl ::

kixs je izjavil:

Prejle sem 3dcl tople Coca-Cole spil... zdej pa se cakam, kaj bo :)


Vso železo ti bo razžrlo, zato dobiš zaprtje . Upam, da imaš ključ za šampanjec odpirati, da se boš nekako iztrebljal .... ;).

dexterboy ::

bis bis bis!
še komentarjev! ups, kakanja! ups, kornetov!
o shit... kaj mi je bilo treba... na tipkovnico mi je padel košček domače marelične marmelade, jest pa s prstom obrisal in avtomatično polizal.
oh, le kaj sem naredil... sedaj bom pa nadgrajen na w10 :(
nič, klin se klinom zbija, grem kuhat odvajalni čaj. sej dvakrat pa ne moreš srati, mar en?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

RobertDev ::

Kupil kosmiče v Merkatorju, jih imel za zajtrk, dobil drisko, zamudil bus..imel prosti dan.

prox ::

Kaka je pa razlika med drekom in drisko?

o: probaj ti drek grgrat
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

Apofis ::

Tarzan je izjavil:

kixs je izjavil:

Prejle sem 3dcl tople Coca-Cole spil... zdej pa se cakam, kaj bo :)

Driska! Prav ti je, kaj si pa v to temo zalutal.

Model, skor sm se zadušu pri zajtrku...od smeha, ne od driske...

Furbo ::

Jaz sem pa v Lidlu kupil krofe, tiste policajske in so me totalno zaprli. Predlagam avtorju teme, naj jih poje nekaj, jaz pa skočim po marelice v Hofer.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

zenith1 ::

Pogledal tole temo na ST, zdaj imam drisko. :D

PrihajaNodi ::

ProGo je izjavil:

Kupil v Petrolu kondome Durex in popoldne je prijateljica imela drisko, sedaj je mnogo bolje. Nikol nima takih težav, ampak tele kondomi, le kaj je blo v njih. Opral sem jih.... po uporabi.



Ce bi imev racun bi ti dali na Petrolu denar nazaj na petrol kartico v obliki dobropisa. To se ne bi smelo dogajati.
Je pa fino ce imas posnetke kje objavlje ala Facebook da bodo res videli da gre za drisko

Zgodovina sprememb…

N0t0ri0us ::

Prebral včeraj zvečer to temo in ponoči imel drisko, sedaj je mnogo bolje. Nikol nimam takih težav, ampak tale tema, le kaj je blo to...

m0LN4r ::

Jaz sem ze imel drisko zjutraj, pa grem popoldan kupit mleko. Le kaj je bo v tem mleku.

prox je izjavil:

Kaka je pa razlika med drekom in drisko?

o: probaj ti drek grgrat

:):D:)):|
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Unknown_001 ::

Natankal dizel na petrolu, zdej ma pa moj avto vetrove. Le kaj bi lahko bilo narobe?

Kejslu zile?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

kixs ::

Drevesce je izjavil:

kixs je izjavil:

Prejle sem 3dcl tople Coca-Cole spil... zdej pa se cakam, kaj bo :)


Si še vedno na WC-ju ? Sporoči, ko končaš.


Razen tega, da sem sel kasneje odtocit, ni bilo nic posebnega :))



Itak ;)

tastarkadunc ::

Včeraj sem šel v Hofer kjer sem videl da prodajajo iPhone, sumljivo kmalu za tem pa me je tako srat prijelo kot jalovca po marelcah. Ko sem prišel domov ni šlo nič iz mene. Je možno da sem android fanboy? :(

prox ::



Možno, da je okužba le psihične narave.
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

neon21 ::

Pojedel 2 kepici sladoleda nakar spil 2dcl vode in kaj je nastalo? Ta pravi milk shake , katerega v mcdončiju še niti videli niso. :D

harmony ::

Pojedel sem kruh iz hoferja, tist s semeni. Blato imam sedaj polno semen.Ocitno moje teleo ne prebavlja ta semena ali pa so umetna.

tastarkadunc ::

V Lidlu sem kupil čokoladne piškote in ugotovil da so čisto umetni, sploh se ne prebavijo! Blato je bilo kot ena velika klobasa neprebavljenih piškotov z zelo podobnim okusom in vonjem, res ne vem kaj se grejo :|

PrihajaNodi ::

Unknown_001 ::

harmony je izjavil:

Pojedel sem kruh iz hoferja, tist s semeni. Blato imam sedaj polno semen.Ocitno moje teleo ne prebavlja ta semena ali pa so umetna.


Ahtej, da ti ne bodo kake buče iz rit začele poganjat :))
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

m0LN4r ::

Salo na stran, driska je hudic ce jo mas na sihtu po konkretnem pijancevanju in zretju vsega zivega iz hladilnika :))
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Tarzan ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://m.youtube.com/watch?v=CKjaFG4YN...

Sem probal takole potelovadit, pa ne pomaga. Celo žehto mam za oprat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vodka s feferonom

Oddelek: Loža
334256 (2830) Free Bird
»

Cocacola vs. pivo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10318600 (16115) Smurf
»

Katera pijača vas najbolj odžeja... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9213732 (11593) energetik

zasrtupitev s salmonelo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
579058 (7877) Ziga Dolhar

Več podobnih tem