» »

Posiljevanje s trgovinskimi aplikacijami

Posiljevanje s trgovinskimi aplikacijami

««
«
1 / 10
»»

mojsterleo ::

Komu gre na živce posiljevanje trgovcev s trgovinskimi aplikacijami?
Pred časom je začel Lidl s svojim Lidl plus, na katerega je migriral še vse svoje kupone razen upokojenskega, sedaj pa ugotavljam, da bo tudi Spar s 1.1.2024 dovoljeval uporabo kuponov samo s predložitvijo njihove aplikacije, čeprav imajo že desetletje svojo kartico. Zelo super za upokojence, ki grejo po nakupih z mobi regljo, pa tudi na splošno ne vem, zakaj butaste aplikacije potrebujejo tako visoko verzijo operacijskega sistema na telefonu, jaz ga polovici familije ne morem naložit.
Vaše mnenje okrog tega?

MIHAc27 ::

Če ima 90% prebivalcev sposobne telefone, se pač koncentrirajo na njih. Reveži z mobiregljami itak nimajo ali ne zapravljajo denarja.
Sili te noben imet kup aplikacij. Če pa pač ne moreš pa tudi nimaš kaj narediti, razen da malo potarnaš na kak njihov mail, pa mogoče spremenijo politiko, če bo takih veliko.

hojnikb ::

mojsterleo je izjavil:

Komu gre na živce posiljevanje trgovcev s trgovinskimi aplikacijami?
Pred časom je začel Lidl s svojim Lidl plus, na katerega je migriral še vse svoje kupone razen upokojenskega, sedaj pa ugotavljam, da bo tudi Spar s 1.1.2024 dovoljeval uporabo kuponov samo s predložitvijo njihove aplikacije, čeprav imajo že desetletje svojo kartico. Zelo super za upokojence, ki grejo po nakupih z mobi regljo, pa tudi na splošno ne vem, zakaj butaste aplikacije potrebujejo tako visoko verzijo operacijskega sistema na telefonu, jaz ga polovici familije ne morem naložit.
Vaše mnenje okrog tega?

Ja, naj tvoja žlahta ne kupuje tko krš telefone, kjer proizvajalci ne skrbijo za updejte.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Avenger ()

mojsterleo ::

A smo res postali že take owce, da nam je vseeno ko nas šopajo z novimi in novimi aplikacijami, s katerimi nam sledijo in pridobivajo osebne podatke?8-O

hotig ::

Ja mene tudi moti to posiljevanje z aplikacijo. Pač big brother hoče met vse pod nadzorom. Jst sem pač v Lidlu zmanjšal nakupe za okoli 80% pa ko jih j... Ne bom na moj telefon dajal nič, kar ne rabim. Grem zdej tam samo, če nekaj nujno rabim in je cena temu primerna. Spar bo pa z 1.1. 2024 omogočal tudi kupone, ki bodo direktno izrezani iz letaka. Torej pripravite škarje in primerno denarnico za star papir :). Je pa fora ko maš v bajti 3-4 osebe s kartico, dobiš pa samo en letak v kaselc!!! Samo sranje, pa hočejo kao bit ekološki in ne bojo več mel navadnih vreč za sadje in zelenjavo ampak boš mogel kupit neko bio verzijo. Bio my ass.

@MIHAc27 in hojnikb
Bolj je point, da hočejo oni da si ti instaliraš njihovo programsko opremo na svoj telefon. Jst pač na to ne pristanem, moj telefon je moja stvar, moja lastnina in nimajo oni nič s tem. Nej mi dajo kartico ali pa podarijo mobitel, za katerega nej plačujejo naročnino. Drugače pa grem drugam.

Se mi pa zdi, da nas bojo vedno bolj posiljeval s temi appi, medtem nam pa mediji skoraj vsakodnevno težijo o zlobnih kitajskih in ruskih hekerjih. Ja res, ni treba na vzhod da prideš do pravega vohuna :) :(

T743 ::

Ma ko jih je..e ne gre za nadzor tega imajo že tako ali tako. Povsem enostavno je, veliko jih tega ne bo imelo in evo ti +.....

