» »

FIFA 17

FIFA 17

«
1
2 3 4

shadeX ::

27. septembra. EA obljublja revolucijo. We'll see :)

Še citat iz računalniških novic.

Frostbite pogon naj bi poskrbel za osupljivo uporabniško izkušnjo, ki bo uporabnike skorajda dobesedno postavila ob bok svetovnim nogometnim zvezdam. Pri EA napovedujejo najvišjo stopnjo "realnost", avtentičnosti in kot lahko vidite iz spodnjega "trailerja", bodo grafične zmogljivosti igre na najvišjem nivoju. Kakorkoli opozoriti je treba, da bo Frostbite ustrezno deloval zgolj na novejših konzolah. Pogon Frostbite obogati praktično vsako igro, torej lahko le čakamo na končen rezultat, ki bo pokazal ali bo FIFA 17 predvsem na vizualni ravni res presežek, le soliden poizkus, ali morda razočaranje.


scipascapa ::

Ko bi folk nehal ta jajca kupovati, vsako leto copy paste + malce dodatka za polno ceno. FIFA 15 PS4 pa rabljeno dobiš za 5€.

mtosev ::

Gremo upati, da jim uspe. Že nekaj časa nisem nič igral nogometnih igric, ko pa sem prej igral nogotem sem pa večinoma igral PES. Stare fife pa so legendarne. Fifa 98, 99, 2000, 2001, 2002, world cup 2002, 2005. Tam nekje pa sem preklopil na Pes.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

m0LN4r ::

Sem kr navdusen, ce bodo igralci koncno zgledali malo graficno bolj dodelani, kot v sodobnih igrah, ne pa kot iz nekega 2010 spila.
Predvsem zato, ker je igra zelo "nezahtevna" - kolicina textur, poligonov in efektov je tako majhna, da bi lahko igra izgledala veliko bolje, kot neka igra, ki ima 10x vec tega.

IMHO, saj so dodali "Grass" ampak tale grass je tako neoptimiziran, da celoten performance pozre, pa ga niti ni veliko.
Spili, ki izrisujejo se polek nekaj igralcev in travce, se celotno pokrajino, skale, meglo, drevesa, grmicevje, listje, deroco vodo, 101 karakterjev/posasti, na koncu izgleda in laufa bolje od Fife.

Recimo v NBA pa pozre celi performance "Hair" ki ga polovica pobritih igralcev sploh nima...

Igralnost je pa zame sele na 2. mestu, saj fifo ne tretiram kot sport ampak zabavno family igro z dobro grafiko,
kjer imata lahko totalen amater in nadrkanec, izenaceno tekmo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pesimist ::

kjer imata lahko totalen amater in nadrkanec, izenaceno tekmo.


unlikely

eno_ime ::

Kaksna bo minimalna zahteva za graficno za Fifa17?

oo7 ::

FIFA 17 - The Journey - Official Trailer

Seljak ::

m0LN4r je izjavil:

Sem kr navdusen, ce bodo igralci koncno zgledali malo graficno bolj dodelani, kot v sodobnih igrah, ne pa kot iz nekega 2010 spila.
Predvsem zato, ker je igra zelo "nezahtevna" - kolicina textur, poligonov in efektov je tako majhna, da bi lahko igra izgledala veliko bolje, kot neka igra, ki ima 10x vec tega.

IMHO, saj so dodali "Grass" ampak tale grass je tako neoptimiziran, da celoten performance pozre, pa ga niti ni veliko.
Spili, ki izrisujejo se polek nekaj igralcev in travce, se celotno pokrajino, skale, meglo, drevesa, grmicevje, listje, deroco vodo, 101 karakterjev/posasti, na koncu izgleda in laufa bolje od Fife.

Recimo v NBA pa pozre celi performance "Hair" ki ga polovica pobritih igralcev sploh nima...

Igralnost je pa zame sele na 2. mestu, saj fifo ne tretiram kot sport ampak zabavno family igro z dobro grafiko,
kjer imata lahko totalen amater in nadrkanec, izenaceno tekmo.


