» »

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Temo vidijo: vsi

oo7 ::

Horizon Zero Dawn Story Expansion Already In The Works

http://wccftech.com/horizon-zero-dawn-s...

scipascapa ::

jaj ;) upam, da ne bo drag DLC :)

oo7 ::

Samo vprašanje kdaj bo na voljo ta DLC.

Gatsu ::

Se ne mudi. Letos je itak preveč iger....

Aasimar ::

Iz prve roke - koliko je dolg HZD? (glavna štorija)

tnx.

oo7 ::

Aasimar je izjavil:

Iz prve roke - koliko je dolg HZD? (glavna štorija)

tnx.




Samo glavna zgodba bi rekel tam okoli 20 ur.

scipascapa ::

jaz sem zdaj na 45 urah proti koncu samo moraš še nekaj zadev....50 ur? 20-25 ur če res hitiš samo glavne misije.

Crossfire ::

Glede na to, kako fenomenalen je špil, mislim, da se ne splača hiteti ampak lepo počasi raziskovati, uživati v lepoti igre.

oo7 ::

Evo igro preigral porabil sem dobrih 55 ur naredil sem skoraj vse queste razen hunting in ostal mi je stranski quest za acient armor.
Grafika zelo dobra brez pripomb.
Mapa zelo razgibana od zelenja, do puščave in do gor, kjer je sneg.
Zgodba zelo zanimiva bolj kot se bližaš koncu bolj je zanimivo :)
Gameplay je odličen brez pripomb.
Strojev je več kot 20 vrst plus človešni nasprotniki. Najbolj so mi bili tečni ptiči tam sem imel največ težav.
Aloy glavna junakinja igre 10/10 in definitivno boljša kot Lara Croft. Aloy je najboljši ženski lik v igrah poleg Ellie z The last of us.
Igra je odlična in priporočam.

Glasba je pa tudi odlična.



Guerrilla Games so se izkazali in na moji lestvici iger za konzole je studijo prišel na drugo mesto takoj za Naughty Dog. Zdaj pa samo še čakam na odgovor SIE Santa Monice Studio in njihovo novo igro God of War 4.

scipascapa ::

scipascapa ::

oo7 ::

Dobra cena pa še DLc in Aloy :)

Marix ::

Imam vprašanje ali če kupim preko te strani bo igra v angleškem jeziku? Ali se lahko jezik menja na nemškega?

scipascapa ::

ENG.

oo7 ::

Podnapise lahko sigurno spremeniš tudi v Nemščino če je pa zvok tudi Nemški pa ne vem.

Berserker ::

Kje bi dobil špil najceneje pod 50€? Magari rabljeno.

scipascapa ::

http://www.bolha.com/iskanje?q=HORIZON+...

raje dam 50€ za novo iz shopto.

Berserker ::

Shopto ima na koncu isto ceno ko goblin.

scipascapa ::

pa dobiš isto?

goblin 55 + 3 ptt = 58

shopto 50 na dom s tem, da dobiš kodo + obesek + kartice

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Goblin ima 55€, ker ga lahko osebno prevzamem v Mariboru.

Kode, obeski in kartice so krama, ki bi romale v smeti.

Poleg tega tukaj zahtevajo predplačilo, kako naj bom 100% da se ne bo paket izgubil.

scipascapa ::

v 99,99% se ne.

Gatsu ::

Berserker je izjavil:

Goblin ima 55€, ker ga lahko osebno prevzamem v Mariboru.

Kode, obeski in kartice so krama, ki bi romale v smeti.

Poleg tega tukaj zahtevajo predplačilo, kako naj bom 100% da se ne bo paket izgubil.


Če se izgubi pošljejo še enkrat ali pa vrnejo denar.

Berserker ::

Kaj boste potem, ko gre UK izven carinske unije?

scipascapa ::

razmišljali takrat.

Berserker ::

Kako dolgo hodi roba iz shopto? Naročil sem 23. A jo lahko pričakujem še pred Aprilom?

scipascapa ::

itaq.

Berserker ::

Drugače se sploh ne morem prijavit na njihovo stran, namreč ko vpišem geslo in user name mi resetira stran.

scipascapa ::

clear cache, drugi brskalnik?

scipascapa ::

https://www.zavvi.com/games-ps4/horizon...

46EUR na dom

Use code 10952-47DC-4876 for 10% off makes it ?35.09.

če rata še koda

41EUR

Zgodovina sprememb…

Gatsu ::

Pa veselo čakanje 2-3 tedne do prejetja igre.... :)

scipascapa ::

Zadnje čase so se zelo popravili.

Gatsu ::

se pravi 2 tedna? :)

Niti enkrat od njih nisem dobil hitreje kot v 10 dneh. Zadnji dve naročili konec lanskega leta pa kot da bi iz Kitajske poslali

oo7 ::

Horizon Zero Dawn's Narrative Director Says They Spent 'Hundreds' Of Hours Rewriting The Story

http://kotaku.com/horizon-zero-dawns-le...

Važno, da jim je na koncu uspelo :)

yayo ::

ravno začel, kaj predlagate, kakšno težavnost za prvi playthrough?

oo7 ::

yayo je izjavil:

ravno začel, kaj predlagate, kakšno težavnost za prvi playthrough?


Jaz bi izbral normal. Odvisno kakšen iziv hočeš :)

scipascapa ::

horizon se prodaja že po 40€ na dober.si

Berserker ::

Normal je dovolj težek, ker te znajo določene beštije zbrcat v dveh ali treh udarcih.