Meee ::

sej načeloma se strinjam s stabo. S vsemi temi aplikacijami so na boljšem večinoma le trgovci, saj se vsaj polovici strank s tem ne da/oz ne znajo ukvarjat, tiste ki pa se pa lepo veselo prispevajo množico podatkov o nakupovalnih navadah trgovcu brezplačno :)

Lidl plus men ajde še kar ok, ker so notri shranjeni tudi vsi računi, za vse kar si kadarkoli kupil. Pride prav, če rabiš kaj vrnit pa si zgubil račun. Pa na hitro pogledaš kaj je v akciji. Je pa smotano ja, sedaj imet 10 aplikacij na telefonu samo za to :)

Moe_Lester ::

Bolj je point, da hočejo oni da si ti instaliraš njihovo programsko opremo na svoj telefon. Jst pač na to ne pristanem, moj telefon je moja stvar, moja lastnina in nimajo oni nič s tem. Nej mi dajo kartico ali pa podarijo mobitel, za katerega nej plačujejo naročnino. Drugače pa grem drugam.


Pa saj ti noben ne brani, da kupuješ brez aplikacije. Jaz nimam nobene aplikacije, nobene kartice, nobenih nalepk itd. pa mi vedno pustijo kupit stvari.

Miki N ::

Ma tečnejše so banke, ki jih kao recimo malo bolj rabiš. Sploh če si pri večih so vse te super duper kao praktične in varne (častna!) aplikacije in njihovi updejti ena navadna gnjavaža celo napram dobremu staremu certifikatu (sploh za redkeje uporabljane storitve). Pa ne da je nek problem, samo Fuk dat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Gagatronix ::

To je navadno preseravanje, normalni ljudje ne opletamo okrog s telefoni ob vsaki priliki. In ne, nimam nobenih aplikacij, moj telefon je namenjen za klice in SMS sporocila, nic drugega.

255211 ::

Zasebnost kot privilegij premožnejših.

Je bilo že večkrat dokazano, da je drago biti revež.

Gagatronix ::

Ja, saj taki si ponavadi naserjejo vse mogoce kartice in aplikacije.

Netrunner ::

mojsterleo je izjavil:

Komu gre na živce posiljevanje trgovcev s trgovinskimi aplikacijami?
...
Vaše mnenje okrog tega?


Pa ne samo trgovci, danes že pratlni stroj ima svojo aplikacijo :) Jaz sem pobrisal vse dol s telefona razen tistega kar dejansko potrebujem + pometal sem proč tudi vse fizične kartice ipd sranje in se ne obremenjujem z nobenimi popusti akcijami in podobnimi jajcami.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

hotig ::

Moe_Lester je izjavil:

Bolj je point, da hočejo oni da si ti instaliraš njihovo programsko opremo na svoj telefon. Jst pač na to ne pristanem, moj telefon je moja stvar, moja lastnina in nimajo oni nič s tem. Nej mi dajo kartico ali pa podarijo mobitel, za katerega nej plačujejo naročnino. Drugače pa grem drugam.


Pa saj ti noben ne brani, da kupuješ brez aplikacije. Jaz nimam nobene aplikacije, nobene kartice, nobenih nalepk itd. pa mi vedno pustijo kupit stvari.



Sej jst ne trdim, da mi oni branijo nakupovati brez aplikacije. Dejstvo je v tem, da brez appa ne morem nakupovati pod enakimi pogoji, kot tisti, ki ga imajo. In imajo ga na lastnem telefonu, ki so ga kupili, verjetno oni plačujejo naročnino in imajo na njem shranjen še kup osebnih podatkov (tel. številke, slike, bančni appi). Do tega jim pač jst ne dam dostopa!!

Point tega meni izgleda nekako tako: if you don't wanna be screwed, put your pants down and wait :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

MIHAc27 ::

Ma ne vem, če rabi aplikacija za nadzor kaj si kupil.... sej imajo račune, vidijo v skladišču kaj se proda in kaj ne.

Po moje je bolj za marketing, pa da te shecajo prit v trgovino, itak pa ne boš kupil samo pošteto, ki je -30% ampak še kaj drugega.

Moe_Lester ::

Dejstvo je v tem, da brez appa ne morem nakupovati pod enakimi pogoji, kot tisti, ki ga imajo.


Ampak enako je s tistimi karticami, a ni? Če nimaš kartice ne dobiš popusta. V praksi ni bistvene razlike med appom in kartico.

