» »

FIFA 17

FIFA 17

1
2
3 4

Pesimist ::

niti nevem ce mi cdromi v ps4 in xbox delajo ker se nisem imel dobenega fizicnega spila.

Pesimist ::

FIFA zgleda je ena redkih iger ki je bil še z zaprtimi proti spilat online prokleta EA...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

tovsti55 ::

Najbolša FIFA do zdej :)

Pesimist ::

nisem uspel testirati dema. Ampak ce je ko 16 z dodanim blokiranjem na LB ali L2 bom happy, ker sem to ze pocel v 16ki ceprav ni blo funkcije :D

Ludi blokirajte porte na ruterjih ko spilate fifo!!!! odzivnost bo dosti bolsa!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Twixz ::

Pogledal video na YT, zdajle bom stestiral demo.
Po videnem sodeč... Fifa 16 s posodobljenimi ekipami... Katastrofa no :)

Dr_M ::

Za katere naprave pa to sploh kupujete? So mi fantje povedali, da je za ps3 fifa bistveno drugacna, kot za pc/ps4/xb1.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pesimist ::

ps4 edini logicni buy ce ces igrati online kot slovenec.

Dr_M ::

Pa sej na ps3 tut dela, pr nas mularija to skos naziga, po 12h na dan.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

m0LN4r ::

shadeX je izjavil:

+1

Tudi sam pogrešam NHL za PC :)

+1
Fak, sem ze cist pozabil na to.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pesimist ::

ni dovol casa. za vec kot 2 šport špila. Oz še dva sta verjetno preveč če mislis bolj resno.

Pesimist ::

problem ps3 vs ps4 ni tolko v grafiki kot v community. Imajo namrec locen. PS4 in pro pa verjento 5 in whatever PC konzole comes after bo pa isti.
Zato bi pomoje blo cool ce so se ze odlocili tako kot steam mashine, da producirati vec konzol, da ze ob startu producirajo eno elitno big škatlo z super specifikacijami za magari jurja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Shadow666 ::

Jaz igram na PC, nikoli nobenih problemov, FIFA 17 je fantastična. Tisti zgoraj ki je napisal, da so samo ekipe druge, očitno ni prav dosti igral. Sound je drug, žoga je bolj dinamična,odboji žoge so dokaj nepredvidljivi, igralci se obnašajo bolj človeško, po šprinto je kontrola žoge bistveno počasnejša in bolj okorna kot v 16. Blokiranje z L2 ostaja. Meni obvezen 1st day buy =) Verjetno bova s kolegom plunila 80EUR za tisti top al kaj je edition preko origina, da se dobi še FUT robo notri, da nama prihrani naknadno metanje denarja notri =)
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

Ker je motor drug in animacije da drugacen obcutek. Nekdo je nekaj omeno da zgleda ko pes. Graficno mogoce res malo kar ni nujno bad. Jaz likam alot. Zdi se mi kod da so jo hteli priblizati fifi 16 cim bolj z novim motorjem, z dodatki logicno.
Letos sem jo nabavo samo za PS4. Cez par mesecov jo pa takaltak dobim free se za Xbox v EA access programu.

PC verjetno ne bom nabavlal,ker ze imam zdaj na xboxu probleme z soigralci na nizki latenci v zadnjih mesecih zivljenja igre.

Je pa vec kot ocitno, da fifa producira artificalni input lag na host strani v multiplayeru zaradi sinhronizacije in vsak shaky igralec z nestabilnim pingom ko joina moj game v katerem sem host jaz, mi fifa definira nek veleikanski input lag. Na trenutke tudi tako velikega, da prakticno ne morem sprejeti zoge in se z njo obrniti. Delno tudi tako hudo da druga ko takojnsi brc nazaj ni mozen. Igralci imajo obcutek kod da imajo vsi 1-10 dribling. Igra me pa v 90% primerov izbere za hosta, ze verjetno zato, ker ostali nimajo odprtih portov. Dolgo sem se tepel po glavi in nato ugotovil, da je bolse zapreti porte in biti na drugi strani peer to peer mreze. Naenrkat so igre kot offline. Je pa pojav frizanja in stutanja vecji in mislim da ravno zaradi tega effekta fifa definira vecji input latency. Ampak jaz ne morem igrati z tem umetnim inputom in nisem niti preprican, da ga imama oba igralca, ker moji igralci stojijo in gledajo, podaje grejo vse mimo, njegovi pa vse intercepta in skacejo okrog ko kure brez glave. To je vse bolj ocitno, ko se pool igralcev zmanjsuje in ze bolj redko srecas slovenca,italjana,nemca in okolico.

