» »

The Batman (Robert Pattinson) (2021)

The Batman (Robert Pattinson) (2021)

Temo vidijo: vsi
««
15 / 17
»»

svecka ::

Trailer zavaja...sem mislil da bo to novi Batman, ki bo res DARK, da bo ubijal, da se mu bo odpeljalo...pa nič od tega. Je dobr film, 3 ure je malenkost predolgo, bi lahko kakšne scene ven dal (tista romantika pokvar film)

oo7 ::

Sedaj je uradno napovedano TV serija Pingvin za HBO Max. Igral bo Colin Farell.

BaTeMaN ::

Oswald Chesterfield Cobblepot, imenovan the Penguin, mi je boljši v TV seriji Gotham (Robin Lord Taylor) kot Colin Farellov Pingvin v BATMANu. Ne vem zakaj. Vsi ful hvalijo novega BaTMaN in vse okol njega, da sem spet samo jaz zelo razočaran... bom raje čim bolj tiho.
less then zero

bambam20 ::

BaTeMaN je izjavil:

Oswald Chesterfield Cobblepot, imenovan the Penguin, mi je boljši v TV seriji Gotham (Robin Lord Taylor) kot Colin Farellov Pingvin v BATMANu. Ne vem zakaj. Vsi ful hvalijo novega BaTMaN in vse okol njega, da sem spet samo jaz zelo razočaran... bom raje čim bolj tiho.



To je najslabši Pingvin. Tako, kot do sedaj še niso bili sposobni prikazata dobrega Jima Gordona. Važno, da ga igra plešast črnc, ki tja sploh ne spada.

BaTeMaN ::

Ma vsaj "stil" bi lahko imel, vsaj cilinder, vsaj specifičen način obnašanja, govora, etike, morale,.. ali vsaj cilinder na glavi. Nima nič. Rušijo image.
Tu sploh ne vem kaj je...? desna roka Carmine Falcona? (debilen cast Torturra.... omfg).
less then zero

bambam20 ::

BaTeMaN je izjavil:

Ma vsaj "stil" bi lahko imel, vsaj cilinder, vsaj specifičen način obnašanja, govora, etike, morale,.. ali vsaj cilinder na glavi. Nima nič. Rušijo image.
Tu sploh ne vem kaj je...? desna roka Carmine Falcona? (debilen cast Torturra.... omfg).


Sej tud Ridler je vizuleno kar nekaj. En psihopat z masko na betici. Btaman bi moral imet roza kostum in porezane roke, glede, da je v tem filmu emo.

BaTeMaN ::

Ta RIDLER mene spominja na mean machine iz 8 mm. Mi je čist uničlo film. Pa ful na splošno mi je tak noir 7even (zaradi detektivskega Batman + Gordona) + 8 mm (zaradi Ridlerja + Falcona) + Sin City (zaradi Catwoman)... EMO batman me ne moti. Svet Gothama je temačen in res ni treba, da je Bruce nek sijoči vitez.
less then zero

Machete ::

Še kar ok, sem pa vseeno pričakoval boljši film. Robert mi ni dobra izbira, ni pa tudi ful slaba. Ugankar je še kar zgrešen. Zelo povšrinski lik, preveč simpel plot za glavnega zlobca. Brezvezna maska, mene je stalno spominjal na scarecrowa, s tem, da je bil scarecrow dejansko zelo dobro izveden zlobnež npr. v Arkham Asylum igri. Jim Carrey je bil v tistem času kar pravi se mi zdi za ugankarja, čeprav je bil v slabem filmu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Pa premalo batmana je bilo v tako dolgem filmu. Več bi moral letel naokoli in gadgetov uporabljat. En bogi leteči kader. PA sploh ni bil nekaj dark. Od kje folku, da gre še za bolj dark batmana.. ?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Gregor P ::

Od marketinga in PR reklam:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

bambam20 ::

Machete je izjavil:

Pa premalo batmana je bilo v tako dolgem filmu. Več bi moral letel naokoli in gadgetov uporabljat. En bogi leteči kader. PA sploh ni bil nekaj dark. Od kje folku, da gre še za bolj dark batmana.. ?



ker se dogaja ponoči. Z razliko od Nolanovega debilizma, ki je batmana prikazal v dnevni luči.

