» »

Windows 10 na 300 milijonih naprav

««
8 / 11
»»

andromedar ::

Mater ste tukaj eni trdi, saj to je prav neverjetno.

NE gre se za to, kaj lahko jaz ali ti nebivedu ali Draconis ali Zmaugi naredimo oz. popravimo Windows, da bo uporaben...mi smo informatiki!

Gre se za to, da je velika večina kupila "avto" z napako, pa niti ne vedo kako zelo je pokvarjen - niti niso mehaniki, da bi si lahko pomagali.

Kaj me briga kako si si TI nebivedu popravil ali ti Draconis ali kdor koli že pač.

Gre za to, da se zadeva prodaja pokvarjena in da velika večina ljudi ni usposobljena, da bi jo popravila.

A ste res tako slepi, da ne vidite dalje od svojega nosa?
Eh?

gddr85 ::

btw o kaki pokvarjeni zadevi ti to?

andromedar ::

O tako pokvarjeni, da jo največji majstri tukaj popravljajo.
Eh?

zmaugy ::

Thuban je izjavil:


Sorry mate ampak kljub temu, da si se trudil čimbolj čustveno in slikovno podati svoje mnenje iz njega ne zmorem razbrati poante tvojega sporočila.
Kot kaže ni dovolj biti zgolj tehnični navdušenec.>:D

Thuban je izjavil:


Na nas ni da "dovolimo ali ne". Ne dovoliš lahko samo tako, da uporabiš konkurenčen izdelek, tu pa se pač stvar malce zatakne.

Na voljo imaš tako samo 2 opciji:
1. da uporabiš Windows 10 in živiš dalje.
2. da si kot svoj življenski cilj zadaš da se boš upiral sistemu dokler se bo dalo programe uporabljat na windows 7 in boš izgubljal čas in življensko energijo s tem. Obenem pa se boš prepiral po forumih kako ti gre MS na živce.

Izberi.


Kaj pa tretja možnost - uporabljam Windows 7 dokler se to da brez nekega dodatnega truda in bolečin in potem prehod na konkurenčni sistem?

Kaj pa četrta možnost - uporabljam Windows 7 dokler se to da brez nekega dodatnega truda in bolečin, medtem pa M$ pride k pameti? Kot že napisano, idiotizem Win 8 je zaradi kupcev rezultiral v spremembi UI. Kljub fanatičnim M$ vernikom (ki so isti kot fanatični verniki v Apple boga), ki so trdili, kako so vsi, ki mislijo drugače butasti in naj se sprijaznijo z dejstvi.

Kaj pa peta možnost - Microsaft vztraja na svoji neinventivni Johnny Comes Lately politiki, spuši na celi črti na mobilnih napravah (to se itak že dogaja), namizni uporabniki pa zaradi tega brezvazelinskega postopka večinoma grejo k Applu?

boolsheat ::

Win7 ne moreš uporabljati, bojda ne delujejo več... :O

zmaugy ::

boolsheat je izjavil:

Win7 ne moreš uporabljati, bojda ne delujejo več... :O


Bralno razumevanje pa to... "uporabljam Windows 7 dokler se to da brez nekega dodatnega truda in bolečin"

PS: Si se že pozanimal kako se imenuje email app v Win 10?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

krneki0001 ::

andromedar je izjavil:

Mater ste tukaj eni trdi, saj to je prav neverjetno.

NE gre se za to, kaj lahko jaz ali ti nebivedu ali Draconis ali Zmaugi naredimo oz. popravimo Windows, da bo uporaben...mi smo informatiki!

Gre se za to, da je velika večina kupila "avto" z napako, pa niti ne vedo kako zelo je pokvarjen - niti niso mehaniki, da bi si lahko pomagali.

Kaj me briga kako si si TI nebivedu popravil ali ti Draconis ali kdor koli že pač.

Gre za to, da se zadeva prodaja pokvarjena in da velika večina ljudi ni usposobljena, da bi jo popravila.

