» »

Drugi tir...novi TEŠ6?

Drugi tir...novi TEŠ6?

««
26 / 54
»»

Mr.B ::

matijadmin,
jaz čisto nič ne jokam, jokaš kvečemu ti. Če pripelješ rivatni kapital, pač ne moreš potem pričakovati TEŠ, razen če bi bili pričakovani dobički taki, da bi se pslačalo par miljonbv vsakemu tako potalat.
No je pa tudi res, da če bi slovenčki dejansko taki kot ti pripeljali tuji kapital, definirali ceno projketa, ne da je danes taka, jutri piha veter nasproti gibanja je nižja, pojutrišnjem je popovičeva burja, je poskočila,etc...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

matijadmin ::

Mr.B je izjavil:

matijadmin,
jaz čisto nič ne jokam, jokaš kvečemu ti. Če pripelješ rivatni kapital, pač ne moreš potem pričakovati TEŠ, razen če bi bili pričakovani dobički taki, da bi se pslačalo par miljonbv vsakemu tako potalat.
No je pa tudi res, da če bi slovenčki dejansko taki kot ti pripeljali tuji kapital, definirali ceno projketa, ne da je danes taka, jutri piha veter nasproti gibanja je nižja, pojutrišnjem je popovičeva burja, je poskočila,etc...

Delam za tuj kapital: eno francosko, eno japonsko in eno nemško korporacijo (vse poslujejo z milijardnim dobičkom, med 4 in 150 mlrd.).

Ti ne razumeš preproste računske operacije seštevanja, kolega. Zasebnik lahko kaj iztrži samo od uporabnikov, država širše, še od preostalih deležnikov prek davkov, ker tak projekt bo imel znaten fiskalni učinek. O tem ni nobenega dvoma, tega ne more na nobeni strani nihče zanikati. Zato je razlog, da se železnice povsod po svetu in še posebej EU financira tudi z javnimi sredstvi. Profitabilnih upravljalcev prav iz zgoraj navedenih razlogov skoraj, da ni po svetu (eden ali dva). Zato mora biti kalkulacija širša, vključevati mora tudi posredne (predvsem fiskalne) učinke.
Vrnite nam techno!

Mr.B ::

matijadmin,
potem se slovenčki odločite kaj bi radi. Plače v JS izven realnih možnosti plačila le teh, ali pa skrbeti da boste v JS in tisti na zizikah od nje imeli kaj za pokojnine.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

Evo šibam sedaj oddati glas ZA.

|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

Res me zanima, kako se bo zadeva razpletla.
Jaz upam, da bo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Grey ::

Kolikor sem sedaj uspel razbrati je stvar, kot je predstavljena v zakonu, iracionalna in nastavljena tako, da nas bo, ko bo stvar dokončana, udarilo po glavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

Ciklamen ::

Referendum niti podrazno ne bo uspel, ravnokar sem se vrnil iz svojega volišča, kjer sta volila 2 od 34, brat na drugem volišču 16 od 137, njegova punca pa 60 od 557.
- End of the Post ->

Grey ::

Ciklamen je izjavil:

Referendum niti podrazno ne bo uspel, ravnokar sem se vrnil iz svojega volišča, kjer sta volila 2 od 34, brat na drugem volišču 16 od 137, njegova punca pa 60 od 557.

Glede na to, kako so se mediji lotevali teh "soočenj" in prikazovanja zakana se ne čudim. Popoln fiasko kar se tega tiče.

Tole bo še ena draga lekcija za Slovenijo.

Mr.B ::

Slovenc se vedno misli, da to placa nekdo drug, in da njemu to noikoli ne bo potrebno placat. No nikoli res ne bo videl pri mezdi postavko plcevanje obresti kreditov od neto place. No morda bi bilo to za zavedanje tudi dobro.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Truga ::

Pa kaj ti res mislis da bo proracun/davek manjsi zato ker ne bomo gradil zeleznice? Ne se hecat.

SimplyMiha ::

Kot pričakovano je udeležba katastrofalna. Boste zdaj končno nehali s temi bednimi referendumi?

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Truga je izjavil:

Pa kaj ti res mislis da bo proracun/davek manjsi zato ker ne bomo gradil zeleznice? Ne se hecat.

Pojdi na referedum, je zate bolj razumljivo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

matijadmin ::

Mr.B je izjavil:

matijadmin,
potem se slovenčki odločite kaj bi radi. Plače v JS izven realnih možnosti plačila le teh, ali pa skrbeti da boste v JS in tisti na zizikah od nje imeli kaj za pokojnine.