Zgleda,da že dolgo nisi igral katero od novih nogometnih iger :D Ne,da jih hvalim,ker sprememb je zares bore malo,ampak,da bi jaz šel sedaj online in naletel na enega frika,ki obvlada bi bilo za njega v cca 3. minutah igre ziher 6:0 ,kar se mi je dejansko zgodilo v Fifa 15 na PS3. Naučiti se mnogo kombinacij na gamepadu za obrambo,napad,driblanje in ostalo kar spada zraven zahteva kar nekaj truda in vaje.
Kar se grafike tiče je Fifa zares neoptimizirana in bi lahko glede na trenutno grafično podobo tekla na 10+ let stari mašini.. Ampak NBA je pa paša za oči. Sploh,ko vidiš kako tipu teče "švic" po sihtu in ostale malenkoti je kar lepo za videti.

Pesimist ::

samo igralnost v NBA2k je tudi bol tak tak, predvsem obramba. Hudo teško je pravo obrambo naret ker enostavno ne skoci animacija v defend mode ko zraven njega stojis, vcaish lahko po 5x stisnes pa nic, medtem ko FIFA in tudi NBA live to ustvarita seamless. Res da pri FIFI moras LT/L2 drzati, pri NBA pa čisto nič.

Drugac pa so ball defend pri Fifi 16 kar konkretno nerfali, ker se psomnim da pri 15 je ludek avtomatsko hrbet obrno neglede ce si bil proti napsrotniju obrjen. Zdaj pa ne vec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

oo7 ::

Minimum Specifications
OS: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
CPU: Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz or AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
RAM: 8GB
Hard Drive Space Required: 50.0 GB
Minimum Supported Video Cards: NVIDIA GTX 460 or AMD Radeon R7 260
DirectX: 11.0


Recommended Specifications
OS: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
CPU: Intel i5-3550K @ 3.40GHz or AMD FX 8150 @ 3.6GHz
RAM: 8GB
Hard Drive Space Required: 50.0 GB
Minimum Supported Video Cards: NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon R9 270
DirectX: 11.0

mtosev ::

50gb diska? a ni to malo dosti? kolk prostora so rabile prejšnje fife?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

m0LN4r ::

i5 pa gtx 660 - to tut ni skromno za eno staticno igro
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

MasterTade ::

mtosev je izjavil:

50gb diska? a ni to malo dosti? kolk prostora so rabile prejšnje fife?


2008 ne več kot 2 gb :D
Mors omnia aequat

ProfAlen ::

kaj pa preorder? Kje jo je možno dobiti najceneje? :)

Seljak ::

Zakaj pa preorder? Tega enostavno ne razumem zakaj bi prednaročil? Kaj se je kdaj zgodilo,da je zmanjkalo? Ali v čem je finta preorder?

shadeX ::

Fora pre-ordera je, da dobiš zadevo kaj ceneje + s kakimi dodatnimi virtualnimi dobrinami.

Seljak ::

Aha,torej so v ta pre-order dejansko vključeni bonbončki :) Saj pravim,da še nisem nikoli naredili pre-order za to nisem vedel.

mtosev ::

kolk % je sploh ceneje, če kupiš prek preorderja?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ProfAlen ::

jaz sem lani prek ene "fore" kupil preorder fifo 16 za 30€ ...normalna cena je 60€ ...ampak nevem če še tisto deluje zato me ne spraševat kaj točno sem naredil :)

THn5 ::

Pesimist ::

aha. Fifa se bolj kupuje za multiplayer kot singleplayer. Ker AI prevec cheata na Worldclass in Legendary. Pro pa je za kolk tolko solidnega igralca enostavno prelahko. Sej vse lepo in prav ampak ko vidis da branilec leti pune pare mimo z hrbtom obrnej se ustavi v stotinki sekunde obrne brez vsakega momentuma in se nogo stegne da ti zogo bincne ti kar mine ali pa prileti za tabo te porine in skoz tebe dobesedno warpne. Ko si pa ti v podobnih situacijah pa letis mimo 10 metrov ali se pa zaletis v njega kot v steno. Na PRO tezavnostni stopnji je tega dosti majn, igra dosti bolj podobno pravemu igralcu vendar je prelahko. In to govorim ko sem letos 90% res samo singlepalyer igral.