Za FUT robo pa jaz nebi metal denarja. Se nikdar nisem dobil kaj vrednega.
Drugace pa ja speed je very nice. Ampak zau je vsak demo tako. Final game pa boostan alot.

Na os4 sem vzel fifo. Na xbox1 pa NBA 2k. Dovol do naslednega leta :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Pesimist ::

zaj sem spilal se vec in se vedno bol strinjam da je pesu podobno in majn fifi 16. V idealnem svetu bi obe firmi htele cim bol realisticno igro in na neki tocki bi morale biti igri si podobni kot jajca jajcu. :D
Lahko pa tudi reces da hocejo kompletni monopol pri EA :D

Zdi se mi da na dolocenih trenutkih falijo vmesne animacije. To upam da bojo fixali ker mi cisto iluzijo podre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Twixz ::

Sound je drug, žoga je bolj dinamična,odboji žoge so dokaj nepredvidljivi, igralci se obnašajo bolj človeško, po šprinto je kontrola žoge bistveno počasnejša in bolj okorna kot v 16.


Vse je bolj počasno, ne samo šprint, gibanje v osnovi (kar se bo itak zboostalo).
Vem da je demo približek originalu, da se bo še vse popravilo, ampak nevem... Tale demo me je bolj odvrnil, kot pa privabil.
Grafično je malce "svetlejša", blok z L2 je še still OP pomoje, ostalo pa pomoje ni vredno komentarja, ob izidu igre se bo mogoče dalo kaj več napisat!

avtek ::

Kak to mislite blok z L2?

Pesimist ::

ne vem. Zdaj ko sem spet startal demo se mi speed spet zdel prehiter. Razen ce vremenski pogoji vplivajo.

Blok LT/L2 da pri laufanjo za ali z žogo drži obe roki za seboj da zadrzujes igralca in z hrbtom ali rameni upiras.
Mislim da ni OP saj auto contain prileti cisto za hrbet mu pa ga fizično obdelas, ce pa se gledata pa se drzi 3 metre stran. Jaz sicer ne uporabljam autocontain. Mi je teammate contain bolj uporaben ker lažje flikat lukne zato mam R1 in x zamenjana. En vec gumb v udobnem položaju bi rabil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Seljak ::

Sem si tudi sam dol potegnil demo. Poskusil sem The Journey in mi je bilo videno in zkušnja zelo čudovita. Nekako se vživiš v karakter in odigraš tekmo kolikor se da dobro. Všeč mi je vzdušje,intervjuji na koncu tekme so prav tako dober dodatek k samemu vzdušju. Sama igrabilnost je dobra,čeprav me malo motijo vse te puščice okrog igralca,saj se včasih sploh ne vidi žoge. Igro sem že nabavil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

m0LN4r ::

Tiste puscice se mi zdi, da se lahko izklopijo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pesimist ::

kake puscice? Roney, Ibra :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

gusto ::

Kje kupit Fifo 17? Našel sem tole, je to ok?

https://www.instant-gaming.com/en/1480-...

Kakšna je razlika, če igro kupim direktno preko Origina (60€), ali pa preko zgornjega linka (40€) in v Origin pri downloadu vnesem kodo?

Pa še dve vprašanji glede Origina, ker se res ne spoznam:
- Kako je z igrami na Originu če formatiram računalnik, si lahko ponovno naložim kupljene igre?
- Imam lahko Origin in iste igre naložene na dveh ali več računalnikih (ne za igranje hkrati ampak izmenično)?

DarwiN ::

Ni nobene razlike. Kupi na CdKeys.com in jih všečkaj na Facebooku za dodatnih 5% popusta.

