» »

Horizon Zero Dawn

Horizon Zero Dawn

Temo vidijo: vsi

oo7 ::

Horizon Zero Dawn: Complete Edition out in December, includes The Frozen Wilds expansion

https://www.vg247.com/2017/10/04/horizo...

oo7 ::

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds - Environment Trailer | PS4

yayo ::

sem že nekaj napisal, ko si imel temo pod 7 umetnosti pa se mi ne ljubi spet... Igraj pa boš videl, da ne drži, da je "boring gameplay", gameplay je enako boring, kot pri kakšni Far Cry franšizi, ali Fallout. Gre za streamlined konzolaški action pseudorpg ampak igra funkcionira zelo dobro, ne bi imela toliko pozitivnih ocen drugače. Feminizma in politične korektnosti je v igri kanček, če si paranoičen branilec patriarhata te bo motil, drugače boš užival v igri. Jaz sem naštete "probleme" komajda opazil :)) Drugače pa: ena kvazifeministična igra napram tisočim mačističnim? A je to tako hudo? Kmalu bodo začele izhajati igre v katerih bomo lahko ustvaril transesksualne/panseksualne/genderqueer/genderfluid/bigender/trigender/pangender/non binary glavne like. In tudi to bomo preživeli. ;)

oo7 ::

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds - Meet the Scorcher

oo7 ::

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds |Creating the Banuk

yayo ::

Bomo preigrali, ko bo kaka Game Of The Year edition prišla na 20 evrov. Če sem prav razumel potrebuješ osnovno igro, da lahko igraš dodatek, jaz sem pa svojo zdavnaj prodal...

scipascapa ::

36€ nova ZAVVI

scipascapa ::

https://www.base.com/buy/product/horizo...
Horizon Zero Dawn Complete Edition (PS4) - GBP34.85 @ Base

w000t !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oo7 ::

Horizon Zero Dawn The Frozen Wilds - Final Lanch Trailer 4K (PS4)

Gogyto ::

Odlično.
Še z osnovno igro se ukvarjam, pa sem nekje na polovici. Špil je meni osebno odličen. Po dolgem času RPG igra, v kateri uživam in definitivno pade tudi nadaljevanje. Bo pa ravno padla cena, ko bom šel s prvim delom h kraju, tako da bo tole med željami nekaj časa, hehe

oo7 ::

Gatsu ::

Preigral DLC na hard težavnosti in je eden boljših dodatkov, kar sem jih doslej igral - takoj za Witcher 3 in Bloodborne dodatki tbh. Za popolnoma vse narest sem porabil 20 ur. Nove beštije so pa res zajebane in dokler jih maš 1 na 1 še gre, ko pa fašeš še kake dodatke je pa veselica :D

Berserker ::

Bom še tukaj napisal. Imam dodatek za UK račun, če ga kdo želi mu ga prodam za 10€ preko paypala.

vostok_1 ::

V bistvu ta expansion zgleda bolj slabo po trailerju sodeč. Precej generic bullshit. Saj tud original je bil 3/4 generic bullshit. Pač, zgodba in atmosfera je reševala vse skupaj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Gatsu ::

Generični bullshit? Ok zdej mi pa povej kva te je pa letos navdušilo?

vostok_1 ::

Od iger?
Nisem še nobene preigral. Sem pa ogledal komplet HZD od začetka do konca.

Je precej generični bullshit, razen zgodbe seveda.

1. Osebe...saj bi več povedal, ampak, baje, je sovraštvo do nasprotnega spola, baje. Point je, da 99% karakterjev v igri je totalno enodimenzionalnih in pretty boring. Zelo predvidljivi. Še tisti, ki niso so precej površinski. Nobenih aberacij, zanimivih flaw-jev, čudnih background-ov.

2. Akcija je grozno repetitivna. Zanimiva do prvih nekaj dvobojev pol pa ne več.

3. Nobenih posebnih questov, zanimivih dogodivščin. Vse zelo whitewhased (ne modi, to ni rasistična zmerljivka).


Za leto 2009 bi to še mogoče šlo, ampak 2017. Sorry, no go.