Pride pa PES 17 demo naslednji teden.

scipascapa ::

isto sranje drugo pakovanje za 60€

medtem pa fifa 15 ps4 za 3 funte rabljena.

Pesimist ::

ma nevem. Bomo vidli i guess. Ko so developerji opisovali kako bos lahko blokiral z hrbtom in to sem si mislil pa pizda, ce pa tak ze zdaj igram in vec ali majn deluje. In ce se prav spomnim je tudi v 15ki bilo tako le da je tam bilo dosti mocnejsi in bol avtomatiziran blok, saj je igralec ob pritisku na gump sam avtomaticno obrno hrbet.

PES pa tudi, tako kot ga opisujejo bo dream igrati offline. Bomo vidli v torek i guess.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Twixz ::

Še dobre 14 dni, pa še zmeraj skeptičen če se splača zapravit 50€ za špil? A je že kak interface in game podan? :D

Dr_M ::

Men se tudi zdi zelo veliko 60e za tak spil, ampak po drugi strani, pr nas mularija vlozi verjetno okoli 500ur vsako leto samo v online, kje je sele 1vs1, tako da na koncu niti ni tako veliko.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

m0LN4r ::

par mescev po izidu bo na g2a za polovico
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Dr_M ::

A tut ploscek za ps3?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

m0LN4r ::

kdo pa se to dela ;)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Dr_M ::

V nasih koncih VSI, ki imajo konzole.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

shadeX ::

50€ ni nič za špil pri katerem zabiješ ure in ure. To je šteka in pol cigaret :)

Twixz ::

Po trailerjih sodeč bo to res odbit špil, poudarek je na prostih strelih v tej fifi kar mi paše, grafika ne zgleda kot nek improvement, zanima me kaj bodo z glitchi naredili (favli, etc.).
Reus za naslovnico? No ja, za evropo bi skorajda lahko bil Schweini, kapetan nemške repke, dosegel vse mogoče in se upokojil, ampak dobro, je kar je..
Res sem v precepu...:|

scipascapa ::

dejte nehat že kupovat ta jajca, vsako leto copy paste + 5% dodatkov, EA vas prenaša okoli....ne vem, možgane imate?

shadex: kaj je narobe z rabljeno fifo 16 PS4 za 15€ cca?

meho7 ::

Story mode :D

Seljak ::

Preigral sem vse fife,ki so kadarkoli prišle za konzole in PC vse od FIFA Internacional Soccer iz leta 1993 pa vse do FIFA 16. Zadnjo FIFA 16 sem igral samo 3 ure in ne za to,ker mi ne bi bila všeč ampak zaradi tega,ker se ne dobivamo več z prijatelji na domačih turnirjih,ki so bili popestreni z pijačo in jedačo. Pri teh podvigih ni manjkalo glasnega komentiranja,navijanja in vse kar spada zraven. Sedaj,ko imamo družine,službe prav zaprav ni časa za to igračkanje in FIFA 16 za PS sameva v vitrini. Igral sem tudi PES-a,ki je tudi super ampak me je zmotila licenčnost. Sama igralnost pa je dobra. No,da ostanem pri bistvu. Za mene ni užitek nabijanja virtualnega nogometa preko spleta,ampak ravno to druženje z prijatelji popestri vso to igrarijo. Je pa tudi res,da se od FIFA 09 pa do sedaj ni kaj bistveno spremenilo (še vedno ne morem narediti faula nad golmanom). Vsako leto malce spremenijo izgled naslovnice,dodajo nek nov 40000 po vrsti trik,ki ga moramo izvesti z 500-timi različnimi udrihanji po tipkah,da nam sploh uspe. Za moje pojme bi lahko od leta 2009 do sedaj vse te transferje igralcev v druge klube reševali z prodajo DLC-jev,ki bi znašali cca 15€ na leto. Grafično podobo in ostale zadeve pa bi krpali in popravljali z nekimi updejti in popravki,ne pa da vsako leto izide igra,ki stane čez 50€ spremenjenega pa bore malo. To je molzenje krave. Če pa bi se še dan danes dobivali z mojimi prijatelji in vsak vikend nabijali FIFO bi moje pisanje bilo popolnoma drugačno,tako pa sem postal zagrenjen in raje mečem denar za iRacing.

