» »

flash banner

flash banner

samo02 ::

Iščem nekoga ki se spozna na flash bannerje.

Nek template že imam,vendar rabim en spremebo v pisni obliki.

Ponudbe na ZS.Prosim samo resni in z izkušnjami.

Hvala,LP

[D]emon ::

Ljudi, ki delajo Flash bannerje in podobno nesnago, bi bilo treba za 15 let poslati v delovna taborisca ali pa direktno pred strelski vod. Ne seri ga s Flash-em.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

samo02 ::

Zakaj pa to? ne zastopim tvoj odgovor....kaj pa narobe s Flash-em,dan danes itak vse v Flash-u

pi pawr ::

Pri meni se piše leto 2016

Glej HTML5 :)

samo02 ::

[D]emon + pi pawr
če nimata ustreznega odgovora,na moje temo..teh komentarjev smo itak sitih po vseh forumih

lp,

[D]emon ::

samo02 je izjavil:

Zakaj pa to? ne zastopim tvoj odgovor....kaj pa narobe s Flash-em,dan danes itak vse v Flash-u


A si se ti slucajno zgubil nekje leta 2001 ? Flash je tako sranje, da ga vecjega svet ni videl (razen mogoce Silverlight), in prej ko crkne bolje bo za vse.

Kot ti je bilo receno, HTML5.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

samo02 ::

vidva kr ostanita na HTML5,in windows 10

garamond ::

@[D]emon: Tvoj nasvet je slabo napisan. Zdi se mi, da hočeš reči tole: da so bannerji s preveč animacij, zvokom, ipd. slabi. To nima več povezave z implementacijo.
Točno take bannerje lahko narediš tako s HTML5 kot Flashem, s tem da Flash sploh ne bo delal na iOS.
A parody of extremism is impossible to differentiate from sincere extremism.

SeMiNeSanja ::

samo02 - če trije ali štirje rečejo, da pozabi na flash, niti eden pa ga ne zagovarja, bi ti mogoče lahko kapnilo, da je lahko kaj na stvari?

Flash je danes ena od najbolj pogosto zlorabljenih vstopnih točk, preko katerih se skozi brskalnih na računalnik namesti malware. Če greš googlat za ranljivostmi v flashu boš dobil spisek, da te kar zmrazi. Zato si ga nekateri ljudje že odstranjujejo z računalnikov.

Danes se te zadeve dela z HTML5, kar so ti tudi pravilno svetovali, da uporabi.
Pa ni treba biti nič osoren, če ti ljudje dobronamerno svetujejo.

samo02 ::

SeMiNeSanja je izjavil:

samo02 - če trije ali štirje rečejo, da pozabi na flash, niti eden pa ga ne zagovarja, bi ti mogoče lahko kapnilo, da je lahko kaj na stvari?

Flash je danes ena od najbolj pogosto zlorabljenih vstopnih točk, preko katerih se skozi brskalnih na računalnik namesti malware. Če greš googlat za ranljivostmi v flashu boš dobil spisek, da te kar zmrazi. Zato si ga nekateri ljudje že odstranjujejo z računalnikov.

Danes se te zadeve dela z HTML5, kar so ti tudi pravilno svetovali, da uporabi.
Pa ni treba biti nič osoren, če ti ljudje dobronamerno svetujejo.


nism osoren,zdaleč od tega,potem po vašem menju vse kar je Flash,spada v preteklost..."na zdravje" in hvala za vaše odgovore.

lp,

SeMiNeSanja ::

Je pač tako, da gre svet naprej.

Flash je seveda zaradi dolgoletne rabe globoko zakoreninjem, kar pa ne pomeni, da se ne bo umaknil novejšim stvarem - oz. HTML5, ki ga nadomešča.

Včasih sem imel web vmesnik za upravljanje požarne pregrade v flashu. Saj je za tiste čase solidno izgledal, ampak je bil obskurno počasen, deloval pa je samo na Windows platformah. Ko so zadevo predelali na HTML5, se mi je zdelo, kot da je dobil krila, pa še na bilokateri platformi mi zdaj dela v brskalniku.

Zagotovo ima tudi HTML5 kakšne svoje muhe (meni npr. nagaja Google video) ampak predpostavljam, da je to bolj posledica moje lenobe, ker se mi ne ljubi reonštalirat Firefox, kot pa zaradi samega HTML5.

Skratka, nič 'na zdravje' in obup, žalost - vesel bodi, da Flash izpodriva HTML5. Sorry, če se je zato treba spet nekaj novega naučiti. Ampak to je v IT-ju vsakdan. Zaspiš dva dneva, pa si že za v muzej.

[D]emon ::

Tale je zaspal se malo vec kot samo dva dni... :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

d4vid ::

Raje najdi nekoga, ki ti to uredi v html5. To je najboljsi nasvet kar se flasha tice, v letu 2016.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox bo nehal podpirati vtičnike NPAPI razen Flasha

Oddelek: Novice / Brskalniki
2925972 (23258) Qushaak
»

Flash

Oddelek: Izdelava spletišč
383809 (3222) Vice
»

Windows 8 omejuje podporo za Flash

Oddelek: Novice / Ostale najave
318022 (6177) Bistri007
»

Flash na mobitelih zamuja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
16024158 (21805) lurker
»

Flash prihodnost spleta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
5018337 (16676) root987

Več podobnih tem