» »

FIFA 17

FIFA 17

1 2 3
4
»

Seljak ::

Leta nimajo veze pri igrah,če obvladaš zadevo!

shadeX ::

Majo :)

Dost ljudi noče poslušat 15 letnih piskajočih smrkavcev po TeamSpeaku recimo. Drug problem je, da večinoma niso resni, so pa seveda tudi izjeme.

Sem se dostkrat srečal s takimi zahtevami v online igrah :)

Seljak ::

Jaz, ko igram preko spleta nočem nobenega slišati! Torej online igranje brez pogovarjanja.

ProfAlen ::

Se najde kdo ki bi igral PRO CLUBS? :)

Sam igram GK pozicijo...

Javite se kdo je zainterisiran...

Za tiste, ki pa neveste zakaj se gre, na kratko razložim :)

PRO CLUBS je online mode, kjer lahko v eni ekipi igra več igralcev skupaj.
Ustvariš si svojega PRO-ja (kot v be a pro modu) in si nabiraš izkušnje (Rating)
Vsak začne okol 78 oz 79 in nato skozi tekme glede na oceno pridobiva na sposobnostih.

Jaz sem recimo trenutno 84 rated GK

Postane zelo zabavno, ko imaš nekaj ljudi, da skupaj sedimo za TS in igramo proti ostalim ekipam. Ko se ustvari ekipa se pa seveda tekmuje normalno kot v ultimate teamu od division 10 navzdol.

Če ima kdo kakšno vprašanje pa le na dan z njo

Moj origin: ProfAlen

Pesimist ::

pro clubs v fifi je zanic. Zato mam raje NBA 2k.

ProfAlen ::

ni najbolje optimiran, to je res...ampak za nič pa tudi ni :)

Še kr ni PRO CLUB igralcev?? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ProfAlen ()

Pesimist ::

Men se zdi da jih je PES sibno letos big time. Ampak zarad pomankljivosti z licencami nima za burek.

Linko ::

Ne samo licence... tudi online je v kurcu. pa cheaterji

Pesimist ::

Linko je izjavil:

Ne samo licence... tudi online je v kurcu. pa cheaterji

Pol pa ne igras dosti fife.

Linko ::

Igram igram. Trenutno online seasons :)

In niti približno ni tako kot pri pesu. Kjer imaš allstar cheater ekipe. Ali pa nor lag v enem polčasu. Ali pa ko izgublja spizdi in tebi pripiše poraz...

Seljak ::

Torej PES ni tako dober kot pa FIFA zaradi licence imen igralcev in prav tako zaradi multiplayer načina?

Pesimist ::

Linko je izjavil:

Igram igram. Trenutno online seasons :)

In niti približno ni tako kot pri pesu. Kjer imaš allstar cheater ekipe. Ali pa nor lag v enem polčasu. Ali pa ko izgublja spizdi in tebi pripiše poraz...


Trofo si vse Kot da si fifo opisal zdaj. Lag? fifa polna lag cheaterov, disconnecti in porazi? all the time, all star ekipe? all the time. Ves da eni v ta shit pomecejo po 10k+ $ letno...

Linko ::

Ajde, pokaži kak screenshot, da vidimo, ali spet samo nekaj na pamet?

Prilezel do S2, zaenkrat še vse ok. 2x med 100 tekmami je disconnectalo zaradi sync.