A nisi Slovenec? Zakaj mene naslavljaš, ko jamraš o JS, s katerim ne poslujem in nimam nič? Je bila prehuda noč včeraj, da ne znaš seštevati in tako blodiš?

Grey je izjavil:

Kolikor sem sedaj uspel razbrati je stvar, kot je predstavljena v zakonu, iracionalna in nastavljena tako, da nas bo, ko bo stvar dokončana, udarilo po glavi.

Kakšne številke? Tehtni argumenti za tak zaključek? Ali samo lapanje?

Ciklamen je izjavil:

Referendum niti podrazno ne bo uspel, ravnokar sem se vrnil iz svojega volišča, kjer sta volila 2 od 34, brat na drugem volišču 16 od 137, njegova punca pa 60 od 557.

Premajhen in premalo reprezentativen vzorec za kakršne koli zaključke, a sam mislim tudi, da ne bo uspel. Predčasnih glasovnic je bilo oddanih pol manj kot na zadnjem.

Grey je izjavil:

Ciklamen je izjavil:

Referendum niti podrazno ne bo uspel, ravnokar sem se vrnil iz svojega volišča, kjer sta volila 2 od 34, brat na drugem volišču 16 od 137, njegova punca pa 60 od 557.

Glede na to, kako so se mediji lotevali teh "soočenj" in prikazovanja zakana se ne čudim. Popoln fiasko kar se tega tiče.

Tole bo še ena draga lekcija za Slovenijo.

Ali pa tudi ne.

A nimate svojih (pardon, madžarskih medijev) nasprotniki? :))
Vrnite nam techno!

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

matijadmin je izjavil:

Mr.B je izjavil:

matijadmin,
potem se slovenčki odločite kaj bi radi. Plače v JS izven realnih možnosti plačila le teh, ali pa skrbeti da boste v JS in tisti na zizikah od nje imeli kaj za pokojnine.

A nisi Slovenec? Zakaj mene naslavljaš, ko jamraš o JS, s katerim ne poslujem in nimam nič? Je bila prehuda noč včeraj, da ne znaš seštevati in tako blodiš?

Grey je izjavil:

Kolikor sem sedaj uspel razbrati je stvar, kot je predstavljena v zakonu, iracionalna in nastavljena tako, da nas bo, ko bo stvar dokončana, udarilo po glavi.

Kakšne številke? Tehtni argumenti za tak zaključek? Ali samo lapanje?

Glej, jaz razmisljam kdo bo jutri placeval za mojo pokojnino, ostali narodnjaki pa mislijo, da je pokojnina zagotovljena, samo dovol visoko placo moram petnsjstega dobiti... no pred kratkim ste se dragi soradovnjaki zadolzili, za katere projekte ? Aja sorry place. Dobra investicija za prihodnost.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

matijadmin ::

SimplyMiha je izjavil:

Kot pričakovano je udeležba katastrofalna. Boste zdaj končno nehali s temi bednimi referendumi?

Edino pravilno, da take nekvalificirane manjšine ovac ne odloča za vse ostale.
Vrnite nam techno!

matijadmin ::

Mr.B je izjavil:

matijadmin je izjavil:

Mr.B je izjavil:

matijadmin,
potem se slovenčki odločite kaj bi radi. Plače v JS izven realnih možnosti plačila le teh, ali pa skrbeti da boste v JS in tisti na zizikah od nje imeli kaj za pokojnine.

A nisi Slovenec? Zakaj mene naslavljaš, ko jamraš o JS, s katerim ne poslujem in nimam nič? Je bila prehuda noč včeraj, da ne znaš seštevati in tako blodiš?

Grey je izjavil:

Kolikor sem sedaj uspel razbrati je stvar, kot je predstavljena v zakonu, iracionalna in nastavljena tako, da nas bo, ko bo stvar dokončana, udarilo po glavi.

Kakšne številke? Tehtni argumenti za tak zaključek? Ali samo lapanje?

Glej, jaz razmisljam kdo bo jutri placeval za mojo pokojnino, ostali narodnjaki pa mislijo, da je pokojnina zagotovljena, samo dovol visoko placo moram petnsjstega dobiti... no pred kratkim ste se dragi soradovnjaki zadolzili, za katere projekte ? Aja sorry place. Dobra investicija za prihodnost.

