» »

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Temo vidijo: vsi

yayo ::

uh, sem cončal svoj prvi cauldron (na hard težavnosti) in je bilo kar pestro na koncu :D Igra vleče, po tistih neskončnih animacijah vstopa in izstopa iz helikopterja v MSG5 je tole prav osvežujoče. Ampak spet bom igral kake štiri mesece, zaradi pomanjkanja časa... Drugače ima Aloy, podobno kot Quiet v MGS5 svojo "face actress", le, da je Stefanie Joosten Quiet podarila tudi glas (in poje tudi pesem Quiet Theme), Hannah Hoekstra pa je Aloy dala le svoj stas, voice actress je drugače Ashly Burch (Chloe iz Life Is Strange).

 Hannah Hoekstra

Hannah Hoekstra

oo7 ::

Najbrž ne govori tekoče angleško pa so uporabili samo videz, ker je lepa :)

yayo ::

sem pozabil omeniti, da sta obe omenjeni dekleti nizozemki, zato se mi je zdelo zanimivo, Stefanie Joosten je drugače fotomodel, ki živi in dela (ali je živela par let nazaj) na Japonskem in tudi tekoče govori japonsko. Kojima jo je baje poznal iz neke tv reklame.

oo7 ::

yayo je izjavil:

sem pozabil omeniti, da sta obe omenjeni dekleti nizozemki, zato se mi je zdelo zanimivo, Stefanie Joosten je drugače fotomodel, ki živi in dela (ali je živela par let nazaj) na Japonskem in tudi tekoče govori japonsko. Kojima jo je baje poznal iz neke tv reklame.


Naj bi tudi bila v novi igri od Kojime Death stranding.

Berserker ::

Ne samo ona, zraven so še pri tem projektu sama vrhunska imena: Mads Mikkelsen, Guillermo del Toro in Norman Reedus.

Drugače se mi Aloy ne zdi tolk hudo podobna z ono igralko.

yayo ::

Evo ga, meni se spet vleče kot kača, sem si rekel, da bom po MGS5 preigral vsaj štiri KRATKE igre in imam sedaj vsaj 25 ur v HZD, pa sem nekje na polovici... Je pa res, da se človek lahko tudi naveliča open world iger, ki so nekakšni zabaviščni parki, ampak v HZD je gušt premagat vedno večje mašine. Po prvem cauldronu sem čisto sučajno šel direkt na najtežjega in premagal tistega Thunderjawa v drugem poskusu. Sedaj je padel še en v divjini, tokrat mi ni bilo potrebno uporabit vso rezervo municje in pasti, ker mi je pomagala vojaška patrulja, pa še dva broadheada sem našuntal na beštijo.;)

oo7 ::

Saj potem postane spet bolj zanimivo, ko odkriješ določene lokacije v glavni zgodbi.

p0ki ::

Moram rečit da sem bil skeptičen pred nakupom sploh ker še imam cel kup špilov nepreigranih, ampak wtf prekleto dober špil, pa sem komaj na začetku. Ful me ima da bi si prebral kake spoilerje, kot to naredim pri kakšnih manj zanimivih igrah ampak ne bom si pokvaril užitka.
Top tri gladko... The Witcher, Last of Us in Horizon zero dawn.
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

yayo ::

oo7 ::

p0ki je izjavil:

Moram rečit da sem bil skeptičen pred nakupom sploh ker še imam cel kup špilov nepreigranih, ampak wtf prekleto dober špil, pa sem komaj na začetku. Ful me ima da bi si prebral kake spoilerje, kot to naredim pri kakšnih manj zanimivih igrah ampak ne bom si pokvaril užitka.
Top tri gladko... The Witcher, Last of Us in Horizon zero dawn.


Tudi jaz nisem bil čisto na začetku siguren ali bi kupil takoj ali kasneje in ja igra je res dobra :)

yayo ::

Premagal Redmawa in naredil še zadnji Cauldron, tisti, ki je poln cultistov, se je vlekel... :))

scipascapa ::

https://www.amazon.es/Horizon-Zero-Dawn...

Productos: EUR 41,74
Envío: EUR 5,20
Importe total: EUR 46,94

http://www.mediamarkt.nl/nl/product/_ho...