A ste res tako slepi, da ne vidite dalje od svojega nosa?


Če ne veš, te ne boli, pravijo in navadni upotrabniki uporabljajo gmail in googledocs še naprej.

zmaugy je izjavil:

Thuban je izjavil:


Sorry mate ampak kljub temu, da si se trudil čimbolj čustveno in slikovno podati svoje mnenje iz njega ne zmorem razbrati poante tvojega sporočila.
Kot kaže ni dovolj biti zgolj tehnični navdušenec.>:D

Thuban je izjavil:


Na nas ni da "dovolimo ali ne". Ne dovoliš lahko samo tako, da uporabiš konkurenčen izdelek, tu pa se pač stvar malce zatakne.

Na voljo imaš tako samo 2 opciji:
1. da uporabiš Windows 10 in živiš dalje.
2. da si kot svoj življenski cilj zadaš da se boš upiral sistemu dokler se bo dalo programe uporabljat na windows 7 in boš izgubljal čas in življensko energijo s tem. Obenem pa se boš prepiral po forumih kako ti gre MS na živce.

Izberi.


Kaj pa tretja možnost - uporabljam Windows 7 dokler se to da brez nekega dodatnega truda in bolečin in potem prehod na konkurenčni sistem?

Kaj pa četrta možnost - uporabljam Windows 7 dokler se to da brez nekega dodatnega truda in bolečin, medtem pa M$ pride k pameti? Kot že napisano, idiotizem Win 8 je zaradi kupcev rezultiral v spremembi UI. Kljub fanatičnim M$ vernikom (ki so isti kot fanatični verniki v Apple boga), ki so trdili, kako so vsi, ki mislijo drugače butasti in naj se sprijaznijo z dejstvi.

Kaj pa peta možnost - Microsaft vztraja na svoji neinventivni Johnny Comes Lately politiki, spuši na celi črti na mobilnih napravah (to se itak že dogaja), namizni uporabniki pa zaradi tega brezvazelinskega postopka večinoma grejo k Applu?


Uporabljaj karkoli hočeš, samo nehaj že pljuvat po izdelku, ki čisto dobro deluje.

Zgodovina sprememb…

andromedar ::

krneki0001 je izjavil:

andromedar je izjavil:

Mater ste tukaj eni trdi, saj to je prav neverjetno.

NE gre se za to, kaj lahko jaz ali ti nebivedu ali Draconis ali Zmaugi naredimo oz. popravimo Windows, da bo uporaben...mi smo informatiki!

Gre se za to, da je velika večina kupila "avto" z napako, pa niti ne vedo kako zelo je pokvarjen - niti niso mehaniki, da bi si lahko pomagali.

Kaj me briga kako si si TI nebivedu popravil ali ti Draconis ali kdor koli že pač.

Gre za to, da se zadeva prodaja pokvarjena in da velika večina ljudi ni usposobljena, da bi jo popravila.

A ste res tako slepi, da ne vidite dalje od svojega nosa?


Če ne veš, te ne boli, pravijo in navadni upotrabniki uporabljajo gmail in googledocs še naprej.

zmaugy je izjavil:

Thuban je izjavil:


Sorry mate ampak kljub temu, da si se trudil čimbolj čustveno in slikovno podati svoje mnenje iz njega ne zmorem razbrati poante tvojega sporočila.
Kot kaže ni dovolj biti zgolj tehnični navdušenec.>:D

Thuban je izjavil:


Na nas ni da "dovolimo ali ne". Ne dovoliš lahko samo tako, da uporabiš konkurenčen izdelek, tu pa se pač stvar malce zatakne.

Na voljo imaš tako samo 2 opciji:
1. da uporabiš Windows 10 in živiš dalje.
2. da si kot svoj življenski cilj zadaš da se boš upiral sistemu dokler se bo dalo programe uporabljat na windows 7 in boš izgubljal čas in življensko energijo s tem. Obenem pa se boš prepiral po forumih kako ti gre MS na živce.

