» »

Genius 5.1 & Abit NF7-S 2.0 problem

Genius 5.1 & Abit NF7-S 2.0 problem

Backup22 ::

Zdravo!

Imam novi računalnik z Abit Nf7-s 2.0 in Genius Home Theater 5.1 zvočniki. Nikakor jih ne morm usposobit, da bi vsi delali... Integriran soundblaster na plati ima 2 vhode:

Center/Subwoofer
Line-In
Front Right + Left
Rear Right + Left
(mic)

Iz woofera gre kabel, ki se razcepi na 3 banane (črna, rumena zelena => taki so tudi vhodi) vse povežem... (sploh prav tak?) in pol nikak ne gre nastavit tako, da bi vseh 5.1 delalo..delajo 3.1...al dva fronta al pa 2 satelita (poleg centra in bassa)... Help me plese!

Aya pa pri nForce nastavitvah... je čarovnik za zvočnike kao..in tam sporoči: An unsupported operation was attempted...;((

Help plese!

Fury ::

ja, pri abitu so ne vem kako zajebal in sta una 2 oranzen in crn ZAMENJANA!!"!=#!$() Skratka. Oranzen jack daj v CRNO lukno, crnega pa v ORANZNO.

V control panelu pusti tist wizzard in samo nastimaj tako, kot kaze ta slika:



tako mam jest in vse fajn dela. Muska prihaja iz vseh zvocnikov ce poslusam v winamp/media player/karkol.. filmi in igrce pa majo lepo surround zvok :)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Backup22 ::

Hvala Fury... vse lepo dela:)) Abit, Abit:8)

Fury ::

ql 8-)

tropinovec ::

sem nastavil tako, pa mi zadnji še vedno ne delajo...
(abit NF7-S in DDT2000)
;(
OK! že dela - sem napačno črno bananico od mikrofona not tiščal!!:8) :D

Zgodovina sprememb…

falotXP ::

Jaz imam tudi ABIT NF7-S r.2.0 in Genius SW-5.1 Value Deluxe zvočnike in ko priključim tisti Converter cable, ki sem ga dobil zraven zvočnikov in bi naj izboljšal zvok wooferja in centra naredi glih nasprotno....takrat center sploh ne dela!! Zakaj sploh ta Converter cable za SUB/CENT?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016059 (9998) FlamE#7

Zvočniki Genius SW-5.1 Home Theater Wood

Oddelek: Zvok in slika
244283 (3609) CaqKa
»

abit nf7-s in 5.1 zvočniki??

Oddelek: Pomoč in nasveti
11990 (822) mamamia
»

ABIT NF7-S in zvok 5.1

Oddelek: Zvok in slika
51182 (1100) orka
»

zadnji zvocniki tiho!

Oddelek: Zvok in slika
171700 (1588) odklop99

Več podobnih tem