-Lahko naložiš kolikokrat želiš in na več računalnikov, le igrati ne moreš istočasno.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Twixz ::

FIFA 14-15-16 fani bojo itak rekli da je to igra, ki presega vse fife do sedaj.
Teoretično res.
Poleg novega, težjega in meni bolj všečnega izvajanja prostih strelov/penalov, je grafično z novo Frostbite mašino (ki poganja Battlefield že par let) res čudovito za pogledat/igrat.
Podrobnosti so res čudovite, od trenerjev (ki so novost), do vsega ostalega. Stadioni se mi zdijo svetlejši...
Igralnost je pa res, res čudna.. Poleg glitchev (ki upam da jih bodo popravili), do občutka da igraš hokej (prvih par tekem), je ta FIFA res nekaj novega, ampak vseeno ostajam mnenja da dvomim, da je vredna nakupa. Vsaj iz moje strani.

m0LN4r ::

Res je, koncno ena fifa k je uzitek gledat - replaye, ker so tako lepi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

avtek ::

Bojo(te) uživali ob gledanju v UT, kjer se bo nasprotnikom (tako kot meni) 'pipalo' ob gledanju replayev :D

Pesimist ::

obcutek pa animacije se mi zdijo bolse v 16ki.... nevem no

kajetan ::

vlečem demo, pa s ps4 kontrolerjem na PC. bomo vidl. jaz bom kupil ps4 samo za to da bom lahko nhl 17 igral.. je kdo že poskusil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

Seljak ::

Meni je FIFA 17 dosti boljša od 16. Sem sedaj spet malce igral in je fenomenalna izkušnja (vsaj za mene). Podajanje žoge,vodenje,animacije igralcev so prava paša za oči,na pram prejšnjim delom. Tudi obrazi so ful realno narejeni.

kajetan ::

Seljak je izjavil:

Meni je FIFA 17 dosti boljša od 16. Sem sedaj spet malce igral in je fenomenalna izkušnja (vsaj za mene). Podajanje žoge,vodenje,animacije igralcev so prava paša za oči,na pram prejšnjim delom. Tudi obrazi so ful realno narejeni.


me veseli. jaz sem preskočil 16ko ker me ni potegnilo. v 15tki sem trgal . kako je pa s playerbase na PC? je kaj boljše že? Pa me zanima če ima fifa 17 nativno podporo za 1440p monitorje -------- fifa 16 ni imela pa sem vedno moral nek FIX dol vlačit. 3440x1440 resolucija pač.

smacker ::

@kajetan: fifa16 podpira 1440p, samo ne podpira 21:9 razmerja, za to rabiš fix ;) Za 17 ne vem, še nisem probal

kajetan ::

smacker je izjavil:

@kajetan: fifa16 podpira 1440p, samo ne podpira 21:9 razmerja, za to rabiš fix ;) Za 17 ne vem, še nisem probal


probal demo.. in glej ga! Podpira! no more fixxxxx :D drugače pa ni tak slab feel te nove fife.. boljše od 16 100%

ProfAlen ::

Še vedno ni nihče ugotovil bolj poceni variante? :D

kajetan ::

ProfAlen je izjavil:

Še vedno ni nihče ugotovil bolj poceni variante? :D


kupiš na allcdkeys in najdeš najcenejšega ali

najcenejša varianta:

kupiš rabljen origin account s kupljeno fifo 17. (ponavadi dobiš še druge igre zraven za džabe).. prodajajo se tudi accounti za smešno nizke cene samo zaradi kakega VAC bana... recimo nekoga banajo pri CS:Go in proda svoj cel account z 200+ igrami za smešne denarce.
počakaj malo pa bo se našlo par origin accountov za prodajo.

Oktan ::

Jaz že downloadam (10h early access Origin).

1. Kupiš Origin early access 3,99€ (lahko takoj skenslaš naročnino in imaš samo za 1 mesec)
2. Preko VPNja prižgeš južno korejski origin in plačaš z kartico 52800 won = prb. 37€. (je še 10% popusta ker si kupil acces)

Skupaj 41€ s tem da se od prejle že da potegnit full verzijo (29GB btw) in jo lahko igraš 10h kakor ti paše.