Ampak kot rečeno, ideja zgodbe je probably one of the best ever conceived in pop sci-fi gaming.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Gatsu ::

So much bullshit da niti ne mislim več komentirat....

fireX88 ::

vostok_1 je izjavil:

Od iger?
Nisem še nobene preigral. Sem pa ogledal komplet HZD od začetka do konca.

Je precej generični bullshit, razen zgodbe seveda.

1. Osebe...saj bi več povedal, ampak, baje, je sovraštvo do nasprotnega spola, baje. Point je, da 99% karakterjev v igri je totalno enodimenzionalnih in pretty boring. Zelo predvidljivi. Še tisti, ki niso so precej površinski. Nobenih aberacij, zanimivih flaw-jev, čudnih background-ov.

2. Akcija je grozno repetitivna. Zanimiva do prvih nekaj dvobojev pol pa ne več.

3. Nobenih posebnih questov, zanimivih dogodivščin. Vse zelo whitewhased (ne modi, to ni rasistična zmerljivka).


Za leto 2009 bi to še mogoče šlo, ampak 2017. Sorry, no go.

Ampak kot rečeno, ideja zgodbe je probably one of the best ever conceived in pop sci-fi gaming.


sedaj mi pa prosim povej, katera igra letos, lansko leto, predlansko leto ali pa 10 let nazaj ni generični bulshit???

mislim, da "Persona non grata" veliko pomeni poleg tvojega imena
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

vostok_1 ::

Kaj vam ni jasno?

Za nove AAA igre sicer ne poznam, ampak naslovi tipa Deus Ex so recimo nekaj kar je dobro narejeno. Crysis je tudi dokaj dobro narejen za shooter. Uncharted/TR itd. Fallout new vegas. Mass effect

HZD ima totalno bland queste in karakterje. Več ali manj hodiš iskat kake brezvezne stvari ali fentat ta pa tisti robot.
Recimo v primerjavi s Stalkerjem ali čim podobnim.

To tudi reviewi, ki niso IGN, potrjujejo. Je zelo pobeljena igra, as in brez barv.

Ampak važno, da obtožujete druge in jih zmerjate, sami pa niti enega konkretnega komentarja niste sposobni. I take PNG any day compared to being such a lame person as you.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Tr0n ::

oo7 ::

Killzone igre so hodile ven na dve leti me zanima če bo čez leti tudi že Horizom 2 ampak tukaj gre za večjo igro.

vostok_1 ::

Tr0n je izjavil:



Bom si ogledal. Ampak honestly...there's not really that much to it.

A vi res niste opazili, da je igra zelo bland? Iz praktično vseh vidikov raten zgodbe in narativnega backgrounda.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Preden me obtožite..."nah ah...najdi mi eno boljšo igro"

Deus Ex, ta nov. Je moderen in definitivno bistveno bolje narejen...iz skoraj vseh vidikov.

Gampelay ni grozno repetitiven. Srečaš zanimive osebnosi, delaš raznovrstne naloge, imaš mnogo več poti ...

HZD je praktično skrivanje od grmovja do grmovja in tolčenje vedno večjih sovragov, ki se premikajo okretno kot miške.
Imaš triljon Arrow 1, arrow 1 advanced. Fire arrow 2 ultra....
Grinding bullshit.

Misije so as bland and uninteresting as ever. Najdi brezvezno stvar tam. Reši brezveznika gor. Bodi pravičnik itd.

Skratka. Izredno BLAND igra.
Hell. Iz tega vidika je bil Oblivion konkretno boljši.



This is the pinnacle of boss fights.

Vzemte v zakup, da je čez celo igro enih 10 takih in vse se sesuje po istem postopku.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

hurikhan ::

Mah, glej, igra je odlično narejena (grafično). Jaz sem jo 2 meseca nazaj dobil za 20 eur in tolk je vsekakor vredna. Že zaradi tega, da malo raziskuješ in gledaš pokrajino.
Igralnost pa zgodba pa res nista nek presežek.

vostok_1 ::

Hja. Grafično se sicer ni možno pretirano pritoževat, čeprav je crysis že leta 2009 imel boljšo ali vsaj primerljivo grafiko.

