» »

rabm dobr nasvet...

rabm dobr nasvet...

|{wan ::

nameravu sm počakat na athlona64 in upgrejdat pol, ampak pred dnevi sm ponesreč skuru plato tko, da sm se odloču kr zdej. do zdej sm kupu epoxko 8rda3+ in twinmose/winbond 3200, zdej sm pa nameravu še bartona 2500 in vulkanota 11+ ker zaenkrat ne mislm vodno hladit. no ampak kr majo pr mlacomu 9700np-ko precej pocen sm študiru, da b raj to uzel, ampak pol mi keša zmanjka za proc, tko da me zdej zanima kok bi se dal mojga starga palomina 1800 navit, pa kaj se mi bl splača (održat star cpu pa it na grafikuljo al it z bartonom).
Aja, pa moj napajalc je sam 300w - a bom sploh lahk normaln naviju s tem in al je to dost za tako high-end grafikuljo ?
vsak nasvet ali ideja dobrodošla.

Flay ::

Jah mislim da bi moral kupiti oboje :D , saj je najbolje če imaš dobro grafko, dobro matično, dobr procesor, zato mislim, da bi si kupil najprej dobro matično in dober procesor, ker če imaš to dvoje slabo upočasnuje grafko.

Lp Flay

Zheegec ::

Saj ti še vseeno ostane XP1800+ Tb-B za 16K pa ga naviješ. Napajalnik bo za R300 premalo, glede na to da boš še najbrž navijal,... Plato pa vzemi 8Rda+ ali pa NF7-S, 8Rda3+ pa vzemi če rabiš dual LAN in boš kupil (ali pa že imaš) PCI zvočno,... Sicer pa se po mojem bolje splača kupit R9700 (najbrž ga nimajo več, tako da imaš problem) in obdržat star proc, kot pa nov proc in XY drugo grafo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

|{wan ::

thx za pomoč
btw, zagato sm rešu tko, da sm uzel in bartona in 9700np. V mlacomu so sicer še mel dve 9700-tke iz akcije za 63 jurje, ampak kr mi niso "znal" povedat od koga je ta grafikulja (čes, no-name...fuck you, take it or leave it...(pa jebi to da se menda da po serijski komot videt)) sm šou raj k JAE, pa prnesu eno staro zjahano miško in tko dobil 10% popusta na HIS excalibur 9700, k je drgač 82 čukov, pa mimgrede še en maxtor 120gig sata ubodu.
Tko zdej furam bartona 2500+@3200+, 9700-tko pa @pro na vulkanotu 11+/48°C, vse na starem napajalcu 300w np

|{wan ::

argggh...prehitr sm govoru (se hvalu), ni vse np, težave mam kot kaže raun z napajalcem, sam mi more kdo to potrdit; dogaja se mi namreč, da vsake tok cajta vse skup freeza - slika, miš,...nič ne pomaga razen reboot. Mislm, da je kriv napajalc, to pa zato, ker če mam 120gig SATA disk gor se to dogaja ful bolj pogosto, če pa ta star 40gig ata100, pa redkokdaj, a tudi. (jasno, freeza predvsem med igranjem iger).
A ma kdo kakšno idejo, pa hvaležen bi bil če mi kdo priporoči (link?) dobr pa pocen napajalnik ?.

boštjan ::

420 W čiftek za 16k v AGT ali pa enermaxov EG365AX-VE 353W ATX tudiv agt,ali pa nekaj iz teh polic


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

navijanje z Epox 8RDA+ Pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
694316 (3051) Gajba
»

Ker procesor ?

Oddelek: Kaj kupiti
8954 (865) jest10
»

začetna izbira: AMD ali Intel? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1105340 (3709) JohnyB
»

problemi, sami problemi...

Oddelek: Strojna oprema
71076 (969) |{wan
»

Pomoč pri nagradnji

Oddelek: Kaj kupiti
6829 (667) LordWorm

Več podobnih tem