» »

NVIDIA gonilniki

NVIDIA gonilniki

tt2 ::

Torej v moj star računalnik (core 2 duo, radeon 3850, conroe 1333-glan) sem hotel dati grafično MSI 750 ti, na kar pride do problema, saj mi noče inštalirati gonilnikov. Bi razumel, da matična ne prepozna teh novejših grafičnih s PCI-Express 3.0, ampak v tem primeru računalnik sploh ne bi prešel faze BIOS-a, saj nimam integrirane grafične. Meni se pa računalnik normalno začene in lahko delam vse, ampak se zatakne pri inštalaciji gonilnikov. Tudi pod device manager nimam prikazanega grafičnega adapterja. Torej, zanima me, a je kljub temu problem matična, ali je lahko kaj drugega (grafična sama)?

tt2 ::

PS: a se lahko tema prestavi v "programska oprema" xD

Senitel ::

Si prej odstranil AMD gonilnike? Ti grafično zazna?

tt2 ::

Sem odstranil AMD gonilnike. Tudi z DDU. Vsaj mislim, da jih je pravilno odstranil. Zdaj, če mi grafično zazna je ravno problem. Ker, če mi je ne bi zaznal, bi se zagon zaustavil pri BIOS-u ali še prej, ker sem že imel tak problem. Ampak, ko pa pride v windows pa zgleda, da je ne zazna v celi meri (ali kako bi to opisal). V glavnem grafična mora biti zaznana do neke mere, ker drugače ne bi bilo v windowsu in ne bi bilo slike, saj integrirane grafike ni.

Senitel ::

To, da je slika ne pomeni ravno, da jo "zazna". Pač OS pogrunta, da je nek VGA device... Pod zazna mislim ali OS zazna nov hardware?

tt2 ::

A ok, pol je ne zazna, ker OS ne zazna nov hardware. Bo verjetno potrebno novejšo matično.

Senitel ::

Grafična sicer preverjeno dela?

Riff ::

pa so bili zbrani tapravi gonilnki za taprav operacijski sitem, lahko še ročno probaš posodobit gonilnike je pa bil problem z novejšimi forceware gonilniki tud men je blu skreen dalu al pa freze ko sem namestil najnovejše gonilnike za geforce GTX 460 : https://forums.geforce.com/default/topi...
sem pa na win 8.1 64 bit

tako d aje za probat tud kakšna starejša verzija gonilnikov ,men delajo bp še 364.72 kar je novejše je problem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica- ločena ali integrirana

Oddelek: Pomoč in nasveti
142294 (1617) Zheegec
»

Ne prepozna nove grafične kartice

Oddelek: Strojna oprema
111300 (916) Markokoz
»

Grafična kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
18909 (792) turob2
»

tv ne zazna hdmi signala

Oddelek: Zvok in slika
198681 (7433) slokekec
»

Problem z Graficno Kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
311349 (1054) Ales47

Več podobnih tem