Do česa imajo določene aplikacije dostop pa enostavno kontroliraš v nastavitvah telefona.

nejc_nejc ::

mojsterleo je izjavil:

Komu gre na živce posiljevanje trgovcev s trgovinskimi aplikacijami?
Pred časom je začel Lidl s svojim Lidl plus, na katerega je migriral še vse svoje kupone razen upokojenskega, sedaj pa ugotavljam, da bo tudi Spar s 1.1.2024 dovoljeval uporabo kuponov samo s predložitvijo njihove aplikacije, čeprav imajo že desetletje svojo kartico. Zelo super za upokojence, ki grejo po nakupih z mobi regljo, pa tudi na splošno ne vem, zakaj butaste aplikacije potrebujejo tako visoko verzijo operacijskega sistema na telefonu, jaz ga polovici familije ne morem naložit.
Vaše mnenje okrog tega?


hebe se mi za njihove app_je...

frke ::

Za trgovca je app zlata jama.
Push sporočilo: danes je v xx trgovini žemlja zastonj.
In imajo polno trgovino owc, ki so potrebne striženja. win-win

hotig ::

@Moe Lester

Na trgovinski kartici nimam shranjenih drugih telefonskih številk in podatkov o njihovih lastnikih, slik, zvočnih in video zapisov, drugih appov (sploh pa ne bančnih). Poleg tega dvomim, da mi z njo lahko sledijo, razen lokacije nakupov. In v tem je bistvena razlika, če je ne vidiš pač ne morem pomagat. L.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

c00L3r ::

Ali imaš aplikacijo in koristiš popuste, ali pa je nimaš in plačaš več. Isto, kot prej s karticami. "Bom pa šel v drugo trgovino" ne bo več dolgo opcija, ker bo pri vseh isto.

suzu ::

mojsterleo je izjavil:

sedaj pa ugotavljam, da bo tudi Spar s 1.1.2024 dovoljeval uporabo kuponov samo s predložitvijo njihove aplikacije


A seveda, ne samo da v nulo spremljajo tvoje trgovinske navade in jih izmenjujejo med trgovinami (vse kartice handla eno slovensko podjetje), to ni dovolj.

Zdaj bi radi svojim ovcam se kradli podatke iz telefona, jim sledili kod hodijo ipd.

In vse zato, ker so ovce prebutaste, da bi se uprle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suzu ()

forplan ::

Od kod to da bo potrebna Spar aplikacija? Link prosim
da se strinjam

feryz ::

frke je izjavil:

Za trgovca je app zlata jama.
Push sporočilo: danes je v xx trgovini žemlja zastonj.
In imajo polno trgovino owc, ki so potrebne striženja. win-win
No ja, tako pa ravno ne gre.
Razen če ne pogojujejo še vse sorte dovoljenj za njihovo aplikacijo. To mislim da ne.
Sicer lahko tisto črtno kodo ali qr kodo tudi sprintaš nekam in to daš pod skener v Lidlu. Ni treba, da je ravno aplikacija.

Ker ravno aplikacije so največje govno. Folk vso šaro preskenira, potem pa začne šariti po telefonu. Najprej programa ne najde, potem v programu ne najde kje se koda nahaja, potem povezava ne dela in se vse skupaj sploh zažene ne... In tako čakaš v nedogled da bipnejo tisto jebeno kodo in za to dobijo točno nič. Baje bo naslednjič popust. Zaprmej.

kixs ::

forplan je izjavil:

Od kod to da bo potrebna Spar aplikacija? Link prosim


V zadnjem katalogu:
https://www.spar.si/letak/katalog-4923

 x

x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

feryz ::

Naložiš, zgenerira ti kodo, zajem slike, odinstaliranje aplikacije.
Ko prideš na blagajno poskeniraš kodo s slikce in imaš te famozne popuste.

juroz ::

nič ne piše da rabiš app, samo to da boš moral sedaj kupon iz letaka dejansko priložit nakupu ker zadnja leta so imeli kupon kar na blagajni.
in povrh jim je bilo težko vržt tvojga v koš, če si slučajno svojega prinesel.

GupeM ::

feryz je izjavil:

Naložiš, zgenerira ti kodo, zajem slike, odinstaliranje aplikacije.
Ko prideš na blagajno poskeniraš kodo s slikce in imaš te famozne popuste.