A nisi v tujini? A ni, da te ne briga in ne misliš več na domovino? #domotožje

Dolg in zadolževanje nista problematična ob želenem, tj. negativnem trendu zadolževanja. Ker še seštevanja ne znaš, kar si danes dokazal, ti bom ta statističen pojem prikrajšal; dokler se dolg zmanjšuje, je okej. Zakaj bi rezal vse izdatke kar počez? Iz sovraštva do lastnega naroda? Saj smo videli, kako se je končal revanšizem, zapisan v ZUJF. Ustavno ga je razveljavilo, ker ni upošteval načela varstva zaupanja v pravo in ni upošteval enakosti pred zakonom. #diskriminacija #revanšizem #skrajnodesnipopulizem
Vrnite nam techno!

ZaphodBB ::

#diskriminacija #revanšizem #skrajnodesnipopulizem

The issue is never the issue. The issue is always the revolution.

Hrabri vojak matija.

ADIJOOO ::

VOLILNI MOLK :|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: matijadmin ()

Magic1 ::

Haha, ta referendum folk tako resno jemlje, da sploh nihče ne pomisli na volilni molk.:))
Magic

Gregor P ::

Saj za nas volilni molk ne velja, razen seveda, če ni kdo izmed nas organizator referendumske kampanje>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

matijadmin ::

ZaphodBB je izjavil:

#diskriminacija #revanšizem #skrajnodesnipopulizem

The issue is never the issue. The issue is always the revolution.

Hrabri vojak matija.


No, no. Ko zmanjka argumentov in je potrebno resnico na hitro pomesti pod preprogo, pride tudi napad na osebo prav (beri: mlatenje prazne slame). #fogger

Če nismo imeli za pokojnine, bi morali vse enako odvzeti. Ker je enakost pred zakonom ustavna pravica, diskriminacija pa prepovedana. #trueissue

Gregor P je izjavil:

Saj za nas volilni molk ne velja, razen seveda, če ni kdo izmed nas organizator referendumske kampanje>:D

Eni očitno po naročilu, plačano pisarijo. #spoiler :))
Vrnite nam techno!

Zgodovina sprememb…

ADIJOOO ::

Mr.B je izjavil:

matijadmin,
potem se slovenčki odločite kaj bi radi.


On ni slovenc če pa nisi še pogruntal on ne mara Slovenije vsak drugi njegov komentar je žaljenje Slovenije in slovencev. Najbrž je doživel psihični zlom, ko je Slovenija osvojila EP v košarki.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

gus5 ::

Zakaj referendum o novi progi Koper-Divača ni bil izpeljan na isti dan kot (bojo) volitve predsednika RS? To zakonodaja ne dopušča? :8)

Mare2 ::

gus5 je izjavil:

Zakaj referendum o novi progi Koper-Divača ni bil izpeljan na isti dan kot (bojo) volitve predsednika RS? To zakonodaja ne dopušča? :8)


Zakaj bi pa moral biti?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

wasd ::

FInančni razlogi morda ane?

ZaphodBB ::



No, no. Ko zmanjka argumentov in je potrebno resnico na hitro pomesti pod preprogo, pride tudi napad na osebo prav (beri: mlatenje prazne slame). #fogger

Heh, jaz od tebe nisem videl enega argumenta za tir, sem jih moral drugje najt. Tovariš Matija.

matijadmin ::

gus5 je izjavil:

Zakaj referendum o novi progi Koper-Divača ni bil izpeljan na isti dan kot (bojo) volitve predsednika RS? To zakonodaja ne dopušča? :8)


V zvezi s projektom povsem nerelevantno.

Je pa res, da bi zaradi takih (nepotrebniih) referendumov potrebovali kar referendumski dan v Sloveniji, da bi bilo vse skupaj ceneje. Morda pa se čez čas tudi kakšen smiseln pojavi.

ZaphodBB je izjavil:



No, no. Ko zmanjka argumentov in je potrebno resnico na hitro pomesti pod preprogo, pride tudi napad na osebo prav (beri: mlatenje prazne slame). #fogger

Heh, jaz od tebe nisem videl enega argumenta za tir, sem jih moral drugje najt. Tovariš Matija.


Pravijo, da tudi slepa kura zrno najde. Can't help.

Vrnite nam techno!

Zgodovina sprememb…

Gregor P ::

wasd je izjavil:

FInančni razlogi morda ane?

Je bilo jasno rečeno, da stroški niso dosti nižji, četudi bi bilo vse skupaj.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

jype ::

Kaj pa Janša pravi, da je treba obkrožit?