+ z korejskim VPNjem se da zagnat fifo že od 26ga (5:00 PM) ker je takrat tam relese. (po zagonu lahko izklopiš vpn)

lp

kajetan ::

Oktan je izjavil:

Jaz že downloadam (10h early access Origin).

1. Kupiš Origin early access 3,99€ (lahko takoj skenslaš naročnino in imaš samo za 1 mesec)
2. Preko VPNja prižgeš južno korejski origin in plačaš z kartico 52800 won = prb. 37€. (je še 10% popusta ker si kupil acces)

Skupaj 41€ s tem da se od prejle že da potegnit full verzijo (29GB btw) in jo lahko igraš 10h kakor ti paše.

+ z korejskim VPNjem se da zagnat fifo že od 26ga (5:00 PM) ker je takrat tam relese. (po zagonu lahko izklopiš vpn)

lp


ali pa kupiš tu za 38€:

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa...

Oktan ::

Ja, ampak igraš šele 29ga

PS: igral 2h, igra je pričakovano zelo drugačna od demota. V dobrem smislu. Se mi zdi da zdaj šele pride engine do izraza, premikanje, vodenje žoge in podaje so super

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oktan ()

tovsti55 ::

Evo ravnokar zdownloadal, kupil sem namreč preko early accesa. Morem rečt da je špil svetovn. Grafika itak v piko, igralnost pa tut.

Seljak ::

Kdaj je uraden izid igre?

Edit: Sedaj pogledal in videl,da 29.09.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

avtek ::

Meni na PS4 (preorder) piše, da v torek ob 6:00 bo ready to run...

Pesimist ::

27 us, 29 eu.

avtek ::

Aha, potem verjetno zato, ker imam kandaski račun...

ProfAlen ::

kajetan je izjavil:

Oktan je izjavil:

Jaz že downloadam (10h early access Origin).

1. Kupiš Origin early access 3,99€ (lahko takoj skenslaš naročnino in imaš samo za 1 mesec)
2. Preko VPNja prižgeš južno korejski origin in plačaš z kartico 52800 won = prb. 37€. (je še 10% popusta ker si kupil acces)

Skupaj 41€ s tem da se od prejle že da potegnit full verzijo (29GB btw) in jo lahko igraš 10h kakor ti paše.

+ z korejskim VPNjem se da zagnat fifo že od 26ga (5:00 PM) ker je takrat tam relese. (po zagonu lahko izklopiš vpn)

lp


ali pa kupiš tu za 38€:

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa...


To pa je že razlika... jaz sem imel namen kupoit za 90€ deluxe edition...

Se sploh dobijo prednosti prek tega linka enako kot če se kupi prek origina?

Se sploh splača kupit tote nadgrajene verzije? 60€ normal špil, 80€ 2 tedna 20 paketov in za 90€ 2 tedna 40 paketov...

Se splača normal špil kupit in raje za 30€ fifa pointe nabavit?

Mal predlogov prosim od vas, ki se bolj spoznate :)

kitl76 ::

tovsti55 je izjavil:

Evo ravnokar zdownloadal, kupil sem namreč preko early accesa. Morem rečt da je špil svetovn. Grafika itak v piko, igralnost pa tut.



To je to. po dolgem času mi je FIFA všeč tole journey varianta mi je zelo všeč.

m0LN4r ::

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Seljak ::

To pa je poceni ;)

ProfAlen ::

Na instant gaming se dobi fifa plus 2000 fifa pointsov za 54 €

https://www.instant-gaming.com/en/1480-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ProfAlen ()

Twixz ::


:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Twixz ()

Shadow666 ::

ProfAlen je izjavil:

Na instant gaming se dobi fifa plus 2000 fifa pointsov za 54 €

https://www.instant-gaming.com/en/1480-...



Pa je to legit? Si mogoče kupil ta pack?
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

tovsti55 ::

Ja jaz sem na instant gamingu naročil fifa 17 pointse. :)

ProfAlen ::

Jaz bom jutri naročil pack fifa 17 + 2200 pointsov na instant gamingu^^
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718833 (2462) oo7
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
524998 (2802) Ghost007
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416449 (8703) Beskomedo
»

FIFA 13 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6110125 (5265) Pesimist

Več podobnih tem