Sorry, ampak ne. Vsak teden bo koda na kuponu za 25% popust drugačna. Po možnosti za vsakega uporabnika drugačna.

mtosev ::

Vidim, da bo potrebno mami zrihtati sparovo aplikacijo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mojsterleo ::

feryz je izjavil:

Naložiš, zgenerira ti kodo, zajem slike, odinstaliranje aplikacije.
Ko prideš na blagajno poskeniraš kodo s slikce in imaš te famozne popuste.

JA to bo delalo samo za prvi kupon. Naslednji bo imel drugo kodo.
Ravno v tem je fora. Kartico itak že imaš 10 let in vse dobr funkcijonira, sedaj prisiljujejo še da uporabljaš aplikacijo.
Zakaj že? ITak da bodo stare mamce imele aplikacijo na regli gor. Lidl plus je druga fora... oni nimajo tolk teh kuponov katerih smo bili navajeni, imajo samo popuste na izbor izdelkov.Za tiste mi je pa itak vseen če so al pa niso.

Cveto ::

A veste kaj pa gre? Recimo da imaš na telefonu aplikacijo. Telefon oddaja recimo neko identifikacijo, bluetooth, morda tudi wifi, pač nekaj, kar se da zaznati, če si blizu naprave. In potem prideš na blagajno in ob plačilu uporabiš aplikacijo. BT/Wifi/Nfc... skener prečita kodo telefona v tvoji roki in pogleda, kateri uporabnik je ravnokar prijavljen na aplikaciji, ki jo je prebrala blagajna. S tem dobi trgovina tvoj "RF" profil (BT/Wifi/NFC, vse kar oddaja neko ponovljivo stvar). Potrebujejo samo še sledilnike po lokacijah v trgovini in lahko točno vidijo, pred katero polico si bil koliko časa, koliko časa si bil v trgovini, kako pogosto hodiš tja itd... Naredijo še kako nagradno igro, da morajo ljudje podati svoj fizični in e-naslov in imajo vse...

Vsaj za Wall Mart vem, da imajo to že dolgo, pa tudi mani so že določene firme to ponujale. Tudi z možnostjo uporabe zunaj pred izložbo ali na hodniku podjetja.

Gagatronix ::

Od kje si zdaj privlekel amerisko stacuno ? Saj nismo v Ameriki.

feryz ::

Ok.
V oblaku narediš virtualko in v virtualki narediš blustakovo virtualko za android.
V njo naložiš kvadriljon aplikacij za špar, lidl, mečkator, jurman, obi, ano roš ...........
Naj tam laufa in tam cepajo kuponi.
Ko ga rabiš, samo slikco potegneš dol in je.

Prvič slišim za generator kod kuponov.
Pri vseh aplikacijah do sedaj je koda samo za identifikacijo uporabnika.
Lahko da so ugotovili keč in bodo sedaj to spremenili.

kixs ::

juroz je izjavil:

nič ne piše da rabiš app, samo to da boš moral sedaj kupon iz letaka dejansko priložit nakupu ker zadnja leta so imeli kupon kar na blagajni.
in povrh jim je bilo težko vržt tvojga v koš, če si slučajno svojega prinesel.


Pise ali APP ali izrezan kupon. Danes das kartico in je to to. Brez kaksnih rezanj kuponov. Ampak ja, progress...

feryz ::

Pa saj kupon ali letak je na blagajni ali zraven nje?
Vsaj ponavadi je tako.
V merkatorju je pripopan zraven samopostrežne blagajne. Klikneš ga in je.

GupeM ::

feryz je izjavil:

Pa saj kupon ali letak je na blagajni ali zraven nje?
Vsaj ponavadi je tako.
V merkatorju je pripopan zraven samopostrežne blagajne. Klikneš ga in je.

V letaku piše, da tega ne bo več. V Šparu.

feryz je izjavil:

Ok.
V oblaku narediš virtualko in v virtualki narediš blustakovo virtualko za android.
V njo naložiš kvadriljon aplikacij za špar, lidl, mečkator, jurman, obi, ano roš ...........
Naj tam laufa in tam cepajo kuponi.
Ko ga rabiš, samo slikco potegneš dol in je.

Prvič slišim za generator kod kuponov.
Pri vseh aplikacijah do sedaj je koda samo za identifikacijo uporabnika.
Lahko da so ugotovili keč in bodo sedaj to spremenili.

