» »

The Justice League Part One & Part Two

The Justice League Part One & Part Two

1
2
»

Vazelin ::

meni niso všeč ti novodobni super heroj filmi, kjer jih je v enem filmu cela skupina.

deluje phoney:D

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Vazelin ()

Han ::

MMC RTV recenzija...

Preden načnemo kar koli drugega, je treba povedati, da so z naskokom najboljši lik v Ligi pravičnih - Supermanovi brki. Naj spomnimo: ko je studio Warner zahteval, da se Henry Cavill vrne za dodatna snemanja za Ligo pravičnih, je igralec že snemal šesti del Misije: Nemogoče, za katero si je moral pustiti (precej košate) brke. Čeprav bi bilo seveda lažje brke obriti in jih nato za MI6 digitalno dodati, je studio Paramount na čudovito malenkosten način uveljavil svoje pravice in brki so ostali. Posledica je grozljiv uvodni kader Lige pravičnih, v katerem je Supermanova gola zgornja ustnica nekakšna risankasta nakaza slabe računalniške animacije. Verjemite, iskreneje se v dveh urah ne boste smejali. :))

yoco ::

Pogledal film! Meni je bil kar v redu. Mnogo boljši od BvS. Velik minus dam na CGI SteepenWolfa, nevem zakaj niso dal igralcu masko in ga samo računalniško povečal. In v nekaterih prizorih se res opazi slabo narejen CGI. Drugače sem kar užival v filmu. Dve urci sta šli hitro mim!

M-Power ::

Box office ni ravno najboljši čeprav je plus.

Budget na wikipediji piše, da je 300 miljonov $ na Box office mojo pa še ni objavljen budget tako, da ne vem kako točna je wikipedija.

Film pa je trenutno zasliužil 567,435,921 $

Gregor P ::

Han je izjavil:

MMC RTV recenzija...

Preden načnemo kar koli drugega, je treba povedati, da so z naskokom najboljši lik v Ligi pravičnih - Supermanovi brki. Naj spomnimo: ko je studio Warner zahteval, da se Henry Cavill vrne za dodatna snemanja za Ligo pravičnih, je igralec že snemal šesti del Misije: Nemogoče, za katero si je moral pustiti (precej košate) brke. Čeprav bi bilo seveda lažje brke obriti in jih nato za MI6 digitalno dodati, je studio Paramount na čudovito malenkosten način uveljavil svoje pravice in brki so ostali. Posledica je grozljiv uvodni kader Lige pravičnih, v katerem je Supermanova gola zgornja ustnica nekakšna risankasta nakaza slabe računalniške animacije. Verjemite, iskreneje se v dveh urah ne boste smejali. :))
Aha saj res ... zato je zgledalo na momente kot da Supermana igrata dva igralca.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Nikec3 ::

M-Power je izjavil:

Budget na wikipediji piše, da je 300 miljonov $ na Box office mojo pa še ni objavljen budget tako, da ne vem kako točna je wikipedija.

Za film takega kalibra je to slabo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 je izjavil:

M-Power je izjavil:

Za film takega kalibra je to slabo.

Ja bolj slabo je tole. Film bi moral zaslužiti miljardo.
Zdaj je na 652 mio $.

It is being reported that Ben Affleck will be back for Justice League 2, which is surprising news as it was thought he was done with the role.

https://cosmicbook.news/ben-affleck-jus...
1
2
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Batman (2021 ?) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26424115 (1329) M-Power
»

Shazam (strani: 1 2 )

646449 (557) WallSreet
»

Aquaman (strani: 1 2 3 )

13813124 (3172) M-Power
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

15322037 (5515) ziga1990
»

Wonder Woman (strani: 1 2 3 )

11719110 (7374) D3m

Več podobnih tem