» »

Kje cilindre (ključavnice) po meri

Kje cilindre (ključavnice) po meri

twom ::

Kje v Ljubljani ali njeni okolici lahko naročim sistem cilindrov po meri? Ne poznam scene, Vovko, Titan Kamnik?

Rabim sistem s štirimi cilindri in dvema ključema, dimenzije po meri (A, B) in z bunkami na notranji strani.

Glede varnosti se zavedam da ga ni sistema ki ga mojstri ne odprejo v sekundah ali minutah, gre bolj za praktičnost, da lahko dvoje vhodnih vrat (garažna in vhodna) in stanovanje odpiram z enim ključem, in drugo stanovanje z drugim.

Lp,
Peter

jazjaz51 ::

Jaz sem naročil v Titanu - trgovina pred vhodom v tovarno - dobil naslednji dan.

Invictus ::

Na koncu koncev je vseeno katero ključavnico imaš, saj znajo praktično vsako odklenit v nula cajtu...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

twom ::

Invictus je izjavil:

Na koncu koncev je vseeno katero ključavnico imaš, saj znajo praktično vsako odklenit v nula cajtu...
Pa napisal sem da rabim zaradi praktičnosti, ne zaradi varnosti, in da ne vem kje naj naročim (in ja pred 20 leti sem isti tak sistem naročil v Kamniku, pa ga moram sedaj zamenjat), pa ja, rad bi da ključ izgleda lepo in moderno ko bom na mizo vrgu iphone in ključe...

In to da bi rad lep moderen ključ je celo res (pa nikoli ga ne dam iz žepa, razen doma), tistih starih sem se naveličal

krneki0001 ::

Invictus je izjavil:

Na koncu koncev je vseeno katero ključavnico imaš, saj znajo praktično vsako odklenit v nula cajtu...


Niti ne. Železna vrata, 3 ključavnice (ena samo na notranji strani), zaklenjena samo ena zunanja.
Majstr, ki ga je pripeljala policija (verjetno stručko za ključavnice) se je pol ure matral, da je odprl vrata.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Potem pa ni bil baš dober ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Roadkill ::

>> Na koncu koncev je vseeno katero ključavnico imaš, saj znajo praktično vsako odklenit v nula cajtu...

Preveč filme gledaš.
Ü

matobeli ::

Če je lopov samo lvl5 locksmith bo težko odprl lvl 15 lock.
Tistih ki so lvl 100 locksmith pa je bolj malo.

Je pa res da veliko ljudi zaklepa z lvl1 lock.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WIN10 in Avast

Oddelek: Pomoč in nasveti
446279 (5439) loveJDM
»

Ključavnica in čitalec prstnih odtisov

Oddelek: Pomoč in nasveti
398166 (6988) vivo
»

Zlomljena "zaščita" iPhona 5S na podlagi prstnih odtisov

Oddelek: Novice / Varnost
2312919 (10971) Keyser Soze
»

ključavnica za kolo

Oddelek: Loža
217968 (7231) tony1
»

Zaklep računalnika ali monitorja?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141506 (1324) Kaboom

Več podobnih tem