Pesimist ::

Poglej samo na twitchu cez vikend ko je ta vikend fut turnament. Stavim da bo vsak stremer imel vsaj 1 disconnect loss v 40 igrah. Na igriscu pa easy ronalda, neymara, mesija pa vsaj dve legendi ce je na xboxu. Imas ti kaj od tega? Moj najdrazji igralec je golman Oblak. Ostali del so 1 do 8k igralci sej si tesko kaj privoscim. Ce se ti disconnect zgodi ko si down si zgubo, ko si izenacen pa se igra ne steje. Kolkrat pa sem ze sam igral smooth prvi del, totalno zlagiran drugi pa sem nehal steti. Pes ni nic slabsi v tem vsaj na ps4. Ostale platforme prodajo premalo. Igram pa ga ne ker ima cist drugacni nacin defendanja. On the pitch pa je bolj spoliran ker AI niso taki debili ko v fifi ze vec let isto. Dobene spremembe. Zato tudi number one rage game. Lep proti gool ni tesko sprejet. Bullshit gool pa je od posameznika odvisen. In bullshit golov je dosti prevec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Linko ::

Ja Fut pa je čisto nekaj drugega. Tega pa ne igram, ker je brezveze. folk $$$ ima dobre ekipe bedno.

Pesimist ::

ja fut je drugac. Pa h2h tudi glede na lokacijo izbira nasprotnike. Generalno gledano je to najbol smooth mode v fifi. Ni pa to kaj jih vecina spila.

znanstvenik ::

Pozdravljeni, moj mali ima težavo. Ko igra FIFA 17 online se ne vidi žoge. Prosim za nasvet ali navodilo kako videti žogo.

znanstvenik ::

znanstvenik je izjavil:

Pozdravljeni, moj mali ima težavo. Ko igra FIFA 17 online se ne vidi žoge. Prosim za nasvet ali navodilo kako videti žogo.

aja, igra na xbox 360. problem se pojavi samo ko igra online. Kaj narediti, da se pojavi žoga???

Riff ::

kaj to pomen d aje fifa 17 tud na stemu ? http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...

Pesimist ::

da te probava nategnit ali pa mu origin in steam same shitz.

znanstvenik je izjavil:

znanstvenik je izjavil:

Pozdravljeni, moj mali ima težavo. Ko igra FIFA 17 online se ne vidi žoge. Prosim za nasvet ali navodilo kako videti žogo.

aja, igra na xbox 360. problem se pojavi samo ko igra online. Kaj narediti, da se pojavi žoga???


nič. Deal with it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Riff ::

ja pol se prodaja najbrž fifa 17 za origin, hvala za info

Pesimist ::

ampak ce je igro aktiviral na originu je tebi nulta vredna. Fifa CDkeyi so pa po 30EUR online.

Verjetno ma orginalno zaprto boxo ce niti ne ve da je na originu. Ampak jaz osebno nebi reskiro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Riff ::

tud to je res hvala za info

meho7 ::

Pesimist ::

vseeno grejo eni popolni turnament z 40-0 vsak vikend. Medtem ko sem jaz bližje 0-40, :|
Vso skriptiranje na stran, skill je tudi potreben. Res je tudi da ti ko grejo 40-0 imajo super teamse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

GregiB ::

Malo sem se zabaval na PS4 in naredil slovenski community za FIFA17.. zeli kdo zraven? Zaenkrat sem sam ;)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Twixz ::

Pred kakim mesecem sem se začel špilat z Ultimate Teamom, in mi je postala zadeva pravzaprav kar zakon. :D

Uglavnem, poleg dejstva da Gold Pack-ov (običnih) ne kupujem (samo še Premium), je pravzaprav še kr zanimivo.
Igram Single Player season (ko imam malo zabit internet v bajti na ostalih kompjutrih) in online season. V online season sm hitro ugotovil da je Chemistry > Rating 100x pomembneje kot obratno.

Pa sem si kupil nekega povprečnega golmana, počasi gradil ekipo in zdaj sem "zlezel" v Division 7 v obeh seasonih.

Weekend League si še ne upam igrat, ker se ne počutim dovolj dobrega, čeprav sem ekipe z 88 ratinga in 100 chemistry obrnil z 75 rating, 80 chemistry.

Sokratis + Mbiwa + Walker držijo obrambo, sredina je še zaenkrat bolj boga (Kimmich, Sanches), napad pa tudi nič posebnega (Suarez še na posoji ter Iličič (tadva mi krhata chemistry :D)).