Izberi.


Kaj pa tretja možnost - uporabljam Windows 7 dokler se to da brez nekega dodatnega truda in bolečin in potem prehod na konkurenčni sistem?

Kaj pa četrta možnost - uporabljam Windows 7 dokler se to da brez nekega dodatnega truda in bolečin, medtem pa M$ pride k pameti? Kot že napisano, idiotizem Win 8 je zaradi kupcev rezultiral v spremembi UI. Kljub fanatičnim M$ vernikom (ki so isti kot fanatični verniki v Apple boga), ki so trdili, kako so vsi, ki mislijo drugače butasti in naj se sprijaznijo z dejstvi.

Kaj pa peta možnost - Microsaft vztraja na svoji neinventivni Johnny Comes Lately politiki, spuši na celi črti na mobilnih napravah (to se itak že dogaja), namizni uporabniki pa zaradi tega brezvazelinskega postopka večinoma grejo k Applu?


Uporabljaj karkoli hočeš, samo nehaj že pljuvat po izdelku, ki čisto dobro deluje.



Obupal sem nad tabo.
Eh?

gddr85 ::

v glavnem...bluzenje na 8. straneh ;)

trnvpeti ::

cisto nic bluzenja ni

se pac vidi, kako verniki MS opozarjajo druge na nevarnosti drugje izven ms sveta

na ista opozorila drugih pa pravijo, da ne verjamejo

gddr85 ::

sej pravim, bluzenje...enih in drugih ;)

zmaugy ::

krneki0001 je izjavil:



Uporabljaj karkoli hočeš, samo nehaj že pljuvat po izdelku, ki čisto dobro deluje.


Tvoj ljubljeni izdelek bom nehal komentirat (ali pa bom to počel zelo poredko) takoj ko mi ga bo M$ po defaultu nehal vsiljevati in mi zaradi pospeševanja njegove prodaje nehal jebat funkcionalnost mojega OSa (update).
Ker potem bom lahko počakal na naslednjo novico o tem kako tržni delež ni skladen s pričakovanji in kako bo kmalu lansiran novi Win 11 - tokrat brez stalking crapa (za plačljivo verzijo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

trnvpeti ::

gddr85 je izjavil:

sej pravim, bluzenje...enih in drugih ;)

ni bluzenje
resnica je na obeh straneh
sam da verniki ms verjamejo, da ms ni bad guy
uporabniki google pa ne trdijo to

ne vem, kje zdaj ti vidis bluzenje

gruntfürmich ::

groza od sistema...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

krneki0001 ::

trnvpeti je izjavil:

cisto nic bluzenja ni

se pac vidi, kako verniki MS opozarjajo druge na nevarnosti drugje izven ms sveta

na ista opozorila drugih pa pravijo, da ne verjamejo


Ni res. Noben ne trdi, da MS ne špijonira. Samo mi smo smo dali linke, kjer najdeš informacije, kako se rešiš špijoniranja MS-a. Tam si prebereš, narediš zadeve in imaš rešeno.

Ni pa se končalo pljuvanje po sistemu, ki deluje dobro in katerega nekateri niti ne uporabljajo pa že pljuvajo po njem.

zmaugy je izjavil:

krneki0001 je izjavil:



Uporabljaj karkoli hočeš, samo nehaj že pljuvat po izdelku, ki čisto dobro deluje.


Tvoj ljubljeni izdelek bom nehal komentirat (ali pa bom to počel zelo poredko) takoj ko mi ga bo M$ po defaultu nehal vsiljevati in mi zaradi pospeševanja njegove prodaje nehal jebat funkcionalnost mojega OSa (update).
Ker potem bom lahko počakal na naslednjo novico o tem kako tržni delež ni skladen s pričakovanji in kako bo kmalu lansiran novi Win 11 - tokrat brez stalking crapa (za plačljivo verzijo).