Glede raziskovanja...it's a void, boring world.

Vse kar te drži pokonci je to da zveš zgodbo.
Na katero se pol na koncu poserjejo s tistim AI duhom, ki poleti po zraku in se ujame v flaški.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Gatsu ::

Lej igra ti ni všeč, move on. Men tud vsesplošno priznani MGS5 ne dogaja, pa zato ne bom šel srat po špilu na forum. Sicer pa ja več kot očitno si z razlogom persona non grata.

vostok_1 ::

Enako velja zate. Če ti review ni všeč, pol ne ga brat.

A ti na amazonu se tud pizdiš ko folk daje negativne ocene?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

yayo ::

vostok, pretty please, ne branim igre, ker mi je vseeno za tuja mnenja, posebno, ker jo ne štejem med svoje naj - naj, ampak ti se bodeš kar naprej iz nekega inata z ljudmi, ki so jo igrali, medtem, ko ti nisi. Ne vidiš absurda?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

vostok_1 ::

Jz se strinjam, da ni čisto identično gledat ali špilat. Ampak od videnega, dejansko me ni nič pritegnilo, da bi igro dejansko preizkusil. Še posebej za ceno tistih 50€.
I might even say, da je nekolikšen nateg za ta denar.

Jz sicer nisem jezen zaradi špila, ampak zaradi podlih potez določenih ljudi, ki mi niso pustili post-at povsem kulturen opis/komentar.
Od tod moje nezadovoljstvo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

scipascapa ::

Mah sem jezen.

Pred meseci sem v SLO kupil igro, jo obrnil, platina in vse...vmes prodal in ponovno kupil iz UK, ki pa ni kompatibilna z mojimi sejvi zgleda....za popizdit.
Samo, a ne bi moralo vseeno delati? Evropska verzija ipd.

Lahko kdo poslika kodo verzije igre, kupljene v SLO?

yayo ::

zgleda, da se UK in EU tretirata drugače pri Plejstejšnu, pogosto imajo EU igre na disku več jezikov kot opcijo, medetem, ko ima UK samo angleščino. Tudi sejvi med fizičimi in digitalnimi verzijami baje niso kompatibilni, idiotizem prve vrste.

vostok_1 ::

scipascapa je izjavil:

Mah sem jezen.

Pred meseci sem v SLO kupil igro, jo obrnil, platina in vse...vmes prodal in ponovno kupil iz UK, ki pa ni kompatibilna z mojimi sejvi zgleda....za popizdit.
Samo, a ne bi moralo vseeno delati? Evropska verzija ipd.

Lahko kdo poslika kodo verzije igre, kupljene v SLO?


In kako se ti je zdela igra drugače, glede na to da si plačal?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

scipascapa ::

odlična, sem še vzel goty, ki jo čakam, samo sem v pm, če bom moral vse od začetka....

vostok_1 ::

To each his own i guess.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Berserker ::

vostok_1 je izjavil:

Enako velja zate. Če ti review ni všeč, pol ne ga brat.

A ti na amazonu se tud pizdiš ko folk daje negativne ocene?


Ja ampak ti si že večkrat ponovil da ti špil ni všeč, pa še kar ponavljaš te trditve in preprečuješ folk v svoj prav.

Also, če ima kdo UK račun mu podarim dodatek, da ne bo koda šla v nič.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Berserker je izjavil:


Ja ampak ti si že večkrat ponovil da ti špil ni všeč, pa še kar ponavljaš te trditve in preprečuješ folk v svoj prav.


You're right in a way.

Mogoče pa je to zgolj moj fail, ker namesto obtoževanja z vsem možnim, brisanja in zaklepanja, sem pričakoval, da se bo mogoče vpalila kaka debata, kjer bomo obdelali kvaliteto špila.

In that case, sem vam dolžen eno opravičilo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

scipascapa ::

berseker: jaz se javim :P

rudmajstr ::

Imam UK račun z original HZD, če ima kdo morda neporabljeno kodo, samo še danes se jo da porabiti.

