» »

Pomoc-dial up

Pomoc-dial up

mazzo ::

Uporabljam Windows NT4 Server SP6 ter imam sledeco tezavo:
1. Ko se hocem prikljucit na internet mi napise sledece:
Error 633: The port is allerady in use or is not configurated for Remote Access dial out8-O
2. Vedno ka zazenem Windows mi napise: At least on of devices...... pa polno rdecih klicajev v Event viewer-ju

Fora je v tem da mi je to do nedavnega vse delal potem pa se je kar naenkrat pojavil slavni Blue screen in so se pojavile zgoraj opisane napake.
Za viruse sem ze tud ze vse pregledu.

P.S.: Formatiranje ni opcija.
Pogledam ga, poduham, izpijem in pobruham!

Koci ::

Resetiraj računalnik. Če še skoz ne pomga pa na novo inštaliraj modem

mazzo ::

Hvala Koci, ampak sem ze poizkusil pa ni nic bolje;(
Pogledam ga, poduham, izpijem in pobruham!

Binji ::

Poglej se so kasni konflikti s hardverom (ne trdino!!).>:D

andrej ::

kaksne napake imas v Event Viewerju? Kaj si delal predno se je pojavil Blue Screen? si kaj instaliral?

mazzo ::

OK se oprosčam za zamudo ampak se ze 3 dni polega faksa in popoldanskega dela (se pravi skoraj 3 noci) ukvarjam s tem problemo tako da me je kar malo minilo vse skupaj.:(Se dobr da imam instalirane tudi W98 da lahko pridem na net.
Andrej: Nic nisem instaliral, ampak sem samo s Regcleanom registre ocistil. Potem mi je ISND kartica delala. Priključil sem se na internet ter takoj izključil. Ko sem se hotel cez cca. 5 sek se enkrat priključiti pa se mi je pojavil Blue scree. At least on of devices...... mi je pisalo pa že pred čiščenjem registrov.
Pa še "cukrček: Ob prihodu v Win NT4.0 Server, SP6 se mi zelo dolgo logira nato pa ne morem odpreti nobenega programa, ki je kakor koli povezan z ISDN kartico kot npr. Dial-up Networking. Takoj ko mi pa napiše “At least on of devicer faild to start...... “ pa lahko.

Hvala za pomoč

LP
Mažo
Pogledam ga, poduham, izpijem in pobruham!

andrej ::

poglej v Event Viewer kateri servis/device se ne zazene.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pc Win 10 zagon loada v nedogled

Oddelek: Pomoč in nasveti
131826 (1568) yyyeb
»

Random freeze računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
161588 (1327) Venoox
»

Računalnik zmrzne in bi rad ugotovil kje se zalomi.

Oddelek: Pomoč in nasveti
242672 (2400) Mitch
»

prosim za pomoč- kako odpraviti tole napako...

Oddelek: Pomoč in nasveti
233896 (3405) Mavrik
»

Windows 2003 Server

Oddelek: Operacijski sistemi
81304 (1026) darkolord

Več podobnih tem