Sej bo nehal, 29.julija. Do takrat pa hoče čimveč migriranih računalnikov na windows 10.

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

>kjer najdeš informacije, kako se rešiš špijoniranja MS-a. Tam si prebereš, narediš zadeve in imaš rešeno.

na taksen link sem dal link, kjer je tocen dll, v katerem so ms domene, kamor leti promet brez upostevanja hosts,dns,...
nakar si tocen ti vernik napisal, da ne verjames

in tudi bilo omenjeno, da se ne resis, ker ms spreminja nacin

in tudi je bil podan link, kjer se kljub odstranitvi KB le-ta spet pojavi
in KB patchi se nonstop pojavljajo

>se končalo pljuvanje
EULA ob nakupu win7,win81 in krsenje le-te ni pljuvanje

si pa v bistvu najvecji vernik, oz prav ti najvec zavajas oz poskusas

zmaugy ::

krneki0001 je izjavil:


Sej bo nehal, 29.julija. Do takrat pa hoče čimveč migriranih računalnikov na windows 10.


Pa ti to res verjameš? Bova rekla kaj na to temo, kdaj že? 29. julija?
Računam da bo iz updata izločil vse tiste, ki jajcajo Z Win10 (tako s pozivanjem kot z downloadom), kot tudi da ne bo takrat začelo vse crkovati na Win 7/8.1.
Ampak mislim da bo težka že tista s koncem "brezplačne" migracije. Ker številke po mojem niso ugodne. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

trnvpeti ::

še ena tvoja debela laž

krneki0001 je izjavil:

kako se rešiš špijoniranja MS-a. Tam si prebereš, narediš zadeve in imaš rešeno.

postal si eno skripto nekaj casa nazaj

torej naredis in cez cas moras spet narediti, ampak novejšo skripto...

boolsheat ::

trnvpeti je izjavil:

cisto nic bluzenja ni

se pac vidi, kako verniki MS opozarjajo druge na nevarnosti drugje izven ms sveta

na ista opozorila drugih pa pravijo, da ne verjamejo


Edino pravilno, da se opozarja - če želiš privatnost NE uporabljaj izdelkov ameriških korporacij. Pa kitajskih, pa ruskih,...

zmaugy ::

boolsheat je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

cisto nic bluzenja ni

se pac vidi, kako verniki MS opozarjajo druge na nevarnosti drugje izven ms sveta

na ista opozorila drugih pa pravijo, da ne verjamejo


Edino pravilno, da se opozarja - če želiš privatnost NE uporabljaj izdelkov ameriških korporacij. Pa kitajskih, pa ruskih,...

Aha. Spet premik pozornosti?

PS: Grem pogledat Outlook od Windowsov na 8.1 računalnik >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

krneki0001 ::

trnvpeti je izjavil:

>kjer najdeš informacije, kako se rešiš špijoniranja MS-a. Tam si prebereš, narediš zadeve in imaš rešeno.

na taksen link sem dal link, kjer je tocen dll, v katerem so ms domene, kamor leti promet brez upostevanja hosts,dns,...
nakar si tocen ti vernik napisal, da ne verjames

in tudi bilo omenjeno, da se ne resis, ker ms spreminja nacin

in tudi je bil podan link, kjer se kljub odstranitvi KB le-ta spet pojavi
in KB patchi se nonstop pojavljajo

>se končalo pljuvanje
EULA ob nakupu win7,win81 in krsenje le-te ni pljuvanje

si pa v bistvu najvecji vernik, oz prav ti najvec zavajas oz poskusas


Zanimivo, da sploh nisem vernik. Uporabljam 4 različne operacijske sisteme za svoje delo (win, linux, ios in zOS). Mi gre pa na k*** pljuvanje po sistemu, ki ga niti ne uporabljaš.