Zdaj šparam še malo, potem si pa kupim par gold premium packov, Oblaka ter Alabo pa potem počasi od tam naprej.

Igram pa na PC, če bi se kdo pridružil :)

Pesimist ::

fife offline nebi priporocal niti najhujsemu sovrazniku sploh pa ne UT verzije. PC cheata ves cas. Ima movse ki jih ti nimas in niti tvoj AI.

Shadow666 ::

Twixz je izjavil:

Pred kakim mesecem sem se začel špilat z Ultimate Teamom, in mi je postala zadeva pravzaprav kar zakon. :D

Uglavnem, poleg dejstva da Gold Pack-ov (običnih) ne kupujem (samo še Premium), je pravzaprav še kr zanimivo.
Igram Single Player season (ko imam malo zabit internet v bajti na ostalih kompjutrih) in online season. V online season sm hitro ugotovil da je Chemistry > Rating 100x pomembneje kot obratno.

Pa sem si kupil nekega povprečnega golmana, počasi gradil ekipo in zdaj sem "zlezel" v Division 7 v obeh seasonih.

Weekend League si še ne upam igrat, ker se ne počutim dovolj dobrega, čeprav sem ekipe z 88 ratinga in 100 chemistry obrnil z 75 rating, 80 chemistry.

Sokratis + Mbiwa + Walker držijo obrambo, sredina je še zaenkrat bolj boga (Kimmich, Sanches), napad pa tudi nič posebnega (Suarez še na posoji ter Iličič (tadva mi krhata chemistry :D)).

Zdaj šparam še malo, potem si pa kupim par gold premium packov, Oblaka ter Alabo pa potem počasi od tam naprej.

Igram pa na PC, če bi se kdo pridružil :)



Je kar solidno igrat FUT, jaz sem sicer bolj online, sem prišel do 5 lige, ampak zdrsnil nazaj v 6 ker je folk noro dobro opremljen.
Furam špansko ekipo z Costo/Sanchezom/MAhrezom na čelu,
v sredini je Iniesta, ob njeg asem dal Piqueja, Albo, v golu pa Reina dokler ne naberem za DeGeo :D Bo še trajalo.

PS: Kako hudiča pa kaj prišparaš glede na to da je treba na vsake 4 tekme celo ekipo revitalizirati ?
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

bdoxx ::

dodajte orgin: maticko88 da gremo kaki špil. skilleri odjebite :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

Ghost007 ::

je ze free na origonu ali komaj marca?

Twixz ::

Shadow666 je izjavil:

Twixz je izjavil:

Pred kakim mesecem sem se začel špilat z Ultimate Teamom, in mi je postala zadeva pravzaprav kar zakon. :D

Uglavnem, poleg dejstva da Gold Pack-ov (običnih) ne kupujem (samo še Premium), je pravzaprav še kr zanimivo.
Igram Single Player season (ko imam malo zabit internet v bajti na ostalih kompjutrih) in online season. V online season sm hitro ugotovil da je Chemistry > Rating 100x pomembneje kot obratno.

Pa sem si kupil nekega povprečnega golmana, počasi gradil ekipo in zdaj sem "zlezel" v Division 7 v obeh seasonih.

Weekend League si še ne upam igrat, ker se ne počutim dovolj dobrega, čeprav sem ekipe z 88 ratinga in 100 chemistry obrnil z 75 rating, 80 chemistry.

Sokratis + Mbiwa + Walker držijo obrambo, sredina je še zaenkrat bolj boga (Kimmich, Sanches), napad pa tudi nič posebnega (Suarez še na posoji ter Iličič (tadva mi krhata chemistry :D)).

Zdaj šparam še malo, potem si pa kupim par gold premium packov, Oblaka ter Alabo pa potem počasi od tam naprej.

