» »

FIFA 17

FIFA 17

1 2
3
4

tovsti55 ::

Lahko me dodaš pa gremo kak gejm :P pc seveda

ProfAlen ::

si že dobil pointse? Al jih šele 29 dobiš? ^^

Shadow666 ::

bom tut jz naročil,sam verjetno jutri ali 28.ga =) je pa soliden deal za štart FUT-a ,mogoče 2 xx 2200 pointsov bi bilo malo boljše, da odpreš tistih nekaj 150 points packov, da so vsaj remotely male šanse da kaj dobiš =)
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

ProfAlen ::

ma to je vednoi v zraku...lahko da se ne dobi nič in se vrže tistih 15€ enostavno vbstran :))

Shadow666 ::

Prejšno sezono sva s kolegom vrgla v packe ene 100€ tekom celega leta. 2 informa en silver rare vreden 40k. Ostalo pa šoder :)
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

ProfAlen ::

Bom tudi jaz javil kaj dobim s 2200 pointsi :)

tovsti55 ::

javim tut jaz kaj bom dobil. kupil sem pa 2x 2200 :D haha.... dobim pa kao 29..

p.s. sem pa reku da ne bom vseh na 1x odpru.. no, bomo vidl kak bo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tovsti55 ()

Seljak ::

Shadow666 je izjavil:

Prejšno sezono sva s kolegom vrgla v packe ene 100€ tekom celega leta. 2 informa en silver rare vreden 40k. Ostalo pa šoder :)


To je drobiš ;) Jaz sem v iRacing zmetal v slabem letu (9 mesecev) 400€. No v to Fifo ne mislim nič drugega več vlagati razen nakup igre,ker me zanima kako je narejen ta story mode. Upam,da mi bo všeč. po demotu sodeč mi bo zelo ;)

ProfAlen ::

fo je da story mode ne traja dolgo...in če samo zaradi tega nakupiš ti bo žal...point gejma ostane FUT

ProfAlen ::

torej danes po polnoči je akcija? ali kaj ur kasneje? :D

Twixz ::

A bo kdo igral prek neta, lahko bi kak slo-tech turnir naredili :D

ProfAlen ::

zoorganiziraj ^^

Twixz ::

Prvo mora igra izit, potem pa da se javijo interesenti, itd. :)

Karton4 ::

"The Journey" ni navoljo na xbox360 in ps3.
Kakšne smeti....res nepravično lel.

Twixz ::

GTA 5 je bil mislim da zadnji "ruker", da je nabil ceno xbox360, sreča da sm ga ravno v tistih časih prodal.

Jah nič, če bo kdo za PC online naj se javi :P

ProfAlen ::

pointsi in fifa danes prispela ^^ že preloadamo :)

Seljak ::

Jaz bi se tudi pridružil,samo jaz še bom čakal na igro,ker imam naročeno škateljno verzijo (pač zbirateljski manijak :D )

tovsti55 ::

Jaz bi se tudi pridružil,samo jaz še bom čakal na igro,ker imam naročeno škateljno verzijo (pač zbirateljski manijak :D )

+1 :D

Twixz ::

Jaz bi se tudi pridružil,samo jaz še bom čakal na igro,ker imam naročeno škateljno verzijo (pač zbirateljski manijak :D )


A nista prednaročila?

gusto ::

Twixz je izjavil:

A bo kdo igral prek neta, lahko bi kak slo-tech turnir naredili :D

Tudi jaz se javljam kot potencialni kandidat.:D

Seljak ::

Twixz je izjavil:

Jaz bi se tudi pridružil,samo jaz še bom čakal na igro,ker imam naročeno škateljno verzijo (pač zbirateljski manijak :D )


A nista prednaročila?


