» »

Telemach / Tušmobil - 250gb+ Mobile Data

Telemach / Tušmobil - 250gb+ Mobile Data

randomdude ::

slike podatkov -
shrani.si/?3V/qU/2THdbtds/screenshot2016-05-31-08-.png
shrani.najdi.si/?41/DY/v6lJBX3/screenshot2016-05-31-08-.png

Čisti firbec me je matral, ker je na paketu pisalo, da je internet neomejen in sem preveril...
-Kupil sem TUŠ SIM kartico na selfu (free2go - 7eur)
-Napolnil račun z 12 mestno kodo (20eur) 1x na mesec
-Prižgal sem hotspot in se povezal na prenosnik, da bi lahko izkoristil porabo podatkov čim hitreje
-Pobral sem skoraj 50gb preko torrentov čez mesec just for the lulz
-Pobiralo je konstantno 1.1mb/s
-Konstatno sem surfal po webu - sploh nisem več tikal domačega interneta haha
-Hotspot / Tethering sem basically imel prižgan 24/7

vedu sem, da ti dokaj hitro blokirajoko porabiš X količino podatkov tudi če imaš neomejen paket oz. ponudbo ampak se to enostavno ni zgodilo ... why?
skoraj celo leto sem imel na ta način soliden internet za samo 20eur na mesec...

it was like a dream!
Thanks Tuš...

...odkar je telemach vzel počez te stvari se mi je kar zdelo da bojo naredili omejitev na paketu ampak je stvar delala dalje do tega meseca
haha

zanima me če je tudi kdo drugi naletel na to? :) sem jaz bil neka čudna izjema temu? lol

hojnikb ::

kater paket oz. opcijo maš točno to?
#brezpodpisa

randomdude ::

telemach free2go (brez vezave)

http://telemach.si/oec/mob-predplacnisk...

hojnikb ::

si vklopo kako opcijo ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

randomdude ::

kolkor se spomnem ko sem kupu kartico za 20eur sem jih mogu klicat na njihovo 080 telefonsko in so mi poslali neko datoteko na telefon preko SMSja da so mi mobilni podatki delali in od takrat sem lahko pokuru po 100gb na mesec brez nobenih omejitev...lol

hojnikb ::

to je nek bug v sistemu. Mam isti paket, pa mi po ponucanih 100MB (koker je pač tista opcija) kr lepo papca keš dol.

So pa mel neki časa zastonj prenose preko LTE...
#brezpodpisa

randomdude ::

a tudi napolneš račun za 20eur?

hojnikb ::

nope, običajno samo za 10€. Verjetno bo to to, pri 20€ dobiš "neomejene" podatke za cel mesec :)
#brezpodpisa

jusv ::

To je to. 20€ in neomejeni podatki cel mesec. http://telemach.si/mobilna-telefonija/F...
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

randomdude ::

to že...sam kko to da mi je pobiralo po 1 mega/s konstatno? tudi po več 100 gb ...vrjetno je res bil bug heheh
ponavadi je ta nateg da ko recimo 20gb porabiš se ti zmanjša hitrost na 64kb/s pa imaš kao "neomejeno" na takšen način da ti lowda 30 min eno stran...

d4vid ::

Zanimivo.
Sedaj vem, kaj vzet da se mi ob selitvi ni treba vezat na amis/siol/t2/telemach :D
Oziroma tole je plug&play, zgorajs nasteti pa ne ravno.

Sicer ma sosed pri Simobilu okrog 15 GB prenosa za 21EUR, ampak kako pride s tistim cez mesec me pa res zanima. Konstantno klika po vsakem linku ki ga vidi in zato vsake 14 dni pucam viruse.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

loveJDM ::

Mislim da je za samo brskanje 15gb cist dovolj,samo problem je ko odpres yt,skype,popcorn,torenti pa multiplayer...takrat pa zlahkoto 50gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loveJDM ()

d4vid ::

loveJDM je izjavil:

Mislim da je za samo brskanje 15gb cist dovolj,samo problem je ko odpres yt,skype,popcorn,torenti pa multiplayer...takrat pa zlahkoto 50gb


To vem, v "dobrih časih" sem zvlekel nekje 100 GB na dan.
Seveda on uporablja namesto Amis/Siol/T-2, ker nima te opcije.
In tako klika vse, od 24 ur do YT, FB, na FBju seveda poklika vse filmčke...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

nikjozo ::

Meni se je tudi podobno zgodilo isto na Free2go paketu, ampak že nekaj časa nazaj. Vem pa da je veselje trajalo le mesec, potem pa konec.

Mogoče ima avtor res neomejeno, mogoče je pa samo bug, ki pa se bo videl šele čez čas v bilingu pri Telemachu pa bodo šele potem popravili.

randomdude ::

d4vid je izjavil:

Zanimivo.
Sedaj vem, kaj vzet da se mi ob selitvi ni treba vezat na amis/siol/t2/telemach :D
.



mogoče...sam je res limitirano sčasom...če ti vspe kurit tolko podatkov kot sem jih jst ti bojo prej al slej začeli throttlat povezavo na 64kbps

bom kupil še eno SIM kartico in probal še 1x.... sam ne verjamem da bo... no če mi pa rata skurit 100gb v mescu pa da se ne vsedejo takoj na povezavo pol pa ti pride sam še dodatnih 7 eur na par mescew heheh...

je pa možno da imajo izpisano telefon al neko kodo - pa ti nova SIM kartica ne pomaga... who knows

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach mobilna telefonija (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
632168516 (24724) neosonic
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440861 (17207) VrtniPalcek
»

Najcenejši ponudnik solo interneta

Oddelek: Omrežja in internet
2412810 (3120) Groove
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
343111271 (58018) OK.d
»

Paket z največ SMS ???

Oddelek: Mobilne tehnologije
102386 (1795) jusv

Več podobnih tem