» »

smartmobi/mobisvet

smartmobi/mobisvet

unoriginal ::

Sem v marketu za nov telefon in sem prišel na omenjeni strani www.smartmobi.eu in www.mobisvet.eu, me zanima če ima že kdo kakšne izkušnje z trgovinama. Cene so glede na prosto prodajo pri drugih ponudnikih zelo nizke in koliko se spomnim so zaprli trgovino mobisvet.si zaradi utaje davkov in zdaj mobisvet.si preusmeri na www.mobisvet.eu. Če ima kdo v glavnem bilo kakšne informacije prosim, če jih deli tukaj! Vem da je že kar nekaj tem na ti ampak nič nedavnega.

boon45 ::

Prijatelj je kupil s6 2 tedna nazaj brez problema. :D
i7 5960X|Asus X99|2x980GTX STRIX|64GB Dominator Platinum|Bytecc BT-145
All watercooled

blue_cactus ::

Hej, Maticc01 kakšna je pa tvoja izkušnja?
Jaz tudi razmišljam o nakupu vendar ne zaupam najbolj tej strani.

loveJDM ::

Naročiš,če pride plačaš,če ne pač ne...Preveri edigital,tam so tudi ugodni foni,pa so res OK trgovina

Jobs191 ::

Mene tudi zanima kako je kaj s tem Mobisvetom. Namreč cene so zelo ugodne.

amacar ::

Tule se mi zdi, da imajo nižje cene: https://si.mobileshop.eu/
Plačilo je po povzetju, poštnina zastonj.

unoriginal ::

blue_cactus, še vedno malo okrog iščem druge ponudbe, če bom kupil iz ketere izmed omenjenih strani bom izkušnjo tukaj tudi napisal.

Jobs191 ::

+Maticc01

Da malo obudim temo. Kje si se odločil za nakup?

unoriginal ::

Jobs191, kupil sem oneplus 3 iz njihove uradne strani, telefon bi naj prišel enkrat naslednji teden upam da pride čez mejo brez težav! Odločil sem se za njega zaradi tega ker za polovično ceno (z memory fix-om iz XDA) deluje telefon glede na youtube "review-e" isto kot najbolši telefoni drugih firm (LG g5, Samsung s7 / s7 edge, Iphone 6s), ki so polovico dražji.

Zgodovina sprememb…

TheKing ::

preden kopuše, pogledaš recimo za blokade podjetja:
138 dni blokad
Trenutno blokad: 0Št. vseh blokad: 2 Obdobje: 27.6.2015 - 26.6.2016

Potem pa recimo prebereš tekst na spletni strani, in vidiš da imajo dolgo tradicijo od leta 2002, čeprav po bonitetah tega ne vidim :=)

Ko kopuješ telefon ni najugodnegši najboljši, ko bo potrebno uveljavljati garancijo, boš pa lahko jokal in tožil, da se tia aparat za 700 EUR ne more kr pokvart...

atech ::

Koliko pa je čakalna doba po pošti, če je telefon na zalogi? če ga naročim v ponedeljek bo v sredo že doma? Mi lahko kdo pove iz prve roke?

hvala za odgovor in lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobisvet.si

Oddelek: Pomoč in nasveti
237778 (910) enemon
»

nakup mobitela brez operaterja

Oddelek: Mobilne tehnologije
52123 (2069) Lonsarg
»

Nakup mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
92768 (2471) HDvideo
»

Vodotesni telefon

Oddelek: Kaj kupiti
214464 (3928) aljazp
»

HTC Hero prihaja julija

Oddelek: Novice / Android
273926 (2340) Ziga Dolhar

Več podobnih tem