» »

Kaj delati med počitnicami?

Kaj delati med počitnicami?

Snowflake2 ::

Torej kaj delati med počitnicami? Vsak dan se pozno zbujam, spijem kavo, poležavam in jamram kako je dolčas,imam kosilo, jamram kako je dolgčas, sledi kava (ponavadi še vsaj dve kasneje...)in do spanja spet jamram kako je dolgčas. Enostavno več nevem kaj bi sam s sabo.
Kolegov nimam, interesov tud ne, tiste stvari, ki bi jih lahko naredil (sem celo obljubil, da jih bom) več tudi ne morem narediti-ne, da nebi hotel,ampak enostavno ne najdem več energije, športen tip nisem - sem bil sicer nekaj časa v kar dobri formi pa sem odnehal in nisem pripravljen spet od nule začet....študentskega dela tudi nisem našel (sem pošiljal življenjepise in prošnje vendar brez uspeha (na vse kar ni strežba ali kakšne posebne zahtev kot je končana ta ali ona šola ali faks (računalnitvo) , izpit žnj kategorije (imam samo B)) ).
Uspel sem si sicer najti delavnice za 4 štiri dni, vendar se mi zdi to malo premalo za slabe 3 mesece kolikor bom še doma.
Hvaležen bi bil za vsak nasvet.
lp
  • zaklenilo: zee ()

Rias Gremory ::

Koliko si star?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Snowflake2 ::

18

Cruz ::

Če ne moreš dela najt se nekaj nauči. Npr. kakšen inštrument, žongliranje, jezik, nevem... Neki skill. Nekaj novega probaj. Če pa se nič ne spomniš pa eno addictive igrico pa bo poletje hitro odšlo. :))
Odvisno od tebe kako hočeš izkoristit poletje. Če hočeš samo, da čim hitreje mine- igrice ali pa serije. Če pa hočeš izkoristiti useful pa nevem.. če greš na faks jeseni se lahko že za faks učiš. Vem, da si rekel, da se ti neda spet začeti s športom baviti, ampak to bi bilo dobro, če si brez energije. Zjutraj greš na tek, magari samo sprehod pa bo cel dan lepši. Pa še preveč časa maš, to poletje lahko izkoristiš, da se spraviš nazaj v formo. Če si hočeš kaj zaslužit, lahko sosedom pokosiš travo, sigurno ti bodo kaj dali. Ali pa kaj drugega. Malo premisli in se odloči. Aja, če si iz Maribora, lahko greš za sprejahalca psov, danes sem slišal po radiu, da jih rabijo pri zavetišču. Tudi sam sem bil tak kot si ti zdaj, poiskati si moraš neki hobi in si narediti načrt za dan.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

#000000 ::

pejt ven na luft, bicikel in po mestu, če ne druzga boš vsaj mal razmigal telo pa še kako bejbo mogoče ogovoru, če maš psa al pa ga ma sosed, babica ipd, takoj v akcijo, pel psa na sprehod dvakrat trikrat če nisi brez jezika boš že najdu kako frajlo za mal počvekat, ko se srečata parkrat sta že skup, in pol bodo problemi kaj delat čez poletje izginili :)

al pa dej oglas Čuvam žensku decu od 18-23 godine :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

garamond ::

A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

Alien123 ::

Kak nimaš kolegov?

[D]emon ::

Predlagam obisk pri psihiatru, tole slici na depresijo.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Snowflake2 ::

#000000 je izjavil:

pejt ven na luft, bicikel in po mestu, če ne druzga boš vsaj mal razmigal telo pa še kako bejbo mogoče ogovoru, če maš psa al pa ga ma sosed, babica ipd, takoj v akcijo, pel psa na sprehod dvakrat trikrat če nisi brez jezika boš že najdu kako frajlo za mal počvekat, ko se srečata parkrat sta že skup, in pol bodo problemi kaj delat čez poletje izginili :)

al pa dej oglas Čuvam žensku decu od 18-23 godine :)


Pri bejbah sem bolj sramežljive sorte.

Cruz je izjavil:

Če ne moreš dela najt se nekaj nauči. Npr. kakšen inštrument, žongliranje, jezik, nevem... Neki skill. Nekaj novega probaj. Če pa se nič ne spomniš pa eno addictive igrico pa bo poletje hitro odšlo. :))
Odvisno od tebe kako hočeš izkoristit poletje. Če hočeš samo, da čim hitreje mine- igrice ali pa serije. Če pa hočeš izkoristiti useful pa nevem.. če greš na faks jeseni se lahko že za faks učiš. Vem, da si rekel, da se ti neda spet začeti s športom baviti, ampak to bi bilo dobro, če si brez energije. Zjutraj greš na tek, magari samo sprehod pa bo cel dan lepši. Pa še preveč časa maš, to poletje lahko izkoristiš, da se spraviš nazaj v formo. Če si hočeš kaj zaslužit, lahko sosedom pokosiš travo, sigurno ti bodo kaj dali. Ali pa kaj drugega. Malo premisli in se odloči. Aja, če si iz Maribora, lahko greš za sprejahalca psov, danes sem slišal po radiu, da jih rabijo pri zavetišču. Tudi sam sem bil tak kot si ti zdaj, poiskati si moraš neki hobi in si narediti načrt za dan.


