» »

Izimobil in Wifi

Izimobil in Wifi

jonystar ::

Pozdravljeni, prejšni teden sem preklopil iz simobila na izimobil in imam problem, da mi nedela wifi. Telefon se lepo poveže in tut dobi IP in vse potrebne zadeve ampak, ko pa odprem internet pa mi napiše, da mobilni podatki niso vključeni. Pa se lahko povežem na wifi doma, pri kolegu, v službi, baru,... ni razlike. Imam pa telefon Nokia 700 symbian belle os. Ni mi jasno zakaj hoče na vsak način dostopat preko mobilnih podatkov in ne preko wifija.

ivanuscha ::

Probaj z drugim browserjem, npr. Opera, ter poglej če imaš pri dostopnih točkah pravilno razvrščeno wifi povezavo. Ne spomnim se natančno, ampak vem da sem tudi jaz imel s tem enkrat probleme na Nokii 5800.

...:TOMI:... ::

Napacne nastavitve za mobilni internet imas. Vpisi ali si poslji prave nastavitve.
Tomi

AC_DC ::

Wifi mora delati tudi brez sim kartice, tako da ne vem, kako bi lahko izimobil vplival na nedelovanje.

...:TOMI:... ::

OP ne loci med wifijem in mobilnim netom. 100 % napacne nastavitve.
Tomi

jonystar ::

OP čist lepo loči med wifijem in mobilnim netom. Vse je nastavljeno preko izimobilove strani. Mi je pa uspelo rešt zadevo. Sem zdele telefon resetirou(čeprov sem ga že 5X) pa zdj dela.

Master_Yoda ::

Wifi imas nastavljen preko Izimobilove strani ?

mihec87 ::

Kako vezo ima izimobil oz operater mobilne telefonije z Wifi? Wifi je neodvisna zadeva od operaterja..

jonystar ::

Prenos podatkov in mms imam nastavljen po navodilih iz izimobilove strani, tako bi mogu napisat. Zgleda se je telefonu neki zamedel glih v trenutku, ko sem prešel na izimobil. Sicer pa nima več veze, ker kot sem napisal sem stvar rešil, ko sem večkrat resetiral telefon.

cortez ::

niso prave nastavitve. probi z apn internet


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39586431 (5899) Jerry000
»

Izimobil ne dela v italiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9117487 (5290) smile-
»

Samodejen vklop mobilnih podatkov?

Oddelek: Mobilne tehnologije
357049 (4206) Piki1982
»

Lumia 532 in Izimobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
101387 (1024) ombre
»

IZImobil - "zanimiv" odziv

Oddelek: Mobilne tehnologije
233948 (3029) Pithlit

Več podobnih tem