Ali v euli piše, da lahko ms kaj spreminja?
EULA WINDOWS 7 PRO
Točka 7
a. Privolitev za internetne storitve. Funkcije programske opreme, opisane spodaj in v izjavi o zasebnosti za Windows 7, prek interneta vzpostavljajo povezavo z Microsoftovimi računalniškimi sistemi ali računalniškimi sistemi ponudnikov storitev. V nekaterih primerih ob vzpostavitvi povezave ne boste prejeli posebnega obvestila. V nekaterih primerih lahko te funkcije izklopite ali jih ne uporabljate. Dodatne informacije o teh funkcijah najdete v izjavi o zasebnosti za Windows 7, ki je na voljo na spletnem mestu go.microsoft.com/fwlink/?linkId=104604. Če uporabljate te funkcije, se strinjate s prenosom teh podatkov. Microsoft teh podatkov ne uporablja za vašo identifikacijo ali vzpostavljanje stika z vami.


b. Uporaba podatkov. Microsoft lahko podatke o računalniku, hitrih opravilih in predlogih za iskanje ter poročila o napakah in zlonamerni programski opremi uporablja za izboljšanje svoje programske opreme in storitev. Prav tako jih lahko posredujemo drugim, na primer prodajalcem strojne in programske opreme. Ti lahko podatke uporabljajo za izboljšanje delovanja svojih izdelkov z Microsoftovo programsko opremo.


trnvpeti je izjavil:

še ena tvoja debela laž

krneki0001 je izjavil:

kako se rešiš špijoniranja MS-a. Tam si prebereš, narediš zadeve in imaš rešeno.

postal si eno skripto nekaj casa nazaj

torej naredis in cez cas moras spet narediti, ampak novejšo skripto...


Rabiš novejšo skripto?

Ni problema. Samo znanje izdelave tega se plača. Od tega jaz živim.

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

>ki ga niti ne uporabljaš
kdo je rekel, da ga ne

>Rabiš novejšo skripto?
se pravi, nisi rešil
in nikoli ne bos

in če ne rešiš.zakaj bi ti plačal

krneki0001 ::

Sem programer in moji programi ter skripte se prodajajo. Manjše že nalepim na forume, tiste, ki so plačljive pa pač ne bom lepil sem gor. Lahko pa jo kupiš.

trnvpeti ::

še vedno mislis, da nisi lažnivec? :)

krneki0001 ::

Zakaj bi lagal? Programiranje mi je kruh in ne bom svojega dela zastonj razdajal naokoli. Ti pa verjemi karkoli hočeš.

Vse skripte so v poweshellu in narejene specifično za windows 10 pro, ker je ena manjša firma (6 zaposlenih) zahtevala, da imajo nadgradnjo na windows 10 in skripte, ki bodo blokirale vse prenose MS-u. Pač imajo občutljive podatke in jih nočejo razdajati celemu svetu.

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

ja jaz ti ne verjamem
si pa zavajal druge,da ti verjamejo, da ti kr rešiš

>Zakaj bi lagal
da prodas?

>ki bodo blokirale
:)
bodo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

zmaugy ::

krneki0001 je izjavil:



Rabiš novejšo skripto?

Ni problema. Samo znanje izdelave tega se plača. Od tega jaz živim.


Torej nisi biased na to temo?

krneki0001 je izjavil:

Zakaj bi lagal? Programiranje mi je kruh in ne bom svojega dela zastonj razdajal naokoli. Ti pa verjemi karkoli hočeš.

Vse skripte so v poweshellu in narejene specifično za windows 10 pro, ker je ena manjša firma (6 zaposlenih) zahtevala, da imajo nadgradnjo na windows 10 in skripte, ki bodo blokirale vse prenose MS-u. Pač imajo občutljive podatke in jih nočejo razdajati celemu svetu.


Vidim zakaj bi ti lahko bil všeč Win 10. Ne razumem samo tega, da napišeš da je s sistemom vse v redu pa pišeš skripte, ki uporabnike ščitijo pred sistemom. Zakaj bi pisal takšne skripte, če je s sistemom vse v redu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Jupito ::

No, vsaj jaz imam zdaj nov prvi pogoj na vrhu liste za 10-ko; počakat, da se škratje, zmaji in kraljica drame prej preselijo na 11-ko.