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:



Mogoče pa je to zgolj moj fail, ker namesto obtoževanja z vsem možnim, brisanja in zaklepanja, sem pričakoval, da se bo mogoče vpalila kaka debata, kjer bomo obdelali kvaliteto špila.



Dobro
+ Gameplay
+ Grafika
+ Glasba
+ Zanimiva zgodba

Slabo
- Feminizem in sjw

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:



Mogoče pa je to zgolj moj fail, ker namesto obtoževanja z vsem možnim, brisanja in zaklepanja, sem pričakoval, da se bo mogoče vpalila kaka debata, kjer bomo obdelali kvaliteto špila.



Dobro
+ Gameplay
+ Grafika
+ Glasba
+ Zanimiva zgodba

Slabo
- Feminizem in sjw



Gameplay: povprečen. Veliko ponavljanja in vedno isti triki. V tistih cauldronih sem pričakoval, da bo potrebno kaj bolj pametnega naredit. Ampak zgolj uničit par generatorjev in sfajtat eno beštjo. Over and over again.

Grafika: za bit 2017, niti ni neki over the top. Oblivion, farcry, Crysis je po bogatosti pokrajine že toliko let prej bil primerljiv.





Ne vem no...vi pravite, da sta tej dve sliki svetlobna leta med seboj. Toliko je razlike, da pravzaprav treba žalit folk na ta račun. Šure, whatever.

Glasba:

Ni da je slaba, ampak spet ni neki originalna. Standardni epsko-orkestralno-tribal ritmi, glasovi in inštrumenti.
Napišeš v youtube "epic music"

in te zasujejo z praktično identično glasbo, ki bi bila komot izmenljiva and nobody would hear the difference.

Zgodba: ok, to ja. Je sicer švoh prikazana, ampak in the right hands, bi lahko bila ena najboljših mainstream zgodb...probably ever.


SJW vsebina: tako blatant in brezsramnega propagiranja agende, v mainstream igri še nisem videl. Bi komot napisal več, ampak je baje white knight certified anti-woman hate speech, tko da žal ne morem komentirati.


Škoda mi je le, da mogoče če bi imeli malo bolj indie poslanstvo, bi to bila res en classic gem of a game. The idea was there, but alas.
I feel sad seeing so many great ideas being destroyed by corporate greed.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:



Gameplay: povprečen. Veliko ponavljanja in vedno isti triki. V tistih cauldronih sem pričakoval, da bo potrebno kaj bolj pametnega naredit. Ampak zgolj uničit par generatorjev in sfajtat eno beštjo. Over and over again.



Glede gameplaya sem mislil premikanje lika. Ja igra je dolga in se ponavlja.


vostok_1 je izjavil:


Grafika: za bit 2017, niti ni neki over the top. Oblivion, farcry, Crysis je po bogatosti pokrajine že toliko let prej bil primerljiv.





Ne vem no...vi pravite, da sta tej dve sliki svetlobna leta med seboj. Toliko je razlike, da pravzaprav treba žalit folk na ta račun. Šure, whatever.



Ah ni primerjave grafika je zelo dobra in je velika razlika med to tvojo sliko ali v živo na televiziji.


vostok_1 je izjavil:


Glasba:

Ni da je slaba, ampak spet ni neki originalna. Standardni epsko-orkestralno-tribal ritmi, glasovi in inštrumenti.
Napišeš v youtube "epic music"

in te zasujejo z praktično identično glasbo, ki bi bila komot izmenljiva and nobody would hear the difference.




Med igranjem igre je meni bila glasba dobra. Posebej ta :



vostok_1 je izjavil:


Zgodba: ok, to ja. Je sicer švoh prikazana, ampak in the right hands, bi lahko bila ena najboljših mainstream zgodb...probably ever.