Sicer pa kul špil, res pravo presenečenje po dolgem času, igram že od petka.

Edino kar mi ni všeč, je drugi del v Carja Sundom, kjer celotni lore in side questi delujejo na nivoju Skyrima in igra izgubi tisti čar posapokaliptične igre, kot jo ima v prvi polovici.

oo7 ::

Jaz sem pogrešal kakšno večje mesto pa ne ta, ki so jih zdaj ustvarili ampak tista, ki so bila uničena. Recimo nekaj takega kot je bil Washington v Fallout 3.

yayo ::

fak, takoj na začetku igre game breaking bug, sem končal tutorial quest Lessons Of The Wild in bil prisiljen nehati z igranjem medtem, ko je laufala zaključna animacija, ugasnem PS4, kasneje spet prižgem, grem v igro, in najdem Aloy še kot deklico, samo, ob koči njenega tutorja. Potem sem zgubil uro in pol z potepanjem po mapi (sem mislil, da te igra vrže v svet pa potem nekje naideš na quest trigger) pa se nič ni zgodilo, nikjer nobenega quest markerja ne ničesar. Pogledam vodič na Youtube in ugotovim, da bi po kratki anmaciji Aloy že morala nastopiti kot odrasla... Torej vse še enkrat od začetka v upanju, da se bug ne ponovi ;((

oo7 ::

yayo je izjavil:

fak, takoj na začetku igre game breaking bug, sem končal tutorial quest Lessons Of The Wild in bil prisiljen nehati z igranjem medtem, ko je laufala zaključna animacija, ugasnem PS4, kasneje spet prižgem, grem v igro, in najdem Aloy še kot deklico, samo, ob koči njenega tutorja. Potem sem zgubil uro in pol z potepanjem po mapi (sem mislil, da te igra vrže v svet pa potem nekje naideš na quest trigger) pa se nič ni zgodilo, nikjer nobenega quest markerja ne ničesar. Pogledam vodič na Youtube in ugotovim, da bi po kratki anmaciji Aloy že morala nastopiti kot odrasla... Torej vse še enkrat od začetka v upanju, da se bug ne ponovi ;((


Jaz sem igro preigral brez vseh težav. Mogoče je pa z najnovejšim updejtom kaj narobe?

Gatsu ::

yayo je izjavil:

fak, takoj na začetku igre game breaking bug, sem končal tutorial quest Lessons Of The Wild in bil prisiljen nehati z igranjem medtem, ko je laufala zaključna animacija, ugasnem PS4, kasneje spet prižgem, grem v igro, in najdem Aloy še kot deklico, samo, ob koči njenega tutorja. Potem sem zgubil uro in pol z potepanjem po mapi (sem mislil, da te igra vrže v svet pa potem nekje naideš na quest trigger) pa se nič ni zgodilo, nikjer nobenega quest markerja ne ničesar. Pogledam vodič na Youtube in ugotovim, da bi po kratki anmaciji Aloy že morala nastopiti kot odrasla... Torej vse še enkrat od začetka v upanju, da se bug ne ponovi ;((


Ugašat igre med temi animacijami na silo ni glih najbolj pametno, ker lahko da je takrat ravno shranjevalo progress... Pa sej imaš suspend mode in lahko kadarkoli konzolo ugasneš med igranjem SP iger in ko prižgeš nadaljuješ naprej.

yayo ::

ja, me je izučilo. Je pa bil zanimiv hrošč, Aloy kot deklica povsem sama v odprtem svetu, niti na drevesa ni bilo mogoče skakati, ker je bila premajhna. No sedaj mi igra dela bp, sem sicer na začetku, tretja misija, šele sem skapiral, da je stealth pravi pristop, če nočeš biti pomendran...

oo7 ::

Ja stealth je najboljši pristop :)

yayo ::

Moram povedat, da igra postaja kar zanimiva, veliko bolj kot sem pričakoval. Sem končal Proving in krenil proti Meridianu, in se mi zdi, da je Normal ravno prava težavnostna stopnja, vsaj za zdaj. Pa Aloy je res badass, ta nova Lara Croft se lahko kar skrije pred njo. :)

Berserker ::

Zgodba me v tej igri ful spominja na kombinacijo planeta opic in matrice.

yayo ::

tisti skili tipa death from above so za kaj? ker trenutno lovim bolj iz stealtha in se mi zdi smešno iskat npr. skalo, da bom z nje skakal le zaradi bullet time animacije.

oo7 ::

yayo je izjavil:

tisti skili tipa death from above so za kaj? ker trenutno lovim bolj iz stealtha in se mi zdi smešno iskat npr. skalo, da bom z nje skakal le zaradi bullet time animacije.


Moraš še malo pogledati kaj je naslednja spretnost, ker če prejšnje nimaš odklenjne tudi naslednje ne moreš. Itak pa boš imel proti koncu skoraj vse spretnosti odklenjene men so manjkale samo 2 ali 3 spretnosti.

oo7 ::

Guerrilla: Horizon's Sequel Would Have To Have An Equally Deep Story & More Machines

http://wccftech.com/guerrilla-horizon-s...

scipascapa ::

oo7 ::

scipascapa je izjavil:




Samo še Kojima manjka :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9911286 (88) yayo
»

Outcast Reboot HD (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727257 (221) dolenc
»

Praey for the Gods

Oddelek: Igre
162094 (692) oo7
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913257 (5949) scipascapa
»

Sonyjev direktor se poslavlja

Oddelek: Novice / Ostale najave
238555 (6953) Vazelin

Več podobnih tem