» »

Windows 2003 Server

Windows 2003 Server

NoBody- ::

Pozdravljeni!

Imam windows 2003 server enterprise edition sp3 in sledečo težavo.

1.Če imam vklopljen screen saver z password protect in premaknem miško mi se potem samo pokaže ozadnje brez vsega. Ne morem naret nič enostavno morem restartat comp.

2.Če imam vklopljen screen saver brez password protect potem zadeva dela normalno, vendar če pritisnem kombinacijo tipk ctrl + alt + delete in stisnem lock computer potem se mi zgodi isto kot pri točki 1.

3. Če je screen saver zaščiten z passwordom potem lahko normalno pritisnem ctrl + alt + delete in normalno stisnem lock computer in zadeva normalno dela.

Torej, kako naret da ko je screen saver zaščiten z geslom in premaknem miško da se pojavi okno kamor vpišem userja in pass.

Lep pozdrav!

psychoshorty ::

A si preprican, da imas Win 2003 Server SP3? Jaz SP3 se nisem videl za sledeci sistem.

NoBody- ::

Jao sp2 sem mislo. Zanimivo je da pri točki 1. ko stisnem enter na tipkovnici potem normalno prikaže tisto okno če pa miško premaknem pa ne!

lp

NoBody- ::

Zadeva urejena:D

beta1 ::

In kako si to uredil??? Če se slučajno jaz kdaj srečam z istim problemom. Sam tudi imam 2003 r2 sp2.

t3hn0 ::

ja jst tud...sam se mi to se ni zgodilo

sicer je bil pa podoben problem enkrat pri uporabi O&O Defrag screen saverja.
^.^

NoBody- ::

Ma problem je bil ker sem imel omega drajvere gor. Sem dal uradne od ati-ja dela normalno! :D

lp

NoBody- ::

Imam še en problem z win 2003 in sicer::D

Ko zaženem računalnik mi javi sledečo opozorilo:



Nato grem pogledat v event viewer in vidim sledeč error:



in



Mogoče ve kateri v čem je težava?

Lp

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Alpheus ()

darkolord ::

Glede prve napake, probaj nastavit System Event Notification in Windows Management Instrumentation servisa na Automatic


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Screen saver

Oddelek: Operacijski sistemi
71498 (1311) milica
»

ohranjevalnik zaslona za win 2000

Oddelek: Operacijski sistemi
6895 (869) gumby
»

WindowsXP & screensaver

Oddelek: Operacijski sistemi
91273 (1198) hruske
»

Win2000 in gesla

Oddelek: Operacijski sistemi
7965 (900) andrej
»

Win2k > Startup > Lock Computer kako?

Oddelek: Pomoč in nasveti
11849 (747) bastadu

Več podobnih tem