» »

Nakup tiskalnika

Nakup tiskalnika

1
2
»

13letnik ::

N-E-O ::

Mene pa zanima, zakaj se mi praznijo barvne kartuše, kljub temu da printam črno-belo (tiskalnik Canon MG5350)? Nekaj malo barvnega printanja je bilo, vendar ne bi smelo tako vplivati na praznjenje barvnih kartuš.

Follow the white rabbit.

s000ncece ::

Ima kdo Epson Expression 800?
http://www.epson.si/si/sl/viewcon/corpo...

Meni je všeč, samo bojim se, da bo vse skupaj malce drago in ne vem, če se ne bi raje odločili za HP 5525 Ink-Advantage...

kmetek ::

itak HP cenejše kartuše...drugaće pa CANON MG5350 pa fake kartuše :)

kmetek ::

N-E-O je izjavil:

Mene pa zanima, zakaj se mi praznijo barvne kartuše, kljub temu da printam črno-belo (tiskalnik Canon MG5350)? Nekaj malo barvnega printanja je bilo, vendar ne bi smelo tako vplivati na praznjenje barvnih kartuš.



imava isti pojav!!!!!!

mat xxl ::

Zato ker mora printer ob vsakem zagonu poskrbeti, da malo pocuza tudi barvne kartuše - očisti, da se ne zasušijo......

SkyEye90 ::

cekr je izjavil:

..Že po dnevu ali dveh je vse posušeno, kaj šele po parih tednih.


Tudi sam gledam Canona MG5350, pa se res tako hitro zasuši glava? Trenutno imam Epsona že tri leta in ga uporabljam včasih tudi enkrat na mesec, pa nisem imel nobenih težav dve leti, šele zadnje leto pri slikah opažam črte zaradi zasušene glave. Pa sem vedno tiskal zelo redko.

kmetek ::

Bomo videli, kaj bo potem v drugi rundi kartuš hehe....no saj kompatibilne so gratis :))

SkyEye90 ::

Mi lahko kdo potrdi, da se pri Canonih glava ne zasuši pri redkem tiskanju in pavzah tudi po nekaj tednov?

Pri mojem epsonu slike izgledajo takole, sumim da nekaj šob ne deluje kot bi morale:

kmetek ::

kje si dobil te pikce?

Unknown_001 ::

HP tudi nima švoh tiskalnikov. Mam jest doma enega laserja okol 6 let starega, pa še vedno dela, kot nov.

SkyEye90 ::

Za Canona se zanimam zaradi dobre kvalitete tiskanja fotografij. Obvezno pa mora imeti ločene kartuše. Lastnike prosim za kakšen komentar, eden tukaj je pisal, da se po dveh dneh inkjet zasuši, kar mislim da ne drži, jaz včasih ne tiskam po cel mesec, pa se mi šele po treh letih pojavlja težava s črtami na sliki.
kmetek: slika

XeonAdvanced ::

Kjer sem bil na praksi je skoraj nov Canon že crknil... Mentor tam mi je povedal, da se sam izogiba Canon-ov, ker so zanič (mene ne moti nobena znamka). Je pa še dodal, da niti pod razno nebi kupil Canona in da sami že leta uporabljajo HP in nimajo težav, ter da je ena najboljših firm... Sam imam Epsona (Stylux SX218) in do sedaj že cca. 2 leti obratuje brezhibno...
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz 16MB L2 Cache|Sapphire HD6850
4GB FB-DIMM|HP 575W

SLO_Matej ::

SkyEye90, pri mojem Canonu nisem opazil, da bi se glava zasušila, pa ne tiskam pogosto, tako da imam kartuše za kar nekaj časa. :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
183602 (3100) mat xxl
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8829732 (23430) Bye
»

Kateri tisklanik izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
312336 (1969) Tomson
»

Kaj kupiti: multifunkcijska naprava (barvna, brizgalna) - dobra za polnjenje kartuš

Oddelek: Kaj kupiti
142849 (2676) cegu
»

Tiskalnik oz. večfunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
283747 (3089) GeForce

Več podobnih tem