» »

kje dobiti pigmentno barvo za tiskalnik

kje dobiti pigmentno barvo za tiskalnik

mulc007 ::

Za moj tiskalnik Canon iščem črno pigmentno barvo da nafilam kartušo.

FX6300B ::

ebay
May the force be with you!

Don Vincenzo ::

Excavator ::

Jaz sem nabavil te barve za canon printer in nafilal a še vedno kaže da je kartuše prazna? Pokušam resetirati ink levele pa nič ne deluje..

mulc007 ::

Don Vincenzo je izjavil:

https://www.printink.si/polnilni-seti


to niso pigmentna črnila

FX6300B ::

http://www.ebay.com/itm/1-Pigment-Black...
http://www.ebay.com/itm/4-x-50Ml-Photo-...


@Ficko123 v večini primerih moraš kupiti arc čipe ali pa kartuše ki jih imajo gor , arc pomeni AutoResetChip, se resetira ko daš kartušo ven in nazaj notri
May the force be with you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

Excavator ::

potem sem kupil za brezveze ne? :(

mat xxl ::

Daj povej za kateri printer ali katere oznake kartuš boš polnil, da ti na koncu nenajdemo kartuš z čipom polnih za smešno ceno pa brez mazanja rok......

Excavator ::

pixma mp210, napolnil sem CL41 kartušo, tisti reseti z gumbi ne pomagajo

mat xxl ::

http://www.ebay.de/itm/TINTE-PATRONEN-f...

Žal naredi si uslugo, če več printaš in zadevo takoj vrzi stran, ker poceni printer = drago obratovanje , no gor imaš vseeno link.....

Poišči tiskalnik, ki dela z kartušami black 550XL in barve 551XL od Canona, dobiš tudi Multipas ugodno in bodo kartuše ob nabavi ene 40 kos po cca 0,6 eur/kos nove neoriginal z čipom in ne mažeš si rok ....... recimo Pixma multipas MX925 deluje s tem pa še druge pixme tudi .....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

mulc007 ::

Poceni printer v mojem primeru nikoli ni pomenil dragega printanja.

Vedno sem kupoval poceni multifunkcijskega Canona v akciji v Hoferju in Sparu in še nisem naletel na takega s čipom.
Edino pri zadnjem ki ga imam (Canon MX695) še ne vem ker kartuši še nista prazni.

Prej sem imel Canon MP190 (pred njim tudi MP ampak se ne spomnim katerega) , potem Canon MP280 ki, je še vedno v uporabi in sem jim vsem dolgo filal kartušo z barvo (1 liter sem je kupil že pred 10 leti) dokler se glava ni znucala in ni več printalo ostro.

Zanimivo je pa to da sem včeraj na spodnjem linku slučajno videl da so bile s tiskalnikom MP190 težave zaradi blokade čipa v kartuši. Ali to pomeni da imajo nekatere kartuše istega tipa kartuše čip, druge pa ne?
http://www.alter.si/tabla/showflat.php/...

mat xxl ::

Ne vem, ampak ti očitno kupuješ ugoden printer in kasneje iščeš rešitev za poceni printanje, kar je zgrešeno.

Pravi pristop je nekako tak, najprej pogledaš koliko bo printer letno cca natisnil barv in čb, potem pogledaš, kake kartuše se dobijo skoraj zastonj na Ebayu npr Tinten discont in potem , v katere naprave gredo in na koncu še cena naprav.

Tako printer Multipas ni da ni , kot sem napisal zgoraj stane cca 160 eur samo printer že pod 100, kartuše z čipi so pa skoraj zastonj , kot sem zgoraj napisal, si je škoda roke mazati, le kartuš moraš vzeti za prvič malo več recimo ene 8 setov skupaj , samo cena je tako ali tako, manj kot 5% cene originalnih in dela vse v nulo.....

LeQuack ::

Kdo sploh še printa v teh časih, printanje je za prejšnje stoletje in pa javni sektor.
Quack !

FX6300B ::

LeQuack je izjavil:

Kdo sploh še printa v teh časih, printanje je za prejšnje stoletje in pa javni sektor.


kaj pa ti imaš vse v digitalni obliki?, vrjemi printanje je čisto običajno za sedajšne stoletje

aja drugače pa kakšne resete si probaval, imaš v mislih reset nastavitev, hard reset ali ink level reset, če eno izmed prvi dveh imaš tukaj dosti za preizkusit https://www.google.si/webhp?sourceid=ch...
May the force be with you!

jazjaz51 ::

A imate mogoče kak link za Canon LBP7010C/7018C kartuše in čip če je potreben?

mulc007 ::

mat xxl je izjavil:

Ne vem, ampak ti očitno kupuješ ugoden printer in kasneje iščeš rešitev za poceni printanje, kar je zgrešeno.

Pravi pristop je nekako tak, najprej pogledaš koliko bo printer letno cca natisnil barv in čb, potem pogledaš, kake kartuše se dobijo skoraj zastonj na Ebayu npr Tinten discont in potem , v katere naprave gredo in na koncu še cena naprav.

Tako printer Multipas ni da ni , kot sem napisal zgoraj stane cca 160 eur samo printer že pod 100, kartuše z čipi so pa skoraj zastonj , kot sem zgoraj napisal, si je škoda roke mazati, le kartuš moraš vzeti za prvič malo več recimo ene 8 setov skupaj , samo cena je tako ali tako, manj kot 5% cene originalnih in dela vse v nulo.....


Haha stran naj vržem..

Poceni Canonovi multifunkcijski se odlično obnesejo.
V dobrih 10 letih sem kupil 5 multifunkcijskih s povprečno ceno 55 €. Pred 10 leti sem kupil liter črne barve za 12 jurjev (50 €) in je imam še vedno par deci.
To pomeni da sem v 10 letih za printanje zapravil manj ko 350 €. Je pa res da sem printal uglavnem črno ker barvnega nisem rabil.

[D]emon ::

LeQuack je izjavil:

Kdo sploh še printa v teh časih, printanje je za prejšnje stoletje in pa javni sektor.


Verjemi, da se printa se vedno dovolj. Branje s papirja je ocem bolj prijazno kot z elektronskega zaslona, plus natisnjeni izpisi ne potrebujejo el. energije.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

LeQuack ::

[D]emon je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Kdo sploh še printa v teh časih, printanje je za prejšnje stoletje in pa javni sektor.


Verjemi, da se printa se vedno dovolj. Branje s papirja je ocem bolj prijazno kot z elektronskega zaslona, plus natisnjeni izpisi ne potrebujejo el. energije.


Rabiš pa drevesa.
Quack !

[D]emon ::

Ki so obnovljiv vir. Prav tako je velik procent 80gsm papirja iz reciklaze.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
695140500 (40) scipascapa
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17036995 (20709) gazer
»

Nakup tiskalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6316644 (14763) SLO_Matej
»

Poceni printanje!

Oddelek: Kaj kupiti
225615 (4018) MooM
»

HP: "Vaši kartuši je potekel rok trajanja."

Oddelek: Novice / Ostale najave
239493 (6919) francek1

Več podobnih tem