(Tisti neprecenljiv občutek, ko ob dveh zjutraj zakorakaš v wc na Petrolu in je notri za 3 avtobuse navijačev.)
I used to be with it, but then they changed what it was.
Now what I'm with isn't it and what's it seems weird
and scary to me. It'll happen to you!

krneki0001 ::

zmaugy je izjavil:

Vidim zakaj bi ti lahko bil všeč Win 10. Ne razumem samo tega, da napišeš da je s sistemom vse v redu pa pišeš skripte, ki uporabnike ščitijo pred sistemom. Zakaj bi pisal takšne skripte, če je s sistemom vse v redu?


Sej je vse v redu s sistemom. Se ne sesuva, ni veliko bugov, zadeve delujejo, prepoznava ves hardware in recmo temu najboljši od vseh dosedanjih windows sistemov kar se tiče podpore hardweru in temu da se ne sesuva.

Skripte pa pišem, ker ljudje nebi radi svojih zasebnih in službenih podatkov delili z MS-om. Torej svojih baz podatkov. Niti ni rečeno, da jih ms sploh gleda, ampak ljudje so panični kot na tem forumu in meni to čisto odgovarja. Z lahkoto zaslužim nekdaj mesečno plačo v parih dneh.

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

>Sej je vse v redu s sistemom. Se ne sesuva, ni veliko bugov, zadeve delujejo, prepoznava ves hardware in recmo temu najboljši od vseh dosedanjih windows sistemov kar se tiče podpore hardweru in temu da se ne sesuva.

še ena laž

krneki0001 ::

Kakšna laž? Kaj pa v windows 10 ne deluje?

trnvpeti ::

krneki0001 je izjavil:

Kakšna laž? Kaj pa v windows 10 ne deluje?

že samo tvoja skripta ne naredi tega, za kar jo prodajaš
tudi hw ne prepozna vsega
da je malo bugov
da se ne sesuva
da vsi programi delajo je tudi laž
sej verjetno je premalo časa in prostora, da se gre v podrobnosti

boolsheat ::

zmaugy je izjavil:


PS: Si se že pozanimal kako se imenuje email app v Win 10?


https://support.office.com/en-us/articl...

Pod "APPLIES TO" lahko vidiš celotno ime:
Outlook Calendar for Windows 10 , Outlook Mail for Windows 10

krneki0001 ::

trnvpeti je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Kakšna laž? Kaj pa v windows 10 ne deluje?

že samo tvoja skripta ne naredi tega, za kar jo prodajaš
tudi hw ne prepozna vsega
da je malo bugov
da se ne sesuva
da vsi programi delajo je tudi laž
sej verjetno je premalo časa in prostora, da se gre v podrobnosti


Moja skripta naredi točno to kar je naročnik želel. Blokira vse prenose na MS in odstrani vse metro aplikacije, če je pa ne more odstranit, pa blokira njeno delovanje.


Katerega HW-ja ne prepozna windows 10. Ne sedaj neke čiste eksotike ali namenskih naprav iskat, ampak realno, česa kar se tukaj prodaja ne prepozna?

Malo je bugov v primerjavi s kakimi xp-ji, visto ali sedmico brez sp-ja.

Sesuva se pa res ne. Ravno to je prednost desetke, ker se res ne sesuva.

Kateri programi pa ne delajo?

Zgodovina sprememb…

trnvpeti ::

> Blokira vse prenose na MS.
laž

Thuban ::

andromedar je izjavil:

O tako pokvarjeni, da jo največji majstri tukaj popravljajo.


ma ja, dejmo no. Windows 10 dela perfektno out of the box.
Telemetrijo pošilja, kjer pa naj ne bi bilo nič kritičnega.

trnvpeti je izjavil:

>Sej je vse v redu s sistemom. Se ne sesuva, ni veliko bugov, zadeve delujejo, prepoznava ves hardware in recmo temu najboljši od vseh dosedanjih windows sistemov kar se tiče podpore hardweru in temu da se ne sesuva.

