» »

Zvočniki philips spa 5300 sleep mode težava

Zvočniki philips spa 5300 sleep mode težava

ernest1A ::

4 dni nazaj sem v Bingbangu kupil zvočnike Philips spa 5300. Uporabljam jih na prenosnem računalniku.

Težava:
Po parih minutah neaktivnosti grejo zvočniki v sleep mode. Včasih jih spravi v aktivnost šele to, da izklopim in vklopim v laptop input kabel. Kar ni OK, ker tako ne slišim če sem dobil kak mail. Včasih pa gre v sleep mode tudi med gledanjem filma, čeprav je zvok stalno prisoten.

Ima še kdo podoben problem? Če zanesem nazaj v trgovino za uveljavljanje garancije bo verjetno trajalo spet kak mesec, da ponovno dobim zvočnike. Ali pa bodo rekli da je sleep mode nekaj normalnega, kot so odgovorili tukaj. No meni to ni normalno.
  • spremenilo: ernest1A ()

RollOfTP ::

Žal... Imam jaz isti model zvočnokov in isto težavo. Res mi gre na živce da se zvočniki tako izklapljajo. Če bi v trgovini vedel, jih ne bi kupil. Kake bedarije si bodo še izmislili?

rdecaluc ::

Je "source" dovolj naglas? Pri parih firmah gre v sleep, če je source prepotiho.
Est modus in rebus. ,typos

d4vid ::

Hehe, jaz jih imam in isto delajo... Sej mi je vsec ta funkcija da mi ponoci ne brnijo, ampak prag je previsok. Mislim, da so nekateri to resevali s menjavo upora na vezju in znizali prag. Zal ne vem kater upor. Jaz jih imam vezane na android box za filme in ko v kodiju prestavljam gor/dol, se vklopijo...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Android 7

Oddelek: Mobilne tehnologije
262719 (1736) kozorog
»

Sleep mode problem

Oddelek: Programska oprema
101508 (1095) Han
»

Spanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
162889 (2486) ST-777
»

PC deluje MONITOR se ne odziva

Oddelek: Strojna oprema
71236 (1021) thebaloh
»

Windows7, Hybrid Sleep, Ivy...

Oddelek: Operacijski sistemi
142589 (2353) Jst

Več podobnih tem