Nekako tako je izgledalo pri meni doma:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

shadeX ::

scipascapa je izjavil:

dejte nehat že kupovat ta jajca, vsako leto copy paste + 5% dodatkov, EA vas prenaša okoli....ne vem, možgane imate?

shadex: kaj je narobe z rabljeno fifo 16 PS4 za 15€ cca?


Verjetno nič. Sam Fife sicer že dolgo ne igram. Je pa 50€ drobiž za nekaj kar nabijaš celo leto. Vsaj z moje perspektive gledano no. :)

Dr_M ::

scipascapa je izjavil:

dejte nehat že kupovat ta jajca, vsako leto copy paste + 5% dodatkov, EA vas prenaša okoli....ne vem, možgane imate?

shadex: kaj je narobe z rabljeno fifo 16 PS4 za 15€ cca?



Enako bi lahko rekli za Cod, BF in podobno.
Fifa 16 kmalu ne bo vec aktualna in nekomu, ki fifo res veliko igra, to nekaj pomeni.

Jebiga, niso vsi taki, ki bi za pest drobiza svojo matko prodal.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ProfAlen ::

pozna kdo cenejšo variantio in ne teh 50€?

meho7 ::

Pocakas 1-2 meseca od izzida igre. Pri IG imas preorder za 39€

Twixz ::

Jutri DEMO izide, počakamo 2 dni da da par sto ljudi gameplay na yt in se odločim a je vredno nakupa ali ne :D

shadeX ::

Če se maš za odločat na podlagi gameplay-a potem ne kupit. Fifa 16 je v tem primeru čist dobra pol :)

Če kupiš zato ker si fan/collector te franšize, potem pa kar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

m0LN4r ::

Je spil na 4K boljse podprt in konkretna grafika napram 16ki?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kajetan ::

raje naj dajo NHL za pc ven že enkrat.

shadeX ::

+1

Tudi sam pogrešam NHL za PC :)

jizzer ::

Res je. Očitno nas je premalo :8)

Pesimist ::

kaj je ze kdo iz amazoona kupo preorder digital? Ker ne vem ali dobis key takoj ali za release dan. Zato sem raje prepaid kartice kupo. Kaj se pa fife in online palya tice je pa bolse imeti tisto verzijo ki ima najvec playerov v tvoji coni. Zaj trenutno z xbox prakticno ne najdem vec lag free gejma. PS4 se gre. PC pa sploh ne upam pomisliti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

scipascapa ::

dejte nehat kupovat digital no.

Pesimist ::

what the hack dude?

Dr_M ::

Ne more potem kupovat poceni starih spilov :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

scipascapa ::

ja ne moreš prodat naprej, a ne? pa še digital so dražji...kje vam je pamet? :O

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

sej ne prodajam na prej plus remote play uporablam in ni dobenga ko bi Cdje not tišo. 53.12EUR pac pride za PS4 jeba ga.
Letos bom se NBA 2k17 nabavo za hec. Drugac pa tak ne spilam vec druga ko FIFA pa NBA zdaj ocitno na konzoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718932 (2561) oo7
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525040 (2844) Ghost007
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416575 (8829) Beskomedo
»

FIFA 13 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6110181 (5321) Pesimist

Več podobnih tem