BaTeMaN ::

Machete je izjavil:

Pa premalo batmana je bilo v tako dolgem filmu. Več bi moral letel naokoli in gadgetov uporabljat. En bogi leteči kader. PA sploh ni bil nekaj dark. Od kje folku, da gre še za bolj dark batmana.. ?


Ne ni dark.
Sam temno je :)
less then zero

oo7 ::

Film Batman bo na HBO Max izšel 19 aprila se pravi čez dober mesec že na domači televiziji :)

kow ::

Pomoje sem prestar. Eden slabsih filmov, ki sem jih gledal. Materiala za 30min, morda 60min, vlece se 3h.
Sem sicer pricakoval obupen film - sel sem zaradi druzbe in je potrdil moja pricakovanja.

Slab scenarij, zelo slaba kinematografija, igralci nic posebnega oz. bi rekel, da celo bolj podpovprecni. Ogromno klisejskih posnetkov itd.
Ne stekam modernega holivuda. Kdaj se bodo navelicali biti 'woke' in se jemati preresno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Pinturicchio ::

Nočem biti pameten, ampak prestari smo za ta sranja. Js enostavno ne morem prebavit da je Pattinson Bruce Wayne. Že takoj sem vedel da bo to eno sranje od filma. Edini in pravi Batman je Michael, za mene celo najboljši Returns, z Catwomen katero je fenomenalno odigrala Pfeiffer-ca, moja seks bomba iz mladih let. Prava podoba temačnega Gothama, katere pa v kasnejših delih več ne najdeš.

opeter ::

Pinturicchio je izjavil:

Nočem biti pameten, ampak prestari smo za ta sranja. Js enostavno ne morem prebavit da je Pattinson Bruce Wayne. Že takoj sem vedel da bo to eno sranje od filma. Edini in pravi Batman je Michael, za mene celo najboljši Returns, z Catwomen katero je fenomenalno odigrala Pfeiffer-ca, moja seks bomba iz mladih let. Prava podoba temačnega Gothama, katere pa v kasnejših delih več ne najdeš.


To je res. Škoda, da Burton nikoli ni napravil tretjega Batmana.

Tuka je nekaj zanimivih posnetkov na to temo:




Sploh pa tole, če ima kdo čas in voljo :))
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

The Batman | Deleted Arkham Scene - JOKER

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

In je kdo pogledal zgornji video ? Kakšen se vam zdi Joker ? Po vsej verjetnosti bo v filmu Batman 2.

IL_DIAVOLO ::

oo7 je izjavil:

Koliko kreganja je bilo med Patisonom in režiserjem Reevsom sedaj pa tole :| Robert Pattinson Wants to Make a Batman Trilogy With Director Matt Reeves

https://www.yahoo.com/entertainment/rob...


Morda pa sploh nic ni bilo res.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Gregor P ::

oo7 je izjavil:

In je kdo pogledal zgornji video ? Kakšen se vam zdi Joker ? Po vsej verjetnosti bo v filmu Batman 2.
… je bilo tako dolgočasno, da res nisem mogel pogledati do konca. Dobro ni.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BaTeMaN ::

Gregor P je izjavil:

oo7 je izjavil:

In je kdo pogledal zgornji video ? Kakšen se vam zdi Joker ? Po vsej verjetnosti bo v filmu Batman 2.
… je bilo tako dolgočasno, da res nisem mogel pogledati do konca. Dobro ni.


mene je to spominjalo na razgovor med Clarice in Dr. Lecterjem v Silence of the Lambs...

ampak 100 x slabše

BaTeMaN je izjavil:

Gregor P je izjavil:

oo7 je izjavil:

In je kdo pogledal zgornji video ? Kakšen se vam zdi Joker ? Po vsej verjetnosti bo v filmu Batman 2.
… je bilo tako dolgočasno, da res nisem mogel pogledati do konca. Dobro ni.

mene je to spominjalo na razgovor med Clarice in Dr. Lecterjem v Silence of the Lambs...
ampak 100 x slabše


ali Backdraft ko gre William Baldwin na razgovor k Donaldu Sutherlandu
less then zero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaTeMaN ()

bojsi ::

No, meni pa je čist ok film. Slo-hate, stari in tečni postajate(mo) in nam gre že vsaka malenkost na živce. ;)

Machete ::

Liki in njihovi karakterji so razviti za nivo 10 letnih otrok. Zelo slabo so jih oblikovali. Več časa kot je minilo, slabši se mi zdi tanov šišmiš.

