» »

Mobisvet.si

Mobisvet.si

android boy ::

Zanima me če je www.mobisvet.si nateg stran ali zakaj so tako poceni telefoni... Prosim če mi lahko odgovorite.

LuGi ::

Nateg bi bil če bi bili aparati sumljivo poceni kar vidim da tukaj niso =)

Ni nateg.. uporabi iskanje bos najdel kar nekaj tem ;)

Mr Hilter ::

Sem se zmotil, oziroma sem imel outdated info :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mr Hilter ()

Lonsarg ::

Mobisvet ima za svoje mobitele uvoznika iz avstrije/nemčije tm nekje, zato so tudi cene nemške. Lahko pogledaš recimo idealo.de(nemški ekvivalent slovenskemu ceneje.si) in boš videl, da ima večino cen mobisvet v rangu +-10€ glede na najugodnejše nemške trgovine.

To pomeni sicer, da za garancijo mogoče čakaš malo dlje, v mojem primeru sem čakal kake 2 tedna, nič pretresljivega, v bistvu dokaj hitro.

Garancijo ima pa mobisvet točno toliko, kot jo da proizvajalec aparata. Večina firm, torej motorola, sony, HTC, Samsung imajo vsi 1 leto garancije. Ne vem če ima sploh kaka firma razen Nokie 2 leti garancije.

Pri operaterjih(Mobitel, Simobil, Tušmobil,..) pa res dobiš 2 leti garancije, ne glede na to, kater mobitel vzameš. To deluje tako, da drugo leto operater na svoje stroške krije, če se kaj pokvari. Ampak to so samo operaterji izjema, razne trgovine mimovrste, enaa, ki imajo sem pa tja tut kak mobitel imajo isto samo 1 leto garancije, kolikor pač proizvajalec da.

@android_boy, niso mobisvet cene nizke, pač pa so cene pri operaterjih visoke. Ker jih oni umetno višje prikažejo, samo zato, da potem misliš kolko imaš subvencije.

Edit: Očitno ima poleg Nokie tudi Sony Erickson 2 leti garancije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

android boy ::

Garancija mi ni tako pomembna ker se mi nobeden telefon še ni pokvaril, no če se mi je potem se je "sam" popravil. :D

http://www.mobisvet.si/index.php?page=s... Zanima me ta telefon ker redna cena je 469€, Tu ga pa kupiš za 299€

Zgodovina sprememb…

Thunder wave ::

Sony ima tudi 2 leti garancije.

Morientes ::

Jaz sem kupil pri njih telefon in moja kolegica tut.
Tko da ni noben nateg. Vse po predpisih.

SE in trenutni Sony mata po 2 leti, tako kot nokia, vsi ostali pa mislim da po 1 leto.

android boy ::

Kako dolgo bi pa trajalo dobavilo nekega telefona ki ni na zalogi?

Lonsarg ::

Tista prečrtana cene je pri večini trgovin samo fora/reklama. V primeru mobisveta je tista prečrtana cena cena telefona ob izzidu, tko se da fajn videt, kolko je cena padla že, če je recimo padla za kako četrtino več dosti ne bo, en tolk ponavad padejo. Glede čakanja pa nimam pojma kolko.

Morientes ::

Android boy imaš njihov kontaktni mail na njihovi strani in jih povprašaj.

Siddh ::

Ve kdo zakaj je dostop do strani blokiran?


mat11 ::

Prepoved dejavnosti.
mat

Kebo ::

"Obveščamo vas, da je Finančna uprava RS onemogočila dostop do domene mobisvet.si zaradi preprečitve nadaljnjih kršitev predpisov."

Dost bedno, od 2009 sem kupil vse svoje telefone pri njih, nč je še kakšna podobna slovenska stran s tako ugodnimi cenami.

čuhalev ::

To pa je slaba stran uporabe .si domene.

hojnikb ::

Utaja davkov ?
#brezpodpisa

šajtrga ::

ali pa delo na črno

AapocalypseE ::

Nesta ::

Ima kdo iskusno z podobno trgovino SmartMobi? Kupil bi en telefon pri njih:

http://www.smartmobi.eu/

Hvala

K3kec ::

Glede na to da ne razkriva imena podjetja, pod katerim deluje, jaz nebi kupoval tam.

Nesta ::

www.smartMOBI.eu
DUNAJSKA CESTA 156
1000 LJUBLJANA

matcat ::

@Nesta: Te lahko vprašam ali si kupil in kakšne so izkušnje? Cene imajo podobne kot prej mobisvet.si - se pravi da so zelo ugodni.

Nesta ::

vse izgleda OK

Maxl ::

To je isti lastnik kot mobisvet...

enemon ::

Ali je mobisvet.eu prenehal z delovanjem? Ko grem na njihovo spletno stran, mi kar neke eskorte ven vrže...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup mobitela brez operaterja

Oddelek: Mobilne tehnologije
52123 (2069) Lonsarg
»

Kateri android telefon - simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
436729 (5622) Thunder wave
»

Mobitel do 200€

Oddelek: Mobilne tehnologije
476662 (5389) gregor
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929415 (6016) globoko grlo
»

HTC Hero prihaja julija

Oddelek: Novice / Android
273926 (2340) Ziga Dolhar

Več podobnih tem