Men je bila zgodba kar zanimiva sploh zato, ker je postavljena v post-apokaliptičnem svetu. Ne more biti vsaka igra TLOU ali Witcher 3.


vostok_1 je izjavil:

SJW vsebina: tako blatant in brezsramnega propagiranja agende, v mainstream igri še nisem videl. Bi komot napisal več, ampak je baje white knight certified anti-woman hate speech, tko da žal ne morem komentirati.


Škoda mi je le, da mogoče če bi imeli malo bolj indie poslanstvo, bi to bila res en classic gem of a game. The idea was there, but alas.
I feel sad seeing so many great ideas being destroyed by corporate greed.


Razumem in se strinjam to je čedalje večji problem v filmih, igrah...

Berserker ::

vostok_1 je izjavil:

Berserker je izjavil:


Ja ampak ti si že večkrat ponovil da ti špil ni všeč, pa še kar ponavljaš te trditve in preprečuješ folk v svoj prav.


You're right in a way.

Mogoče pa je to zgolj moj fail, ker namesto obtoževanja z vsem možnim, brisanja in zaklepanja, sem pričakoval, da se bo mogoče vpalila kaka debata, kjer bomo obdelali kvaliteto špila.

In that case, sem vam dolžen eno opravičilo.


Jaz imam dobro mnenje o špilu in s tem se strinjajo kritiki kot publika. Dejstvo je, da se od špila nič ni pričakovalo, ker noben ni polagal upov na Guerillo.

Boj je preprost in vleče. Dosti pripomore da občutiš težo škode, ki jo povzročaš naokoli, lomijo se skale, veje in odpadajo kosi beštije, v glavnem kr epsko.

Nasprotniki so zanimivi, kot njihovi vzorci obnašanja, takoj dobiš vibe na Monster Hunter. Razočarajo pa človeški nasprotniki, ki so kr nekaj.

Glasba je perfekta, najbolj navdušijo tisti komadi na štartu pa tisti žalostni del z violino.

Zgodba je še kul, kar se tiče raziskovanja preteklosti in zakaj je svet takšen kot je, medtem ko je tisti del z Eclipse in Hadesom mogoče malce preveč previdljiv, pa sam lore je malce preveč v slogu Final Fantasy in japonskih jrpg.

Zdaj grafiko težko primerjaš s Crysis, ker slednji bolj cilja na fotorealizem, kot pa estetiko in pravljičnost Decime v HZD.

Ne vem kaj točno je z SJW zadevami v tem špilu. Dejstvo je, da so nabiralniške skupnosti (Nora in Banuk) bile precej enakopravne, medtem ko je patriarhijo in hierarhijo takoj opazit v "civilizirani" Carja Sundom in med Oserami. Glavni karakter belka, pa tudi na masivno kolje brown people negativce.

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Aja pa obljubljena DLC koda ZGOLJ ZA UK account. Kdo pride prvi, prvi melje: FAA4-E9NE-GAQT

Upam da še dela, v nasprotnem primeru se opravičujem.

vostok_1 ::

No saj ne rečem. Ni grozna igra. Mi pa je žal videt tak potencialni biser, da gre v prodajo neobdelan.

Če bi bilo vse skupaj malo bolj R-rated, malo več artistične svobode itd. This could be a really unique game.

Guerilla sicer ni ravno imela kapacitet za to dosežt, ampak definitivno je ta bolj zabavne dele uničil Sony.

Na trg treba dat čimbolj bland zadeve, da slučajno ne bi se kdo kaj pritoževal. Eksperimentiranje je za velike korporacije pretty much forbidden.


Glede SJW vsebine bi ti z največjim veseljem dodelal skoraj sceno po sceno (žal, kar se še spomnem). Ampak powers that be, mi to prepovedujejo.
Sicer pa niti ne...ratio ni tak kot si napisal.
Če se zmeniš z določeno osebo ti kaj več spišem.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

scipascapa ::

berseker: The code you entered may not be correct or may no longer be valid. Please check your entry.

zdaj se ta oseba tudi zahvalala ne bo.

scipascapa ::

evo tole sranje s temi regijami, kako ima ms to urejeno na xboxu?

https://www.reddit.com/r/horizon/commen...

