» »

Modna agencija

Modna agencija

Ashrack ::

Prejšn petek je bila avdicija za manekene in sm šou probat. In dans sm dubu od njih njih pošto da sm biu sprejet… zravn pa še da morm na tečaj hoje k je u soboto. Cena je pa 35000sit. Zdj me pa zanima če kdo kaj ve kaj je s to agencija, al se to splača in ali je res kar oni obljubljajo…
agencija se pa imenuje "hering models & promotion"
....
  • polepsal: Predator ()

Tero ::

hmja...
zaj vijim zakaj so te sprejeli...>:D
jok3
ne vem no meni se zdi to malo drago.. poleg tega pa res mislis med manekene???
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Ashrack ::

To resno mislim, sam ne vem katero agencijo naj izberem, k sploh nimam pojma o tem fohu.
....

perci ::

Jah, zazihrej se, da te bojo res vzel (po možnosti pogodba), potem pa plačaj.

Sid Izprijeni ::

Ena moja frendica se je šla točno isti hec. Ne vem pa, če je bila ta agencija. No, za tečaj je plačala, naredila, potem pa ni bilo iz te moke kruha, ker je baje selekcija tudi po tečaju bila.

Pozanimaj se točno o njihovih obveznostih do tebe, da te ne obrišejo za denar.
The true challenge of Creation lies not in the engineering...
...but rather in the ability to control one's project.

darh ::

Moja deklca tudi planira probat it za hosteso k tej firmi. A ma kdo kake "izkušnje" oziroma informacije kako je s tem in s plačevanje (ravno pri tej firmi oz na splošno)?
Excuses are useless! Results are priceless!

ABX ::

Vsaka firma katera te vpraša za denar za začet delat, NI RESNA. Če bi firma vidla v tebi prihodnost oz. možnost za zaslužek bi ti vse plačale da bi te dobila.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Ashrack ::

Sem vprašal in naprej moraš narediti tečaj in plačati zanga 35000, nato greš nzaj na agencijo kjer te sprobajo in če jim tvoj stil hoje ne ustreza ne še vseeno vržejo. Če si pa že sprejet pa moraš plačati spet okrog 30000SIT za mapo(fotograf te poslika v neko tvojo posebno mapo) šele potem lahko upaš na kakšen zaslužek. Na kratko TO MUCH MONEY!

ps. Vejetn če bi te tok hotl kukr nm je un nakladu da je ful mua slovenskih modelov in da jih nujno rabijo potem bi te verjetno zastonj slikali, kajne?
....

Thrivial ::

Jaz bi jim predlagal zadolznico - lahko trgajo od tvojih prvih zasluzkov. In to ne samo 65 kSIT, kolikor naj bi jim ti placal, ampak jim povrnes potem magari dvojno - 130 kSIT. Ni problem dobiti toliko denarja, ce enkrat zacnes resno delati v tem...

Ima pa ta agencijo s tem enkratno priloznost - dobili bodo tebe, pa se 65 kSIT cistega dobicka.

Yeah right... :\

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Marjan ::

Navedek:
na tečaj hoje

Kej tako butastega še nisem slišal v življenju.

PS: Če si invalid se ti iskreno opravičujem. Ampak dvomim.

:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marjan ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov predlog Uredbe o zneskih nadomestil za privatno in drugo lastno reproduciranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
6511566 (7689) incognito
»

Zopet vedno slabše delovanje ST (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1287041 (4843) primo~1
»

Administrator; izpiti

Oddelek: Loža
382363 (1446) Microsoft
»

Je kdo delal tečaj iz MCSA in MCSE na Microsoftu?

Oddelek: Operacijski sistemi
222340 (2030) fruti
»

linux inženir

Oddelek: Programska oprema
321825 (1286) Bakunin

Več podobnih tem