Pred letoma sem se takega časa učil C# vendar so me tisti, ki znajo razmišljat, v šoli dokaj hitro ujeli (mogoče zaradi enostavnih nalog) pa tudi ko pridem do določene stvari, ki je nikakor ne morem razumeti hitro odneham. Tako sem se že lotil izdelovanja custom romov (Cyanogenmod/OpenWrt) na noname modelih, pa se mi je vedno kaj zalomilo (problemi s knjižnicami, totalno sem se izgubil v cli-ju,...).
Pred leti sem igre obračal za stavo, sedaj sem jih občasno kako prešpilam. Serij razen GoT in BrBa ne gledam. Predvsem hočem, da hitro minejo, da bom spet lahko v knjige buljil oz. tri leta ugotavljal kaj bi lahko bil tisti pravi hobi (sem iz prekmurja, faks pa v Lj), se pa nebi branil, če zmes še kakšne useful izkušnje zraven naberem bi bilo to tudi super.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

starboi ::

Admini zaklenite temo, saj se je pojavil nov troll . Prijavljen na forum par minut preden je odprl to temo. Če se ne motim je že prejšnje leto ob podobnem času bila odprta podobna tema, ki je šla hitro v maloro . Lp

Snowflake2 ::

@garamond: bere te teme, vendar me nič ne pritegne, zadnje stvari, ki sem jih s kompom redno preizkušal so programi Adobe CC (seveda skrekani), z-brush, več v komentarju prej.
@Alien123: jih pač nimam, večina je "kolegov" ko je kakšno popivanje v igri, pa še tega sem se naveličal.
@Demon: sem hodil k neki gospe (ima tudi nevem kake nazive), pa ni nič boljše,
@antiani: ja, registriral sem se pred parimi minutami preden sem jo odprl, pač iščem nasvete. To za drugo temo sploh nisem vedel, ker berem prve strani sekcije /32 tega foruma.
Edit: mi jo lahko vsaj linkaš prosim, če bo slučajno šla v zaklep?

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Deda je men zmeri pravil, da če vidiš delo, ga boš zmer mel dost.

Al si poišči nek šiht pri kakem mojstru/obrtniku al pa okoli hiše začni nekaj delat. Jaz poleg dela dopoldne, redno hodim vinograd pa sadovnjak kosit, al mal žlahti pomagat v mrvo, itd. avte perem, doma kake bol v izi projekte ustvarjam, pa če kerga ki še ni na morju ali se več ne zajebava z obveznostmi in je fraj, kdaj povabm na čaj (mladi voznik pa to)... Pa kar imam še od rutine da telovadim pred tuširanjem.

V glavnem mal naokol poglej. Looking for advice on internet je nekako fail at the first step ampak spet ne tak fail da se ne bi dal popravit. Prvi korak bo uspešen ko si boš uspel zorganizirat neko obveznost čez dan :)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Alien123 ::

Bilo kaj lahko delaš, ampak da nimaš vsaj enga al pa dva kolega se ti lahko ftrga..

Unknown_001 ::

BTW če si iz okolice Nm in imaš višek cajta pa si vsaj približno za delo z frocovjem, ti lahko zrihtam kontakt pa se prijaviš za animatorja na športni organizaciji. Plus je da si deležen kart za bazen/teniška igrišča/dostopa do športnih dvoran itd. v glavnem druženje tudi z ostalimi mentorji/icami >:D pa kar več al manj zraven pomagaš. Plačano imaš tudi sicer ne neki baš ampak če računaš ostale ugodnosti torej zastonj izlete se računica fino izide :)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Snowflake2 ::

Looking for advice on internet je nekako fail at the first step ampak spet ne tak fail da se ne bi dal popravit.

Saj niti nebi pisaril po netu in obremenjeval druge ampak sem to temu odprl v upanju, da na netu najdem nasvet. Drugje ga ne najdem. Sem paz okolice MS.

AC_DC ::

Google: študentski servis.
V sosednji AT/HU tudi ni ničesar ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Snowflake2 ::

Na vse stvari, ki se mi zdijo primerne (vse kaj ni >>>) sem že poslal prošnjo,izključil sem strežbe, ker se mi pogosto doma zgodi, da kakšen kozarec poterem (sem pač zelo neroden). Prav tako sem nisem prijavil na dela, ki zahtevajo usmeritev, ali pa določeni pogoji (http://prntscr.com/bq27kp -sicer bi lahko šel delat F kategorijo, ampak trenutno nimam dovolj EUR za opravljanja le-te)

Zgodovina sprememb…

FiReFTW ::

Maš pa res razgibano življenje če nimaš nič hobijev pa nič stvari ki bi te veselilo.

jalovec09 ::

Najdi si študentsko delo

Izaso ::

Upokojene sosede pojdi vprašat, če rabijo kaj špecerije iz trgovine. Ali pa če jim je potrebno vrt okopat ali zalit.