Igram pa na PC, če bi se kdo pridružil :)



Je kar solidno igrat FUT, jaz sem sicer bolj online, sem prišel do 5 lige, ampak zdrsnil nazaj v 6 ker je folk noro dobro opremljen.
Furam špansko ekipo z Costo/Sanchezom/MAhrezom na čelu,
v sredini je Iniesta, ob njeg asem dal Piqueja, Albo, v golu pa Reina dokler ne naberem za DeGeo :D Bo še trajalo.

PS: Kako hudiča pa kaj prišparaš glede na to da je treba na vsake 4 tekme celo ekipo revitalizirati ?


Kupiš team fitness gold karto (+30 fitnessa celotni ekipi (klop in rezerve tudi)) in je. Pa ne prišparam nekaj veliko, ampak je PC cena proti konzolam nekje na 50%. + tega, ne kupi vedno prve stvari ko jo vidiš, ker če se daš zraven in preletiš par strani ponudb enega igralca je cena res nižja. Kvaliteta pa ista! :)

kolek ::

Twixz je izjavil:

Shadow666 je izjavil:

Twixz je izjavil:

Pred kakim mesecem sem se začel špilat z Ultimate Teamom, in mi je postala zadeva pravzaprav kar zakon. :D

Uglavnem, poleg dejstva da Gold Pack-ov (običnih) ne kupujem (samo še Premium), je pravzaprav še kr zanimivo.
Igram Single Player season (ko imam malo zabit internet v bajti na ostalih kompjutrih) in online season. V online season sm hitro ugotovil da je Chemistry > Rating 100x pomembneje kot obratno.

Pa sem si kupil nekega povprečnega golmana, počasi gradil ekipo in zdaj sem "zlezel" v Division 7 v obeh seasonih.

Weekend League si še ne upam igrat, ker se ne počutim dovolj dobrega, čeprav sem ekipe z 88 ratinga in 100 chemistry obrnil z 75 rating, 80 chemistry.

Sokratis + Mbiwa + Walker držijo obrambo, sredina je še zaenkrat bolj boga (Kimmich, Sanches), napad pa tudi nič posebnega (Suarez še na posoji ter Iličič (tadva mi krhata chemistry :D)).

Zdaj šparam še malo, potem si pa kupim par gold premium packov, Oblaka ter Alabo pa potem počasi od tam naprej.

Igram pa na PC, če bi se kdo pridružil :)



Je kar solidno igrat FUT, jaz sem sicer bolj online, sem prišel do 5 lige, ampak zdrsnil nazaj v 6 ker je folk noro dobro opremljen.
Furam špansko ekipo z Costo/Sanchezom/MAhrezom na čelu,
v sredini je Iniesta, ob njeg asem dal Piqueja, Albo, v golu pa Reina dokler ne naberem za DeGeo :D Bo še trajalo.

PS: Kako hudiča pa kaj prišparaš glede na to da je treba na vsake 4 tekme celo ekipo revitalizirati ?


Kupiš team fitness gold karto (+30 fitnessa celotni ekipi (klop in rezerve tudi)) in je. Pa ne prišparam nekaj veliko, ampak je PC cena proti konzolam nekje na 50%. + tega, ne kupi vedno prve stvari ko jo vidiš, ker če se daš zraven in preletiš par strani ponudb enega igralca je cena res nižja. Kvaliteta pa ista! :)


Če hočeš lahko kdaj kaki fut friendly odigrama , če mi bo internet deloval. Moj origin id je jajce111. Zaradi težav z internetom ne igram fife več tako veliko drugače sem pa v d1 in ko sem še igral fut champions sem vedno bil med gold 1 in elite 3 :).

kajetan ::

našel sem način kako igrati Fifo 17 na PCju z playstation DS4 kontrolerjem brez težav in 2x preskakovanja v menujih, če koga zanima :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718833 (2462) oo7
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
524998 (2802) Ghost007
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416449 (8703) Beskomedo
»

FIFA 13 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6110125 (5265) Pesimist

Več podobnih tem