This: https://twitter.com/HailEternal/status/...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Gregor P ::

Jaz ga morem šele gledati, pa sem že čisto nenavdušen. :D Sploh nobenega ne najdem, ki bi to hotel gledati z menoj, tako da ne vem, če bi res rad sam preživel tri ure v temi in gledal to verzijo Batmana:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Machete ::

8,3 na IMDB je džoke.
6,8 največ.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

BaTeMaN ::

bojsi je izjavil:

No, meni pa je čist ok film. Slo-hate, stari in tečni postajate(mo) in nam gre že vsaka malenkost na živce. ;)


.. s tem se absolutno strinjam. :)

Ampak ne morem, da ne bi.
less then zero

Gregor P ::

... ne verjamem, če lahko gledamo s starimi fotri dobre, tudi sodobne ZF filme, potem je večja verjetnost, da je s tem filmom kaj narobe8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

18 april je dan, ko pride film Batman na televizijo HBO Max :) Čez 1 teden se bo lahko gledalo film že doma :)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

18 april je dan, ko pride film Batman na televizijo HBO Max :) Čez 1 teden se bo lahko gledalo film že doma :)


Sej je že zunaj na travnikih.

bojsi je izjavil:

No, meni pa je čist ok film. Slo-hate, stari in tečni postajate(mo) in nam gre že vsaka malenkost na živce. ;)


za 7.9€ pričakujem gledljiv in zanimiv izdelek. Če bi mi ga dali zastonj bi bilo pa v redu. Če plačam, pričakujem, da bom ob filmu užival in ne da se bom dolgočasil in zraven še kakšnih 20 minut prespal, ker se vleče kot kurja čreva.

Gregor P je izjavil:

... ne verjamem, če lahko gledamo s starimi fotri dobre, tudi sodobne ZF filme, potem je večja verjetnost, da je s tem filmom kaj narobe8-)


Z mano ni nič narobe. je pa veliko narobe s temi novodobnimi ameriški skropucali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

18 april je dan, ko pride film Batman na televizijo HBO Max :) Čez 1 teden se bo lahko gledalo film že doma :)


Sej je že zunaj na travnikih.


Dobra kvaliteta ?

meho7 ::



:))


hbo rip pride v ponedeljek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

yoco ::

A film tudi pri nas izide danes na HBO Max?

Ganon ::

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

18 april je dan, ko pride film Batman na televizijo HBO Max :) Čez 1 teden se bo lahko gledalo film že doma :)


Sej je že zunaj na travnikih.


Dobra kvaliteta ?


Ne, pač klasični WEB-DL. Blu-ray je za vogalom, počakaj.

oo7 ::

yoco je izjavil:

A film tudi pri nas izide danes na HBO Max?



Tukaj piše od 18 aprila samo za HBO naročnike.
https://www.hbomax.com/si/sl?gclid=EAIa...

oo7 ::

Ganon je izjavil:

oo7 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

oo7 je izjavil:

18 april je dan, ko pride film Batman na televizijo HBO Max :) Čez 1 teden se bo lahko gledalo film že doma :)


Sej je že zunaj na travnikih.


Dobra kvaliteta ?


Ne, pač klasični WEB-DL. Blu-ray je za vogalom, počakaj.



Blu ray je šele 24 maja ?

Ganon ::

Bo že prej na voljo.

ahac ::

yoco je izjavil:

A film tudi pri nas izide danes na HBO Max?


Ja, je že releasan.
https://play.hbomax.com/page/urn:hbo:pa...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yoco ::

ahac je izjavil:

yoco je izjavil:

A film tudi pri nas izide danes na HBO Max?


Ja, je že releasan.
https://play.hbomax.com/page/urn:hbo:pa...

Nice! Zjutraj mi še ni kazalo, zato sem vprašal! :D

opeter ::

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

A film tudi pri nas izide danes na HBO Max?



Tukaj piše od 18 aprila samo za HBO naročnike.
https://www.hbomax.com/si/sl?gclid=EAIa...