še ena laž


ni laž, win10 dela dobro.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

krneki0001 ::

trnvpeti je izjavil:

> Blokira vse prenose na MS.
laž


Zakaj laž, če ti tega ne znaš narest, plačaj, pa dobiš zadevo, ki to naredi.

Thuban ::

trnvpeti je izjavil:

cisto nic bluzenja ni

se pac vidi, kako verniki MS opozarjajo druge na nevarnosti drugje izven ms sveta

na ista opozorila drugih pa pravijo, da ne verjamejo


ne posplošuj na vse. Samo en te opozarja na "probleme izven ms sveta", preostali pač pravimo da ni tako dramatično kot želite prikazat.

zmaugy je izjavil:


Kaj pa tretja možnost - uporabljam Windows 7 dokler se to da brez nekega dodatnega truda in bolečin in potem prehod na konkurenčni sistem?


zakaj dafuq bi pa to hotel. Si terorist da te tak skrbi da bi kaj našli pri tebi?
Imaš ogromno piratskih vsebin?
Gledaš teenage pornografijo?

komplicirate si življenje po nepotrebnem.
Ne poznam nikogar, ki bi imel bilokakšne težave z Windows 10. sploh.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

boolsheat ::

Microsoft, Google, Apple operacijski sistemi niso primerni za terorizem in otroško pornografijo.

Thuban ::

zakaj bi ga potem tak skrbelo. Give me 1 reason zakaj bi se tak pizdakal čez zastonj OS na 8 straneh.

andromedar je izjavil:

Gre se za to, da je velika večina kupila "avto" z napako, pa niti ne vedo kako zelo je pokvarjen - niti niso mehaniki, da bi si lahko pomagali.


madona, windows 10 je bila ZASTONJ POSODOBITEV. Torej so dobili zastonj nekaj.


Če se želiš izogniti vsem težavam pa je na voljo plačljiva različica, kjer lahko nadziraš vse.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

trnvpeti ::

>Zakaj laž, če ti tega ne znaš narest
preveril tvojo prvotno(recimo mesec nazaj) skripto, in ni blokirala

sicer si pa že sam povedal, da moraš skripto nonstop popravljati
in že samo to, da delaš skripto, nakazuje, da si se napačno lotil..

zmaugy ::

Thuban je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

cisto nic bluzenja ni

se pac vidi, kako verniki MS opozarjajo druge na nevarnosti drugje izven ms sveta

na ista opozorila drugih pa pravijo, da ne verjamejo


ne posplošuj na vse. Samo en te opozarja na "probleme izven ms sveta", preostali pač pravimo da ni tako dramatično kot želite prikazat.

zmaugy je izjavil:


Kaj pa tretja možnost - uporabljam Windows 7 dokler se to da brez nekega dodatnega truda in bolečin in potem prehod na konkurenčni sistem?


zakaj dafuq bi pa to hotel. Si terorist da te tak skrbi da bi kaj našli pri tebi?
Imaš ogromno piratskih vsebin?
Gledaš teenage pornografijo?

komplicirate si življenje po nepotrebnem.
Ne poznam nikogar, ki bi imel bilokakšne težave z Windows 10. sploh.


Famous I have nothing to hide argument. Tokrat je trajalo res dolgo, da smo prišli do njega.

Thuban ::

resno, saj ti ne nadzirajo celotnega računalnika.

Ali pa boš rekel da shranijo vsako stvar ki jo napišeš, rečeš in narediš pred kamero :)
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

zmaugy ::

Thuban je izjavil:

zakaj bi ga potem tak skrbelo. Give me 1 reason zakaj bi se tak pizdakal čez zastonj OS na 8 straneh.

andromedar je izjavil:

Gre se za to, da je velika večina kupila "avto" z napako, pa niti ne vedo kako zelo je pokvarjen - niti niso mehaniki, da bi si lahko pomagali.


madona, windows 10 je bila ZASTONJ POSODOBITEV. Torej so dobili zastonj nekaj.


