» »

Delo prek študentskega servisa

Delo prek študentskega servisa

bunn98 ::

Pozrdravljeni, zanima me nekaj glede zaposlitve prek študentskega servisa. Star sem 17 let in zanima me, kolikšna je možnost, da se zaposlim npr. na bencinskem servisu ali pa v avtopralnici. Nameravam delati 1 mesec med poletnimi počitnicami.

hojnikb ::

12.314%

ne resno, poslji kak CV pa bo mogoce kak odziv.
#brezpodpisa

smacker ::

Včlaniš se v študentski servis (https://www.studentski-servis.com/index... ), pogledaš prosta dela in se prijaviš. Rabiš veljaven status dijaka/študenta, polnoletnost pa ni pogoj za delo. Odpade edino delo po 22h in delo z denarjem, za to je zakonsko pogoj polnoletnost - ne vem pa kolk se držijo tega v praksi. Ponekod v strežbi so mladoletni za pomoč, račun pa potem prinese polnoletna oseba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

The Player ::

hojnikb je izjavil:

12.314%

ne resno, poslji kak CV pa bo mogoce kak odziv.


nikoli ne bom razumel tega, ko zahtevajo blazno resne prijave, CVje in razgovore za nekvalificirana dela, ki jih lahko vsak opravlja, še posebej, če je to preko študenta.

Se pravi na koncu ugotovimo, da sploh ne iščejo sezonskih delavcev, temveč resno delovno silo.

OP-ju pa sledeče:
dokler ne sprobaš ne boš vedel ali boš dobil zaposlitev (preko študenta). Zavrti telefon, spiši mail in to je to. Je pa polet huda konkurenca, ker zlo velik ljudi takrat dela.

bunn98 ::

Aha, najlepsa hvala usem :)

d4vid ::

Napisi prosnjo, CVja za studentski servis vecinoma ne rabis.

Pa tist spisek del na njihovi strani ni nic. Jaz nisem nikoli prek tistega iskal. Vprasaj kolege, pozanimaj se kje iscejo v tvoji okolici studente, poslji par prosenj podjetjem v blizini. Ker sumim da si star nekje 15 let glede na to da niti teme ne znas postavit v pravi oddelek, znas met kake tezave s prevozom, zato ti predlagam da posljes prosnjo v podjetja, kjer delajo starsi, sorodniki, sosedje. Pa tudi mal hitreje se bos mogoce navadil.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

loveJDM ::

Sansa je kr velika glede na ponudbo na njihovi strani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako do dela?

Oddelek: Loža
223502 (2151) terryww
»

Dilema - iskanje zaposlitve

Oddelek: Loža
245172 (3860) ulemek
»

študentsko delo in elementi delovnega razmerja

Oddelek: Loža
153683 (3365) Tilen
»

Ukinitev Študentskih servisov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636837 (5632) Daedalus

Več podobnih tem