» »

nakup mobitela brez operaterja

nakup mobitela brez operaterja

jmlina5 ::

zdravo,
zanima me, če pozna kdo kako spletno stran, kjer se da kupiti mobitel brez vezave na operaterja in na njegovo omrežje (npr. mobisvet.si)
  • poskusilo klonirati: jmlina5 ()

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jype ::

ziga1990 ::

mobisvet.si
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

RejZoR ::

Mobisvet ima najcenejše ampak pazi, ker npr Sony-jev in HTC-jev Top Time noče servisirat. Enako noče RAM2 servisirat Samsungov kupljenih pri Mobisvetu. Da ne boš pol začuden. Za druge ne vem, sem pa za Samsunge 100% ker ga men niso hotel vzet, za SOny in HTC pa sem prav vprašal Top Time. Idiotsko ampak to pač je.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lonsarg ::

Kakor vem oni vse servisirajo tako, da posredujejo svojemu uvozniku, ker imajo nemške/avstrijske uvoznike in ne slovenske. Izjema je Nokia, ki jo od Teleraya dobijo, ne vem če so še kake druge izjeme.

Po eni strani je to tudi dobro, ker ti ni treba iskati slovenskega serviserja za svoj telefon, ampak preprosto na mobisvet neseš.

Poleg mobisveta pa v sliveniji ni kaj ugodnega. Prodaja ti mobitele v prosti prodaji tudi Mobitel ne boš verjel, celo spletno trgovino imajo, pa ni dvakrat za reči, da se tudi pri Tušmobilu in Simobilu da v prosti prodaji pri njih vzeti. Cene so veliko višje kot mobisvet, dobiš pa 2 leti garancije napravm 1 pri mobisvetu(razn Nokie imajo tudi pri njih 2 leti)

Potem se najdejo še razme trgovine kot so mimovrste.com, ki tudi sem pa tja kak mobitel prodaja, vendar spet grozne cene.

Edina ugodna trgovina poleg mobisveta pa je kommdata, sam ima manjšo izbiro.

Potem je pa seveda še tujina, sam vsi vemo kako je z tujino in garancijami, cene pa tudi razne tuje spletne strani nimajo nič kaj nižje od mobisvet.

Bolha pa ni za omenjat kot trgovina je pa vsekakor za pogledat. Na bolhi najdeš ljudi, ki bojo zate vzeli mobitel pri operaterju na svojo naročnino in greš skupaj z njimi iskat in oba profitirata;) Sem tudi sam že na tak način "aneks prodajal" tako se reče temu:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobisvet.si

Oddelek: Pomoč in nasveti
237777 (909) enemon
»

smartmobi/mobisvet

Oddelek: Pomoč in nasveti
101896 (1393) atech
»

Nakup mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
92767 (2470) HDvideo
»

Mobitel do 200€

Oddelek: Mobilne tehnologije
476662 (5389) gregor
»

HTC Hero prihaja julija

Oddelek: Novice / Android
273926 (2340) Ziga Dolhar

Več podobnih tem