Jaz sem prednaročil,samo preko Mimovrste (ne me kamenjat:D ) in mi piše: Predviden datum predaje prevozniku 30.09.2016 :D

Twixz ::

Men je punca kupla v Big Bangu, tud' ne vem kdaj bom dobil jo v roke :D (predvidoma jutri)

Seljak ::

Jaz tudi mislim,da bo jutri,ker je vedno prej,kot pa imajo napisano. Dejansko komaj čakam :)

Shadow666 ::

Jz sem prednaročil danes zjutri na Instant gaming - dobi lv roku ene ure ,mam že na kompu.
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

ProfAlen ::

Tudi jaz mam že fifa pointse in fifo na compu (instant gaming in G2a) ..še urco in pol :)

Navaliiii narodeee

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ProfAlen ()

ProfAlen ::

Prvi vtisi? Meni je igralnost slabša kot v Fifi 16 ...igralci se včasih prav čudno premikajo, zabugano, tactical defending zdaj avtomatsko skače v prostoru...prej si drzal X in si sam premikal igralca...zdaj kr sam skače...

Imam pa eno vprašanje... preordal sem fifo prek g2a in me zanima, če vseeno dobim rewarde? (Tokene, drese..) moram še kaj narediti da dobim? Ali pač ne dobim zaradi tega, ker nisem na originu kupil?

Twixz ::

Ne moreš sodit po prvih parih tekmah cele igre! :D

Twixz ::

Dobil igro, smeha ko ne poznam tanovega sistema in odprem škatlo, notri 6-7 DVD-jev in vstavim prvega, pa mi avtomatsko zažene, napiše da se morem vpisati v origin, vnesti kodo produkta in mi iz origina loada FIFO (29 GB) :D

Zdaj pa čakati... :8)

Aramis ::

In v čem je pol smisel dvdjev?!

Twixz ::

Pojma nimam, verjetno za tiste brez povezave?
Pa če bo kdo kupoval škatlo, Serial number = Koda produkta!

Sicer je pa meni avtomatsko zagnalo, tako da je verjetno v DVD-Rom še kakšen Setup.exe :)

m0LN4r ::

zabugano,

Kot na vaski tekmi v nedeljo xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Seljak ::

Tako,tudi jaz sem danes dobil špil preko mimovrste :) sedaj pa hitro sprobat!

shadeX ::

Kaj še čakaš!

Twixz ::

Dobro, FIFA je uspešno "pristala" na mojem računalniku, po parih urah igranja so občutki... mešani.
Kar je bilo pričakovati od takšne firme kot je Frostbite, je tudi postregla, grafično čudovita igra, težko primerljiva z prejšnjimi generacijami a vseeno se mi zdi da je EA s to potezo naredil korak dlje k grafični popolnosti FIFE.
Interface ob samem vstopu v igro se mi zdi malce prazen, a vseeno je tam ksiht od Jamesa Rodrigueza (nisem Realov fan, mislim da je to on), ki vsaj malo zapolni prostor.
Igralnost me je navdušila, igralci ki igrajo pod 'kontrolo' računalnika so 'pametnejši', igra mi je bila tudi po parih urah zanimiva, proti FIFI 16 je 17 boljša, bolj realna, za nekatere pa bolj težavna.
Podrobnosti kot so različni stili rokovanja, proslavljanje, itd. so me navdušili.
Največje presenečenje, čeprav sem ga v manjši meri celo pričakoval, ampak me je res najbolj pozitivno presenetilo so posnetki golov, res čudoviti koti posnetka, ki dajo še tist extra feeling da je bil gol pa resnično čudovit. :D
Prosti streli, revolucionarni kot so zgledali, so res, revolucija težavnosti. Poleg kota in zaleta, ki ga moraš zadet da ne spraviš žogo iz Munchna v Hamburg ali pa je ne zaspiniraš kot da so cajti Bayblada nazaj, je to za novinca še kar težavno. Ampak realno.
Ko smo že pri realnosti, se seveda bugov FIFA ne more znebiti (kar je že precej žalostno). Ob izidu demo igre ter več 100 5-minutnih videev o vseh failih, bugih in glitchih ki jih je demo prinesel, je zgleda šlo veliko EA-jevih ustvarjalcev FIFE na dopust. V dveh urah igre sem naletel na 29 glitchev, bugov, kakorkoli. Od nerealnih faulov, do proslavljanja zadetka igralca ki ga sploh blizu ni bilo, pa še češnja na smetani, žoga iz vrha gola glitchne in jo z neverjetno brzino nabije v nasprotni gol, ter ga dosodi kot legalnega.. Mislim, realno? ;((
FUT sem malo raziskoval, dobil par free bronze/silver packov, naštimal postavo, igral pa še nisem ker sem imel connection probleme.

