» »

Študentsko življenje

Študentsko življenje

1
2
»

BananaKing ::

V študentski dom bom sprejet v mesecu novembru (približno). Pa me zanima ali se lahko vpišem v dijaški dom oz. kje naj bi bil do takrat?

NotSpecial ::

BananaKing je izjavil:

V študentski dom bom sprejet v mesecu novembru (približno). Pa me zanima ali se lahko vpišem v dijaški dom oz. kje naj bi bil do takrat?


Seveda se lahko vpišeš. Jaz bi na tvojem mestu poklicala v dijaške domove (ki so v bližini tvoje fakultete), jih povprašala po zasedenosti (večina jih je verjetno že (skoraj) polnih, ampak eno mesto se bo že še kje našlo :)) in jim obrazložila za koliko časa bi potrebovala bivanje – ko ti bodo dali zeleno luč, boš izpolnil vlogo za dotični dijaški dom – tisti čas užival tam - novembra pa via v študentski dom. Pa da ne pozabim, uživaj v študentskem življenju, ker le to še prehitro mine. :)

BananaKing ::

Kako je z pranjem perila v študencih? So kakšne pralnice? Morem biti v določenem študencu za dostop do te?

razerznak2 ::

kako je kaj z izrednim studijem? v redni program nisem prišel, bi pa šel izredno ?
kako so kaj urniki pri izrednem ?
pa kok je cena enega letnika izredno v mb? lj ma kaj drugače?
vsaka informacija je dobrodošla
Vesoljec nacist

K3kec ::

Mi smo pa mogoče šlogarce z kristalno kuglo? Povej najprej kam bi se vpisal.

razerznak2 ::

K3kec je izjavil:

Mi smo pa mogoče šlogarce z kristalno kuglo? Povej najprej kam bi se vpisal.


Strojna mb izredno
Vesoljec nacist

K3kec ::

V Ljubljani je cena strojništva za dodiplomski študij VSŠ 4360€(na letnik), za UNI pa par stotakov dražje, medtem ko za mariborsko fakulteto ni cenika in pokliči v referat kako je s tem. M
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanja glede študentskih domov

Oddelek: Šola
246459 (4020) Groot
»

začetek študija, pomoč

Oddelek: Šola
143847 (2728) SaXsIm
»

Študentsko delo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7615663 (12163) Janac
»

Nasvet, 19 let star pa 140€/mesec, prepuščen sebi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
669370 (7481) Unknown_001
»

babica v študentskem domu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6721278 (17864) Yohan del Sud

Več podobnih tem