» »

Maxtor Vs. Western Digital

Maxtor Vs. Western Digital

Brainstorm ::

Hi!

Folk zmankalo mi je placa torej rabim nov HD ka predlagate Western Digital 120GB 8MB Cache-a ATA 100 al Maxtorja 120GB 8Mb Cahea-a ATA 133. Plata mi itak podpira sam ATA 100.

Pa še neki a na disku kje piše da ma 8 MB cache da mi ne bo prodajalc uturo običnega za ist dnar.

OwcA ::

Za oba povej bolj natančno kateri model imaš v mislih.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Kriko ::

Sam sem imel MAxtorja 160GB zdaj pa imam WD-ja 120GB oba z 8mb cahceja. Moram povedat da sem bil z MAxtorjem razočaran ker je bil res preveč glasen. Sem imel tudi 680 Maxtorja in sem bil zadovoljen.
No pol sem zamenjal in imam zdaj WD-ja 120 z 8mb z katerim sem res super zadovoljen!
lp

Brainstorm ::

Ja oba sta 7200 obratov uglavnem te ko majo zdej na zalogi Maxtor je 37900 sit WD pa 36900 sit

DjTonic ::

Oba diska sta vrhunska in naletiš lahko edino na slabše primerke le teh. Jaz imam npr 2 Maxtorja 40Gb enega 5400 in enega 7200RPM naj povem, da sploh nista glasna oz. jaz jih sploh ne slišim ker jih ventilatorji preglasijo, delata pa brezhibno, slišal sem pa že tudi veliko pohval o Western Digitalovih diskih tak da za bilokaterega se boš odločil boš z njim zadovoljen.

globoko grlo ::

men je 2 tedna nazaj WD800JB crknu, pa so ga na Mlacomu nazaj poslal in po enem tednu so dubu novga

M4TECH ::

Brainstorm:
Poglej si malo teste za 120gb diske.In kaj ugotoviš?
Western Digital rastura tako kot pri 80 gigabajtnih diskih.:D

schurda ::

Nisem siguren za 120Gb, vendar so imeli Maxtoji serijsko gresko. Sicer pa zame obstaja samo WD. Tri imam, super delajo (dva ze osem let). Crknil pa mi je Seagate, IBM in Samsung.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Matek ::

Kaj pa Hitachi 180GXP 120 giga z 8 mb cachea stane 33k.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

schurda ::

Imam crknjenega IBM, ki je se v kisti, bo kmalu letel na odpad. Zal jim preprosto ne verjemem vec. Tudi Samsungu in Seagatu ne verjamem.

Takrat, ko sem kupil IBM, je bil to najboljsi od vseh. Dokler ni minilo leto. Kdo ti pa garantira, da ce so zdaj super (kao sedaj smo pa Hitachi-IBM), da bo disk cez eno leto res se tako dobrem stanju.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: schurda ()

Xplicit ::

Ej a kdo ve kdo je uvoznik za WD diske?

Pa se to - ce kdo ve kje bi se v Ljubljani dalo dobit (danes, jutri) WD 120 G disk z 8MB predpomnilnika, ker edin WD 120G k sm trenutno zasledu v ljubljani je bil Bigbang (pa se tm so mi podturili unga z 2Mb tko da sm ga nesu nazaj ;(()

Sm ze klicu v ene 10 trgovin pa jim je povsod zmanjkalo :\

asPeteR ::

Avtera so uvoznik za WD, potem je tud ElkoTex distrubuter, toda pr ElkoTexu so ponavadi zelo "prijazni" ...
http://blog.stegnar.com

_WilL_ ::

Xplicit: Pri gambitu ga majo za slabih 32k sit. Dobiš ga jutri, če ga danes naročiš oz. ga greš jutri lahko iskat.
LP WilL
IBM T41p (Pentium M 1.7 GHz, RAM: 1024MB, DISK: 60GB 7200rpm, ATI FireGL 128MB
LCD: 14,1" res: 1400x1050, DVD/CD-RW, Bluetooth, WiFi b)

Xplicit ::

ok hvala vam

schurda ::

Jaz sem ga kupil pri PCX-u, takrat so bili oni zastopniki. Sedaj pa jih je očitno AVTERA prevzela pod okrilje, tako da poglej tam. Diski z 8MB prepomnilnika so JB, tisti z 2 pa BB. Po tem jih prepoznaš.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Blue22 ::

Janez: ibm-ov disk uzem
bum-na žalost je janeza spalila strela, tku ti pa jest (viper) poltlej rečem, maxtorja mam doma pa je čist ok, wd pravjo pa da je še bolš, drugač pa po moje stut s kakšnm seagatom ne boš velik faliv. Jest bi kar maxtorja na tvojm mest
samo ne kupt ibma! |O
kurc kne vem kaj bi napisu

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

globoko grlo ::

jest sm tut mislil da bo sam še WD v moji kišti po polomih IBMja, ampak mi je tud WD800JB crknu in sm en tedn čakal da so novga poslal

verjetn ti itak vask disk lahko crkne, pomoje zadeve postajajo preveč navite in se zdejle polet preveč grejejo, bo treba nekam na sever v iglu it pa bo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OK kateri SATA DISK ?

Oddelek: Kaj kupiti
271767 (1421) Caligula
»

Western Digital 80 GB - vreden nakupa?

Oddelek: Kaj kupiti
141275 (863) boštjan
»

maxtor vs wd

Oddelek: Kaj kupiti
361751 (1253) boštjan
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310050 (7235) Keyser Soze

kateri disk kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
13954 (784) boštjan

Več podobnih tem