PrihajaNodi ::

Snowflake2 je izjavil:

Na vse stvari, ki se mi zdijo primerne (vse kaj ni >>>) sem že poslal prošnjo,izključil sem strežbe, ker se mi pogosto doma zgodi, da kakšen kozarec poterem (sem pač zelo neroden). Prav tako sem nisem prijavil na dela, ki zahtevajo usmeritev, ali pa določeni pogoji (http://prntscr.com/bq27kp -sicer bi lahko šel delat F kategorijo, ampak trenutno nimam dovolj EUR za opravljanja le-te)



Huh 4.5 eur bruto? Slovenija je pistala prava mala Romunija.

Mr Tipster ::

Droge, dosti drog....pa alkohol in športne stave....pa ti ne bo več dolgčas in tudi malo več prijateljev boš imel.....

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

Snowflake2 ::

Mr Tipster je izjavil:

Droge, dosti drog....pa alkohol in športne stave....pa ti ne bo več dolgčas in tudi malo več prijateljev boš imel.....

Takim navadam sem se odrekel. Glede 3d modeliranja, s katerimi programi je majbolj začet (blender, zbrush in sketchup mi ne odgovarjajo zaradi interfejsa) in kateri so tisti najbolj enostavni vodiči za totalne noobe?

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Kako pa misliš v življenju karkoli dosežt, če se ti še obljubljenih malenkosti ne da narest, kljub dolčasu?!? Katera ženska pa misliš, da te bo gledala dalj časa? Isto velja za šefa/šefico... Ni energije je samo lenoritis, ki odpraviš tako da se lotiš delat! Telo se prilagodi, ti si trenutno v fazi hiberniranja.

Kaj delat:
-delaj kaj v zvezi tvojega študija
-išči si žensko
-pejt na morje(tukaj tudi lahko iščeš žensko)
-naredi kar si obljubil
-pojdi mal okrog
-najdi si vsaj kakšnega kolega, komuniciraj z ljudmi
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

slotechar ::

Za studentsko delo ne rabis pisat zivljenjepisov. Pojdi na kako ljubljansko telefonsko anketarnico, kjer mrgoli studentk in di(v)jakinj, pa ustrelis dve muhi na en mah, v bistvu 3.
Dobis denar, ne bo ti dolgcajt ob bejbah, morda dobis tudi kako punco, dobis pa ziher izkusnje kako se obnasat s puncami.

Hammer123 ::

Snowflake2 je izjavil:

(sem iz prekmurja, faks pa v Lj),



Pri 18ih si že na faksu? Zavidljivo!

Snowflake2 ::

Mišljeno je bilo, da letosjeseni grem na faks.

LeonSlo ::

Snowflake2 je izjavil:

Na vse stvari, ki se mi zdijo primerne (vse kaj ni >>>) sem že poslal prošnjo,izključil sem strežbe, ker se mi pogosto doma zgodi, da kakšen kozarec poterem (sem pač zelo neroden). Prav tako sem nisem prijavil na dela, ki zahtevajo usmeritev, ali pa določeni pogoji (http://prntscr.com/bq27kp -sicer bi lahko šel delat F kategorijo, ampak trenutno nimam dovolj EUR za opravljanja le-te)



Če že imaš B kategorijo, potem narediš samo varno delo za delo s traktorjem in ti vpišejo F kategorije.
Če si iz prekmurja, poišči delo kakega animatorja, pomočnika v kakšnem zdravilišči, termah sedaj ko je čas dopustov.

TheKekec ::

kupi si 2 kubična metra peska in ga z lopato nosi na drugo stran dvorišča, ko končaš s celim kupom, ga zopet prekidaj na prvotno pozicijo. :P Boš dobil mišice in rjavo barvo.

PrihajaNodi ::

TheKekec je izjavil:

kupi si 2 kubična metra peska in ga z lopato nosi na drugo stran dvorišča, ko končaš s celim kupom, ga zopet prekidaj na prvotno pozicijo. :P Boš dobil mišice in rjavo barvo.


The best. You made my day:) sicer ideja ni slaba, ker pri anketiranju (glede na nasvet) bo rezultat isti, ce ne boljsi (zivci, voznja, neizplacevanje)...

Kebo ::

Meni je bilo tudi poletje med gimnazijo in faksom dolgčas, pa sem vsak dan gledal kratkotrajna dela na študentskem servisu, v LJ je veliko selitev, montaža pohištva in taka dela, spoznaš kake zanimive študente in dijake, greš pol z njimi na kako pivo in ti še prehitro mine poletje.

zee ::

OP naj dvigne svojo zadnjo plat in se odpravi do studentskega servisa, kjer je prostih del vec kot dovolj, ne pa da jamra v tri krasne.

Zaklepam.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanja glede študentskih domov

Oddelek: Šola
246365 (3926) Groot
»

FRI-mnenja, opis

Oddelek: Šola
174108 (3425) kuall
»

Študentsko življenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5618477 (14027) K3kec
»

Iskanje službe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30249781 (37932) M.B.
»

˝Strah˝ me je, da nebi dobil zaposlitve (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10818904 (15298) @nny

Več podobnih tem