Film je od ponedeljka na voljo:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

yoco ::

Sem uspel včeraj pogledati celoten film!
Ne vem, a se jaz že počasi staram, ampak že dolgo (od Infinity War) me noben film ne navduši. Tudi ta Batman me ni. Sicer je film ok, a se mi zdi kar predolg. Moram pa priznati, da mi je bil batmobil zelo všeč! :)
Če bi ga moral ocenjevati bi dal 8/10

oo7 ::

Tudi jaz sem včeraj pogledal.
Po občutku se mi je zdelo, da je v filmu bilo več Batman-a kot Bruce Wayna to mislim na minutažo.
Batman obleka mi je bila dobra. Batmobil mi je bil tudi dober.
Pingvin je bil uredu.
Falcone tukaj so čisto zgrešili igralca.
Bruce Wayne no Pattison me ni motil kot igralec me je pa sam Bruce Wayne bil je kot tisti maček Grumpy cat.
Ugankar me ni prepričal. Joker mi je bil bolj zanimiv v tisti minuti, ki jo je imel.
Gordon je bil tudi vredu.
Catwoman sem milil, da bo slabša v trailerjih me ni prepričala.
Tri ure mi niso bile predolge, ker sem gledal doma in mi ni niti malo žal, da nisem gledal v kinu.
Zgodba je bila vredu ampak Ugankar se mi je zdel šibka točka kot negativec. Pa ne mislim na to, ker ni bil fizično močan tudi Baron Zemo ni bil v Civil War pa se mi je zdel veliko bolj zanimiv.
Akcije za tri ure ni bilo prav veliko je bila pa dobra.
So pa mogli zagnojit s woke sranjem beli privligirani ljudje besedami izrečene od stranki Catwoman in igralki se tudi zdi zelo pomembno, da so to vključili v film. Ampak ja itak so vsi pokvarjeni policisti v filmu belci razen dobrega črnega komisarja Gordona, pokvarjen bel župan katerega bo zamenjala črna županja.

Ni najslabši Batman film ampak definitivno ne med najboljšimi. Men so vsi trije od Nolana boljši pa tudi prvi od Burtona kot film Batman 2022.

Gregor P ::

Čeprav sem imel možnost, sem si ogled prestavil za drugič. Je pač 3 ure življenja, tako da mora biti zunaj res nevihta in doma čisto nič za delat, da si bom jaz tole sago ogledal.:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

meho7 ::

A je se komu slo na k.... kako je Batman bulletproof? Jao jao :))
Tisti woke shit je bil tudi smesen - black mayor, black police commissioner, black catwoman, black nurse...
Pa kaj je bilo z glasom Pattinsona v vlogi Batmana? Na trenutke, ko se druzi z Gordonom, kar pozabi da je Batman in govori normalno kot Bruce Wayne like wtf?
Film se mi je zdel prevec overhyped glede na to kar je ponudil - istega mnenja sem o novem Spidermanu, ki je bil dobesedno fanservice galore.
Malo boljsi od povprecnega Marvel filma ter verjetno eden boljsih DC filmov zadnjih 10 let

oo7 ::

meho7 je izjavil:

A je se komu slo na k.... kako je Batman bulletproof? Jao jao :))
Tisti woke shit je bil tudi smesen - black mayor, black police commissioner, black catwoman, black nurse...
Pa kaj je bilo z glasom Pattinsona v vlogi Batmana? Na trenutke, ko se druzi z Gordonom, kar pozabi da je Batman in govori normalno kot Bruce Wayne like wtf?
Film se mi je zdel prevec overhyped glede na to kar je ponudil - istega mnenja sem o novem Spidermanu, ki je bil dobesedno fanservice galore.
Malo boljsi od povprecnega Marvel filma ter verjetno eden boljsih DC filmov zadnjih 10 let


Saj je prav, da je bulletproof drugače bi bil že 100x mrtev. Čudi me, da nobeden ne strelja v glavo enako kot pri Robokopu.