Berserker ::

vostok_1 je izjavil:

No saj ne rečem. Ni grozna igra. Mi pa je žal videt tak potencialni biser, da gre v prodajo neobdelan.

Če bi bilo vse skupaj malo bolj R-rated, malo več artistične svobode itd. This could be a really unique game.

Guerilla sicer ni ravno imela kapacitet za to dosežt, ampak definitivno je ta bolj zabavne dele uničil Sony.

Na trg treba dat čimbolj bland zadeve, da slučajno ne bi se kdo kaj pritoževal. Eksperimentiranje je za velike korporacije pretty much forbidden.


Glede SJW vsebine bi ti z največjim veseljem dodelal skoraj sceno po sceno (žal, kar se še spomnem). Ampak powers that be, mi to prepovedujejo.
Sicer pa niti ne...ratio ni tak kot si napisal.
Če se zmeniš z določeno osebo ti kaj več spišem.



Kot sem zapisal, noben sploh ni pričakoval kaj dosti od te igre, zato pa je tudi lepo presenetila.

Vsekakor bodo devi v nadaljevanju dodelali bolj šibke točke igre.

V bistvu jih je Sony zgolj rešil, gre za nov flagship špil te konzole.

Bland zadeve? Jaz imam občutek da še zgolj Sony dela top AAA igre, medtem ko ostali devi štancajo overwatch, destiny in battle royal generične klone.

Mi je poznan tvoj pogled na SJW, ampak who give shit? Kot sem zapisal, igramo belko, ki kolje in rešuje "people of color", nič kaj sjw-evsko.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Berserker je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

No saj ne rečem. Ni grozna igra. Mi pa je žal videt tak potencialni biser, da gre v prodajo neobdelan.

Če bi bilo vse skupaj malo bolj R-rated, malo več artistične svobode itd. This could be a really unique game.

Guerilla sicer ni ravno imela kapacitet za to dosežt, ampak definitivno je ta bolj zabavne dele uničil Sony.

Na trg treba dat čimbolj bland zadeve, da slučajno ne bi se kdo kaj pritoževal. Eksperimentiranje je za velike korporacije pretty much forbidden.


Glede SJW vsebine bi ti z največjim veseljem dodelal skoraj sceno po sceno (žal, kar se še spomnem). Ampak powers that be, mi to prepovedujejo.
Sicer pa niti ne...ratio ni tak kot si napisal.
Če se zmeniš z določeno osebo ti kaj več spišem.



Kot sem zapisal, noben sploh ni pričakoval kaj dosti od te igre, zato pa je tudi lepo presenetila.

Vsekakor bodo devi v nadaljevanju dodelali bolj šibke točke igre.

V bistvu jih je Sony zgolj rešil, gre za nov flagship špil te konzole.

Bland zadeve? Jaz imam občutek da še zgolj Sony dela top AAA igre, medtem ko ostali devi štancajo overwatch, destiny in battle royal generične klone.

Mi je poznan tvoj pogled na SJW, ampak who give shit? Kot sem zapisal, igramo belko, ki kolje in rešuje "people of color", nič kaj sjw-evsko.


Se mi je zdelo, da je to flagship igra.
Tako igro bi jaz naredil, če bi želel čim več zaslužiti in čim manj riskirati.
Se sicer strinjam, da ostali delajo še večji šrot. AAA igre so v istih težavah kot Holivud filmi. Vsako leto bolj.

Igraš belo pseudo-Mary Sue, ki pobija v pretežni večini bele moške. Rešuje prav tako bele moške tiste ta copataste.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

oo7 ::

Malo statistike

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

vostok_1 ::

Kdaj bo nadaljevanje?

I can't wait to watch it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Horizon Forbidden West [Horizon Zero Dawn 2] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9911510 (312) yayo
»

Outcast Reboot HD (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727346 (310) dolenc
»

Praey for the Gods

Oddelek: Igre
162107 (705) oo7
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913345 (6037) scipascapa
»

Sonyjev direktor se poslavlja

Oddelek: Novice / Ostale najave
238632 (7030) Vazelin

Več podobnih tem