Če se želiš izogniti vsem težavam pa je na voljo plačljiva različica, kjer lahko nadziraš vse.

Jaz nočem zastonj Win 10. Hočem samo v miru uporabljati svoje plačane Win 7 in Win 8 (zdaj 8.1). Z varnostnimi posodobitvami, brez zapravljanja časa.

Thuban ::

aha. In kako si to dosegel v 8 straneh pizdakanja?
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

solatko ::

Samo en primer, za tiste, ki trdite, da je M$ kriv za slabe gonilnike.

Intel je izdelal procesor z GMA3100 grafiko. Ta grafika je bila podprta izključno le v sistemu Windows7. Na vprašanje uporabnikov, kako je z izdelavo gonilnikov za 8, 8.1 in 10-ko, je Intelov odgovor sledeč - imamo cel nabor procesorjev, ki podpirajo vse problematične OS-e. Zamenjajte svoje naprave s takimi, ki to podpirajo.

Gre pa za 3.000.000 mašin z vgrajenim procesorjem in Intel b.k. za to.
Osnovne kode gonilnika za grafiko pa ne dajo M$-u, da bi oni spisali gonilnike tako za 8, kot za 10.
Delo krepa človeka

zmaugy ::

Thuban je izjavil:

aha. In kako si to dosegel v 8 straneh pizdakanja?

Ne vem še. In kako se je doseglo da je M$ spremenil svoj butasti UI na Win 8? S pizdakanjem in nakupno abstinenco. A je šlo čez noč? Ne. A je šlo?
Ja.

Thuban ::

solatko je izjavil:

Samo en primer, za tiste, ki trdite, da je M$ kriv za slabe gonilnike.

Intel je izdelal procesor z GMA3100 grafiko. Ta grafika je bila podprta izključno le v sistemu Windows7. Na vprašanje uporabnikov, kako je z izdelavo gonilnikov za 8, 8.1 in 10-ko, je Intelov odgovor sledeč - imamo cel nabor procesorjev, ki podpirajo vse problematične OS-e. Zamenjajte svoje naprave s takimi, ki to podpirajo.

Gre pa za 3.000.000 mašin z vgrajenim procesorjem in Intel b.k. za to.
Osnovne kode gonilnika za grafiko pa ne dajo M$-u, da bi oni spisali gonilnike tako za 8, kot za 10.


verjemi da jih ne bo brigalo. Danes je popularno sovražit Microsoft, zato bodo tile hipsterji še naprej udrihali čez MS ;)

zmaugy je izjavil:

Thuban je izjavil:

aha. In kako si to dosegel v 8 straneh pizdakanja?

Ne vem še. In kako se je doseglo da je M$ spremenil svoj butasti UI na Win 8? S pizdakanjem in nakupno abstinenco. A je šlo čez noč? Ne. A je šlo?
Ja.


Ni bil butast, v bistvu je odličen UI.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

zmaugy ::

Aha. Le zakaj so ga spreminjali?

Thuban ::

Ker so ljudje trapasto neprilagodljivi na spremembe, bilokakšne. Povsem isto bi se pizdli uporabniki, če UI ne bi spremenili nič.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.
««
8 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja Windows 10 še naprej brezplačna (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5231899 (25585) zmaugy
»

Zaradi slabe prodaje telefonov razmah Windows 10 nekoliko za pričakovanji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12031282 (27527) klinker
»

Windows 10 še ni prehitel XP-jev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9737780 (33530) zmaugy
»

Windows 10 v mesecu dni osvojil dvajsetino računalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5933025 (29657) mtosev
»

Windows 10 gre za med (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
16584028 (72181) MrStein

Več podobnih tem