To bo seveda naredila moja mama, moj ata, moja tast in tašča, brat in sestra. Pa še vse tete in strici. Ravnokar so si vsi odprli račun na Linodu. Aja, pa babica in dedek z mobi regljo tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Mato989 ::

hotig je izjavil:

Moe_Lester je izjavil:

Bolj je point, da hočejo oni da si ti instaliraš njihovo programsko opremo na svoj telefon. Jst pač na to ne pristanem, moj telefon je moja stvar, moja lastnina in nimajo oni nič s tem. Nej mi dajo kartico ali pa podarijo mobitel, za katerega nej plačujejo naročnino. Drugače pa grem drugam.


Pa saj ti noben ne brani, da kupuješ brez aplikacije. Jaz nimam nobene aplikacije, nobene kartice, nobenih nalepk itd. pa mi vedno pustijo kupit stvari.



Sej jst ne trdim, da mi oni branijo nakupovati brez aplikacije. Dejstvo je v tem, da brez appa ne morem nakupovati pod enakimi pogoji, kot tisti, ki ga imajo. In imajo ga na lastnem telefonu, ki so ga kupili, verjetno oni plačujejo naročnino in imajo na njem shranjen še kup osebnih podatkov (tel. številke, slike, bančni appi). Do tega jim pač jst ne dam dostopa!!

Point tega meni izgleda nekako tako: if you don't wanna be screwed, put your pants down and wait :)


Ja in? Takšna pač je zahteva prodajalca... meni gre tudi na jetra ampak razumem da to ni nič narobe... to je tako kot bi rekel da ni fer ker nimaš interneta da bi lahko preko spleta kupil kot drugi ki imajo internet...

Jebiga
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Avenger ::

E-smeti, za uporabnike čisto nepotrebna navlaka, brez modernega telefona pa v tej družbi itak nimaš kej praskat. E-banke že nekaj časa ne moreš več uporabljat brez telefona, edina izjema je (zaenkrat vsaj) proklik. Trgovine in njihove kartice in zdaj aplikacije, trije glavni razlogi zakaj in zakaj se jim splača na to dajat popuste:
-zavestno in podzavestno razmišljanje o nakupovanju v tej trgovini, tko kot reklama, pri aplikaciji še push sporočila, obvestila o akcijah, itd.
-zbiranje točk = večji popust, pomeni dodatno motivacijo k nakupovanju pri tem trgovcu
-baza podatkov o nakupovalnih navadah posameznega kupca, merjenje učinkov reklam, učinkov popustov, akcij, spremembe navad, togost/fleksibilnost če se cena dvigne

Tega ne bo manj, ampak več. Imeti direkten feedback potrošnih navad kupcev je neprecenljivo.

Vsemu temu se je možno seveda tudi izognit, vendar odvisno od zadeve, plačaš relativno visoko ceno.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Mato989 ::

Avenger je izjavil:

E-smeti, za uporabnike čisto nepotrebna navlaka, brez modernega telefona pa v tej družbi itak nimaš kej praskat. E-banke že nekaj časa ne moreš več uporabljat brez telefona, edina izjema je (zaenkrat vsaj) proklik. Trgovine in njihove kartice in zdaj aplikacije, trije glavni razlogi zakaj in zakaj se jim splača na to dajat popuste:
-zavestno in podzavestno razmišljanje o nakupovanju v tej trgovini, tko kot reklama, pri aplikaciji še push sporočila, obvestila o akcijah, itd.
-zbiranje točk = večji popust, pomeni dodatno motivacijo k nakupovanju pri tem trgovcu
-baza podatkov o nakupovalnih navadah posameznega kupca, merjenje učinkov reklam, učinkov popustov, akcij, spremembe navad, togost/fleksibilnost če se cena dvigne

Tega ne bo manj, ampak več. Imeti direkten feedback potrošnih navad kupcev je neprecenljivo.

Vsemu temu se je možno seveda tudi izognit, vendar odvisno od zadeve, plačaš relativno visoko ceno.


Kako višjo ceno? Jaz brez kartic kupujem v Cash n Carryih... običajno je tudi brez kartic 25% nižja cena...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

juroz ::

kixs je izjavil:

juroz je izjavil:

nič ne piše da rabiš app, samo to da boš moral sedaj kupon iz letaka dejansko priložit nakupu ker zadnja leta so imeli kupon kar na blagajni.
in povrh jim je bilo težko vržt tvojga v koš, če si slučajno svojega prinesel.