Škoda za glitche in buge, ki sicer marsikoga nasmejijo, ampak ko vsaj na igro ne bi vplivali.
Vseeno je neka revolucija grafike in igralnosti (po mojem mnenju) in zato vredna nakupa.

Peace out! :D

Seljak ::

Zelo na kratko: Wooooow :) Definitvno vredno nakupa!

Twixz ::

Vsi ki igrate na PC, je kdo za kak match? :D

Dr_M ::

V bigbangu majo ps4 slim za 299e + fifa17 za 1c.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Seljak ::

To pa je kar poceni.

Seljak ::

Mimovrste so mi poslali še neko CD kodo za DLC,ker mi kao ta pripada,ker sem igro prednaročil :)

Shadow666 ::

Špil je zakon ,ampaaaaaaaaaak, online ima hudo veliko problemov, zapravil mi je sam en draft token... online z folkom crasha.... ostalo je pohvalno.

PS: je kdo že kaj dobrega packal?
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

meho7 ::

A glitchu pa noben ne omenja? :D

https://streamable.com/y3fi
glej power bar


razdalja :))

shadeX ::

Očitno jim je zmankal časa :D

m0LN4r ::

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Seljak ::

Včeraj je prišel prijatelj na obisk in sem predlagal,da po dolgem času spet odigrava kakšno tekmo. Nazadnje sva skupaj odigrala FIFA 14. Ko sem pognal novo FIFA 17 prijatelj ni mogel verjeti videnemu :) Bil je zares pozitivno presenečen nad grafično podobo igre in prav tako se ni mogel načuditi,kako kreativno lahko odigraš tekmo. Zares velik korak je naredil EA z to novo FIFA 17. Ta story mode je prav tako prispeval pozitivno kritiko z moje strani in je noviteta v tem žanru. Upam,da bodo nadaljevali v tej smeri.

Pezdicek ::

Kje se dobi najcenejši cd key?

Online je povezan med PC in kozolami?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pezdicek ()

ProfAlen ::

Edino pametno, kar lahko s story modom nardijo je, da sred leta presenetijo z dodatno vsebino ^^

XKEKAX ::

Igra je svetovna, frostbite ga trga :) edino treba bo popraviti vse te buge, ki jih je kar nekaj...

tisti ki igrate na PC-ju me lahko dodate: xkekax94

next3steps ::

je ze kdo primerjal Fifo s Pesom? Mnenja ?

Pesimist ::

Meni se zdi pri FIFI vedno smesno ko se zemenda 5 let zapored hvalijo kaksne smart rune delajo igralci. A resnica je cisto drugacna. Bol debilnih nebi mogli. V vec kot ocitno open space psloh ne letijo, ampak letijo v najvecjo guzvo pa se po moznosti se zaletijo.

ProfAlen ::

Folk, a kdo išče v pro clubu GKja? :)

Oziroma a naredimo svoj PRO club? ^^ če je interes me dodajte Origin: ProfAlen

Star sem 24 let in pričakujem da me tudi nekoliko zrelejši dodate...:))
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718833 (2462) oo7
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
524998 (2802) Ghost007
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416449 (8703) Beskomedo
»

FIFA 13 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6110125 (5265) Pesimist

Več podobnih tem