Zadnjih 10 let ? Vem, da sem v manjšini ampak men je še vedno najboljši Man of Steel.

opeter ::

Jaz Marvelove filme ne morem gledati. Še en glas za Man of Steel, ki bo naslednje leto imel jubilej, saj bo star točno 10 let.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BT52 ::

meho7 je izjavil:

A je se komu slo na k.... kako je Batman bulletproof? Jao jao :))
Tisti woke shit je bil tudi smesen - black mayor, black police commissioner, black catwoman, black nurse...
Pa kaj je bilo z glasom Pattinsona v vlogi Batmana? Na trenutke, ko se druzi z Gordonom, kar pozabi da je Batman in govori normalno kot Bruce Wayne like wtf?
Film se mi je zdel prevec overhyped glede na to kar je ponudil - istega mnenja sem o novem Spidermanu, ki je bil dobesedno fanservice galore.
Malo boljsi od povprecnega Marvel filma ter verjetno eden boljsih DC filmov zadnjih 10 let


Touché. Jaz enako! Smo šli gledat tagale spideya. Pa moram rečt, kot oboževalec Tobeyevih delov. Ma ok tudi Amazing Spider je imel neke svetle trenutke (Garfield je kar ok, čeprav je bil plot retardet) vseeno pustimo stare filme. Da nadaljujem. Tale Sonejev/Disney partnerstvo je bilo... khmm fanservice galore in celoten setup je bil retardet. Ne morem preko tega, da kao dr Strange kar naredi urok enemu smrkavcu, ko mu malo dol zavisi. 8-O

Tale nov Batmann. Pa je res počasen. Pa sem mislim, da je Bladerunner 49 počasen. Uganke kar zanimive, vendar Batman prehitro jih rešuje.;((

Ugankar pa bil zanimiv vendar kočni motiv prešibek. Backstory ni bil dober.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Gregor P ::

oo7 je izjavil:

meho7 je izjavil:

A je se komu slo na k.... kako je Batman bulletproof? Jao jao :))

Saj je prav, da je bulletproof drugače bi bil že 100x mrtev. Čudi me, da nobeden ne strelja v glavo enako kot pri Robokopu.
… dejansko si Robocopa lahko ustrelil v glavo (sploh če je imel še zaščitno čelado), vsaj ta starega; obraz je bil zgolj provizoričen; možgani in hrbtenjača so bili zaščiteni.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

opeter ::

Končno sem uspel pogledati (trajalo je tri noči) ...

Večina elementov je v redu, tudi Pattison se mi zdi okej kot Batman, ni me motila niti otožna varianta Bruce Waynea, osebe, ki bi lahko v naslednjem trenutku naredil(a) samomor. Sama scena, barve ipd. je všečna, sploh to, da ni vedno samo ponoči ter, da se Batman giba podnevi med ljudmi, kot je to v nekaterih stripih. Obleka, oprema, vozila ipd. je vse tip-top. Vzdušje je solidno. Ženska, ki je igrala Catwoman ni na nivoju Michelle Pfeiffer, ampak dobro, recimo, da je dobro opravila svoje delo. Verjetno je predstavljala LGBT(karkoli je že oznaka), da je v stilu s trenutno halivudsko agendo. Mene sicer to ne moti.

Na eni strani mi je bil všeč počasen tempo, a na drugi strani pa ne bi škodilo, če bi bil film krajši.

Konec mi ni bil všeč. Zakaj? Ugankar je bil en tak kartonasti lik (katerega bi lahko zamenjal kdorkoli), obdan z ohlapno zgodbo, okoli katerega so zgradili film, v resnici pa je imel le eno nalogo: da se pripravi podlaga za morebitna nadaljevanja.

Najbolj zanimivi so mi bili prizori in zgodbice, ki so se ukvarjale z Waynovimi starši in njihovo družinsko zapuščino. Sem mislil, da se bodo bolj poglobili v ozadje družine Arkham in npr. nastanka sanatorija. Dobili pa smo točno dva stavka. Škoda. Tu bi lahko bilo dosti več stvari, ki bi namignil zakaj je Bruce takšen kakršen je v tem filmu.

Kdor brez zadržkov pogleda bolj počasne filme in ima rad detektivsko tematiko, v kateri ni pretirane akcije, temu priporočam ogled.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

oo7 ::

opeter je izjavil:

Končno sem uspel pogledati (trajalo je tri noči) ...




Si imel pa poštene pavze med filmom :)

oo7 ::

Jutri je Cinemacon in veliko jih pričakuje, da bodo jutri napovedali film Batman 2.
««
15 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DCU (2025 - )

Oddelek: Sedem umetnosti
181404 (153) oo7
»

The Flash (2018)

Oddelek: Sedem umetnosti
406603 (495) ahac
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16435179 (15372) meho7
»

The Batman Beyond - film

Oddelek: Sedem umetnosti
121914 (1284) oo7
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18546090 (18594) opeter

Več podobnih tem