Pise ali APP ali izrezan kupon. Danes das kartico in je to to. Brez kaksnih rezanj kuponov. Ampak ja, progress...

kupon bi že danes moral imet, pa ga kar na blagajni skenirajo samo da daš kartico.
kupon boš izrezal iz letaka in dal kartico in je isto kot(bi moralo bit pa so malo opustili prakso) sedaj.
lahko imaš pa vse skupaj lažje in si daš gor app.
ja, progress.

feryz ::

Ma kakšen kupon, lepo vas prosim.
Kuponi so zato da tja prideš in pokupiš kar je pred rokom ali se ne morejo znebiti.

mojsterleo ::

juroz je izjavil:

kixs je izjavil:

Pise ali APP ali izrezan kupon. Danes das kartico in je to to. Brez kaksnih rezanj kuponov. Ampak ja, progress...

kupon bi že danes moral imet, pa ga kar na blagajni skenirajo samo da daš kartico.
kupon boš izrezal iz letaka in dal kartico in je isto kot(bi moralo bit pa so malo opustili prakso) sedaj.
lahko imaš pa vse skupaj lažje in si daš gor app.
ja, progress.

V Merkatorju in Tušu samo predložiš kartico, rečeš na kaj bi uporabil kupon in je stvar urejena.
Nobene aplikacije ne rabiš. Pri Sparu je bil do sedaj kupon itak naložen na kartico, lahko si koristil samo enega na teden na kartico. Zahteva po aplikaciji je nepotreben vdor v osebne podatke kupca.

link_up ::

Karton Prime-a se kr splaca 25% dol.
In and Out

nejc_nejc ::

PREPOVEDAT Z REFERENDUMOM.

Gagatronix ::

nejc_nejc je izjavil:

PREPOVEDAT Z REFERENDUMOM.


Ja, a zdej bomo mel za vsak kurac referendum ? Ce noces uporabljati kartic/aplikacij, ti tega nihce ne brani.

feryz ::

Ne, ne, ne, prav ima.
Referendum, kot švajcarci. Brez milosti.

nejc_nejc ::

sicer zajebancija, samo če bi državi ter "izvoljenim predstavnikom" bilo kaj do ljudi, bi ga imeli :)

mtosev ::

Sedaj bi nekateri imeli referendum za vsako neumnost. Haha
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Master_Yoda ::

mojsterleo je izjavil:

juroz je izjavil:

kixs je izjavil:

Pise ali APP ali izrezan kupon. Danes das kartico in je to to. Brez kaksnih rezanj kuponov. Ampak ja, progress...

kupon bi že danes moral imet, pa ga kar na blagajni skenirajo samo da daš kartico.
kupon boš izrezal iz letaka in dal kartico in je isto kot(bi moralo bit pa so malo opustili prakso) sedaj.
lahko imaš pa vse skupaj lažje in si daš gor app.
ja, progress.

V Merkatorju in Tušu samo predložiš kartico, rečeš na kaj bi uporabil kupon in je stvar urejena.
Nobene aplikacije ne rabiš. Pri Sparu je bil do sedaj kupon itak naložen na kartico, lahko si koristil samo enega na teden na kartico. Zahteva po aplikaciji je nepotreben vdor v osebne podatke kupca.


Ne. Kupon si moral imeti sam, ampak so povecini na blagajnah imele tete kupon vedno tako da so tistega skenirale in ga nisi rabo. Na kartici nisi imel nic nalozeno.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

nejc_nejc ::

mtosev je izjavil:

Sedaj bi imeli referendum za vsako neumnost. Haha


ali ti "presvetli izvoljenci" kreirajo odlično ter upajočo prihodnost???

wajdouc ::

Moja kristalna kugla pravi, da boste bili en teden tečni, trgovci bodo čakali in počasi dosegli svoje.
««
«
1 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova mobilna aplikacija Listek (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15522971 (9603) skidoo600
»

V katerih trgovinah so dobri poceni izdelki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711267 (7752) mojsterleo
»

Hitre blagajne Špar vs Mercator (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14222378 (12957) janezvalva
»

Hofer ne fer (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26643409 (11812) darkolord
»

Pametno nakupovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411532 (9231) HappyPills

Več podobnih tem