Mr.B ::

matijadmin je izjavil:

Mr.B je izjavil:

matijadmin je izjavil:

Mr.B je izjavil:

matijadmin,
potem se slovenčki odločite kaj bi radi. Plače v JS izven realnih možnosti plačila le teh, ali pa skrbeti da boste v JS in tisti na zizikah od nje imeli kaj za pokojnine.

A nisi Slovenec? Zakaj mene naslavljaš, ko jamraš o JS, s katerim ne poslujem in nimam nič? Je bila prehuda noč včeraj, da ne znaš seštevati in tako blodiš?

Grey je izjavil:

Kolikor sem sedaj uspel razbrati je stvar, kot je predstavljena v zakonu, iracionalna in nastavljena tako, da nas bo, ko bo stvar dokončana, udarilo po glavi.

Kakšne številke? Tehtni argumenti za tak zaključek? Ali samo lapanje?

Glej, jaz razmisljam kdo bo jutri placeval za mojo pokojnino, ostali narodnjaki pa mislijo, da je pokojnina zagotovljena, samo dovol visoko placo moram petnsjstega dobiti... no pred kratkim ste se dragi soradovnjaki zadolzili, za katere projekte ? Aja sorry place. Dobra investicija za prihodnost.

A nisi v tujini? A ni, da te ne briga in ne misliš več na domovino? #domotožje

Dolg in zadolževanje nista problematična ob želenem, tj. negativnem trendu zadolževanja. Ker še seštevanja ne znaš, kar si danes dokazal, ti bom ta statističen pojem prikrajšal; dokler se dolg zmanjšuje, je okej. Zakaj bi rezal vse izdatke kar počez? Iz sovraštva do lastnega naroda? Saj smo videli, kako se je končal revanšizem, zapisan v ZUJF. Ustavno ga je razveljavilo, ker ni upošteval načela varstva zaupanja v pravo in ni upošteval enakosti pred zakonom. #diskriminacija #revanšizem #skrajnodesnipopulizem

Glej, verejtno je tvoja mentalna ideja slika JJ == Mr.B. Verjetno je ta mentaliteta prisotna ne samo v tej temi. Morda ti ni jasno, da sem v tej temi ne samo 1x rekel za drugi tir. Hm.. Ja mentalno je tam tam..
Hm ne vem sicer kaj si v drugem delu mislil, ampak veliko sreče, če veš kolišen del je šel zadnji del kredita je šel za refininciranje dolarskega kredita in kolikšen del je rezerviran za plače JS. Če bi rad še kakšno kost, no ti dam še eno. A veš zakaj nočete v sloveniji pustiti trgu cene bencina. No ti namignem, reševanje defalcije ob rekorni rasti. Tista scialna nota bodo cene l lufta je ne misliš da je resna.

ADIJOOO je izjavil:

Mr.B je izjavil:

matijadmin,
potem se slovenčki odločite kaj bi radi.


On ni slovenc če pa nisi še pogruntal on ne mara Slovenije vsak drugi njegov komentar je žaljenje Slovenije in slovencev. Najbrž je doživel psihični zlom, ko je Slovenija osvojila EP v košarki.

Če je zate smesel države in pripadnosti Kruha in iger, stari se bo že zmenil.. No veliko sreče ob treznitvi.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Gregor P ::

Torej ...
Do 16. ure 14,30-odstotna volilna udeležba na referendumu o zakonu o drugem tiru
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

vostok_1 ::

Iskreno povedano, se mi tako bruha od argumentov ene in druge strani, da čist možno, da bom oddal svoj protestni glas.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

gapipro1 ::

Kaj ko bi še malo spremenili zakon o referendumih, tako da bi stroške faliranih referendumov nosili njegovi predlagatelji. Ker potem se bo pa končalo to nepotrebno sranje in "zbiranje" javnega mnenja....

matijadmin ::

gapipro1 je izjavil:

Kaj ko bi še malo spremenili zakon o referendumih, tako da bi stroške faliranih referendumov nosili njegovi predlagatelji. Ker potem se bo pa končalo to nepotrebno sranje in "zbiranje" javnega mnenja....

Sem proti argumentom in pobudi teh SDS satelitov, vendar ni pošteno do civilne družbe, da se ji kakor koli omejuje možnost referendumske pobude. Pri vseh lumparijah je ta strošek minimalen. Prej je za razmisliti o uvedbi referendumskemga dneva ali dveh.
Vrnite nam techno!

Ganon ::

jype je izjavil:

Kaj pa Janša pravi, da je treba obkrožit?


NE, kakopak. Če bi bil na oblasti on, bi bil odgovor DA.

