» »

Prenos denarja iz amerike

Prenos denarja iz amerike

Gandalfar ::

Iz amerike bi rad prejel par sto dolarjev. Kaj mi najbolj priporocate, pa da tisti, ki bo nakazoval ne bo rabil placat se polovico toliko denarja zraven za nakazilo?

Thomas ::

SWIFT je minimalno 1000 SIT.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

madmitch ::

Thomas, kaj drugega mu pa ostane? Western Union je očitno predrag. Za DTC, Euroclear in podobne sisteme je znesek premajhen; torej Bank 2 Bank S.W.I.F.T wire transfer je sigurno najcenejši in najhitrejši sistem. posebno če sta banki vsaj korespodentni, kar lahko izve na svoji banki, kjer mu bodo z veseljem posredovali vse ostale potrebne podatke za transfer.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Gandalfar ::

Ja, sem bil v banki in sem naredil devizni racun in dobil swift stevilko.

Ampak 'na drugi strani' se zmeraj ugotavljajo da so stroski visoki in da bi bil WU celo malo cenejsi.

To morm mal bolj razcistit z drugo stranjo tud pomojem.

madmitch ::

Gandalfar, tale bo pa malo bosa, verjemi. Edino kar mi pride na misel je, da imajo najnižji nivo tako visok, kar pa težko verjamem. Jaz dobivam denar in Amerike tedensko in znesek transakcije še nikoli ni dosegel niti približne višine WU provizije. Predlagaj jim, da naj transfer naredijo iz Bank of America, Bank of NY, ABN AMRO NY. Za te banke vem, da so v SWIFT sistemu in da provizija ni niti slučajno visoka.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

andrej ::

jaz sem mel najvec uspeha z ceki. ce je cek priznane banke, in znesek ni prevelik dobis denar takoj in brez provizije. ce ne, pa moras pocakat nekje 3-4 tedne in placas enih 700 sit, za stroske, da oni vnovcijo cek in ti potem dobis.

Cokolesnik ::

Kaj pa, če ti denar zapakira v kuverto in ga pošlje kot vrednostno pismo? :)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Gandalfar ::

a moram za ta SWIFT prenos placat kaksen davek?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najugodnejše nakazilo večjega zneska USD v ZDA

Oddelek: Loža
164489 (3592) peko_deko
»

Plačilo v tujino

Oddelek: Loža
4411291 (8742) Tilen
»

international Money Order

Oddelek: Loža
284235 (3540) baker
»

"money order" - kaj je to?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6212434 (10100) Tody
»

Kaj potrebujem, za nakazilo iz tujine...

Oddelek: Loža
116017 (5895) madmitch

Več podobnih tem