Zgodovina sprememb…

yayo ::

65ur pa sem morda malo čez polovico glavne zgobe. Zelo,zelo "igrabilna" igra. Škoda, da so zgradbe v glavnem zaprte in posebno škoda, da je malo nič interakcije s prebivalci mest in naselij, tole bi lahko bil en ornk rpg, tako pa v glavnem drviš skozi fantastično urbanistiko, ker veš, da raziskovanje nima smisla. Si predstavljam en Tomb Raider s tako strukturo, to bi bila igra...

oo7 ::

Jaz sem igro preigral v 55 urah.

yayo ::

patch 1.2 se nalaga...

yayo ::

ufff, po 88 urah končal igro na Hard, level 50, naredil vse kar se je dalo narediti, razen tistih random datapoints posejanih po mapah, 97,50% completed.

scipascapa ::

no dajmo platina yayo :)

p0ki ::

sej data pointsov ne rabis za platino, ali pač?
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

oo7 ::

yayo je izjavil:

ufff, po 88 urah končal igro na Hard, level 50, naredil vse kar se je dalo narediti, razen tistih random datapoints posejanih po mapah, 97,50% completed.


Si odklenil tisto sobo kjer je ancient armory?

yayo ::

sem ja, kakšen side quest mi mogoče manjka, če se ga dobi v kakšnem kraju kamor te zgodba ne pripelje, ampak dvomim, da bom sedaj šel česat še enkrat geografijo. Po pravici povedano sem sit igre, zadnji del, ko raziskuješ temne laboratorije je bil kar malce dolgočasen, tudi sam nisem znan po temu, da bi iste igre večkrat preigraval (izjema, iz glave . Stalker trilogija, Witcher trilogija in Uncharted trilogija). Sedaj rabim nekaj novega, kratkega in sladkega ;)

EDIT
aha, sedaj vidim, manjkata mi dva side questa

oj, če koga zanima igra naj piše zs ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

scipascapa ::

yayo: platina mora biti no....ne ga biksat no :)

oo7 ::

yayo je izjavil:

Sedaj rabim nekaj novega, kratkega in sladkega ;)



Prey [2017] (Prey 2) 8-)

Berserker ::

yayo je izjavil:

sem ja, kakšen side quest mi mogoče manjka, če se ga dobi v kakšnem kraju kamor te zgodba ne pripelje, ampak dvomim, da bom sedaj šel česat še enkrat geografijo. Po pravici povedano sem sit igre, zadnji del, ko raziskuješ temne laboratorije je bil kar malce dolgočasen, tudi sam nisem znan po temu, da bi iste igre večkrat preigraval (izjema, iz glave . Stalker trilogija, Witcher trilogija in Uncharted trilogija). Sedaj rabim nekaj novega, kratkega in sladkega ;)

EDIT
aha, sedaj vidim, manjkata mi dva side questa

oj, če koga zanima igra naj piše zs ;)


Se splača vse te datapointe brat, nevem no men je bil tisti del kr kul, čeprav se je čisto spremenil postapokaliptični tempo v raziskovanje preteklosti o tem, kako obupno in depresivno so gradili tisto zadevo.

Zgodovina sprememb…

yayo ::

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

Sedaj rabim nekaj novega, kratkega in sladkega ;)



Prey [2017] (Prey 2) 8-)


ja, kupil včeraj zvečer za PC. Samo ne vem še, če bom igral z gamepadom ali tipkovnico, z gamepadom so komande dosti bolj priročne, pa ni problem igrati v temi, s hrbtom na naslanjaču. Ampak je merjenje, vsaj zame, precej bolj neprecizno... Jebat ga, mislim, da bom kar z gamepdaom igral :))

yayo ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

Sedaj rabim nekaj novega, kratkega in sladkega ;)



Prey [2017] (Prey 2) 8-)


ja, kupil včeraj zvečer za PC. Samo ne vem še, če bom igral z gamepadom ali tipkovnico, z gamepadom so komande dosti bolj priročne, pa ni problem igrati v temi, s hrbtom na naslanjaču. Ampak je merjenje, vsaj zame, precej bolj neprecizno... Jebat ga, mislim, da bom kar z gamepdaom igral :))


z druge strani pa... Prey’s Mouse And Keyboard Controls Are Really Good

oo7 ::

Jaz igram z mišjo in tipkovnico, ker je FPS.

yayo ::

v glavnem, da se vrnem on topic, Ted Faro je dokaz, da če si narcisoidni štronco boš to tudi ostal, čeprav misliš, da si se spreobrnil in delaš za dobro človeštva...

oo7 ::

Prequel te igre kako se je vse skupaj začelo bi bil tudi zanimiv.

Berserker ::

Ne ravno, sej nimajo ničesar za pokazat , kar bi se igralno dotikalo HZD.

Nadaljevanje pa vrjetno bo, saj je špil postal nov flagship za PS konzolo.

oo7 ::

Za prequel sem mislil na propad civlizacije in vstaja strojev ampak ja to se je dogajalo daleč daleč nazaj tako, da res nima kaj veliko veze z HZD v tem času.

mislim, da so že najavli nadaljevanje pa tudi DLC.