Hvala bogu, da bo vlada s projektom nadaljevala. Še živim med normalnimi ljudmi. Samo tako naprej, Slovenija.

roCkY ::

Ganon je izjavil:

jype je izjavil:

Kaj pa Janša pravi, da je treba obkrožit?


NE, kakopak. Če bi bil na oblasti on, bi bil odgovor DA.

Hvala bogu, da bo vlada s projektom nadaljevala. Še živim med normalnimi ljudmi. Samo tako naprej, Slovenija.

Odgovor SMC pa NE!

ADIJOOO ::

Drugi tir bo končan takrat kot TEŠ 6 :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

roCkY ::

Bo pa treba še en kotel na jedersko gorivo nekje postaviti, če hočemo, da se bodo vlaki, elktro vozila na cestah in ostalo sploh prmikalo čez 10-20+ let.
Se bojim, da bo tale takoimenovani drugi tir izpadel podobna farsa kot "Patrija", TEŠ6.

Ganon ::

Aja, pa Kovačiču in kompaniji naj se izstavi položnico za 3,3 milijone evrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

roCkY ::

Naj se Mirkotu osebno izstavi račun za TIR. Naj vrne DDV na predkrizni čas.
Pravica do referenduma mora biti!, sicer smo na poti v diktaturo. Levo ali desno. Folk pač takle vzame bolj za hec se sprašujem kaj bo ta "miliarda" investicij delno iz proračuna prinesla skupnosti.
Ali je nebi bilo smoterneje porabiti recimo za zdravstvo?

Cervantes ::

Diktaturo, halo?
Parlament in vlada sta vsaj zame za demokratično državo čisto zadost.
Rferendumi in nevladne organizacije, ne hvala.

LeQuack ::

Kaj pa je sploh fora tega referenduma, nisem na tekočem, ampak kolikor vem to ni za/proti 2.tiru, ampak proti nekemu zakonu, ampak 2. tir bodo v vsakem primeru gradili, samo denarja nimajo, pa ga hočejo od nas.
Quack !

konspirator ::

Cervantes
V Libiji/Iraku pod Gadafijem, Sadamom so imeli tudi parlament in vlado, potem praviš da gre za zaroto zlobnega Zahoda, ki strmoglavlja njim nenaklonjene voditelje ?
Enako bi murica rada tudi v Kimovi SK, kjer imajo parlament in vlado.
--

Ganon ::

LeQuack je izjavil:

Kaj pa je sploh fora tega referenduma, nisem na tekočem, ampak kolikor vem to ni za/proti 2.tiru, ampak proti nekemu zakonu, ampak 2. tir bodo v vsakem primeru gradili, samo denarja nimajo, pa ga hočejo od nas.


Metanje polen pod noge. Spodletelo jim je pri projektu Magna, zdaj pa še pri drugem tiru. Same pozitivne novice.

[D]emon ::

Ganon je izjavil:

jype je izjavil:

Kaj pa Janša pravi, da je treba obkrožit?


NE, kakopak. Če bi bil na oblasti on, bi bil odgovor DA.


Saj ne, da je bila njegova vlada, ki je odobrila traso...
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Ganon ::

Če ni na oblasti, bo vedno proti. Si se rodil včeraj, da ne poznaš Janše?

matijadmin ::

LeQuack je izjavil:

Kaj pa je sploh fora tega referenduma, nisem na tekočem, ampak kolikor vem to ni za/proti 2.tiru, ampak proti nekemu zakonu, ampak 2. tir bodo v vsakem primeru gradili, samo denarja nimajo, pa ga hočejo od nas.

Čista laž. V vsakem primeru bi lahko vzeli. Z zakonom ali brez.
Vrnite nam techno!

fikus_ ::

In tako je šlo 3 milijone €!

N0t0ri0us ::

hm torej se bo gradilo po obstoječih načrtih in za miljardo in pol?

konspirator ::

Nam ni pomoči... Večno nas bodo lupili...
--
««
26 / 54
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poljska pred Sodiščem EU izpodbija direktivo o avtorskih pravicah

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
296312 (1343) joze67
»

Kitajska partija bo vložila 60miljard dolarjev za razvoj Afrike (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
629579 (7032) Mr.B
»

Cerar ni več predsednik vlade! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22840958 (34199) Jupito
»

Bojkot referenduma drugi tir

Oddelek: Problemi človeštva
385292 (3938) arnecan1
»

SŽ - 5 ur na vlaku od MB do KP? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12634449 (28522) DuleKrtola

Več podobnih tem