Rost ::

Pred kakšnim tednom sem dobil platinasto trofejo v HZD, piše da dobiš poseben theme za PS ko dobiš platino, kodo ti pošljejo po gmailu..
Jaz čakam in je še kar ni, a ste jo vi takoj dobili, koliko časa ste mogli čakati?
Hvala!

oo7 ::

Rost je izjavil:

Pred kakšnim tednom sem dobil platinasto trofejo v HZD, piše da dobiš poseben theme za PS ko dobiš platino, kodo ti pošljejo po gmailu..
Jaz čakam in je še kar ni, a ste jo vi takoj dobili, koliko časa ste mogli čakati?
Hvala!


Kot kaže je samo za US



Thanks for your e-mail about the Horizon Zero Dawn Theme. Unfortunately the platinum reward theme is exclusive content for US accounts. If your account is from a different region you would not eligible for the platinum theme.

If you do have a US account and have achieved the Platinum Trophy on that account, please make sure you enable third party e-mail and SCE e-mail notifications on your US account. To do this go to [Settings] > [PlayStation Network/Account Management] > [Account Information] > [Communication Preferences]and enable both check boxes. Once you have done this please wait a period of 48 hours, you should receive the e-mail within this time frame. You can then restore your notification preferences to your preferred state.

If you need further assistance with this or if you have any other questions regarding PlayStation products or services, please call PlayStation Support using the contact details below or reply to
this e-mail.

Thanks,

http://community.us.playstation.com/t5/...

scipascapa ::

nope, tudi jaz sem dobil na uk. samo traja nekaj tednov.

Gatsu ::

Jaz igram na SLO računu in nisem nikoli dobil nič... ne za Bloodborne ne za HZD, ne za kake druge igre ko so talali te platinum teme :(

scipascapa ::



Welcome home, hunter

Claim your prize

Congratulations, Aloy of the Nora.

You have seized the Platinum Trophy for Horizon Zero Dawn™.
As a reward the elders have bestowed upon you this exclusive theme for your PlayStation(R)4.

Zgodovina sprememb…

Rost ::

A lahko spremeniš državo?

Gatsu ::

Ne, lahko pa narediš nov account :)

Rost ::

Gatsu je izjavil:

Ne, lahko pa narediš nov account :)

Nah mam velik igrc kuplenih preko PS Store.

Tr0n ::

Prvi dve urci, in sem navdusen. Zanimiv, unikaten svet in zgodba, zanimivi liki, odlicna grafika in solid gameplay.

Skoda da je samo 30 FPS, ampak bomo nekako preziveli. :)

scipascapa ::

no šit šerlock?

oo7 ::

Tr0n je izjavil:

Prvi dve urci, in sem navdusen. Zanimiv, unikaten svet in zgodba, zanimivi liki, odlicna grafika in solid gameplay.

Skoda da je samo 30 FPS, ampak bomo nekako preziveli. :)



Si začel igrat :)

oo7 ::



Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds DLC PS4 Trailer | E3 2017

Tr0n ::

Ah, more content. Sure. :)

yayo ::

glupo vprašanje: kaj za igrat dlcje na PS4 je potrebno imet disk z original igro?

Gatsu ::

Če DLC zahteva osnovno igro potem ja, če pa so samostojni tako kot TLOU Left Behind, ter prihajajoči Uncharted ter Dishonored pa ne.

oo7 ::

yayo je izjavil:

glupo vprašanje: kaj za igrat dlcje na PS4 je potrebno imet disk z original igro?


Jaz sem, do zdaj na Ps igral samo en dlc to je bil TLOU left behind na PS3. Sem moral dokupit disk, ker je imel moj Ps3 samo 12 gb prostora.

scipascapa ::

http://deals.simplygames.com/p/horizon-...

32€ s ptt.

kdor jo še nima, naj kupi.

scipascapa ::

https://blog.us.playstation.com/2017/07...

Horizon Zero Dawn Patch 1.30 Adds New Game+, Face Paint Options, Ultra Hard Difficulty, More

oo7 ::

Horizon Zero Dawn - PATCH 1.30 Features | PS4

oo7 ::

Sony Launches Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC on November 7



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9911565 (367) yayo
»

Outcast Reboot HD (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727369 (333) dolenc
»

Praey for the Gods

Oddelek: Igre
162114 (712) oo7
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913357 (6049) scipascapa
»

Sonyjev direktor se poslavlja

Oddelek: Novice / Ostale najave
238663 (7061) Vazelin

Več podobnih tem